Seimo narys Dainius Kepenis: „Vakcina nuo COVID-19 – pasaulinis verslo projektas, nesibodint eksperimentuoti su žmonėmis!..“

2020, 25 lapkričio, 14:49 | kategorija LPT | atsiliepimų (14) | peržiūrų 5 540 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Dainius Kepenis

Lietuvoje gerai žinomas sveikos gyvensenos propaguotojas, lygiai prieš 30 metų Palangoje įkūręs Sveikatos mokyklą, antrai kadencijai perrinktas Seimo narys, priklausantis opozicinei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijai, Dainius KEPENIS nusprendė daugiau nebetylėti, drąsiai pasisakydamas prieš naujosios premjerės vykdomą politiką:

„Ingrida Šimonytė Seime balsavo UŽ prievartinius skiepus, PRIEŠ Seimo rezoliuciją dėl gyventojų imuniteto stiprinimo bei SUSILAIKĖ dėl Sveikatos tausojimo ir stiprinimo politikos gairių. Kaip su tokiu požiūriu į žmonių sveikatą galima vadovauti Vyriausybei?!..

Sveikatos kūryba – tai daugiausia naudos žmogui duodanti veikla, nes sveikata yra visų svarbiausia. Supratau, kad Ingrida nėra iš tų, kurie kuria. Jai svarbiau daugiau kovoti, svaidytis įvairiais epitetais. Todėl šiuo atveju nemačiau galimybių balsuoti už I. Šimonytės kandidatūrą į Ministres Pirmininkes“.

Visų pirma, norėčiau pasakyti, kad pastaruoju metu Lietuvoje masiškai eskaluojama grėsmė yra pagrįsta ne tiek koronaviruso COVID-19 pavojingumu, kiek baimės faktoriumi.

Visuomenėje yra sukelta tokia didelė baimės euforija, kokios dar nėra buvę Lietuvoje atkūrus nepriklausomybę. Jei pastebėjote, sisteminėje žiniasklaidoje raminančios informacijos praktiškai nėra, vien tiktai bauginanti.

O kas begali būti blogiau ir baisiau žmonėms, kai jiems nuo ryto iki vakaro kalama: koronavirusu užsikrėtusiųjų skaičius auga, mirtingumas auga, koronaviruso plitimo pavojus pasiekė kritinę ribą ir pan. Šis baimės faktorius yra ypač pavojingas sveikatai, kadangi neigiamos emocijos silpnina žmogaus imuninę sistemą.

Prisimenu, sovietmečiu nebuvo taip lengvai leidžiama bauginti žmones, negatyvi informacija būdavo švelninama raminančiomis žiniomis. O dabar apie pasveikusius nuo koronaviruso beveik niekas nekalba, nes visuomenėje nuolat sistemingai sėjant baimės virusą pasveikusiųjų statistika lieka antrame plane.

Koronavirusas, kurio visi dabar taip baisiai bijo ir kuriuo žmones gąsdina mūsų valdžia, nėra nei maras, nei dėmėtoji šiltinė. Žmonių negalima priversti skiepytis nuo koronaviruso ir, aš labai tikiuosi, to pas mus tikrai nebus.

Turi praeiti nors penkeri metai, norint moksliškai patvirtinti, jog vakcina nuo viruso COVID-19 yra efektyvi ir nepavojinga sveikatai. Dabar gi nepraėjo nė metai, o Lietuva jau perka vakciną. Argi tai ne absurdas?!..

Tie Lietuvos žmonės, kurie skubės vakcinuotis, rizikuoja tapti eksperimentiniais triušiais su labai neaiškiomis pasekmėmis jų sveikatai. Bet ar žmonės tikrai patys to nori?!.. Sisteminėje žiniasklaidoje sąmoningai nutylima, jog vykdomas pasaulinis daugybės milijardų vertės biznio planas, eksperimentuojant su žmonėmis, su jų sveikata.

Aš esu tvirtai įsitikinęs, jeigu žmogus – sveikuolis, jam nereikia jokių vakcinų. Bet jeigu žmonėms nerūpi sveika gyvensena išsaugoti sveikatą bei stiprinti natūralų imunitetą, tegul skiepijasi.

Mes gi visi esame mirtingi, tiktai vieni gyvena ilgiau, o kiti trumpiau. Kad mūsų ligoti seneliai pagyventų dar vieną savaitę ar kitą, Lietuvos valdžia įvedė šitą siaubingą karantiną su visais tais suvaržymais bei kaukėmis.

Manau, tai tikras absurdas. Kodėl mes uždarome šalį, žlugdome ekonomiką, kultūrą, įkaliname visą visuomenę, užuot paraginę garbaus amžiaus mūsų senolius laikinai gyventi namų režimu ir neiti į viešumą?

Mane viltingai nuteikia ir išties džiugina, kad mūsų visuomenėje daugėja žmonių, kurie supranta natūralaus imuniteto stiprinimo naudą ir tuo rūpinasi. Kita vertus, labai apmaudu, kad valstybės sveikatos institucijos tiesiog praignoravo ir nevykdo LR Seimo rezoliucijos dėl visuomenės imuniteto stiprinimo.

