Visuomenės griūtis, arba „Žiurkių karalius“ 3 dalis [video]

2010, 28 lapkričio, 20:14 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (43) | peržiūrų 2 160 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Visuomenėje žlungant dorovei žlunga ir bet koks, tos pačios visuomenės tikėjimas
socialiniu saugumu, ko pasekoje dorovė smunka dar žemiau. Baimė dėl ateities ir noras patirti
malonumą čia ir dabar suskaldo visuomenę į atskirų individų krūvą, kurių vienintelis rūpestis
nuosavas AŠ. Racionali logika padeda pateisinti viską, pradedant vaikžudyste – tą pavadinant
valymu, ar abortu, baigiant visuomenės grupių žlugdymu – pavadinant tą valstybės gelbėjimu.
Racionali logika atmeta žmogiškumą ir padorumą, tai nereikalingi dalykai ir trukdo savo asmeninių
egoistinių tikslų siekimui. Remiantis racionalia logika, toliau griaunama ta pati visuomenė kaip
vienetas – ji išdraskoma į savo sudedamąsias dalis. Neįmanoma, kad egzistuotų morali visuomenė
be jokių tradicijų, papročių, savo istorijos pažinimo. Negerbianti šeimos instituto, šeimos, iš
kurios, kaip iš grūdo išauga ji pati. Neginanti silpno, ar skriaudžiamo. Leidžianti klanams tyčiotis
iš silpniausių visuomenės atstovų – mūsų tėvu ir senelių, kurie kadaise atidavė visas savo jėgas,
kad išauginti mus, o mes šiandien užsimerkiame, kai iš jų atimama ubago pensijos dalis.
Atsimerkime ir apginkime mums artimus žmones, jei tas nepavyksta nužmogėjusiems
Žiurkių Karaliams

Pirmąją šio filmuko dalį galite pažiūrėti čia: https://www.sarmatas.lt/11/visuomenes-griutis-arba-ziurkiu-karalius-1-dalis-video/
Antrąją čia: https://www.sarmatas.lt/11/visuomenes-griutis-arba-ziurkiu-karalius-2-dalis-video/

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 43

 1. Al. says:

  gerai pastebeta kad

  Seniūnais rinkdavo tuos, kurie sugebėdavo išlaikyti žinojimą, galėdavo skaityti iš visatos sąmonės.Manau svarbiausias dalykas kad zmonys turi suvokti kad jie dvasines butybes,zinoti Dievo desnius-istatymus-visatos desnius-istatymus,ar kaip tai bepavadinsi.Suprasti karma renkarnacija.Ir noreti ir prasyti kad Dievas atsiustu Savo pasiuntini.Tauta isivalius savo karma gautu Dieviska malone -galimybe,Ir ateitu tie kurie tinkamai nukreiptu zmonis.Nes tie tikri dvasininkai,turi samoninga rysi su savo Auksciausia dalimi,ir is jos veikdami veikia Dievo desniuose,ir gali skaityti is visatos samones,ar kad ir kokius pavadinimus sakytuma viskas bendra atitinka Vienam.

 2. artas says:

  Vyčiai nėra kariai duotoje luomų lentelėje.
  Tai valstybiškai mąstantys žmonės, valstybės veikėjai, kuriems nerūpi turtas, jie stovi aukščiau to.
  Jų prioritetas tautos ir valstybės gerovė. Štai kas turima galvoje, kai sakoma vytis.

