Siaubūnės Neringos neliko arba laiškas Karlui

2019, 8 lapkričio, 6:28 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 916 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Neringos Venckienės atvežimas

Valdas Vižinis

Šiandien prokuratūra įteikė nutarimą, kad Neringai Venckienei nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl maždaug 30 nusikalstamų veikų ir pareikšti įtarimai dėl 4 nusikaltimų..

Dėl keturių, Karlai .. ne trisdešimt, kuriuos vieną po kito MGB įtakos prokurorai kepė ir teikė nesustojančioms Lietryčio ir LNK propagandos mašinoms, ventiliatoriai kurių šį mėšlą taškė į negalinčių susivokti žmonių smegenis.

Kad tik bijotų, kad tik neapkęstų.

Ir štai – tik įtarimai, Karlai, kurių įrodymus tikiuosi maloniai pasekti žiniasklaidoje.

Nusipirksiu Pringls, įsipilsiu alaus ir su malonumu stebėsiu, kaip neatidavė vaiko „nemotinai“, kaip kliudė antstolei, vėliau plosiu atsistojęs, matydamas nuo smūgio virstančią imbierinę Stankūnaitę ar staigiu teisėjos smūgiu nukertamą ginklais apsikarsčiusį teroristams įprastą kaukę dėvintį pareigūną.

Nebeliko, Karlai, nei tvirkinimo, nei nusikalstamos grupės organizavimo, nei kitų grandiozinių piktadarysčių.. apie kurias žmonės skaitė, skaitė, kraupo, kraupo.

Tokelės, Karlai. O juk dabar „žmogiena“ maitintiems, tebetikinčių Neringos siaubūniškumu ir trykštančių neapykanta galvose veriasi skylė. LNK Lietryčio prigaminto ozono.

Kaip taip? Tik tiek? Po tiekos „nusikaltimų, mergaitės tvirkinimų – žmogžudysčių organizavimų“ ???

Šių žmonių pasaulis griūna ir laikas jų gailėti. Vargšai.

Tai jie, o ne Klonio žmonės jau rytoj turės imti plakatus piketuoti ten .. prokuratūrą, teismus, o ant jų plakatų bus parašyta – TIESOS.

Spektaklis toks yra „Aukštyn kojom“, Karlai. Apie dabar …

Nors.. ne tik jiems, bet ir Klonio žmonėms sunku suvokti, kaip greitai suiro dešimtį metų konstruotas melo, neapykantos statinys – Neringa žmogėdra.

Per kelias šias dienas. Nenuilstamai kurtas visą dešimtmetį. Tam, kad uždengtū tikruosius pedofilijos tragedijos kaltininkus.

Tikiuosi, Karlai, per visą dešimtmetį tas keletas aukščiausiam Lietuvos elitui priklausančių pedofilų seno santykiu – vieneri Neringos kovos metai prie jų – dešimties gyvenimo.

Ir vaikai nustojo rūpėti jau nuo to momento, kai Drąsius 2009 metais pravėrė Delfi redakcijos duris su savo dukros parodymų CD .

Dabar jie sukriošę ir kankinami nuolatinio pavojaus nuojautos, kad kažkas gali išlįsti. Ir tada .. jie paniškai bijo apie tai galvoti, gyvena nuolatine gyvuliška baime.

Ar toks gyvenimas, tik kartą duotas, dar ko nors vertas, Karlai ?

Ir amerikiečiai šaunūs. Velniškai..

Tai jie, kojas sukėlę ant masyvaus ąžuolo, cigarais burnos kampuos ir viskio stiklais rankose, įsibaiminusiems lietuviams prokurorams pabraižė kiek ant servetėlės ir atsiuntė, kažkokį tokį tekstą :

dear frendai. Labai, labai norite Venckienės? Zer gut. Jei kaltinimus siųsite, išbraukykite politiškai motyvuotas nesąmones apie grupinių organizavimus, tuo net Baltų rūmų valytojos nepatikės. Ir atiduosim jūsų bėdą jums, kol nepavirto mūsų bėda, o tai jau per visus televižinus rodo..

P.S. Stebint viešą erdvę, o toks mano darbas, susidarė apgultos ir pasiteisinimus teikiančios valdžios įspūdis. Vietoj dešimtmečių jau visiems įprasto puolimo.

Ir tik visiems žinoma, man jau linksmai pagarsėjusi Lietryčio žurnalistė Kuziavaitė pažėrė kaip įpratusi .. ant ventiliatoriaus ..

šaltinis: Facebook

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. Vytas says:

    Įdomūs dalykai: Lietuvoje Venckienei buvo suformuluoti „tik“ 39 kaltinimai, amerikiečiams prieš ją nusiųsta tik 13, dabar beliko tik 4 – kaltinimų mažėjimas daugiau nei geometrine progresija. Ir iš tų kaltinimų beliko tik vienas rimtesnis, bet ir tas abejotino lygio, nes ir jis pagrįstas abejotino teisingumo teismo sprendimu. Stebina ir amerikiečių sprendimas tokių „kaltinimų“ pagrindu gražinti Venckienę į Lietuvą.Pagal mane yra galimos bent dvi gražinimo priežastys: JAV pedofilų klanas „pasistengė“, kad kad ekstradicija įvyktų bet kuriuo atveju ir ,antra, JAV teisėsauga tiesiog nutarė parodyti pasauliui visą Lietuvos teisėsaugos nusiritimą į melo ir netiesos liūną, nes kaltinimai, pateikti ekstradicijos prašime visai absurdiški, beveik niekiniai. Ir neverti ne tik tų išlaidų, kuriuos valstybė patirs siekdama Venckienės gražinimo, bet ir netekčių savo, kaip teisinės valstybės pasaulyje..

  2. Simas Simaitis says:

    Koks baisinis „informacijos“ srautas. Jis niekinis palyginus su Alytaus gaisro tradicija. Vencienė kaip niekada laiku buvo grąžinta į Lietuvą, dabar šitų visu mėšlu galima užkišti tautiečių smegenis. Mane aplamai stebina, kodėl šis tinklalapis neskyrė deramo dėmesio Alytaus gaisro įvykiams. O jis mums tikrai „apnuogina“ visos tautos nepavydėtiną padėtį šiame avių gardą, vadinamu Lietuva.

  3. mikas says:

    ne į temą simaiti.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top