Saulius Jasionis: Apie tikrąją ekologiją [video]

2012, 25 lapkričio, 17:44 | kategorija Alternatyva | 82 komentarai | peržiūrų 5 892 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Saulius Jasionis

Paskaita apie tai, kas yra manoma esant ekologiją ir apie tai, kas ji yra iš tiesų. Daugeliui ji gali pasirodyti ginčytina ar net nepriimtina, nes prieštaraus įprastoms „tiesoms“, kurių prisirankiojame MIP, visokiausiose ekologiškose akcijose, bei prisigalvojame patys remdamiesi klaidingu gamtos, kaip vieningo organizmo suvokimu.
Kadangi paskaita vyko apie 4 valandas, tai dedame ją dalimis, priklausomai nuo to, kaip spėjame sumontuoti.

DARNUS GYVENIMAS- TIKROJI EKOLOGIJA. ŠIUOLAIKINĖS „EKOLOGIJOS“ KLYSTKELIAI

Nagrinėjamos temos:

1. Visos aplinkos apsaugos ir švarinimo priemonės iš anksto pasmerktos nesėkmei.
Šiukšlių rūšiavimas, energijos taupymas, ekogyvenvietės, ekologiškas žemės ūkis,
saugomos teritorijos, gyvų organizmų rūšys ir pan.- tik būdas atitraukti dėmesį
nuo tikrosios ekologijos.

2. Esminis tikrosios ekologijos dėsnis, veikiantis visada ir visur, nepriklausomai
nuo sąlygų. Kodėl šis dėsnis dažniausiai veikia prieš mus?
Kokią aplinką žmogus saugo bet kokia kaina?

3. Jokie žmogaus ar žmonių grupės veiksmai iš principo negali būti antiekologiški,
nes yra sąlygojami gamtos dėsnių- įgimtų, iš tolimų protėvių paveldėtų ir per ilgą
laiką pasiteisinusių programų. Kodėl rezultate mes tampame savo pačių priešais?

4. Nekenkti aplinkai, nereiškia – išlikti. Gamta sunaikina ir žalingus, ir nežalingus
jai organizmus, palieka ir palaiko tik NAUDINGUS.

5. Ar įmanomas darnus sugyvenimas su aplinka? Taip, ne tik įmanomas, bet ir realiai egzistuoja.
Pagrindinis darnaus gyvenimo principas: rūpintis TIK savo asmeniniu išgyvenimu.
Tik toks principas yra visada naudingas tiek gamtai, tiek mums patiems.

Pirma – ketvirta dalys

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 82

 1. ara-copy says:

  to – > Nuomonei,
  matote koks čia reikalas – skirtingai nuo jūsų (neperžiūrėjusio visos paskaitos) aš visus komentarus paskaičiau iki galo ir įsigilinau, todėl matau esminę klaidą jūsų suvokime.

  Citata iš jūsų komentaro:
  „Man, pavyzdžiui, neatrodo, kad žmogus yra gamtos kūrinys, t.y išsivystęs evoliucijos pasekmėje iš beždžionės ir, kad žmogaus tai toks pat gyvulys, besivadovaujantis vien tik tik instinktais. Man žmogus yra nepalyginamai daugiau, o jo paskirtis pagal mane nėra tik užpildyti kažkokią tai maitinimosi nišą žemėje. Jums atrodo kitaip? Nesiginčysiu.“

  Aš jums duosiu pavyzdį, kad žmogaus žmogiškumas yra TIK išmoktas, tačiau nėra įgimtas, kas rodo, jog jis tik paprastas gyvulys, nesiskiriantis nuo kitos gyvosios gamtos, į kurį įdėta programa sugebanti išvystyti jame mąstymą ir savivoką esant tam tikroms sąlygoms. Tačiau savaime ta programa iš jo „mąstančio žmogaus“ nepadaro.

  Jums turbūt teko girdėti apie atvejus, kai žmonių vaikus išaugindavo laukiniai gyvūnai arba žvėrys? – Tai štai.. tokie „žmonės“ į žmones būdavo panašūs tik išvaizda, tačiau paties žmogiškumo neturėjo nė gramo ir vadovavosi vien tik instinktais. Beje, jų net vėliau nepavykdavo išmokyti kalbėti, o gyvendavo jie apskritai labai trumpai, nes neprigydavo tarp kitų žmonių.