 3. Daugminas says:

  manau tai galima vertinti:
  1. Kūrėjo trejybės požiūriu;
  2. sielų brandos požiūriu;
  3. žmogaus sąmoningumo ir jo pagedimo požiūriu.
  Pagal trejybę Pikuolis (žynių globėjas), Patrimas (vaišijų globėjas), Perkūnas (vyčių globėjas).
  Pagal sielos brandą, – brandžiausios sielos užsiima dvasiniais žaidimais, o nebrandžiausios medžiaginiais nuotykiais. Todėl žyniai kuria strategijas, o vaišijams svarbu būti arčiau materijos, arčiau daiktų, pinigų, ūkinės veiklos.
  Tačiau galimas žmogiškasis nesąmoningumas ir pagedimas. Manau net žynio sielos įsikūnijimo žmogus gali būti savo sąmone nebrandus. Jie stengiasi plėsti savo įtaką, kurdami žmoniją pavergiančias strategijas.
  Todėl manau, kad sielos požiūriu, kiekvienas žmogus priklauso vienam iš trijų dieviškos trejybės agregorui. Tačiau dėl žmogiškojo nesąmoningumo, dėl pagedimo dalis žmonių tampa proletariatais, alkoholikais ar tiesiog šūdromis. Jie tampa tarsi atskilę nuo kūrėjo energijos, parsidavę kitai, prieš žmogiškumą nukreptai demoniškai įtakai.

 4. Sarmatas says:

  Sako, yra žmonių, praradusių evoliucijos (tobulėjimo) energiją Jan. Jie vadinami beždžionėmis.

 5. Titnagas says:

  ?nesusipainiokim? Indusu vedose zmonija yra grieztai apibrezta kastomis – musu proteviai jiems dave vedu tikejima atsizvelgdami i ju odos spalvas juos paskirste (jie ypac krisnojitu sekta – su centru JAV indijoje musu krisnojitus vadina satanistais- tai slepia), netikit zvilgtelekit indijoj i kastu veidus- pamatysit sudros juodi kaip tikri negrai a va aukstesnes kastos- oda svieseja- na pats Krisna ( musu vienas is deivu saugotoju KRISEN) – yra baltaodis tiek bhakta – gita tiek macaktbara – moko indusus( baltajai rasei indusu vedos tik papildas Slovintoju vedoms pasitikrinti) kad tik per mirti ir reinkarnacija (aisku tik uz Krisna mirstant) galima gauti geresni astralini kuna- o jame kai geresniame name ar rube,..toliau tobuleti- dvasiskai ir eiti tobulejimo aukso keliu…. Slovintoju Vedos praktiskai neskaito Varnu ( kastu induizme ) tarpusavy kazkoki virsiskuma- MUSU TIKEJIME (Pagonybe, Ingilizmas, Daugdievyste- stenkites nejieskoti skirtumo tarp siu zodziu, tam dar neatejo laikas) VISOS VARNOS LYGIOS t.y. visi baltos rases zmones lygus-broliai ir seserys- cia kazkas panasaus kaip negalima palyginti kas kokibiskesnis ar kalvis nukales gera kalavija, ar kovotojas gerai valdas ginkla- tai susiejama ir neatskiriama- tu palyginimu galima rasyti aibes, kunigaiksciai galejo tapti visu varnu zmones- pasiekia tam tikra dvsini isprusima Dar „vyciai“ tai naujai sukurtas zodelis1980-pabaigoje, tikri musu zodziai KARIAI t.y. Kas su RA arba KARZYGIAI – Kas su Ra Zygiuoja. Litu gentys chariju ir dariju palikuonis (pagal akiu spalvas zaliakiai arba pilkakiai) buvo pasiusti kaip veiklus individai saugoti isores sienas ties baltijos juros regionu- saugoti dvasingesnius ir atlapadusius rsaes (rusus – melinakius ir sventos rases ziniuonius – rudaakius ). …net nepainiokit su vienu is musu Dievu VIJ (zemaitiskai VIJAS) tai Dievas saugojantis valstybes sienas SVETA RASA (veliau Svetaja Rusi, paskui TARTARIJA, dar veliau VELIKAJA RASISKAKAJA IMPERIJA- DIDZIOSIOS RASES( baltosios rases) IMPERIJA- mums zydai meluja apie kazkoki lietuvos rusifikacijos bauba- MURAVJOVAS buvo zydas – ritualiniams egzekucijoms zudantis zmones- jis buvo smerkiamas RASES Kniaziu uz tai kad zude litus ir polenus- zodziu tai ko mus moko mokikloj tai bumbliauskinis Melas

 6. Daugminas says:

  Valio,- Titnagas moka ir gražiai kalbėti. matyt vystymąsis vyksta teisinga kryptimi, – titnago gabalas tampa titnaginiu kirvuku.
  O dėl Varnų, ar kastų manau labai aišku, iš esmės nereikia žmonių skirstyti į kastas, tačiau reikalingus žinojimas kuo žmonės skirtingi. Tai esmė, kad išskaidymas pagal esamus skirtumus nereiškia kastinės sistemos. tiesiog priimant santvarkai reikalingus teisės aktus reikia atsižvelgti ir į esamus skirtumus tarp žmonių. Tai nėra skirstymas protui, o teisingesnei santvarkai sudaryti.

