Tik tuomet, kai nustosite meluoti apie mus, mes nustosime pasakoti teisybę apie jus

2020, 15 lapkričio, 9:42 | kategorija LPT | atsiliepimų (13) | peržiūrų 431 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Netgi Sokratas, dar iki Krikščionybės įtvirtinto suvokimo apie kūną kaip visuomenės bendrabūvio vaizdinį, gan aiškiai (nors ir pagoniškai primityviai) lygino valstybę su žmogaus organizmu. Valstybėje, kaip ir žmogaus organizme viskas tarpusavyje susiję ir aiškiai sąveikauja užtikrinant darnų ir patogų gyvenimą kiekvienam kūno nariui.

Mes, Kristaus mokiniai, aiškiai suvokiame, kad iš pažiūros gėdingiausi ir neįgaliausi mūsų kūno nariai yra be galo reikalingi mūsų visavertei egzistencijai, todėl apgaubiame juos ypatinga pagarba, saugodami ir puoselėdami.

Pagonys to nesuvokia, todėl niekindami silpniausius savo bendruomenės narius visada neišvengiamai žlunga savo sumanymuose ir gyvenimo pasirinkimuose. Jiems dėl įgimto aklumo nesuprantama, kad visas kūnas tai daugelio jo narių visuma, todėl, jei vienam, net mažiausiam ir nereikšmingiausiam kūno nariui yra blogai (skauda), visam kūnui yra negerai.

Kaip ir kitiems Dievo sutvertiems gyvūnams (kurie skirtingai nei žmogus neturi Dievo Dvasios), sąmoningai pagonybės tamsybę pasirinkusiems žmonėms atrodo normalu, kad išgyventi ir viskuo naudotis turi tik stipriausieji, o silpnieji turi tik nuolankiai jiems vergauti.

Net geriausiai dresiruotiems (išlavintiems tam tikrų tikslų įgyvendinimui) šiuolaikiniams pagoniams yra nematoma akivaizdi tiesa (akivaizdi ji tiems kas turi akis matyti), kad organizme kartais atsiranda tokios labai, labai, labai sveikos ir stiprios ląstelės (pačios sveikiausios visame organizme, jas sunkiausiai sunaikinti).

Jos susiburia į grupuotes. Tos sveikiausių kūno ląstelių grupuotės vadinamos VĖŽIO AUGLIAIS. Kai tos sveikiausios ląstelės paima viršų organizme, pradeda viską kontroliuoti, organizmas miršta, kartu su visomis “sveikiausių ląstelių” grupuotėmis.

Dažnai girdime iš naujųjų pagonių sklindančias “racionalias” kalbas apie tai, kad abortai tai gėris ir reikia stiprinti “šeimos planavimo” sistemą, kad “nevisaverčiai degradai, pašalpiniai ir runkeliai” nesidaugintų. Reikia sveikos tautos.

Turbūt ir kai kurie skaitantys pritartų, jog racionalumo tokiose kalbose yra, ar ne? Kokie mes kvaili krikščionys, kad prieštaraujame visuomenės gerovei, kurią neša atsikratymas visokiomis padugnėmis.

Neseniai internete radau tokį pasakojimą apie vieną tarptautinį akušerių/ginekologų kongresą, kuriame pranešėjas paklausė susirinkusiųjų:

“ Jeigu pas jus į konsultaciją ateitų nėščia moteris kuri jau turi aštuonis vaikus. Du iš jų akli, trys kurti, vienas protiškai atsilikęs, o pati ji serga lėtiniu sifiliu, ką jūs jai patartumėte daryti?”

Be abejo, visi pradėjo murmėti, jog tik abortas ir jokių kalbų apie gimdymą.

“Sveikinu,- pasakė pranešėjas,- Jūs ką tik nužudėte Liudviką Van Bethoveną. Būtent jis buvo jauniausias vaikas tokioje šeimoje.”

O dabar žvilgtelėkime į tai, pagal ką jūs renkatės politikus kurie jums atstovauja? Jau gan tvirtai įsitvirtino visuomenės opinija rinktis pagal “moralinį veidą”. Pasiūlysiu jums tris žymių pasaulio politikų moralines charakteristikas:

Pirmas politikas: …. Susijęs su politikais, kurie buvo nuteisti už sukčiavimą, pastoviai konsultuojasi su astrologu, turi dvi meilužes, dūmija kaip garvežys, išgeria kas dieną apie dešimt taurių martini.