  Tuo norėjau parodyti, kad jūsų žmogaus aukštinimas remiasi tik gamtos procesų tame pačiame žmoguje nesuvokimu. Nežinojimas jums leidžia suteikti žmogui tokių savybių, kurių jis niekada neturėjo. Viskas kas daro žmogų žmogumi yra išmokta – jei tą atmesti – jis lieka tik tuo, kuo yra iš tiesų – gyvas padaras su įgimtų instinktų rinkiniu, niekuo nesiskiriantis nuo kitų gyvosios faunos atstovų žemėje.

 2. Ne nuomonė says:

  „Žmogus- ne gamtos kūrinys“- čia jau LABAI įdomu:). Kieno gi? Kas tas „nepalyginamai daugiau“? Šiaip, norint kažkam oponuoti, reikėtų kalbėt konkrečiau, suprantama, jeigu jums žinomas atsakymas. Jeigu atsakymas žinomas- jis turi būt pagrįstas argumentais, ne tikėjimu, kad yra taip ar anaip. Kitu atveju oponavimas bveviltiškas.
  Net neabejoju, kad lektoriaus pasaulėžiūra ir tai, ką jis kalba- ne nuo Dievo. Tikriausiai jie net nebuvo susitikę, t.y. niekada nekalbėjo, kaipgi Dievas galėtų jam perteikti kažkokią gyvenimo sistemą? Būna, sako, žmonių, kurie dievišką pasaulėžiūrą gauna gimdami, dar nepradėję kalbėt jau meldžiasi, bet nemanau, kad lektoriui teko tokių sutikti- būtų pasigyręs. Visų „dieviškų“ sistemų žmonės IŠMOKOMI. Išmokyt galima bet ko: tiek dieviškumo, tiek satanizmo, tiek ir rimtesnių dalykų.

 3. douktris says:

  sorymen,
  pats neatidziai klauseisi „ekologisto“ demagogijos. pirmos dalies, likus 6:08 min.: „SAMONE YRA SALUTINIS DALYKAS, kuris zaidzia“. tikiuosi nesikabinsi prie manes, kad jo zody samone, pakeiciau y prota, ir kad sakiny islupau is konteksto, kuris reiskia visai kita,

  jo yvardintos teorijos pamatas – ekologijos negali buti del zmonijos pertekliaus. sureguliavus satanistams (jis ju nemini, bet pagal kai kuriuos jo istartus (1000km/2 vienam dvikojui) skaicius galima nesunkiai atpazinti satanistu projekta, paskelbta 1980tais) zmonijos populiacija, samone ir sazine pataps nereikalingi, nes visko uzteks, ka gamta duoda, neiko nedirbant, tik saugant teritorija nuo kitu dvikoju. ta gali atlikti bet kuris instinktu valdomas gyvunas.

 4. ara-copy says:

  to – > douktris
  Sąmonė ir protas labai skirtingi dalykai gerbiamasis,
  Jums bent reikėjo pasidomėti prieš rašant atsiliepimą, na, o kalbos apie satanizmą jau peržengia visas ribas.
  Juk satanizmas tik ideologija – išgalvotas ir realiai neegzistuojantis (t.y. egzistuojantis tik mūsų vaizduotėje) dalykas, o paskaitoje kalbama apie žmogaus-gamtos, t.y. tikrovės santykį.
  Ar skiriate tikrovę nuo ideologijos?

  Instinktai tai tikrovė, su kuria žmogus gimsta – apie tai ir kalbama paskaitoje, o satanizmas tik ideologija, neegzistuojantis realiai dalykas, kuris išmokstamas gyvenimo eigoje.

  Siūlau jums gerbiamasis pradžioj susipažint su viskuo kas yra paminėta aukščiau ir tada kalbėti tik tai, ką suprantate tikrai, nes čia matau elementariai net nesusišnekame.

