Tautieti, negi TU nusipelnei tokios nepagarbos ir atviros patyčios iš Tavęs ir Tavo šeimos!?

2021, 15 lapkričio, 18:30 | kategorija LPT | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 206 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Referendumas

REFERENDUMO INICIATYVINĖS GRUPĖS
PRANEŠIMAS SPAUDAI
info@ltreferendumas.lt, www.ltreferendumas.lt, www.lietuvosvisuomenestaryba.lt

Tautieti, negi TU nusipelnei tokios nepagarbos ir atviros patyčios iš Tavęs ir Tavo šeimos!?

2021 m. lapkričio 15 d. Vilnius

Seimo valdančioji koalicija pradėjo atvirai vykdomą konstitucinį perversmą. Visų pirma, įvedė nepaprastąją padėtį ne tik pasienyje su Baltarusija, bet ir kitose Lietuvos vietose – Pabradėje, Medininkuose, Kybartuose, Rukloje ir sostinėje Vilniuje – Naujininkuose. 200 metrų aplink šias vietas įvesti konstituciniai apribojimai, uždrausti susirinkimai, leidžiama panaudoti kariuomenę, tikrinti transportą, nors po šio sprendimo priėmimo Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė patikino, kad padėtis visiškai kontroliuojama.

Tariamai rūpinamasi tautiečiais. Tačiau tą pačią dieną Seimas priėmė nagrinėjimui įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pakeitimus dėl neteisėtai Lietuvoje esančių asmenų visapusiško materialinio ir socialinio aprūpinimo, jų vaikų mokymo. Užtenka tik neteisėtai kirsti sieną ir paprašyti prieglobsčio.

Tai – tiesioginis kėsinimasis ir į vykdomą referendumo iniciatyvą, nes Konstitucijos 147 straipsnis draudžia keisti Konstituciją nepaprastosios padėties metu. Konstitucijos tiesioginiu taikymu šiuo metu vykdoma įregistruota referendumo iniciatyva yra dėl Konstitucijos 9 ir 147 straipsnių pakeitimo.

Seimas atmetė ir Prezidento Gitano Nausėdos veto trims įstatymams. Valdančioji koalicija ir ją aptarnaujantieji atvirai pradėjo Respublikos Prezidento vertimą, į jo vietą pasiūlė Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen. Ši politikė iki šiol neįvykdė savo pareigos apie šią, 2021 m. birželio 29 d. įregistruotą, referendumo iniciatyvą pranešti artimiausiame plenariniame Seimo posėdyje. Tuo V. Čmilytė-Nielsen parodė jos paniekinantį požiūrį į Tautą ir Tautos konstitucinę teisę į referendumą, o Seimas nevykdo Konstitucinio Teismo 2020-07-30 nutarimo dėl konstitucinio referendumo įstatymo priėmimo.

Mieli Lietuvos žmonės, Lietuvą užvaldžiusieji atvirai pradėjo lošti „iš banko“ – paskubomis jėga ir pažeisdami Konstituciją mus visus verčia būti besąlygiškai jiems paklusniais ir uždarytais namuose, jų leistose vietose. Jie mus siekia valdyti jėga ir baime, supriešinimu ir melu, vildamiesi, kad taip privers mus susitaikyti su pralaimėjimu ir visko praradimu. Jie supranta, kad elgiasi neteisėtai, kad Tautos valdžia ir veikianti prokuratūra, teismai juos nuteistų. Vienas pagrindinių „Mažeikių naftos“ dovanotojų „Williams“ aferistams – Andrius Kubilus atvirai paskelbė, kad ne tik V. Čmilytė-Nielsen pakeis G. Nausėdą Respublikos Prezidento kėdėje, bet ir tai, kad Ingridos Šimonytės vadovaujama Vyriausybė mus valdys dvi kadencijas!

2009 m. kitas „Williams“ aferos aptarnautojų Vytautas Landsbergis Respublikos Prezidente pasiūlė Dalią Grybauskaitę, kurios oficiali Lietuvos Prezidentės biografija buvo ne kartą keičiama, o 2015 m. paaiškėjo, kad duomenys apie Dalią Grybauskaitę iki šiol yra Rusijos Federacijos valstybės paslaptis.

Todėl Referendumo iniciatyvinės grupės nariai signatarai Audrius Butkevičius, Bronislovas Genzelis, Eimantas Grakauskas, Egidijus Klumbys ir Zigmas Vaišvila kreipėsi į V. Čmilytė-Nielsen dėl paaiškinimų apie Seimo neveikimą dėl referendumo iniciatyvos, nepaskelbimo apie įregistruotą referendumo iniciatyvą ir dėl išsamios Seimo Pirmininkės biografijos paskelbimo, pateikiant ir informaciją apie jos tėvo ir senelio karinės tarnybos ir/ar tarnybos specialiosiose tarnybose aplinkybes.