Visuomenė netgi neinformuojama apie tai. Oficialiai mūsų valdžia, šiemet paskelbusi jau antrąjį karantiną Lietuvoje, deja, rūpinasi išimtinai koronaviruso plitimo pasekmėmis, o ne priežastimi.

Mes gi dabar matome, jog apie 90 procentų susirgusiųjų yra besimptomiai ligoniai. Ką tai reiškia? Koks gi tu ligonis, jeigu nėra jokių ligos simptomų? Dabar gi tarsi iš „lubų“ skaičius nuleidžia ir prie bendros koronaviruso statistikos prideda tokius besimptomius ligonius – neligonius, dirbtinai palaikant įtampą visuomenėje bei „sėkmingai įsisavinant“ Lietuvos pasiskolintus šešis milijardus eurų.

Buvęs Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktoriaus Saulius Čaplinskas yra pasakęs: „Užsikrėsti, palietus paviršių su koronavirusu, neįmanoma. Lauke juo taip pat neįmanoma užsikrėsti“. O mes sėkmingai pardavinėjame dezinfektantus, kaukes. Mano nuomone, pastaruoju metu pasireiškia tai, ko ankstesnių virusinių infekcijų metu pavykdavo išvengti, t. y. vykdomas pasaulinis vaistų gamintojų biznio projektas, nesibodint eksperimentuoti su žmonių sveikata.

Post Scriptum

Niekam ne paslaptis, jog kadenciją baigianti Sauliaus Skvernelio Vyriausybė pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui įsigyti 1,24 mln. vakcinos nuo koronaviruso dozių iš jas kuriančių farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“. Su minėtomis bendrovėmis Europos Komisija neseniai sudarė išankstinę sutartį, tačiau tam atskirai dar turi pritarti Europos Sąjungos šalys.

EK su „BioNTech“ ir „Pfizer“ sutarė dėl 200 mln. vakcinos nuo koronaviruso dozių įsigijimo. Taip pat sutarta dėl dar 100 mln. dozių rezervavimo. Lietuva siekia įsigyti 70 proc. šalies gyventojų paskiepyti reikalingą vakcinų kiekį. Atsižvelgiant į medikų rekomendacijas, neva toks vakcinų kiekis reikalingas kolektyviniam imunitetui susiformuoti.

Lietuva yra apsisprendusi dėl vakcinų įsigijimo ir iš farmacijos kompanijų „Astra Zeneca“ ir „Janssen Pharmaceutica NV“ įsigijimo. LR Vyriausybė pritarė vakcinos nuo koronaviruso iš „Sanofi Pasteur & GSK“ įsigijimui.

Parengė Juozas IVANAUSKAS

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 14

 1. Politikas isverstaskuris says:

  Loja kai opozicijoje, praleides proga prabilti, kai Jo partija valdzioje buvo. Zaidzia demokratija , mus mulkindami.

 2. Gintaras says:

  Dar galima pridėt maisto kokybę: Kinijoj maratonas prasidėjo, bet ji dabar kažkur toli toli, bet pirmauja JAV. Kokia kinų ir kokia amerikiečių virtuvės pagal maisto kokybę?

 3. Ec says:

  Dezinfektantas geras daiktas, ypač kai rankos tepaluotos :)

 4. Simas Simaitis says:

  Nepatingėkite ir nepagailėkite pinigų advokatui ir susikurkite sau pažymą, kurioje pareikalaukite iš gydytojo, kuris jus privalės skiepyti, įsipareigojimus, kad esant šalutiniams poveikiams nuo skiepų, jis prisiims visą moralinę ir materialinę žalą. Būtent tas gydytojas ar seselė, kurie panorės ar privalės jus skiepyti. Ir svarbiausia neikite vieni, o imkite su savimi liūdininkus, kurie raštiškai, toje pažymoje, paliūdys gydytojo ar seselės prisiimtus įsipareigojimus. Pamatysite, kaip baigsis visi fokusai.

 5. Ec says:

  Gera mintis, Simai, būtų gerai, kokią trumpą aiškią metodiką aprašyti

 6. karūnos sektantų himnas says:

  Visi dabar su antsnukiais,
  Tikroji lygiava
  Ir Seimas, ir policija,
  Kartu su šunauja
  O antsnuki, o antsnuki!
  Sulyginai visus.
  Todėl mes tau dainuosime
  Šituos gražius žodžius:
  „Daugiau nesibučiuosime,
  Nestosim per arti,
  Ir KARANTINO didžiojo,
  Mes būsime verti.
  Naujais kvapais kvepėsime,
  Rytais ir vakarais,
  Nes skystį dezinfekcinį,
  Naudosim kibirais.
  Senelių nelankysime.
  Užkrėsti juos baugu,
  Ir su leidimais vaikščiosim,
  Tik paskirtu laiku.
  Ataskaitas rašysime,
  Kur, kaip ir nuo kada.
  Kol būsime išnuodyti,
  Naująja vakcina.
  Algos nebemokėkit mums,
  Mes dirbsime dykai.
  Svarbiausia apsaugos daugiau,
  Ir kiekvienam- nuodai!
  Tuos kas išdrįs be antsnukio,
  Į viešumą išeit-
  Mes smerksime be gailesčio,
  Priversim užsidėt.
  Nauja tvarka pasaulyje,
  Čia nebėra veidų,
  Vien antsnukiai nuo viruso
  Kuriam nėra lygių.

