Tėvynė svarbiau nei 10 tūkst. litų alga Oksforde

2011, 11 lapkričio, 17:45 | kategorija Ideologija | 18 komentarų | peržiūrų 1 387 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisEdvardas Kuzavinis – nestandartinės biografijos žmogus, buvęs „ekonominis tremtinys“ Jungtinėje Karalystėje, kuris pasirinko grįžimą į Tėvynę vietoj neblogo uždarbio užsienyje, konfrontaciją su globalistais vietoj komfortiško egzistavimo ir daugeliui būdingo vartojimo, pernelyg nesukant galvos dėl vertybių.

Pagyvenęs užsienyje jis teigia praregėjęs, susidūręs su masiniu žmonių „zombinimu“, o grįžęs į Lietuvą nepasijuto užribyje, liko ištikimas savo pasirinktam nelengvam keliui – juk visada daug paprasčiau plaukti pasroviui nei bandyti suvokti, kur ta srovė neša.

Ir savo internetinėje svetainėje „Atoveiksmis.lt“ Edvardas stengiasi atskleisti pasaulį valdančių globalistų kėslus, pateikti informaciją, kurios nerasite masinėje spaudoje, televizorių ekranuose, neišgirsite viešosiose diskusijose.

– Edvardai, papasakok svarbiausius savo nestandartinės biografijos momentus.

– Emigruoti iš Lietuvos apsisprendžiau sužinojęs, kad su žmona turėsime dvynukus, nes supratome, kad čia pragyventi negalėsime – savo būsto neturime, reikia nuomotis, žmona nedirba, žodžiu, padėtis tipiška daugeliui Lietuvos žmonių. Tuo metu dar nebuvau joks antiglobalistas, į politiką pernelyg nesigilinau. Išvažiavus buvo šioks toks psichologinis šokas – teko palikti savo Tėvynę, namus, šeimą, įprastą aplinką, atvykau į visiškai man tada nepažįstamą Angliją. Įsidarbinau optikos meistru Oksforde, pagal savo specialybę… Gyventi ten man buvo lengviau negu Lietuvoje – vienu metu uždirbdavau apie 10 tūkstančių litų, tačiau kai apsisprendžiau grįžti ir kovoti už Lietuvą, daugelis, ko gero, pasukiojo pirštu ties smilkiniu…

– Kodėl grįžai? Ką ten pamatei tau nepriimtino?

– Pasikeitė mano pasaulėžiūra. Tai atsitiko, kai supratau, kad mano gyvenimui įtaką daro veiksniai, kuriems aš pats jokios įtakos neturiu. Lietuvoje bent jau galiu dalyvauti informaciniame kare. Anglijoje, kai pradėjau domėtis pasaulinės politikos įvykiais, supratau, kad visose srityse mums meluojama. Tai daroma ciniškai, be jokių skrupulų. Kiekvienas įvykis turi mažiausiai dvi versijas, tačiau mums pateikiama tik labai smarkiai finansuojamos propagandos dalis, kuri užgožia visa kita ir net neleidžia laisvai mąstyti. Nepriklausomi, sakyčiau, savadarbiai žiniasklaidos kanalai, tokie kaip „Youtube“ ir kiti, atskleidė tiesą apie tokius įvykius, kaip 2001 m. rugsėjo 11-oji – tai buvo JAV viduje organizuota operacija, panaši į Reichstago padegimą prieškario Vokietijoje. Amerikai buvo reikalingas pretekstas užgrobti Afganistaną, juolab kad dar iki Rugsėjo 11-osios JAV kariuomenė tam buvo visiškai parengta.

– Matei viešai režisuojamus spektaklius ir nutarei tam pasipriešinti?

– Taip, mane tai šokiravo. Viena vertus, lyg ir suprantu, kad nesu visiškas kvailys, baigiau Vilniaus kolegiją devintukais, studijavau kompiuterinę techniką ir programavimą… Daugybę valandų prasėdėjau prie angliškų ir amerikietiškų dokumentinių filmų, prie knygų ar internete prieinamų dokumentų studijų, bandydamas rasti atsakymą. Dariau vertimus, transkripcijas, kartais dienų dienas sėdėdavau prie daugybės straipsnių, bandydamas suprasti kažkokį konkretų įvykį, net mokėjau savo pinigus žmonėms, padėjusiems parengti medžiagą…

– Tikėjaisi parengti atoveiksmį viešai brukamai globalistų propagandai?