 5. douktris says:

  tai jau taip, – apelsinas nuo obuolio labai skiriasi, todel ir perspejau jus kad nevarytumet man demagogijos.
  dabar matau, kad esat kalnavertys, sugebantis is degtuko prisikapot sau malku ziemai

  sutinku, kad faktai apie satanizma perzengia visas ribas ir nepalieka vietos „ekologisto“ teorijom,

  kurios niekuom nesiskiria nuo vykdomo „neegzistuojanciu“ satanistu (popieziaus, uk karaliskos seimineles, rotshildo, rokfelerio, ternerio, b, geitso, komitetas 300, sno, ir tt) projekto „auksinis milijardas“. faktai ykyrus dalikai, neziurint kai kuriu demagogu nematymo, pro padidinama stikla dramblio.

  kai pritrukstama argumentu oponentui, pereinama prie oponento mastymo savybiu

  Tai tikrai nėra mąstančio žmogaus argumentai,

 6. Mindaugas Vilkis says:

  paprastas klausimas įsibaiminusiems tariamo satanizmo apraiškų šioje paskaitoje: iškertam visus miškus, iš jų pastatom trobas, viską užsėjam burokais ir kitokiais ūkiniais augalais, dar fermų su karvėm ir kiaulėm pristatom, na, kad laisvai besidaugindami, turėdami kur gyvent ir pakankamai maisto žmonės pasiektų savo skaičių iki kokių šimto keturių su puse milijardo, o gal ir visų trijų šimtų milijardų, visiems jiems pagaminam tokį patį skaičių mašinų, mobilių telefonų, prisiuvam batų ir t.t. Tai bus labai dieviška nusiaubt žemę?

 7. douktris says:

  tai kodel tu dar cia (siam pasauly), jei pagavai minty?
  tau reikia, kad sveiku instinktu valdomas „ekologistais“ tiesiai sviesiai pasakytu „isnyk“, o dar geriau – nusuktu spranda?

 8. Ne nuomonė says:

  To > Nuomonė Citata: „Pagal Jasionį, jeigu žmogus su šeima įsikuria kur nors industrinio ūkio nualintame plyname lauke ir jame pasodina mišką, viskuo jį aprūpinantį sodą, daržą, bityną…- sukuria nuostabų rojaus kampelį, tai jis didžiausias gamtos priešas?“
  Specialiai pažiūrėjau dar kartą. Turiu pasakyti, kad faktų iškraipymas- vienas iš globalistų ginklų. Iš to sprendžiu, kad tamsta juos atstovaujate. Paskaitoje sakoma, kad jeigu žmogus VISKĄ turi savo hektare ir jam nieko nereikia iš aplinkinės gamtos- jis tampa jos priešu, nes ji jam nerūpi, tampa nesvarbi (ne pažodžiui, bet esmė tokia). O ne todėl, kad apsigyvena ir kažką pasodina. Apie bityną iš viso nė žodžio… Kieno interesus atstovaujate, tamsta Nuomone, taip elgdamasis (-i)?

 9. nuomonė says:

  >Ara-copy
  Jūsų mintis tokia:“Viskas kas daro žmogų žmogumi yra išmokta – jei tą atmesti – jis lieka tik tuo, kuo yra iš tiesų – gyvas padaras su įgimtų instinktų rinkiniu, niekuo nesiskiriantis nuo kitų gyvosios faunos atstovų žemėje“
  ar nematote prieštaravimų savo paties teiginiuose? Jeigu žmogiškumas yra ne įgimtas, bet išmokstamas, kodėl dar niekas neišmokė katės ar šuns kurti poeziją ar simfonijas? Ar tai nerodo, kad žmogus yra daugiau negu gyvulys?
  Atsiprašau, bet man tiesiog nemalonu ir liūdna, kada prisieina aiškinti tokius akivaizdžius dalykus. Lyg žmonės visą kūdikystę būtų kur tarp galvijų tvarte praleidę ir praradę savo žmogiškumą…… Baigiu tą temą, vadovaukitės instinktais, jei norite, kas norite – tai jūsų valia ir pasirinkimas.