Antras politikas: …… Du kartus išmestas iš valstybinės tarnybos, pastoviai miega iki vidudienio, universitete buvo pagautas naudojant opiumą, kas vakarą išgeria butelį viskio.

Trečias politikas: …… Medaliu apdovanotas karo didvyris, vegetaras, negeria, nerūko, sportuoja, labai puoselėdamas savo kūno formas, jokiuose nepadoriuose santykiuose nebuvo pastebėtas.

Jei jūs, kaip dabar tapo įprasta, pasirinkote trečią HEROJŲ, sveikinu, jūsų atstovas Adolfas Hitleris.

Pirmasis apibūdintas „nedorėlis“ politikas Vinstonas Čerčilis, o antrasis „nesveikuolis“, Franklinas D. Ruzveltas.

Būtent dėl tokio visuomenės požiūrio, dabar vis įsibėgėja visuotinės valstybinės sveikatinimo isterijos kaip, pavyzdžiui, vis labiau įsigalintys draudimai rūkyti.

Aš irgi buvau metęs rūkyti ir nerūkiau 10 metų, bet vėliau pradėjau, kai sužinojau jog pirmasis Europos ir pasaulio „sveikatintojas“ buvo Adolfas Hitleris.

Tai jis pirmasis pasaulyje pradėjo kovą su „nesveikais“ rūkaliais valstybiniu mastu. Jo pradėtą darbą dabar dar „sėkmingiau“ tęsią ir puoselėja beveik visi šiuolaikiniai Adolfo Hitlerio pasekėjai super duper sveikuoliai įsitvirtinę aukščiausiuose valdžios olimpuose.

Ar tikrai nesveika rūkyti, gerti alkoholį, valgyti sūriai, riebiai, aštriai, saldžiai, kaip mums į galvas nuolat kala pagoniška žiniasklaida, kurią skatina mokesčių didinimu suinteresuoti politikai?

Neturiu vienareikšmiško „laaaaabai laaabai autoritetingais moksliniais tyrimais“ paremto atsakymo tokios totalios pagoniškai sveikuoliškos propagandos akivaizdoje.

Bet turiu akivaizdų pavyzdį savo gyvenime. Mano prosenelis, Dono Kazokas, rūkė visą gyvenimą ir mirė 99 metų. Kas dieną jis išgerdavo mažiausiai du šimtus gramų čiačios (naminė vynuogių degtinė), valgė viską neįtikėtinai sūriai ir karčiai. Arbatą gerdavo pridėjęs cukraus ir dar cukrumi užkasdamas. Vienu žodžiu „nesveikiausio gyvenimo“ etalonas.

Bet jis niekada nėjo pas gydytojus (buvo griežtai nusistatęs prieš baltachalačių sektą), niekada nesinaudojo akiniais skaitydamas. Iki pat mirties pataikydavo siūlu į adatos aselę. Jis mirė tik dėl to, kad paslydęs žiemą susilaužė dubens kaulą ir lovoje tyliai ir padoriai (žmogiškai) užgeso.

Nežinau, gal jo sveikata buvo tokia dėl to, kad jis Bibliją dar vaikystėje visą išmoko atmintinai, todėl į visokias „sveikatintojų“ isterijas žiūrėjo paniekinamai.

Gal čia apie tokius kaip mano senelis Šventas Augustinas yra pasakęs „Mylėk Dievą ir daryk ką nori“, nes tikrai, realybėje, jeigu tik pagonis leidžia sau gerti, valgyti ką tik nori ir rūkyti – jis tuoj pat degraduoja negrįžtamai ir tik Kristus jį gali ištraukti iš to liūno.

Bet netgi sveikuoliški pagonys, kurių aš savo gyvenime nemažai mačiau, visų tų naujausių ir moderniausių sveikatos sistemų (oficialių ir taip vadinamų liaudiškų) adeptai, neišlenda iš ligoninių, o jų vaikai išviso kažkokie ligų kamuoliai (Lietuvoje sveikas tik kas dešimtas vaikas. Ačiū Dievui mano vaikai tarp tų kas dešimtų sveikųjų).