– Iš esmės tą ir reiškia mano tinklalapio pavadinimas: po kiekvieno veiksmo juk seka atoveiksmis. Mano tikslas buvo ir yra visiškai nekomercinis. Apeliavau į žmonių orumą, nes aš pats patyriau pažeminimą, suvokęs, kad nuolat esu kvailinamas lyg darželinukas. Tą daro masinė žiniasklaida, ypač televizija, todėl tai buvo savotiška protesto akcija.

– Tačiau tau dabar gali kas nors pasakyti, kad vėl esi apgaudinėjamas, kad tie idealai, kuriais tiki, tėra kitokios propagandos dalis…

– Informaciją į savo tinklalapį dedu labai atsargiai, nes aiškiai suprantu, kad viena vienintelė tiesa mūsų pasaulyje yra neįmanoma. Tačiau aš tikiu tuo, ką darau. Pagaliau džiaugiuosi suvokęs, kad Lietuva yra mano namai, kad būtent čia aš galiu būti naudingas savo šaliai ir jos žmonėms, demaskuodamas uzurpatorius ir „zombintojus“.

– Lietuvoje „zombinimo“, ko gero, nė kiek ne mažiau nei Anglijoje?

– Informacinio karo lygmeniu viskas tas pats. Šiuolaikinis jaunimas tiek Anglijoje, tiek Lietuvoje yra ne tik „zombinamas“. Jaunimas sistemiškai verčiamas degraduoti per alkoholį, per narkotikus, per visokių beprasmiškų vakarėlių organizavimą – jaunimas mokomas „tūsintis“ ir apie nieką negalvoti. Dirbtinai formuojama nuostata, kad jokių vertybių nėra, kad esą reikia gyventi savo malonumui, kad po manęs tebūnie tvanas…

– O gal tai tiesiog jaunimui būdingas banalus paviršutiniškumas, tam tikra kultūrinė savybė, praeinanti bėgant laikui?

– Anglijoje esu dirbęs su musulmonų jaunimu. Galiu pasakyti, kad jų vertybės visiškai kitokios. Sakysite, jų religija griežtesnė, sutramdo žmogiškuosius instinktus. Iš dalies taip, tačiau svarbiausia, kad jie nepasiduoda „zombinimui“. Aš jau kokius 9 metus visiškai nežiūriu televizoriaus ir tuo džiaugiuosi. Kai iš šalies matau žiūrinčius į tą dėžę, negaliu atsikratyti įspūdžio, kad jie visi pririšti nematomu pavadėliu – keistos akys, keisti žvilgsniai, tarsi ten rodytų jų gyvenimus…

– Kaip tai galima pakeisti? Išmesti televizorius ir viskas bus gerai?

– Kiekvieną dieną aš gaunu naują informaciją, kuri, žinoma veikia mano pasaulėžiūrą. Tai tarsi daugiasluoksnis pyragas ir vienareikšmiško atsakymo, ko gero, nėra. Pavyzdžiui, jeigu pažvelgtumėte į mėnulį, pamatytumėte šalia neaiškias juostas. Tai nėra debesys. Kiekvieną kartą praskrendantys komercinių reisų lėktuvai purškia chemikalus, į kurių sudėtį įeina aliuminio oksidas, vario sulfatas ir t.t. Taip vykdoma stratosferinės genų inžinerijos programa. Niekas apie tai nekalba, nors tai vyksta kiekvieną dieną. Iš tokių dalykų susideda pasaulis…

– Ar pakanka vien paviešinti tau žinomus faktus? Kokia auditorija, pagaliau, gali tuo patikėti, o ką darys patikėjusi? Viską sugriaus ir statys iš naujo? Drakonas mirė tam, kad gimtų naujas drakonas?

– Svarbiausia suvokti kertinius problemų akmenis. Iš kur kyla tos tendencijos? Kodėl žmonės yra naikinami sistemiškai – tai yra akivaizdus faktas, nes dabar vyksta ekonominis genocidas. Šiuolaikinė krizė yra tikriausias žmonių naikinimas. Iš gausybės faktų matyti – globalistų pirminis tikslas yra mažinti žmonijos populiaciją. Jie netgi atvirai deklaruoja, kad ateityje žmonijos populiacija neturėtų viršyti 500 milijonų. Grupė pačių turtingiausių pasaulio žmonių, vadinamasis „elitas“, yra įsitikinęs, kad žemė su visais resursais priklauso jiems. Tai jau yra ideologija. Jie netgi sukūrė terminą: „nereikalingi valgytojai“.

