Valdas Vižinis. Kaimo aludario užrašai apie Ramūną, žiniasklaidą ir pasiruošimą rytojui

2020, 27 lapkričio, 13:48 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 359 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Valdas Vižinis

Pasiruošiau .. salyklo paėmiau rekordiškai daug, todėl ir vandens tenka daugiau salinimui. Du verdančio supyliau į kubilą jau dabar. Iki rytojaus atvės, o ryte ten nukeliaus dar 9-10 verdančio. Į jį sąlyklas.

Prie lovos pasidėjau išvirtų apynių, nuėmiau dangtį. Gali būti jog žadintuvo taip ir neišgirsiu.. tebūnie kas bus

O Ramūno Seime nebėr. Dievaižin, kaip tai suveiks. Iki šiol eiti vienam priekyje ir dėl visko prisiimti atsakomybę – lyderystės našta viena sunkesnių. O ir priešininkui kalti kai tik vienas taikinys – puikumėlis.

Naikini lyderį – naikini politinę jėgą, kai organizuojamos ištisos konservatoriams dirbančios viešų ryšių agentūrų atakos. Prisiminkite iki isterijos užaugintas portalų, laikraščių antraštes dėl Gretos.

Kas gali atsakyti šiandien, ką ji padarė, kad turėjo atsistatydinti. KGB ar GRU agentė? Nukneckino milijoną per viešus pirkimus? Nesisveikino su Vytautu Landsbergiu? Ką tokio?

Tai buvo neregėto mąsto viešų ryšių operacija, kuriai pasijungė medijose ir socialiniuose tinkluose dirbantys konservatoriams už naudas ar buvimą „chebroje“ žiniasklaidos veidai .. kurių kaip paaiškėjo buvo užmušanti dauguma.

Meilužė? Nejuokinkit. Tiesiog nejuokinkit. Esame tokia morali valstybė, kad keliame tokius reikalavimus Seimo nariams? Kas mes tokie patys? Ir kas tokia LRT, kuri kas savaitę per vaivorykštines laidas mums teigia tiesiog priešingai – kaip šaunu trečia moteris, kaip šauniai landsbergio žmonos sesuo išardė šeimą ir kaip ji jautriai dabar bendrauja su buvusios vyro šeimos vaikais.

Kas trečioj laidoj per LRT ar LNK. Nejuokinkit…

Ramūno viena didžiųjų klaidų – bandymas išlikti jų primetamose taisyklėse. Ir vėliau garsiai bejėgiškai stebėtis viešumoje, kad kita pusė jų pati nesilaiko.

Reikia suvokti – Žeimyčių, Miliūčių, Užkalnių, Tapinų, Valatkų, Makaraityčių – naujųjų landsbergizmo komisarų pareiga jus vertinti neigiamai. Pareiga!!

Tai landsbergizmo sistemą aptarnaujantis personalas. Jie niekada neklaus Karbauskio – kokie jūsų pasiekimai, ką palikote žmonėms, ko tikitės šioje kadencijoje.

Jie kviečiasi į laidas tik tam, kad sutrypti ir parodyti Karbauskį pasimetusį ir bejėgį. Kviečiasi, kad žmonių galvose įtvirtinti naujai sugalvotą viešų ryšių agentūros planą – pvz. įteigti visuomenei – Karbauskis melagis.

Pamenate kaip vienu metu pratrūko šia žinia žymesni konservatoriai ir jų vieši partorgai medijose. Virš Lietuvos pakibo tiesiog smogas – Karbauskis melagis – ir nesisklaidė kelias savaites. Ir panašiai – žemės teršėjas, prekiautojas trąšomis, paprastų valstiečių smaugėjas, pagonis. Tai tikri viešų ryšių operacijų kodiniai pavadinimai. Kaip Hitlerio – Barbarosa ar Citadelė.

Todėl jei žiniasklaidos veidas identifikavosi kaip konservatorių partorgas, ten neiti. Nes tryps. Tokia jų partinė užduotis.

Apie objektyviąją žiniasklaidą pamiršti. Tokios funkcijos žiniasklaida neatlieka. Ji valdžios dalis. Nuo 93 metų įsigalėjusio ir politinėje sistemoje vyraujančio reiškinio – landsbergizmo dalis.

Ir kada mes pasimokysim. Štai rašau – landsbergizmas, landsbergizmo ir esu tikras, daugelis skaitančių kiek stebisi. Argi?

O nereiktų. Ramūno esminė klaida – būti matomam. Landsbergio Vytautas tokios klaidos nedarė. Jo sistema suręsta per žmogų atnešta žinia žodžiu, arba .. pamenate berods 2011 delfis atspaudė straipsnį, kuriame Adamkus liūdnai pripažino buvęs šantažuojamas rašteliais ir kuriuos dėl vis dar „dievinamo“ asmens, idant negriautų valstybės, jis paviešinsiąs po penkiasdešimt metų.

Jį, Lietuvos žmonių rinktą šantažavo rašteliais. Ne velionis Osama ar koks Sicilijos klano vadeiva. Drįstu teigti – iki šiol faktinis šalies vadovas.

Kas? Pabandom atspėti.

Štai rašytojo Petkevičiaus liudijimas knygoje „Durnių laivas“ – „kai pasirodydavo Landsbergis ar plėšrioji Juknevičienė nešini rašteliais, prasidėdavo tikras ermideris“.

Gerai man patarinėti kai .. verdi sau alų.

šaltinis: Facebook

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Su straipsnio esme nė kiek nesiginčysiu, pritariu visu 100 procentų. Kur Landsbergio kudla – ten vien bėdos doriems žmonėms. Bet ir Karbauskis nelabai veržėsi į lyderius, sėdėjo kultūros komitete, naiviai tikėdamas, kad „dėdulė“ jo nesuras. O kam Putinas su savo FSB? Negi jis savo „kadrus“ paliks bėdoje? Karbauskis irgi ne kovotojas, jei paliko savo partijos narius seime, vietoj to, kad, atsakant į konservatorių intrigas, mobilizuoti opoziciją ir parodyti tai valdysiančiai šaikai kur, kaip sako rusų patarlė, vėžiai žiemoja. Matyt nutarė, kad kupriuko /muzikanto (ar jo anūko) jam neįveikti. Trūksta charakteri, ne landsbergiškas, ne suktas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top