Zigmas Vaišvila. Nuomonė po naujienos apie trijų naujų karinių miestelių statybą

2018, 6 lapkričio, 15:35 | kategorija LPT | 3 komentarai | peržiūrų 450 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Zigmas Vaišvila

Kol tylintys medikai, retkarčiais apie save primenantys mokytojai, ir tų nelaimingų 75 EUR vis laukiantys kultūros darbuotojai (duos juos, ar neduos? o iš ko atims?) vis laukia stebuklo (nors ir supranta, kad jis pats savaime neįvyks, tik vis dar viliasi patys sau, nors vaikystėje mūsų protas buvo mažiau paveikus ir sakydavome, kad viltis – kvailių motina), tai Lietuvos lėšos jau švaistyte švaistomos šimtais milijonų ir net milijardais.

Pseudonepriklausomybės „projektams“, Lietuvos darymui karo poligonu. Lyg sveiko proto žmogus nesuprastų, kad po karo mūsų teritorijoje nieko neliks, tik tuščia nuniokota teritorija.

Pabradės karinis poligonas, iškirtus miškus, išplėstas dvigubai ir tapo didesnis nei Kauno miestas. Jame pastatyti pastatai, kad galima būtų ruoštis karo mūšiams miestuose – šiais laikais vienintelėse vietose, kur galima dideliame mieste dar priešintis.

Ar atsimenate tie, kurie gyvenote sąmoningą mūsų Atgimimo laikotarpį, kaip mes džiaugiamės Tarybinės armijos pažabojimu, poligonų mažinimu, gamtosaugos reikalavimų taikymu ne tik civiliuose objektuose, bet ir kariniuose daliniuose, galop svetimos kariuomenės išvedimu!?

Šios beatodairiškai ir neprotingai leidžiamos karo išlaidos leidžiamos drauge su jau isteriška masine propaganda, kuri pro apmokamos žiniasklaidos ruporus lote lojama be jokių argumentų ar faktų, užgožia viską. Taip pat ir mūsų sąmonę, gebėjimą mąstyti.

Mūsų telkimusi trukdoma mūsų skaldymu – primityviu, akivaizdžiu ir chamišku. Spekuliuojant net patriotiškumo korta, kuri naudojama kaip kortų blefuotojo mūsų visų mulkinimui.

Kultūros, švietimo, sveikatos ir jau net vaikų mums ir mūsų šeimoms nebereikia. Taip nusprendė KAŽKAS. O ar mums nerūpi, kas tas KAŽKAS? Labai patogu tokius mus valdyti.

Tauta naikinama jau net fiziškai ir iš pagrindų.

O mus dar skaldo.

Manau, kad atėjo metas ne tik telktis, bet ir pasakyti mūsų visų, dar mąstančių ir dar likusių Lietuvoje, išvykusių, bet dar norinčių matyti gyvą, gražią ir sveiką Lietuvą, griežtą NE!

NE – Lietuvos pavertimui karo veiksmų zona, jos fiziniam sunaikinimui.

Ir telktis.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

 1. Vytas says:

  Deja, nėra jėgos Lietuvoje, kuri pasipriešintų šims valdžios, vadovaujamos ponios „Magnolijos“ veiksmams. Pinigai, čia ir dabar… Jau net tarptautinis konkursas paskelbtas karinių miestelių statymui. Tai bus „atkatų“…O kas bus su Lietuva? O ar kam tai iš valdžios rūpi? Svarbu procentą BVP, skiriamą karinėm reikmėm, padidinti iki 2,5 , o gal net iki4. Va, tada kiek bus galimybių…Apie tą isterišką rusofobiją ir „rusai puola“ aš jau tyliu. Mane tik liūdina, kad ši isterija randa atgarsį didelėje piliečių dalyje.

 2. Alvydas says:

  Smegenų institutus kūria, jų atstovybes, kas liks sąmoningas, kai 3% teliko tokių.😀

 3. Vidas says:

  “..dar mąstančių ir dar likusių Lietuvoj….“

  Pakalbejus su bent kiek mastanciais, adekvaciais likusiais tautieciais, visi pozymiai rodo, jog traukinys jau toli, ir sekla, paseta “didziojo patrioto“, stukaciaus,tarybinio profesoriaus, tiek subujojo,jog shansai kazka bent kiek pakeisti, kaip nebutu gaila, minimalus….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top