– Dabar yra 7 milijardai tokių „valgytojų“. Nejaugi globalistams nereikalingi vartotojai bei eiliniai gamintojai?

– Dabar yra technikos amžius. Robotui nereikia mokėti atlyginimo, jam nereikia atostogų, sveikatos priežiūros… Tuo tarpu visa dabar gaminama produkcija iš esmės reikalinga tik eiliniams žmonėms, civilizacijai, kurią ketinama naikinti. Tas 1 procentas jau seniausiai viską turi, ko jiems reikia – jiems nusispjauti į tuos vartotojus ir gamintojus.

– Šviesaus atminimo Vilius Bražėnas globalizmą, kaip pasaulinės valdžios siekį, taip pat laikė didžiausiu blogiu, tačiau į globalizacijos, kaip naudingų technologijų plėtros procesus, iš esmės žiūrėjo palankiai. Ką tau reiškia šitos sąvokos?

– Suvokiu šiuos procesus kaip virvės tempimą. 99 procentai žmonių tempia ją plikomis rankomis, o 1 procentas tą patį daro technologijomis ir milžiniškais finansiniais ištekliais. Tai yra net ne kova tarp gėrio ar blogio. Tai yra kova už būvį. Tie milijardieriai net nesupranta mums įprastų sąvokų: Tėvynė, vertybės, tauta… Tačiau blogiausia, kad jie savo disponuojamais resursais diktuoja istorijos kryptį, tiesiog valdo žmones, jais manipuliuodami. Nesileisti į tai, atplėšti akis nuo tų „žydrųjų ekranų“, ignoruoti mums brukamas informacines šiukšles būtų pirmaeilis uždavinys tiems, kurie dar nori išgyventi…

šaltinis: respublika.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 18

 1. Antanas says:

  Aciu.Pilnai jus palaikau.

 2. algimantas skrabulis says:

  Labai šaunu, kad atsiranda dar labai tauraus jaunimo, kuris gilinasi į savo Tautos ir žmonijos problemas. Tik tokie žmonės gali kurti ateitį. Netiesa!!!! – Noriu jums pasakyti Dmitrijui ir keliems Sarmatų komentatoriams . Tik tokiu žmonių pagalba ir pastangomis pasaulis atsibus ir pradės naują etapą žmonijos istorijoje. Pergalės pasiekiamos Kare (o dabar vyksta informacinis karas), tik pasiaukojančių žmonių pastangomis , o netų kurie sėdi turguje ar bunkeryje ir gražiai postringauja , kaip jie protingai pakeis pasaulį ir savo labai šaunių „šviesumu “ atves žmoniją į šviesią ateitį.
  Nepavyks, jūsų švietimas yra tik degtuko liepsnelė, prieš saulę nešančius Edvardus jie aukoja savo gyvenimo gerbūvį vardan kitų ir jų auka yra šventa , o jūsų ožkų mekenimas tai tik kelią juoką aplinkiniams ir nesusilaukia jokio pritarimo. Lietuva, niekada nebūtu išsikovojusi nepriklausomybės, jeigu Sąjūdis nebūtu sukėlęs taikaus pasipriešinimo ir žmones nebūtu išvedę į aikštes ir į gatves. O kas dabar vyksta Votstrite; kituose miestuose. Šiandiena Briuselyje??? – vyksta taikus pasipriešinimas, taiki revoliucija kuri atveria tikrąsias problemas ir permuša informacinės blokados sieną, kurios kitomis priemonėmis , deja neįmanoma. Taip , kad demonstracijos būtinos jos vienintelis kelias ir priemonės išjudinti sustabarėjusia sustingusią Tautos masę , tik savo pasiaukojimu ir ryžtu galima sukelti ,tos masės emocijas ir patraukti į savo pusę . Visa kita yra niekis jus neįkursite ugnies, be purimo ir pridėtu pastangų , galite tūkstanti metų postringauti , bet iš jūsų žodžiu ir ‘ šviesos“ bus tik šnipštas ,jeigu jus sėdėsite savo rūmuose ir postringausite ,apie teorine tiesą ir lygybės principus , apie tauriąsias vertybes ir šviesią ateitį.
  Taip kad gerbiamieji istorija kuria ir daro tikrieji patriotai ir ideologai, kurie šventai tiki ir savo protų ir pastangomis kuria šviesią ateitį. Garbė jiems – Daukantui ; Maironiui ; Kudirkai ; Žemaičiui ; ir kitiems
  Tik labai gaila kaip aprimsta aistros ir viskas susidėlioja į taikaus ir kūrybinio darbo laikotarpį , išlenda tie krūminiai aferistai ir vėl ,kaip kirmėlės sugraužia taikaus ir produktyvaus darbo vaisius ir tada gimsta Naujas drakonas Vadinamas demokratija . ir tie visi valdžiažmogiai turginiai ir spekuliantai pradeda postringauti apie savo žmogaus teisias ir apie savo nekaltumo prezumpcijas. Ir suka savo galvas ,kaip manipuliuoti informacija ir sukurti daugiau melo , kad ( išdurti tuos dirbančiuosius. Dirbantiesiems nelieka laiko stebėti, jiems reikia sukti galvą , kaip atlikti geriau savo darbą, kaip tie kirminai graužia jų vaisius. O problema yra tame ,kad sukurtas stebuklingas žodis „demokratija“ ( Vergvaldžių valdžia – Velnių valdžia) ir finansinė piramidė, o ne savivalda kurios esmė tenkinti labiausiai užimto ir sunkiausiai dirbančio interesų saugumą ir apginti jį nuo parazitų . Tai štai kokia esmė, tos tikrosios (valstybės valdymo menas) politikos.
  Su pagarba Algimantas