 10. Ne nuomonė says:

  Atleiskit, pakartoju žinutę, nes, matomai, nepasižiūrit aukščiau:
  To > Nuomonė Citata: “Pagal Jasionį, jeigu žmogus su šeima įsikuria kur nors industrinio ūkio nualintame plyname lauke ir jame pasodina mišką, viskuo jį aprūpinantį sodą, daržą, bityną…- sukuria nuostabų rojaus kampelį, tai jis didžiausias gamtos priešas?”
  Specialiai pažiūrėjau dar kartą. Turiu pasakyti, kad faktų iškraipymas- vienas iš globalistų ginklų. Iš to sprendžiu, kad tamsta juos atstovaujate. Paskaitoje sakoma, kad jeigu žmogus VISKĄ turi savo hektare ir jam nieko nereikia iš aplinkinės gamtos- jis tampa jos priešu, nes ji jam nerūpi, tampa nesvarbi (ne pažodžiui, bet esmė tokia). O ne todėl, kad apsigyvena ir kažką pasodina. Apie bityną iš viso nė žodžio… Kieno interesus atstovaujate, tamsta Nuomone, taip elgdamasis (-i)?

 11. Ne nuomonė says:

  To > Nuomonė „Jeigu žmogiškumas yra ne įgimtas, bet išmokstamas, kodėl dar niekas neišmokė katės ar šuns kurti poeziją ar simfonijas?“
  Bet tikrai, kodėl? Ar paskaitoje buvo pasakyta, kad žmogaus ir gyvūnų smegenų galimybės niekuo nesiskiria? Tiesa, jūs jos nežiūrėjot… Žmogaus smegenų galimybės toli pranoksta kitų gyvūnų galimybes, jeigu nežinojote.
  O simfonijos ir poezija- na, tikrai didelis privalumas prieš kitus gyvūnus. Ypač tada, kai jis įgimtas:)))))). Tamsta Nuomone, diskutuojant tokia tema reikia turėti ne tik įžūlumo, bet ir bent kiek kompetencijos, bent trupučiuką. Kuriant „nuostabius rojaus kampelius“ jos gal ir nereikia- viskas surašyta, net su „schemomis“ ir gana poetiškai, o lendant į konkretesnes sferas- malonėkite bent kokį vadovėlį pasivartyt…

 12. Mulčas says:

  Garbieji Pencinykai o taip pat ir šito straipsnio komentatoriai, kaip Jūs manote, ką perspektyvus gamtinės žemdirbystės ūkininkas, neseniai nuėmęs GAUSŲ derlių iš nesuartų ir neravėtų laukų ir vos sutalpinęs viską savo aruoduose, dabar veiktų ilgais vakarais? Ogi, vedinas instinktų, šiltai sau sėdėtų ant pečiaus ir kuduliuotų savąją pačiutę. Bet čia kažkas ne taip. Ar tik ne tuščio pilvo instinktas verčia ieškotis papildomo uždarbio, kad pramisti? Kam pardavinėti ekologiškas bulves, jei galima už gerą pinigą stumti patikliesiems visokį brukalą. Čia kaip su tinklinio marketingo piramidine prekyba – pagrindinis biznis ne iš produktų, o iš begalės seminarų ir tobulinimosi kursų. Atlėpausių visada atsiras, žiūrėk, dar kas nors ir nufilmuos :) .

 13. douktris says:

  ekologistas pasake: 2×2 ir toliau sprendimo nezino. bet cia jir arkliui aisku, kad suprasti cia nieko nereikia, uztenka sveiku instinktu
  ir ima darzo specialistas gvildenti pasauline siuksliu problema ir prieina prie genialiai paprastos minties: nera zmogaus, – nera problemos!. gyvuliai tai siuksliu negamina!
  isvada pati persasi – protas gadina visa ekologistu reikala.

  nes nepakanka symazint marijos zemeje dvikoju populiacija iki 65,2 (po 1000km/2 kiekvienam), kad nekenkt ekologijai, bet butinai dar likusiems dvikojams reikia atjungti prota, kad netycia susitike nepradetu sneketi, tsakant susitarti, tada vel visa istorija is naujo prasidetu.

  kaip cia ta gamta saves taip nesaugo, kaip ji daleidzia proto anomalijas ant saves, kad ekologistai – satanistai turi naikint instinktus per prota praradusius gyvius, gelbedami ja?

  taigi, gryztam prie siuksliu. nesigincysiu, ar daugeja, ar mazeja, statistikos nezinau, bet tikriausiai ji klastojama, kaip ir (sita zinau) klimato atsilimas, atominiu elektriniu „nepatikimumas“ (false flag operations).