Tautieti, negi TU nusipelnei tokios nepagarbos ir atvirtos patyčios iš Tavęs ir Tavo šeimos!?

Negi taikstysies su tuo, kas vyksta, ir nuolankiai pasiduosi šiems nebesivaldantiems, arogancija trykštantiems veidmainiams ir demagogams!?

LIETUVOS PILIETI, ar TU jau pasirašei už REFERENDUMĄ!?

Lapkričio 12 d. Vyriausioji rinkimų komisija Referendumo iniciatyvinei grupei išdavė papildomus 4000 lapų piliečių parašams rinkti dėl privalomo referendumo dėl Konstitucijos 9 ir 147 straipsnių pakeitimo, kad referendumui inicijuoti reikėtų ne 300000, o tik 100000 piliečių parašų.

Mielieji, atėjo šaltas metas, siūlykite patalpas, buveines ir kitas vietas po stogu, kur kiekvienas norintis nepasiduoti galėtų pasirašyti už Referendumą kiekviename mieste ir miestelyje!

VRK SPRENDIMAS DĖL PIRMALAIKIŲ SEIMO RINKIMŲ APSKŲSTAS TEISMUI

2021 m. lapkričio 15 d. Vilnius

141 Lietuvos piliečio referendumo iniciatyvinė grupė Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui apskundė 2021 m. lapkričio 11 d. VRK sprendimą atsisakyti registruoti referendumo iniciatyvą dėl pirmalaikių Seimo rinkimų.

VRK sprendimas grindžiamas teiginiu, kad Tauta neturi teisės referendumu nutarti skelbti pirmalaikius Seimo rinkimus, nes tokiu būdu bus tariamai suvaržyti Seimo narių laisvi mandatai. Skunde nurodyta, kad VRK negali remtis šiuo argumentu ir Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo 2021-10-11 sprendimu byloje Nr.R-17-261/2021, nes šiame sprendime teismas pasisakė dėl laisvo Seimo nario mandato ne dėl pirmalaikių Seimo rinkimų Tautos sprendimu referendume, bet dėl siūlymo keisti Konstitucijos 55 ir 59 straipsnius, kad rinkėjai galėtų Seime inicijuoti apkaltą Seimo nariui.

Skunde teismui nurodyta ir tai, kad VRK nepagrįstai remiasi ir Konstitucijos 58 straipsniu, nes šiame straipsnyje nurodyti atvejai, kada Seimas ir Respublikos Prezidentas skelbia pirmalaikius Seimo rinkimus. Tačiau Tauta, kaip Lietuvos valstybės suverenas, vadovaujasi Konstitucijos 2, 3, 4 ir 9 straipsniais ir turi teisę referendumu spręsti visus svarbiausius valstybės klausimus – ne tik nutarti dėl pirmaeilių Seimo rinkimų, bet ir rinkti Seimą, Respublikos Prezidentą.

Skunde nurodyta, kad VRK sprendimas šiurkščiai pažeidžia teisinės valstybės pamatinius Konstitucijos nustatytus ir ginamus principus – demokratinį valstybės valdymą, teisingumo principą, teisėtų lūkesčių apsaugos, teisinio tikrumo ir teisinio saugumo principus.

Atvira, teisinga, darni pilietinė visuomenė ir teisinė valstybė – tai būtinai suderintinos sąvokos.

Tai mūsų visų kova už išlikimą jau ir fizine prasme.

Pasirašymas elektroniniu būdu:

https://www.rinkejopuslapis.lt/iniciatyvos/-/iniciatyvos/46798/prisijungti

Referendumo banko sąskaita:

Gavėjas: Referendumas Bankas: AB SEB BANKAS a/s LT13 7044 0901 0212 9174 mokėjimo paskirtyje įrašoma: AUKA referendumui ir asmens kodas.

SVARBU!!!
Aukotojas, atlikdamas pinigų pervedimą, turi nurodyti savo asmens kodą, kitu atveju auka referendumui grąžinama aukotojui.

Maža auka – iki 12 eurų (imtinai). Vieno fizinio asmens viena per visą referendumo kampaniją, neprivaloma deklaruoti turto ir pajamų;

Auka – nuo 12,01 eurų iki 15240 eurų. Vienas fizinis asmuo maksimaliai gali paaukoti iki 10 VMDU (2021 m. – 15240 eurų) per kalendorinių metų referendumo kampaniją, bet yra apribojimų.*

* Aukos suma turi būti ne daugiau kaip 10 procentų už praėjusius (2020 m.) kalendorinius metus deklaruotų pajamų, prieš suteikiant didesnę kaip 12 eurų auką, asmuo privalo būti deklaravęs 2020 m. turtą ir pajamas. Draudžiamos juridinių asmenų aukos!

Parengta pagal Lietuvos Respublikos politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymą.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top