Žymiausių, švariausiai ir steriliausiai augintų chirurgų vaikai miršta vos įsipjovę pirštą nuo sepsio (nors purviniausi bomžai pirštus konteineryje nusipjauna, paspjaudo ir po savaitės užgyja).

Sveikuolių pastovūs palydovai alergijos, vėžiai, skrandžių opos, širdies ligos ir lėtiniai uždegimai kurie persipynę su visa puokšte depresinių psichologinių problemų.

Realybėje – tai ne jie moka už tai, kad mes „nesveiko gyvenimo būdo atsilikėliai“ būtume gydomi, o mes, iš žvėriškų mokesčių ir akcizų išlaikome jų sveikuoliško gyvenimo būdo padarinius.

Ar jūs, bent prieš trisdešimt metų, matėte tiek dantistų kabinetų? Dabar vos ne kiekvienoje gatvėje. Prieš šimtą metų tokios sąvokos kaip dantistas išviso nebuvo.

Kadangi mano mama buvo medikė, ji mane taip pat augino kuo „teisingiau“, pagal visas sveikatos sistemos rekomendacijas ir nuostatus. Dantis išmokau valyti dar prieš tai kai išmokau kalbėti.

Būtent todėl dantistas ir sadistas mano sąmonėje iki šiol yra vienareikšmės sąvokos. Pas dantistą, jo kankinimo kambaryje, atsiradau kai tik atsirado pirmieji mano dantys ir paragavo sveikatos priežiūros įrankių (šepetuko ir dantų pastos pavidalu).

Nuo mamos įskiepyto mokymo (kurį jai savo ruožtu įkalė universitete) iki pat savo suaugusio amžiaus, dieną vakarą šveičiau dantis ir lygiai taip pat reguliariai kas metai lankiau dantų sadistų kambarį, nes bjaurūs dantys niekaip nenorėjo būti sveiki.

Bet kartą aš susimasčiau. O susimąsčiau po to kai mano draugai, po veterinoriaus rekomendacijos pradėjo valyti dantis savo mylimai ir labai brangiai persų katei. Pirko jo rekomenduojamus kažkokius kramtukus, valiklius ir pan.

Po metų pas katę prasidėjo problemos su dantimis. Veterinorius patikrinęs pasakė, kad jie blogai valo, sena katė, reikia geriau valyti, dar kažkokių labai brangių valiklių prirašė.

Dar po metų katei teko išrauti beveik visus dantis (tai brangi procedūra) ir pirkti specialų pusskystį maistą pas tą patį veterinorių. Dar po pusmečio katė nudvėsė, nors veterinorius ir labai stengėsi (be abejo ne nemokamai) jiems padėti, gydė nuoširdžiai, todėl mano draugai jam iki šiol yra labai dėkingi, vis giria koks geras daktarėlis.

Po šios istorijos aš prisiminiau savo kariuomenės laikus, kuomet mes, miesčionys, ryte vakare trynėme dantis, o mano kuopoje buvęs vienas kaimo vyrukas iš Pušaloto, Balnionis (vardo nebeprisimenu) stovėjo ir juokėsi iš mūsų. Jis iššiepė savo geltonais dantimis sublizgėjusią burną ir pastuksenęs pirštu per dantis pasakė:

„Durniai. Niekada gyvenime joks brūdas mano dantų nelietė, todėl jie yra sveikiausi. Nei karto pas dantų gydytoją nebuvau. Ir taip pat mano tėvas ir mano senelis“.

Na mes kaip tikri modernūs miestiečiai, pilnomis COLGEIT burnomis, tik susižvalgėme tarpusavyje šyptelėjome ir pagalvojome „durnas kaimietis“. Bet būtent tas „durnas kaimietis“ iškilo mano sąmonėje po nelaimingos katės pavyzdžio.

Aš nutariau nebesivalyti dantų iš viso. Pradžioje kokius tris mėnesius tai buvo kančia. Aš niekaip negalėjau mesti to baisaus dantų naikinimo įpročio.

Kai dar valydavausi dantis, jau per pietus iš burnos pradėdavo sklisti bjaurus kvapas, todėl kuo skubiau, vakare vėl kišdavau šepetėlį į burną. Bet kai nustojau valytis, jau po savaitės, mano burnoje kažkas susireguliavo (juk mes ta chemija kas dieną žudome visą burnos gleivinės mikroflorą) ir blogas kvapas išnyko savaime.