  taigi, ar nekyla darzininkui dar vienas klausimas, kad gal siuksliu „daugeja“, kad kazkam tai yra naudinga?, kaip ir atomines „sprogineja“, kad kazkam tai naudinga, ir klimatas „syla“, kad kazkam tai naudinga, kad tokie „ekologistai“ darzininkai (greenpyso paskutine stadija – um za razum zasol) atsiranda, kad kazkam tai naudinga… kontroliuot ir reguliuot dvikojus padarus?

  man tai kyla ytarimas kad visdelto pagrindine Zemes problema yra „nusvitusieji“ ekologistai, taip vadinamieji satanistai, iliuminatai, masonai, isrinktieji, vz, kap pavadinsi – labiau nesugadinsi, o ne kaip darzininkas mano – prota ir sazine vertinantys dvikojai padarai.

  kaip matot mano mintis nuejo zingsnely toliau, negu pastriges prie 2×2 sveikas darzininko instinktas.

  gryztam vel prie siuksliu
  sunku aiskinti turintiems tik sveikus instinktus, bet neturintiems proto (manau, cia darzininko gerbejai supras tai kaip komplimenta sau, nu bet kol dar yra protingu zmoniu, jie turetu pakentet, tuo labiau, yra vilties, kad nebe daug liko kentet), sia senokai isspresta technine problemele,

  ji ne tik ispresta, bet ir issprestos zmonijos energetines problemos. atomines elektrines paliktos kaip baidykles ( dabar jas rotshildas sprogdina, kai neturi kas veikti.yra ir technologijos (yslaptintos) radiacijai utilizuot) darze, nes „kazkam“ tai naudinga, tsakant varyt zmonija y ekologistu ferma su skerdykla. ir visa problema, kad tos technologijos satanistu yslaptintos „valstybes paslaptyse“ tukstanciuose patentu. todel pro padidimama stikla nematantys samokslo dramblio, nemato ir sios problemeles, tik priskaldo kalna siuksliu is alaus butelio dangtelio, kurio, nenumestu instinktu valdomo tevelio instinktu valdomo vaikelis, sis dangtelis gryztu su nauju pilnu alaus buteliu, ir viena siuksle nepadaugetu.

  ir kap teisingai pastebejo darzininkas viskas sueina y maisto kontrole. parazitai nenori prarasti zmonijos kontroles – cia visa ekologijos problema.

  studijuokit conspiracytheory moksla, vienintely kelia y tikra zinojima, kol dar veikia internetas – nebevedzios jusu uz nosies jokie medicinos, fizikos, istorijos, politikos, zemes ukio, (ir tt) istai – „specialistai“, ekologistai, tremtiniai – profesoriai ir dievo tarnai

 14. douktris says:

  tiesa, dar pridursiu, del ekologisto mineto Cernobilio gamtos „draustinio“ atsiradimo. ten tikrai viskas taip grazu, nes jokios RADIACIJOS, isskyrus elektrines teritorijoje, nuo atominio padetos minos sprogimo ismetytu radioaktyviu grafitiniu strypu liekanu, – NEBUVO. atominis reaktorius, nuo padetos po juo atomines minos sprogimo issilyde – anihiliavosi. visa radiacine isterija buvo dirbtinai sukelta rotshildo agentu, pabarstant sen bei ten truputy radioaktyviu medziagu, ir nurodant kur specialistams ta radiacija atrasti. taip, kad ji buvo tik ten, kur buvo matuojama. kitur jos, uz keliu desimciu metru jos jau nebebuvo.

  taip taip, runkeliai be reikalo per anksti uzdare SAUGAUS Cernobilio tipo reaktoriu VAE.
  nors, gal ir gerai, kad uzdare, nes nesutikus ja uzdaryt galejo yvykt „avarija“, na kaip dvyniuose su pagalbiniu pastatu, arba Fukusimoje.
  tsakant, kol pamiseliai ekologistai valdo pasauly, gal geriau pakentet prie zvakiu.

