- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Ugnius Kiguolis. Idiokratijos naujienos nenustoja stebinti – transfobija

LGBT reklama

Kasdien vis kyla mintis, kaip dar mane nustebins pasaulis ir visuotinė degradacija. ir še jums nauji perliukai.

Nors šią naujieną pastebėjau visai neseniai, pasirodo tokia agenda stumiama jau kelis metus.

Taigi Būgnai!!

Maitinimas krūtimi yra nenatūralu. Dar kitaip, jei jūs galvojat, kad tai natūralu, jūs esate Transfobas.

Jei jus kažkaip įtakoja, kai jus pavadina homofobu, ar jaučiate išvešėjusią toleranciją iki tiek, kad leidžiate sau kitus vadinti homofobais, palaukite kol avys pradės jus vadinti ir transfobais. Jums turėtų būti gėda, kad esate toks netolerantiškas.

Taigi mielieji transfobai, nesislėpkite, aš tikrai prisipažįstu – esu transfobas ir ieškau tokių pat sveikų transfobų.

Prie viso to pridėkime, kad kai kurios šalys jau dėlioja įstatymus, kad vaikai net būdami 4 metų, galėtų išreikšti pageidavimą, kokia jų lytis, ir tėvai privalės su tuo taikstytis.

Tad jei jūsų ketverių metų berniukas, staiga pareikš, kad jis mergaitė kažkur viešumoje, tai greitu laiku teks laukti, kaip vaikų teisės ateis nupjauti pimpaliuką.

Ką jau čia ir bekalbėti apie lietuviškąsias vaikų teises, kurios persekioja vieną šeimą ir vis pralaimi teismuose. Ten šiltose kėdėse sėdinčios avys niekaip nesuvokia, kad Lietuva vis dar ne Norvegija ir, mes, tie transfobai, pasirūpinsime, kad ji tokia ir netaptų.

O kas toliau? kirba mintis…

Ogi nieko kažko neįprasto:

Agenda jums įpirš į galvas, kad seksas yra nenatūralu, tuo labiau seksas su moterimis. Gimdyti išvis bus katastrofa, kokia turės būti kvaila moteris, kad leistų savo kūnui taip kankintis. Juk gi galima bus užauginti vaiką spec kapsulėse. O čia vėl visi iš naujo pasižiūrėkite „Matricą“. gal pagaliau suprasite, kad ten dokumentinis filmas. 

Tad dar kartą agituoju. Tai ką aš čia kart nuo karto parašau, gali greit ir nebesimatyti. Išlikite budrūs transfobai, mums dar reikės pakariauti už savo pasaulį. Šitos spalvotos vėliavėlės, kaip įdėtame clickbaitiniame paveiksliuke, yra ženklas, ką reikia stebėti.

Bet ne viskas taip blogai.
Yra ir gerų naujienų.

Norint pramušti dar vieną idiotišką gerovę Lietuvoje, kaip vakcinacija vaistinėse, pasisakė ir gerb. infektologas prof. habil. dr. Alvydas Laiškonis.

Avims tai būtina perskaityti.

Cituoju:

„Ir anksčiau taip buvo reikalaujama, ir dabar, kad ten, kur skiepijama, būtų atitinkamas pirmosios pagalbos rinkinys, kad būtų galima iškart suteikti pagalbą“


taigi avys ar suvokiate ką reiškia šis sakinys? ar suvokiate, kad po bet kurios vakcinos yra žmonių kuriuos gali reikėti gelbėti?

Cituoju toliau:

„Viskas atrodo labai gerai, bus nuimtas krūvis nuo gydytojų. Tai taip bus iki pirmo atvejo, kol atsitiks koks nelaimingas atsitikimas ir kas nors po tokio skiepo numirs. Tada visi atsikvošės, kas čia buvo“


Ei avys. Jums Infektologas ką tik ką pasakė – nuo skiepo galima numirti! Girdite??

Cituoju toliau:

„Tūkstančiui gal viskas bus gerai, o tūkstantis pirmajam nepasiseks“ 


AVYS!!! ar matote tikimybes?? 1 iš 1001? ar infektologas jūsų manymu nesupranta ką šneka ir jūs žinote geriau?

Dar viena gera naujiena, kad anoniminis Chirurgas, kurį retkarčiais pacituoja žiniasklaida, pagaliau sužinojo, jog apendicitas gali būti gydomas, o ne tik pjaunamas.

Kaip sako, geriau vėliau nei niekada, jis vis dar nepastebi skaičių, jog mokslas sako, kad 3 iš 4 atvejų apendikso pjauti nereikia. Ne tai, kad nereikia, o negalima. Mokslas pagaliau atrado kam gi tas apendiksas žmogui reikalingas.

Taip po truputį ir žengiame išsilavinimo link, ane chirurge? Gal ką norėtumėte pakomentuoti ir prof. habil. dr. A. Laiškoniui, kitoje temoje?
 Gal žinote kada apendiksą galima bus išpjaut vaistinėse?

šaltinis: facebook