 7. Simas Simaitis says:

  Mėginu sutarti, ieškau, kas galėtų profisionaliai tokią pažymą sukurpti.

 8. Vytas says:

  D.Kepenis šimtu vienu procentu teisus – pagrindinis ginklas su bet kokia infekcine liga – IMUNITETAS. O štai apie seimo rezoliuciją sveikatinimo klausimu MIP-e (nei radijuje, nei TV) neteko išgirsti. Gal tik žiūrint seimą tiesiogiai galima buvo sužinoti. Ne tą KURSĄ nurodė Briuselis, todėl imuniteto reikšmė nepropaguojama. D.Kepenio straipsnis tiesiogiai susišaukia su Lisabonos teismo sprendimu dėl COVID-19 testų abejotino patikimumo. Net 97 % testų duoda klaidingą parodymą, nes teigiamą rezultatą rodo ir jau be simptomų persirgusiems asmenims, kurie jau nebeužkrečia kitų. Kiek tai tiesa galėtų atsakyti Lietuvos mokslininkai. Operatyviai. Tam reikia tik valdžios politinės valios ir maža dalelė iš tų daugelio milijonų, skirtų „kovai“ su COVID-19.

 9. Algirdas says:

  >Simas Simaitis
  Na, pasirašys ir paskiepys. Teiskis 100 metų. Jeigu skiepe bus ššš kas jį iš tavęs ištrauks? Kuriame teisme ketini teistis? Ar tai tas pats teismas iš tos pačios sistemos? Ir tavo advokatas veikia pagal sistemos taisykles. Lygiai kaip galima atleisti nuo atsakomybės skiepų gamintojus, lygiai taip pat ir skiepytojus. Ta pati sistema ir tu ketini veikti pagal jos taisykles. Apsuk stalą aplink, kitaip liksi pralaimėjęs. Ir visai teisėtai. Nesakau, kad teisingai. Ir dar. Tu taip rašai, lyg skiepai jau būtų privalomi. Jeigu bus privalomi tada kišk jiems kiek nori ir kokius nori popierius, niekas jų nepasirašys, tiesiog suleis dozę po skūra, o jeigu spardysies, policija švelniai palaikys.

 10. Eimantas says:

  Reikėtų įvesti skiepų pasą ir į lėktuvus, viešus renginius leisti tik pasiskiepijusius, o laisvamaniai, galėtų gyventi savo gyvenimą, bet toliau nuo civilizuotų žmonių. Suprantama, kad žmogus linkęs bijoti naujovių: bijojo pirmo automobilio, pirmo traukinio, pirmo lėktuvo, 5G ryšio. Problemos ignoravimas, ne visada gelbsti nuo problemos.

 11. Op says:

  Problemos sukūrimas lygioje vietoj yra problema.,

 12. Onutė Matulevičienė says:

  Aš norėčiau, bet ar galėčiau?Norėčiau gyventi ramiai be gąsdinimų, einu balsuoti, renku , atrodo padorius, o valdyti ateina tie, kuriems nesvarbu Lietuva su savo per 30 metų suluošintais žmonėmis, nepataikau išrinkti seimo.O jei ir ateina protingas ir teisingas – prapuola ir lieka be įtakos.Nieko nekaltinu, kadangi civilizacija atnešė daug gerų dalykų,tačiau kai kas panaudojama prieš žmogų, na tegul!!!Aš, ir mes visi kurie negalim pasipriešinti, susitaikyti belieka ir įsiklausyti į maldos žodžius ,,kaip buvo pradžioje, dabar ir visados ir per amžius.Amen.

 13. Algirdas says:

  >Onutė Matulevičienė

  „Aš, ir mes visi kurie negalim pasipriešinti… .“ O nesutikti jūs galit? Jeigu bijote tada ne. O jeigu nebijote tai niekas jokiu būdu negali priversti jūsų daryti to kas jums nepriimtina. Gali sunaikinti jūsų fizinį kūną, tačaiu ne jus, kai jūs nebijote niekas negali jūsų nugalėti nes visi bandymai jus palenkti baigsis neišvengiama nesėkme. Lygiai tas pats galioja visiems, tereikia pasirinkti-bijoti ar ne.

 14. nijole says:

  palaikykim Kepeni,bet nebambekim.Budami vieningi galime atsilaikyt pries privaloma skiepu brukima.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top