Vokietijos kairieji reikalauja pilno amerikiečių karių išvedimo, baimindamiesi neišvengiamo karo tarp JAV ir Rusijos

2019, 3 lapkričio, 19:40 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (5) | peržiūrų 633 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

sraigtaspaarniai

Demokratinė socialistinė frakcija Vokietijos parlamente reikalauja, kad JAV išvestų iš Vokietijos teritorijos visus savo 35 000 kareivių, teigdama, kad karas su Rusija yra neišvengiamas ir kad pats JAV kariuomenės buvimas nesuderinamas su vokiečių pažiūromis į taikos išsaugojimo klausimus.

Partija (įkurta 2007 m.), žinoma kaip „Kairioji“ (vokiškai Die Linke), teigia, jog Amerika yra atsakinga už visus pasaulyje paskelbtus neteisėtus karus, ir kad jos kariuomenės buvimas Vokietijoje yra taikos doktrinos, įtvirtintos Vokietijos teisėje, pažeidimas.

Vokietijoje yra dislokuota daugiau nei 35 tūkst. Amerikiečių karių – tai daugiau nei bet kurioje kitoje Europos šalyje“, – sakoma partijos pareiškime.

Partija taip pat pažymėjo, kad Vokietijoje buvo dislokuoti JAV branduoliniai ginklai, ir kad bet koks galimas santykių su Rusija eskalavimas neabejotinai padarys vokiečius pirmąja Trečiojo pasaulinio karo auka, nepriklausomai nuo to, ar vokiečiai norėjo jame dalyvauti, ar ne.

„JAV bazės Vokietijoje vaidina svarbų vaidmenį JAV karo politikoje Viduriniuose Rytuose, koordinuodamos JAV sausumos pajėgų išsidėstymą aplink Iraną, vykdydamos kareivių ir sraigtasparnių tranzitą bei įgyvendindamos tikslinių žudynių praktiką, pažeidžiant tarptautinę teisę. tęsiant Pakistane ir Afganistane“, – rašoma partijos pareiškime.

Siekdamas užkirsti kelią karui, vokiečių politinis sparnas norėtų nuraminti Rusiją pašalinant Amerikos kariuomenę, kad vokiečiai galėtų išspręsti visus klausimus savarankiškai.

„Amerikos kariuomenės buvimas šalyje padidins įtampą santykiuose su rusais“, – rašo partija.

Frakcija pareikalavo, kad Vokietijos vyriausybė atsisakytų dalyvauti NATO veikloje, susijusioje su branduoliniais ginklais, taip pat reikalavo išvesti iš šalies užsienio kariuomenės pajėgas, taip pat prašė neskirti papildomų lėšų užsienio kariškiams palaikyti.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. konkurencijos nėra says:

  NEJAUGI!

 2. Vytas says:

  JAV dar iš niekur savo noru neišvedė kariuomenės. Europos okupacija tęsis dar ilgai. O kad JAV po 2-jo Pasaulinio karo pasaulyje sukėlė ne vieną dešimtį lokalinių karų, tai gryna tiesa. Vien tik Jugoslavijos bombardavimas ir sugriovimas ko vertas.

 3. Socialistas says:

  Visgi hansai daugiau košės galvoj turi už ukrus. Ir jankiams išeitis. Hansai veja, ukrai kviečiasi, perdislokuos savo pe.d.iku dalinius arčiau RF sienu. Kai natovcai gaus į kaulus, pamirškelią į Europą. Tada ilgai ir laimingai gyvensim su rusais.

 4. Socialistas says:

  Visgi hansai daugiau košės galvoj turi už ukrus. Ir jankiams išeitis. Hansai veja, ukrai kviečiasi, perdislokuos savodalinius arčiau RF sienu. Kai natovcai gaus į kaulus, pamirškelią į Europą. Tada ilgai ir laimingai gyvensim su rusais.

 5. Jo says:

  Oi kokie čia visi taikos balandėlių ruskelių mylėtojai, visas veislynas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top