 7. Algirdas says:

  Kūrinio gale skaitome tekstą: „Pabudome ir kelkimes !“ Akis bado rusams būdinga klaida: „kelkimes“, lietuviškai rašoma „kelkimės“. Antra vertus – labai patiko. Būčiau dėkingas, jei kas pateiktumėte nuorodas į mokslinius tyrimus (straipsnius) apie papasakotą žiurkių moralės naikinimo techniką. Blogas jausmas, kad filmo autoriai patys sukūrė šią gana įtikinamą pasaką.

 8. artas says:

  Algirdai >
  tegu jums tai lieka mįsle :)
  Nors šis dalykas tikrai neišgalvotas, jau nuo senų laikų tas žinoma kaime gyvenantiems.
  Iš kitos pusės graži pasaka irgi šio to būna verta :)

 9. Sarmatas says:

  Tame ir yra problema, kad Indijoje yra griežtai suskirstyta į kastas, ir sakome, kad tos kastos žmogus ir liks toje kastoje. Būtent dėl to ir piktinasi kai kurios nuomonės. Ir išaiškinti tokiems, kad pagal mūsų vedas tas suskirstymas yra toks pats, kaip suskirstymas mokykloje pagal klases. Juk pirmokas po kiek laiko taps 12 ir baigs tą mokyklą. Tik tiek.

 10. Sarmatas says:

  Šiaip liūdna, kai lietuvių kalbos nemokame, klaidų tiek darome.

 11. Titnagas says:

  Sarmatai – manau pacio sukurtas portalas praples ir pacio akirati, pats jieskojime, tik klysti esmeje. Auga nauja karta Personal Compiuter PC ir kaip nupiesta ant masonu herbo gyvate kanda sau i uodega… Nerasys zmones tu ĄČĘĖĮŠŲŪŽ ir visu nosiniu su nosim- sita kalba ir rastas apsurdas – beverte naujadara svetimkunis VISIEMS LIETUVIAMS mazdaug po 2012 zemaiciai gaus teise rasyti zemmaitiskai , zmones grizines prie tarmiu- sitai naujadarai lieka tik telikas ir radija- ir gresminga lietuviu kalbos komisja. Suvok gi pagaliau pasidomek kad tavo akimis klaidos- tai tik juokas. Uz rasybos klaidas pyksta tik zydauja, lytiniai iskrypeliai, psihai, nepilnaverciai, prisipirke universitetiniu diplomu- kurie jau nuo pat ju igijimo laikotarpio- beverciai , o jaunimas uz kartona moka savotiskus elementus ir suvokia skolos nastas (vergoves pojutis). Na suvok neismokisi tu to basanovic, jablonskij, slengo visos baltarusijos, lenkijos dalies(suvalku trikampyje taip ir neismoko sitos kalbos- pamirso ir savaja) ir pagaliau zemaitijos- sitas samokslas zlunga nesulaukes net 100 metu. Sarmatijai reiks daug kalbu – juokiuosi gerasirdiskai, mes Ingilingu paziuru nepykstame ir neisizeidziam. SLOVE DIEVAMS IR PROSENELIAMS

 12. Rimvis says:

  Titnagėli – senais laikais buvo vadinami Pagaunėmis, net ir LDK laikais , bent jau ankstyvesniuoju laiku,dar nebuvo termino Vyčiai. Ęia jau vėliau atsirado Vaikymai, vėliau Vyčiai.
  Na bet ką darysi, marazmas, vadinamas litvinizmu, savodaro:)

 13. Joniukas says:

  Apie tą patį kalba Freemanas: http://youtu.be/1M7qQpEDtIA

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top