 15. ara-copy says:

  Na va ir puiku..
  pasirodo besiginčijant buvo peržiūrėtos ir kitos dalys.
  Nors sprendžiant pagal atsiliepimus peržiūra aiškumo nepridėjo :)

  Nieko tokio – vaikas suaugs, perstos studijuot visokį „conspiracytheory mokslą“, pradės galvot savo galva ir gal tada pamatys realų visa ko paveikslą :)

  Šiandien tai, kai kuriems matyt dar per anksti. Nesakau, kad visiems, nes nemažai yra ir tų, kurie labiau įsigilino į dėstomą dalyką ir mato jį gerokai kitaip, nei tie čia stojantys piestu PRIEŠ :)
  Atsimenu prieš keletą metų taip pat piestu buvo stojama ir prieš VSK teiginius kalbant apie visuomenę. Šiandien tas jau yra lyg ir savaime suprantamas dalykas.

  Sąmonė turi savybę vystytis, jei neblokuojame jos visokiu „conspiracytheory“ studijavimu, kas taip pat yra ne kas kita, kaip ideologija sukurta suinteresuotų žmonių.

 16. douktris says:

  tai kad VSK yvade isdestyti conspyracytheory pagrindai.
  matyt tavo vikipedine galvele girdejo varpu skambesy, bet nesuvoke is kur

 17. douktris says:

  perziurejau kantriai net dvi dalis, vis pagalvojau, kad zmogus pajuokaus ir prades rimtai sneket. tiesa sakant nesitikejau is tokio zmogaus iliuminatinio „nusvytimo“, laikiau jy rimtesniu.

 18. Ra Light says:

  Žmonės, baikim tuščiai lieti emocijas. Tegu paskaitų dėstytojas praktiškai įgyvendina savo idėjas praktiškai ir tada bus apie ką kalbėti. Dabar tai tik tušti pasvaičiojimai, kuriuos gali platinti ir beždžionė.

 19. conspiracy says:

  ateiviu invazija ir manipuliacija

 20. douktris says:

  tai kad tos idejos ne paskaitininko, ir ygivendinamos ne jo.
  as gi smulkiai isdesciau tai su faktais gal angliskai neykertat? 1980m tos „jo“ idejos buvo iskaltos Dzordzijos valstijoje ant keliu akmenu, keliom pagrindinem pasaulio kalbom. tsakant „nusvitusiuju“ palinkejimas (ir tuo paciu parodymas, kas ju laukia) runkeliams.
  ir tu palinkejimu ygivendinima pajust ant savo kailio praktiskai, palinkeciau nebent palinkejimo autoriams.

  zmogau, nesuvoki, ko prasaisi ant savo galvos!

 21. Ra Light says:

  Aš, apskritai, norėjau pasakyti: Pamatys žmonės kaip praktiškai gyvuoja tokios idėjos. Apžiūrės gyvenimo idėją iš žmogaus tobulėjimo pusės (ar žmogus tobulės tokioje sistemoje ar degraduos) ir stipriai pagalvos ar jiems to reikia. Ir tada su idėjomis elgsis atsargiau ir gal net patys pradės mąstyti savo galva.
  „Faktų“ skleidimas suokalbio teorijų forma įneša dar daugiau sumaišties į galvas ir mažai kuo pagal siekiamą tikslą (atitraukti žmogų nuo jo pašaukimo) skiriasi nuo skleidžiamų paskaitos autoriaus idėjų. Asmeniškai matėt tuos „faktus“?

  Suvokite elementarų dalyką: nepatinka esama santvarka, siūlyk ir įgyvendink esamomis sąlygomis šviesesnę, tobulesnę ir t.t..

 22. douktris says:

  asmeniskai nemaciau ir nebuvau prie georgia guidestones, nu bet yvedus tai y google, ismeta labai daug yvairiu saltiniu su tais akmenimis ir ju aprasymu. taip kad patiket, kad tai klastote – sunku. bet aisku, cia kiekvieno asmeniskas, ir patirties reikalas, atskirti kas tikra, o kas – ne. as jus perspejau.. man is jusu nieko nereikia, net ir supratimo.
  neturiu iliuziju, bet daugiau ner kas daryt, todel saukiu liuuuuutyyyyy auuuuuuuuu, nes aplink tik „nusvitusieji“, arba apsviesti „nusvitusiuju“

 23. douktris says:

  tiesa, tu paciu metu, kai buvo pastatyti georgia guidestones, rugsejo 11 (9/11 9/11 9/11), uzpatentuotas chemikalu purskimo is lektuvu patentas. juokinga, ar ne.