 3. ara-copi says:

  Algimantui
  Įdomu kokiose revoliucijose dalyvavo jūsų paminėti tautos šviesuoliai:
  „Taip kad gerbiamieji istorija kuria ir daro tikrieji patriotai ir ideologai, kurie šventai tiki ir savo protų ir pastangomis kuria šviesią ateitį. Garbė jiems – Daukantui ; Maironiui ; Kudirkai ; Žemaičiui ; ir kitiems“

  Jie buvo kūrėjai ir tik savo minčių sklaida darė įtaką ir kūrė žmogų, bet ne jokiomis revoliucijomis, nes revoliucijos tik griauna.

  Jūs matyt iki šiol nesuvokėte, kad jėga yra žinios, o ne demonstracijos ir revoliucijos. Ir straipsnio herojus siūlo žinias, bet ne kurti revoliucijas

  Jūs sakote, kad pergalės pasiekiamos kare?
  Apsidairykite aplink – be jokio karo Lietuva prarado masę piliečių (be fizinio karo), Ir šioje svetainėje siūlomos žinios, o ne postringavimai sėdinčių turguje, kaip kad jūs teikėtės išsireikšti.

  Apskritai siūlyčiau elgtis korektiškiau net tais atvejais, kai kažkas vyksta ne pagal jus:)

 4. Omega says:

  Vyksta informacijos proverzis, kaip saules sviesos spinduliai pro debesis, globalistai tai mato ir forsuoja ivykius, neuzkalnu nujauciamas treciasis pasaulinis termobranduolinis karas, tai nereiskia kad jis bus, yra laiko to isvengti. Globalistai oficialiai propaguoja pasaulio zmonijos populiacijos sumazinima nuo 7milijardu iki 1milijardo, is to seka 7m. psichoze ziniasklaidoje. Reikia ir toliau sviesti zmones, kol galiausiai isperos bus isviesintos. Globalistai nespeja, ta korta reikia nedelsiant pasinaudoti. Saunuolis Edvardas, belieka palinketi sekmes toliau viesinant ju darbus, matrica jau greit bus pilnai uzpildyta.
  Rekomenduosiu nebloga tinklapi visiems:
  http://www.larouchepac.com/home

 5. Donatelo says:

  Šaunuolis tamsta, net norėčiau susisiekti su šiuo žmogumi, reikia burtis bendraminčiams. Aš ir pats iš užsienio grįžau po mokslų, nesuprato kodėl žmonės? „Juk visi bėga, o tu grįžti?“ – vat būtent dėl vertybių. 

 6. fedia says:

  Kas is žmogų kramto rusiskai metams i prieki info klodai cia. Visur kalbama apie: eurožopa/dermokratų NATO pries Rusija ir pasauli, bet PILNAI tiks ir vietoj Rusija irasius zodi Lietuva.

