Sirijos kariuomenė palaikant Rusijai atsikovojo svarbius rajonus prie Latakijos

2015, 26 lapkričio, 15:12 | kategorija Realybė | atsiliepimų (7) | peržiūrų 493 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

aranews.net

Po intensyvių apšaudymų iš oro ir raketomis į sukilėlių pozicijas, valstybinė Sirijos kariuomenė antradienį į savo kontrolę paėmė keletą miestų ir kaimų šiaurinėse Latakijos prieigose ir Jabal al-Turkman rajone, kas privertė opozicijos pajėgų smogikus palikti savo pozicijas, praneša kariniai šaltiniai.

kova

Pasak oficialaus opozicijos pajėgų atstovo Muhamedo al-Nasero, „sukilėliai buvo priversti atsitraukti link Jabal al-Turkman dėl intensyvaus rusų aviacijos bombardavimo“..

Šimtai taikių gyventojų, pagrindinai turkmėnų, buvo priversti palikti savo būstus Jabal al-Turkman dėl rusų ir sirų aviacijos bombardavimų, pasakė žmogaus teisių gynėjai agentūrai ARA News, pažymėdami, jog „daugelis jų iki šiol negali grįžti namo ryšium su besitęsiančiais neramumais“.

Sukilėliai sugebėjo atmušti vyriausybinių pajėgų puolimą Jabal al-Turkman kryptimi Latakijos provincijoje, pranešė al-Naseras. Latakija

Tuo pat metu Turkijos Generalinis štabas antradienį pranešė, jog Turkijos KOP numušė Rusijos lėktuvą Su-24 virš Jabal al-Turkman, tvirtindamas, jog „jis pažeidė Turkijos oro erdvę ir penkis kartus buvo įspėtas tuo pačiu reikalaujant palikti Turkijos teritoriją“..

Savo ruoštu Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasakė, jog lėktuvas buvo numuštas skrendant virš Sirijos teritorijos 1 kilometro atstumu nuo pasienio ribos, įspėjęs apie „rimtas pasekmes“ už, kaip jis išsireiškė, „smūgį į nugarą“ suduotą „teroristų pagalbininkų“.

„Mes niekur netoleruosime tokių nusikaltimų, koks buvo įvykdytas šiandien“, – pasakė Putinas.

Jabal al-Turkman tai kalno gūbrys Sirijoje, kuris tęsiasi išilgai rytinės Latakijos provincijos ribos. Ši vietovė pagrindinai yra apgyvendinta turkmėnų.

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. Ec says:

  Turkai gina savi klientūrą

 2. Mindaugas says:

  Dėl numušto rusų lėktuvo. Rusijos rankose stiprus koziris – išsigelbėjęs šturmanas. Turkai nesugebėjo visų likviduoti. Tai rimtas Turkijos nusikaltimo liudininkas. Tad užduotis yra tą kozirį išnaudoti. Pasak išgyvenusio – jokių perspėjimų iš Turkijos pusės nebuvo, t.y. tai buvo atviras agresijos aktas. Ir aišku išgyvenęs pilotas turi tapti svarbiu informacinio karo pasaulyje ir Rusijoje faktoriumi. Turkijos agresijos aktas atvedė iki to, kad Rusija pradėjo įvedinėti neskraidymo zoną virš Sirijos. tad jeigu turkų lėktuvai bandys pažeisti erdvę, jie gali nė neabejoti, kad skola už SU-24 bus grąžinta… Viena aišku: Turkijos valdžia nekontroliuoja situacijos šalyje ir negali garantuoti saugumo nei savo gyventojams, nei svečiams. O rusai šaunuoliai. Gerą pavyzdį rodo, kaip reikia kovoto su teroristais.

 3. Panzer says:

  Šiandien Putinas pabrėžė, kad rems kitas jėgas kovojančias prieš teroristus. Tikėtina,kad tai gali būti ir kurdai, jų daug gyvena ir pačioje Turkijoje,todėl šitas išpuolis turkams bus labai skausmingas. Naujoji prieš lėktuvine sistema,kurią Rusija dislokuoja Sirijoje apima plačią teritoriją, todėl nuo šiol turkų lėktuvai bijos net nosį įkišti i Sirija,nes sistema veikia automatiškai, 10 sek ir baigta.

 4. memel says:

  galvoju turkai savarankiskai sprendimu nepriima ir rusu bombonesio numusimas buvo kruopsciai suderintas su didziuoju NATO broliu,tai bus eita iki galo,turkai toliau provokuos ir skraidys,nes jiems jau nebera kur trauktis,kortos atskleistos ir jau visiems tapo aisku kieno jie globejai

 5. Biznis yra biznis says:

  Pakiso rturkus Obama. Turkai su visais bizni dare ir su rusais ir su teroristais ir su JAV. Dabar darys tik su JAV ir toki koki JAV pasiulys. Atplauke besmegeniai

 6. fb nerijus sk says:

  Obama cia ne prie ko,greiciau cia respublikonu mintis buvo,Turkai patys sau duobe issikase,tikejosi isardyti koalicija prancuzu ir RF,pries ISIL,o gavo netiketa Neplanuota liudininka savo nenaudai, RF.pilota,Koalicija nesubyrejo,neskraidymo zona sirijoje yra….belieka uzdaryti Sirijos siena,,taip atkertant ISIL nuo ginklu importo…NATO nezino ka daryti,nes RF su NATO nare prancuzija susivienijo kovai pries ISIS….klausimu daugiau nei atsakymu..??klausimas atvyras…kaip supriesinti NATO su Rusja?gal UKRAINOJE atnaujinti plataus masto kara?abejoju.

 7. fb nerijus sk says:

  esme labai paprasta,jei NATO stos pries RF Sirijoje,tuomet prasides 3 pasaulinis,tuo pat metu butu atidarytas antras frontas Ukrainoje.bet Deje ,Prancuzu ir vokieciu lyderiai deje skersa ant provokatoriu… kaip ir nuolankusis OBAMA, Sirijos klausima su ISIL siekiama isspresti iki to laiko,kol Obama bus pakeistas H.Clinton,to dabar ir siekiama…kolkas 1-0 RF naudai,Turkai nesugebejo destabilizuoti RF ir Prancuzijos koalicijos,+gavo neskraidimo zona…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top