Tai buvo pirmas ženklas, kad aš elgiuosi teisingai. Po trijų mėnesių praėjo burnos kankinimo valymo poreikio simptomai (jie vis viena periodiškai kartojasi).

Nesivalau dantų jau 16 metų, pamiršau kas yra dantistai ir dantų skausmas. Tiesa prieš 8 metus iškrito sena plomba, todėl nuėjau pas dantistą įstatyti kitą. Kai dantistė pasižiūrėjo į dantis, ji pasakė:

„Kokie puikūs dantys reikia tik akmenukus pašalinti, aš įstatysiu plombą ir ultragarsu pašalinsiu jums akmenukus“.

Atsakiau, kad tegu įstato plombą, o akmenis palieka ramybėje, jei jie yra reiškia jie reikalingi. Nesupratusi ji pasakė, kad tai normali moderni dantų priežiūros technologija.

Tada aš jai pasakiau, kad jau septynis metus nesivalau dantų ir nesinaudoju jokiomis kitomis „moderniomis“ jų priežiūros technologijomis. Būtent todėl tai pirmas mano apsilankymas pas dantistą po tokio ilgo laiko tarpo ir tik dėl plombos, o ne dėl dantų skausmo.

Be abejo ji geranoriškai nusišypsojo ir pradėjo man tamsuoliui aiškinti, kad reikalinga dantų priežiūra kitaip bus laaaaabai blogai net jeigu dabar kol kas gerai. Tada aš jai papasakojau tą pačią istoriją kurią aprašiau prieš tai.

Va tada ir reikėjo matyti jos veido išraišką. Ji tylėjo iki pat plombos įstatymo kulminacijos. Nedurna moteris suprato, kad jos ir tokių kaip ji darbo vieta ir pelnai priklauso būtent nuo to, kiek klientų jiems prigamins modernių pagonių propagandos mašina, gausiai finansuojama supagonėjusių farmacininkų korporacijų.

P.S. Šiaip, galima be galo ir be krašto rašyti šia tema, bet tikiuosi, broliai ir seserys, jūs patys pagaliau atversite akis ir pradėsite kratytis tų pasakų kuriomis užtvindytos jūsų sąmonės, nes jūs atvėrėte joms ausis pamiršę sveiką mokslą. Tai būtina dėl jūsų pačių, jūsų vaikų gerovės ir sveikatos.

Jeigu jūs suvoksite, kad dideliame biznyje yra svarbiausia kuo daugiau lojalių naudotojų, tuo greičiau perprasite visą tą „sveikatingumo“ vajų ir nepasiduosite jus pačius luošinančiai marketinginei akcijai. Jūs nustosite būti šio, vis didėjančio piktybinio naviko, ląstelėmis donorėmis.

Žinokite, kad Biblijoje žodis ŠVENTAS hebrajų kalba skamba KEDEŠ, o žodis „kedeš“ reiškia dvi sąvokas, tai „šventas“ ir „purvinas“. Tas pats ir Prancūzų kalboje. Dievo sukurtas „purvas“ iš kurio mes sutverti yra daug sveikesnis, nei modernios pagonybės sterilumas, juk sterilioje ar chemikalais apdorotoje žemėje neauga niekas, o štai mėšlu patręštoje būna gausūs derliai.

Su broliška meile ir rūpesčiu

Vladimiras Troščenka

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 13

 1. konkurencijos nėra says:

  Kas yra pagonis?

 2. Vytas says:

  Manau, kad racijos straipsnyje yra, tik ne kiekvienas ryšys tą raciją patikrinti ant savęs. Nepritariu nei „sveikuolių“ propaguojamai mitybai, nei absoliučiai blaivystei, nei, tuo labiau, besaikiam alkoholio naudojimui, nei besaikiam aplinkos sterilumui. Jau senai nustatyta, kad beveik sterilioje aplinkoje augantys vaikai labai neatsparūs bet kokioms ligoms, nes neturi natūraliai susidariusio imuniteto. Stebiuosi, kad šiuometinėje prieš COVD-19 nukreiptoje valstybės pareigūnų leksikoje beveik negirdėti žodžio „IMUNITETAS“, nors, mano manymu, tai turėtų skambėti pirmoje eilėje. Dabar gi – tai kaukių dėvėjimas net lauke.

