Transeksualas antrus metus paeiliui iškovoja aukso medalius pasaulio čempionate moterų dviračio sporto rungtyje

2019, 3 lapkričio, 7:36 | kategorija Metodologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 500 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Rachel McKinnon transgenderis

Antrus metus iš eilės vyras profesorius, kuris save vadina moterimi, laimi aukso medalius pasaulio dviračių sporto rungtyje, skirtoje moterims nuo 35 iki 39 metų amžiaus, rašo SkyNews“

Filosofijos profesorius Rachel McKinnon iš Čarlstono koledžo taip pat „pasiekė naują laiko rekordą“, rašo „Cycling Weekly“.

McKinnonas nesigėdija atsakyti į biologinių moterų sportininkių kritiką, kurios tvirtina, jog transeksualas McKinnon turi nesąžiningą pranašumą dėl vyriškos kūno sandaros.

„Visuose medicininiuose dokumentuose pas mane parašyta„ moteris “. Mano gydytojas su manimi elgiasi kaip su moterimi, dviratininko licenzijoje rašoma, kad esu moteris, tačiau žmonės, kurie priešinasi mano egzistavimui, nori mane laikyti vyru “, – sako McKinnonas.

Paklaustas, ar pagal „Mackinnon“ logiką tai reiškia, kad jis (ji) pasisako už vieną kategoriją vyrams ir moterims dviračių sporte, Mackinnon atsako, kad Tarptautinis olimpinis komitetas neturi apetito tokiems radikaliems pokyčiams.

„Tokijas 2020“ greičiausiai bus pirmosios olimpinės žaidynės, kuriose atvirai dalyvaus sportininkas transseksualas.

Rachel McKinnon yra favoritė ginant savo 35–44 sprinto titulą

Rachel McKinnon yra favoritė ginant savo 35–44 sprinto titulą „Masters Track Cycling“ pasaulio čempionate | foto: SkyNews

Rachel McKinnon yra favoritė ginant savo 35–44 sprinto titulą „Masters Track Cycling“ pasaulio čempionate | foto: SkyNews

Naujosios Zelandijos sunkiaatletis Laurel Hubbard, kuris kadaise kėlė svorius kaip vyras, vardu Gavinas, balandžio mėnesį laimėjo du aukso medalius Ramiojo vandenyno žaidynėse.

Be to, žaidynėse nori dalyvauti ir Brazilijos tinklinio žaidėjas Tiffany Aubrey.

TOK patiria spaudimą, kad taisyklės transseksualams būtų griežtesnės, siekiant „apsaugoti“ moterų sportą, tačiau „Sky News“ supranta, kad komisija, kuriai pavesta peržiūrėti savo politiką šiuo klausimu, yra susiskaldžiusi.

infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Tai tik eilinį kartą įrodo „kovos’ už lyčių „lygybę“ visur ir visados absurdiškumą. Gamta sukurta ne lygybės, o tikslingumo principu. Netikslinga, kad moteris užsiimtu sunkiu fiziniu darbu, jos paskirtis – gimdyti ir auginti sveikus vaikus, saugoti ir tęsti giminę, tautą. Išimtys, manau, buvo ir bus. Ir tai gerai. Parašiau „tautą“ ir viskas stojosi į savo vietas, juk dabar atėjo ir yra „madoje“ TAUTŲ NAIKINIMO vajus, pradžiai kuriamas HOMO EUROPIETIKUS Tokį turime, kiek žinau, jau bent vieną, tokį Petrą Auštrevičių. Realiai tai, turbūt, beveik visi valdžios vyrai ir moterys.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top