  Geriausiai pradeti nuo Petrovo KOB ivadiniu lekciju:
  youtube.com/watch?v=IpBdb7oK050

  arba dalimis Petrovo KOB ivadines lekcijos po 10min cia:
  youtube.com/watch?v=dhEkzvR95Jk

  Idomiausia-kieciausia info ziurim, klausom Slavoliubov:
  truetorrents.ru/browse.php?cat=6
  rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3093376 (reikia uzsireginti)
  Siaip ketvirtadieni arba penktadieni po nauja Slavoliubovo paskaita cia:
  kpe.ru/video-foto-materialy/informacionno-analiticheskii-centr

  Toliau ziurim, klausom Starikov:
  nstarikov.ru arba nstarikov.ru/category/video
  media-mera.ru/politics/nstarikov
  piter.tv/news/2486/

  Ziurim, klausom Zaznobin:
  media-mera.ru/kob/zaznobin
  kobtv.narod.ru/lector/zaznobin-list.html

  Ziurim, klausom Efimov:
  media-mera.ru/kob/efimov

  Аудиокниги и подкасты работ ВП СССР:
  media-mera.ru/kob/audio_vp_sssr

  Pakartosiu, jg globalistai su dermokratais kenkia Rusijai ir pasauliui, bet info pilnai tinka ir mums.

 7. fedia says:

  tiesa, is lietuviu teisingai uz Lietuva ir apie globalizmo gresme kalba Ozolas ir Rolandas Paulauskas. Paulausko ieskokim youtubej kanaluose: zalgiriovideokanalas ir komentaras1000. Nesiklausysit rusu pasiziurekit nors R.Paulauska.

 8. Tevyne says:

  Tai dalykai i kuriuos mes turime gilintis,turime kurti savo pasauleziura patys, o ne tiesiog tiketi propaganda,gaila kad tik maza dalis jaunu zmoniu supranta ir bando gilintis i sias problemas,dauguma problemos isvis nemato ,ir to saknys nezinia kur…… ten pat buvau ir as i si idomu ir gana painu kelia atvede matytas filmas Zeitgeist,patariu paziureti kas norit save tiesiog atvesti i ta realu pasauli kuris slepiasi ir kuri slepe zmones paveikti pinigu. Tad zinok Edvardai tu ne vienas!!!

 9. žygis bus says:

  kai pagalvoji, žmogus tiek aukoja, mes turim irgi stengtis, kuo labiau prisidėt prie tiesos atskleidimo žmonėms

 10. Edvarads says:

  Gal kas patarimą duos, kaip man elgtis? Žmona sako, daugiau negali tverti Lietuvoj, ketina skristi į Angliją atgal. Esu sušiktas patriotas, nes negaliu išlaikyti šeimos gyvendamas tėvynėj. Dirbu per du darbus, alga sudaro į mėnesį 1500lt, bet kuras kainuoja 800lt važinėti į darbą pirmyn atgal Vievis – Vilnius. Jaučiuosi visiškai sužlugdytas… Pusę metų vaikai sirgo, nustatė alerginę astmą. Vaistams išėjo krūvos pinigų, nemokėjom už elektrą, dabar žada atjungti iki gruodžio 21 jei nesumokėsim.

  Manau vėl važiuosiu į Angliją ir pats, tik su viltim grįžti po kelių metų. Suvokimas pas mane yra apie šiuos tautų naikinimo mechanizmus, bet aplinkybės verčia vėl keisti požiūri į gyvenimą.

  Nežinau, patarkit ką daryti? Žmona jau bilietą nupirko, skirtis nori su manim.

  Gal tiesiog sukurkit man darbo vietą normalią, gaminsiu jums tuos visus filmus, kad ir kas dieną po reportažą. Išmokau labai greitai daryti vertimus su garsinimu, vakar tarkim, per pusę dienos 10min. 9/11 tiesios konferencijos įgarsinau. Turint omeny, kad ten pasktoviai vien kalba, tai čia skaitosi gan daug darbo padaryta ir greitai. Man trūksta paramos ar patarimų. Atsiliepkit.

 11. Visoris says:

  Artėja 2012. Patarimas, – išgyvenkime iki 2012 ir tegiami pokyčiai pradės keisti aplinkybes.