 24. douktris says:

  tai as ir siulau,- studijuokit conspiracytheory moksla, mokslu moksla. nes nesuprasdami tikrosios savo padeties, jus negalesit padaryt teisingu sprendimu, arba nesuvoksit mano pasiulymu, kaip issikapanot is gyvuliu fermos srutu duobes. nes avinu banda, varoma y skerdykla negali.apsisukti PO VIENA, ji gali apsisukti tik VISA IS KARTO. bet dar reikia jai duot komanda, dar reikia, kad dauguma ja suprastu, nesijuoktu is jos kaip kokie avinai, ir komanda turi buti paduota tinkamu laiku, ir tik tada gali santvarka patapt esamomis salygomis sviesesne, tobulesne ir tt

 25. Ra Light says:

  Iš kur ištraukėt, kad jūsų siūlomas „mokslas“ yra mokslas?
  Kol laikysite kitus avinais, tol jie tokiais ir bus. Ir, apskritai: kiekvienas spręndžia pagal save.

 26. douktris says:

  as zinau
  o is kur tu zinai, kad tai nera mokslas?, vikipedijoj taip neraso?
  o kuom atsiprasant laikyt padarus stovincius eileje susichipuot?
  ir ne kievienas sprendzia pagal save. as sprendziu pagal kitus.

 27. Ne nuomonė says:

  Gerai, galbūt toks projektas (suokalbis ar pan.) iš tikrųjų egzistuoja. Tokiu būdu jis atsirado ne dabar, o veikia jau seniai ir yra persmelkęs visas visuomenės gyvenimo sritis. Ir skirtas jis yra globaliam pasaulio (tiksliau žmonijos) valdymui. Suorganizuoti tokio mąsto projektą gali tik labai didelė ir organizuota jėga, be to- labai kompetentinga, labai gerai išmananti visas žmonių poreikių, psichikos, valdymo plonybes. Ir ką mes (ar jūs) galime pastatyti prieš tokią organizaciją? Galima parėkauti, pastudijuoti, pasidomėti, bet, suprantant, kad tai- nepalyginamai didesni pajėgumai, nesunku „patikėti“, kad projekto organizatoriai apsvarstė visus galimus trukdžius ir iš anksto pasirūpino juos nukenksminti. Gerai išmanant žmonių valdymo svertus, bet kokia reakcija, ar tai būtų palaikymas, ar priešiškumas, ar atvira kova- visada duos teigiamą rezultatą projekto rengėjams. Tai kokia būtų išeitis, jeigu toks projektas iš tikrųjų egzistuoja? Jeigu jis valdo visas mūsų gyvenimo sritis? Ar tai nėra tuščias rėkavimas, tuo pačiu sudarant galimybes toliau būti valdomiems?

 28. Ne nuomonė says:

  Kiek aš supratau, paskaitoje „tarp eilučių“ nuolat jautėsi raginimas ir parodomi konkretūs būdai nebūti valdomiems iš principo. Nebūti valdomiems JOKIŲ GALIMŲ projektų, suokalbių, organizacijų, ideologijų ir t.t. Aš tai supratau, ir ne aš vienas. Galbūt dėl kažkokių priežasčių lektorius negali ( ar nenori) apie tai kalbėti atviru tekstu, galbūt todėl viskas sąlyginai „supinta“.

 29. douktris says:

  pasauly valdo berods septyniu nukarsusiu satanistu taryba. valdymo principas primytivus, bet efektingas – skaldyk ir valdyk. norint issilaisvinti, reikia susivienyti. norint susivienyti reikia zinoti Tiesa (conspiracytheory), o ne skirtingas religines pasakas ir satanistu ypirstas klaidingas politines idejas.

  jei norit placiau pasidomet, susiraskit generolo Petrovo visuomenine saugumo koncepcija.

 30. douktris says:

  as, perziurejau tik 2 pirmasias dalis. autorius aiskiai „tarp eiluciu“ siule but valdomiems tik instinktu, ko labiausiai dabar ir reikia satanistams, mazinant zmonijos populiacija. jie paskelbe „auksinio milijardo“ projekta ir dabar runkeliai turi pradet konkuruot del vietos jame. tsakant, tu mirk pirmas, o as paskui.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top