Vienijimosi principas

2015, 23 lapkričio, 18:30 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 558 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

vienybė

Daugelis užduoda sau klausimą, kodėl vakarų šalys tokios atkaklios stumdamos į gyvenimą liberalizmą visose jo apraiškose: tolerancija asmenims su netokia seksualine orientacija (net išsireiškimas toks „saldus“, liberalus, neužgaunantis jausmų), juvenalinė justicija, multikultūrizmas ir t.t.

Kas visame tame bendro? Man rodos, bendra yra tik viena – visa tai skatina įvairių žmonių individualią saviraišką, o tuo pačių jų skaldymąsi tarpusavyje. Su MIP pagalba stimuliuojama išreikšti ir reklamuoti bet kokius skirtumus ( ir visų pirma ne pačius geriausius), kurie pas juos yra, skatinant maksimalų žmonių susiskaldymą į kaip galima smukesnes bendrijas ( o koks puikus tarybinių laikų išmislas – daugiabutis. Lyg ir gyvenimas turėtų būti bendras: kaimynai tik per sieną, bendri reikalai…o gaunasi – sėdime, kaip celėse. Kuo gi ne matrica?), ieškoti savyje to, kas skirtinga ir atskiria žmogų nuo kitų, nuo bendruomenės.

Atrodo keistai, bet juk tik žmonių susivienijime ir slypi bet kokių didžių ar tiesiog didelių pasiekimų pagrindinė jėga (gal aš klystu, bet lietuvių istorijoje galime paminėti tik Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę? Pataisykite mane). Vienam žmogui ar mažai jų grupei tokio užmojo neįveikti.

Kam gi to reikia? Be akivaizdaus tikslo:“skaldyk ir valdyk“, yra dar vienas, kur kas mažiau pastebimas. Tai paties vienijimosi principo, telkiantis apie vieną idėją tinkančią daugumai, sunaikinimas, (kaip pavyzdys bet kokio naujo -izmo kūrimas). Kaip gali žmonės telktis apie vieną idėją, jeigu juos visą gyvenimą moko atrasti savyje skirtumus, išsiskirti iš visuomenės, sakyti „ne“?

Bendros idėjos principas nustoja veikti, todėl kad atsirado „individo laisvė“, kuri netrokšta vienytis, „būti banda“, kaip nekurie tai vadina. Ir tai liečia viską: žmonės nėra vieningi netgi nuosavo saugumo vardan. Teko girdėti Austrijos jaunimo atstovus, kuriuos paklausus, „ką jie darytų, jeigu jų šalį užkluptų karas?“, jie atsakė, kad bėgtų į Vokietiją. Labai paprasta ir tuo pačiu graudu, nes Lietuvoje ne ką geriau, emigracija tam geriausias pavyzdys.

O juk būtent dėl to žmonės tampa tikra banda, dėl tokios paprastos priežasties: tokiose mažose suskaldytose bendruomenėse (ir valstybėse) negali atsirasti toks pat didelis kiekis didžių asmenybių ar lyderių. Vidutinis lyderio intelekto, jo akiračio, mąstymo aprėpties lygmuo tokiose smulkiose grupėse neišvengiamai bus žymiai mažesnis, nei didelėje bendruomenėje. Nes tiesiog tam nėra poreikio. Didžios asmenybės susiformuoja esant dideliems iššūkiams, o ne smulkiems poreikiams. O tai leidžia lengvai valdyti tokias bendrijas MIP pagalba.

Jeigu telkimosi apie bendrą idėją principas neveikia, lieka susivienijimo apie materialius resursus principas, t. y. pinigai. Būtent šį principą, koncentruojant žmones į tą vieną, turintį tapti jiems pagrindiniu, tikslą (pinigus ir asmeninę laisvę), gana efektyviai stimuliuoja liberalai.

Kuo efektyviau yra taikomas šis vienijimo principas (pinigai), kuo labiau jį priima žmonės, ir kuo aukštesnis su šio principo pagalba sprendžiamų klausimų svarbumas, tuo stipresnė valdžia tų, kurie valdo pinigus, kaip žmonių vieningo ir pagrindinio tikslo priemonę.

Būtent jų planai tampa bendruomenės pastangų tikslu. Belieka tik pridurti, kad pinigai tapo didžiosios žmonijos dalies pavergimo priemone, o graudu tai, kad didžioji žmonių dauguma to net nesuvokia.

Remigijus Sinkevičius

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

 1. KONKURENCIJOS NĖRA says:

  Belieka tik pridurti, kad pinigai tapo didžiosios žmonijos dalies pavergimo priemone, o graudu tai, kad didžioji žmonių dauguma to net nesuvokia.

  BANKSTERIAI VALDO !!!

 2. ale, says:

  „O juk būtent dėl to žmonės tampa tikra banda, dėl tokios paprastos priežasties: tokiose mažose suskaldytose bendruomenėse (ir valstybėse) negali atsirasti toks pat didelis kiekis didžių asmenybių ar lyderių. Vidutinis lyderio intelekto, jo akiračio, mąstymo aprėpties lygmuo tokiose smulkiose grupėse neišvengiamai bus žymiai mažesnis, nei didelėje bendruomenėje. Nes tiesiog tam nėra poreikio. Didžios asmenybės susiformuoja esant dideliems iššūkiams, o ne smulkiems poreikiams. O tai leidžia lengvai valdyti tokias bendrijas“

  – Visa, kas suminėta – yra, tik išreikšta kaži, ar išlaikant priežastis-pasekmė principą. Dabartinės civilizacijos tragizmas kyla iš to, kad pasaulyje veikia palyginus maža kraujo ryšiais pagrįsta labai organizuota parazitinė grupė. Būtent jų savanaudiški kosmopolitiniai, bet nepakankamai aukšti pagal esmę tikslai, lemia, jog dižioji žmonijos dalis negauna išsamios informacijos, būtinos tinkamai orientuotis bendrame visuomenineme procese.
  Vietoj tikros švietimo/auklėjimo sistemos  užvesta masinė protų painiojimo mašna – MIP. Todėl masės yra lyg paraližuotos, joms trukdoma struktūrizuotis taip, kad visų visuomenės narių poreikiai būtų tenkinami. Visuomenė verčiama dirbti tų parazitų  naudai. Visos priemonės tokiam totalitarizmui palaikyti randasi iš to, kad  privatizuota absoliučiai visų pasaulinių pinigų (tiesiogiai ar netiesiogiai) emisija.  Spausdinant be kontrolės pinigus, prolemų jokių nelieka, jos virsta tiesiog maloniai smulkiomis išlaidomis.

 3. Ec says:

  Pažįstamas VU
  profesorius, istorikas sakė, kad Lietuva ir Rusija viduramžiais turėjo vienodas galimybes tapti supervalstybe, aš taip pat jam pritarčiau. Matyt, kad Lietuvą suskaldė ir suvaldė, gal todėl, kad ji labiau į vakarus?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top