 12. Na brolau mielas, tu ir pavarei, nesupik, bet…Kas gali sukurti darbo vieta, juk visi čia gyvena panašiai ir aš nuo algos iki algos, per tos lakstymus ir darbą visuomeniniais pagrindais prieš keturi metus praradau šeimą, teko keisti darbą. Pats šita kelia jau praėjau, gerai kad neužsikabinau, neprasigėriau. O neužsikibinau tik todėl, kad bijojau, kad paskui nesustosiu –tapsiu degradų, be to, alkoholis atpalaiduoja, bet problemų neišsprendžia. Žingsnis po žingsnio teko viską pradėti nuo nulio. Padėtis buvo, kaip ėjimas per pelkes, kur nepastatyk koja, visur klampinė. Tada pilnai pasitraukiau iš profsąjungų, nes ten pasikeitus vadovybei, tapau kaip rakštis, nesugebėjau prisitaikyti prie statistinių, nes nepernešu diletantiškumo.  Pakeičiau tarnyba, nes tie, ką skaičiau draugais, bendradarbiais ir bendraminčiais tiesiog mane išdavė. Motyvas buvo paprastas, tu, tipo aš, jau pažymėtas taikinis, o mums reikia gyventi, išmaitinti šeimas. Todėl ir buvau priverstas pamiršti tai, ką labiausiai mokėjau, kam visa gyvenimą buvau ruoštas ir mokytas. Iš išminotojo tapau pasieniečių.Viena diena, kai jau daugiau negalėjau tverti, tiesiog negrįžau namo, pradėjau su vienu panašių nelaimės kolega  kartu nuomotis butą, nes vienam butu per brangu. Man pavyko viską pradėti iš naujo, sugebėjau. Bet tuo metu ir aš galvojau viską mesti ir palikti Lietuvą.  Link ko aš lenkiu, kad niekas apart tavęs neišspręs tavo problemų. Pasirinkimas visada yra, sunkiausiai žengti žingsnį, jei teks palikti Lietuvą, vadinasi toks tavo apsisprendimas, kad ir kąs bei ką besakytu, čia tavo gyvenimas. Svarbiausiai, jei ne per vielų, išsaugok šeimą. Šeima, tai pats brangiausias dalykas, kuri galima prarasti, kuria nesugebėjau išsaugoti ir praradau aš.Pagarbiai Senas Vilkas – Rimas Armaitis

 13. arvydas says:

  Edvardai,
  rinktis reikia tau pačiam ir kaip teisingai paminėjo Rimas – niekas išskyrus tave patį tavo problemų neišspręs. Ir ne todėl, kad nenorėtų tau padėti, o todėl, kad tos problemos – visos Lietuvos kasdienybė.
  Šiandien tu, rytoj aš, poryt kas nors kitas – tai eina kaip griūtis per mūsų Tėvynę ir atsilaikyti labai sunku, kai tai užgriūna tave patį.
  Tačiau įmanoma.
  Aš pats 1.5 metų sėdėjau be darbo ir tik prieš tris mėnesius įsidarbinau. Visus tuos pusantrų metų verčiausi per galvą, kad išgyventi … Dirbau bile ką, verčiau tekstus, ariau statybose, sėdėjau motinai ant sprando..dirbau visokius padienius darbus, bet buvau įsitikinęs, kad viskas susitvarkys, juk link to dėjau kryptingas pastangas.
  Tačiau vienas bet.. aš buvau vienas ir nežinau, kaip būčiau pasielgęs, jei tomis pačiomis sąlygomis būčiau turėjęs šeimą…
  Tad šiuo atveju tau galiu tik patarti – šeima tai brangiausias dalykas, kurį gali turėti žmogus ir todėl daryk viską, kad ją išsaugoti, jei jauti, kad yra dar ką saugoti. Jei nebus kitos išeities – važiuok atgal į Angliją.
  Klausyk savo širdies – ji pasakys.
  P.s. dėl važiavimo į darbą:
  Pabandyk važiuoti valdišku transportu – turėtų būti pigiau.
  Pabandysim tau kaip nors padėti – pasiklausinėsiu kas ką gali…

 14. Visoris says:

  Arti tiesos kas čia rašoma:
  http://www.sarmatas.lt/10/issivadavimas-po-2012-metu/

 15. vitoox says:

  Edvardui:

  1. Kreiptis į Ričardą Čekutį.

  2. Dalintis tarpusavyje –
  priklausomai, kiek E.K. manymu,
  ta darbo vieta turėtų uždirbti kas mėnesį.

  3. Parašyti Youtube’j ir savo psl., kad reikia
  pagalbos.

 16. Azuolas says:

  Tai Edvardas isskrido i ta Londostana ar liko su mumis zemes kirminais grumtis su globalizmu, chemtrailais, banksteriais, GMO, zemes pardavimu 2014m, ACTA, dermokratija, liberastais…. ?

 17. valius says:

  Zombis

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top