 3. Azazela Wolan says:

  „Jūs ką tik nužudėte Liudviką Van Bethoveną.“
  Įdomu, kurį variantą reikėjo pasirinkti, kad pataikyčiau ne į Van Bethoveną, o į *** v.troščenką, besidedantį lietuvių draugu ir labai norinčiu mokyti, kaip reikia gyventi. Kuo didesnis ***, tuo labiau nori kitus mokyti.

  Savo nuomonę galime išreikšti ir be įžeidimų. Čia ne Delfis
  moderatoius

 4. Ec says:

  Kai Krikčionybė kardu, ugnimi ir melu plėtėsi, reikėjo kažkaip tamsiems krikščionims paaiškinti, kad pagonys dar tamsesni. Todėl pasakos, kad pagonys tamsūs, gyveno gentimis miškuose ir meldėsi ratui bei netikriems saulės ar perkūno dievams gajos iki šiol. Retai kam kyla klausimas, – gal ne saulės ar perkūno dievai o gamtos mokslai?, gal ne malda ratui o astronominiai stebėjimai? ir pan. Aš, asmeniškai, krikščionybę laikau tamsos skleidimo ir manipuliavimo žmonėmis priemone
  Tai tik mano nuomonė :)

 5. konkurencijos nėra says:

  Tavo nuomonė Teisinga!

 6. ech vaikine, says:

  Straipsnio tema, kaip ir suprantama, bet ji vystoma labai keista linkme. Kas per aistra lygioje vietoje užsipultii pagonis? Kas čia per pozicija? – žodį ,,pagonis“ išvertus į lietuvių kalbą, gautume paprastą žodį ,,kaimietis“. Tai gal, be didelių įmantrybių, taip ir reikėtų rašyti? ir tada tekstas jau suskambėtų visai atvirai :). Nenoriu leistis į gilius apmąstymus, bet kokia tokių straipsnių paskirtis? puiku, kad autorius pristato save, kaip uolų krikščionį ir geriantį, ir rūkantį ir, kaip atrodo, tik ir ieškantį preteksto pradėti naują kryžiaus žygį prieš nekenčiamus pagonis :) – o kas toliau? :) :) :)

 7. tęsinys says:

  atkreipiu dėmesį į labai tendencingą straipsnio klaidą: šv. Augustinas savo gyvenamu laiku, labai uoliai skelbė asketizmą, t.y. visa tai, ką autorius priskiria pagonių išmislams :). O šio šventojo pasakymas ,,mylėk Dievą ir daryk ką nori“ buvo skirtas būtent kryžiuočių kareivoms, kad jie galėtų be jokio sąžinės graužimo žudyti, plėšti ir prievartauti pagonis, t.y. baltus, slavus ir Dono kazokus tame tarpe.

 8. op says:

  Bet kryžiaus nešėjai buvo ir yra tik įrankis.

 9. Gojus says:

  konkurencijos nėra > žodis pagonis, reiškia „kaimietis“. Su įžanga paaiškinant, reikėtų žinoti, kad visuomenėje apie 12-15 % žmonių yra religiškai aktyvūs – t.y praktikuoja savo tikėjimą. Kiti gi apie 85% eina ten kur srovė neša.
  Kai krikščionybė patapo Romos valstybine religija, natūraliai 85% visuomenės planktono pradėjo reikšti savo „įsitikinimus“ pagal naująją Konstantino madą, nes buvo modernūs. Kaimo gyventojai nelabai turėjo tikslo laižyti užpakalius dėl sotesnio lovio miestų tarnybose, tad gyveno savo senobinį gyvenimą. Štai iš čia ir atėjo asociacijos, kad pagonis tai savo stabų garbintojas.

 10. Taika says:

  Skiri asila nuo arklio?tai sugebek atskirti ir katalika nuo krikscionio

 11. konkurencijos nėra says:

  Kažkaip, Pagonis, gal, daugiau STABMELDYS?

 12. Ec says:

  Stabmeldys, greičiau, krikščionis nei pagonis. Jei galėtų apsieiti be stabų, neitų į bažnyčias :)

 13. Op says:

  Šiai dienai taip.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top