Afrikiečiai nelegalai Vokietijoje reikalauja išskirtinio maisto ir gyvenimo sąlygų, kai šimtai tūkstančių vokiečių pensininkų badauja

2017, 23 gruodžio, 9:53 | kategorija Realybė | 10 komentarų | peržiūrų 1 048 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

pabėgėliai, afrikiečiai, nelegalai

Gruodžio 20 dieną Dagendorfe, Žemutinė Bavarija, 175 Siera-Leone piliečiai, nelegaliai atvykę į Vokietiją ir čia negavę politinio prieglobsčio, ėmė streikuoti ir paskelbė bado streiką, nes gyvenimas Vokietijos kurorte, kur eiliniai vokiečiai praleidžia atostogas, jiems pasidarė nemielas. Jie skundžiasi „antisanitarija, kad ne kiekvieną dieną valomi tualetai, bloga vokiška virtuvė ir nepakankamas medicinos aptarnavimas“, rašoma Pi-news.

Kaip visada tokias atvejais, nelegalus, kurie turi būti deportuoti lauk iš Vokietijos, parėmė sorošinės NVO, Antifa ir kiti kairės kenkėjai.

Siera-Leonės nelegalai Bavarijoje esančiame centre gyvena ir valgo vokiečių duoną jau dvejus metus. Jie aršiai protestuoja, nes turi būti deportuoti iš šalies. Siera Leone Amnesty International vertinama, kaip „stabili“ valstybė.

Savo protestu afrikiečiai nori „atkreipti viso pasaulio dėmesį, kaip Vokietijoje elgiasi su imigrantais“.

Kol kas iki šiol nei vienas iš centro gyventojų nesiskundė Bavarišku maistu. 80 procentų Siera Leone gyventojų yra musulmonai, todėl vietoj kiaulienos gauna vištieną. Centras vieno paciento sveikatos apsaugai išleidžia per mėnesį 12000 eurų!

15 procentų atvykusių iš vakarų Afrikos serga hepatitu ir tuberkulioze. Kiek serga AIDS neskelbiama. Kambariuose afrikiečiai apgyvendinti po tris žmones. Vaikai mokomi centre ir gauna Bavarijos lygio švietimo paslaugas.

Streikuojantieji afrikiečiai gyvena ten, kur vokiečiai atostogauja! Bavarijos gyventojų nuotaikos nuo migracijos krizės pradžios stipriai pasikeitė. Už partiją „Alternatyva Vokietijai“, pasisakančią pieš migraciją, balsavo 20 procentų vokiečių.

Socialinė diskriminacija: „pabėgėliai“ džiaugiasi nerūpestingu gyvenimu kurorte, o vokiečiai pensininkai badauja.

Die Welt gruodžio 21 dieną pranešė, kad „šimtai tūkstančių vokiečių pensininkų negali nusipirkti maisto“.

Kas ketvirtas Vokietijos pensininkas skursta ir neturi už ką įsigyti maisto. Socialinė asociacija konstatuoja „didėjantį senatvės skurdą“. Vis daugiau pensininkų gauna paramą maistu. Vokietijoje 350 000 vyresnio amžiaus piliečių reguliariai remiami nemokamomis maisto daviniais. Vokietijoje yra 900 maisto paskirstymo punktų, kuriais naudojasi 1,5 milijono žmonių. Šiuos punktus rinkimų metu mėgsta aplankyti politikai. Vis didesnė problema pensininkams augančios būsto nuomos kainos.

Vokiečių skurdo priežastis – pabėgėliai, kurių išlaikymu vien federalinė Vokietijos valdžia 2016 metais išleido 23 milijardus eurų. Vokietija nevykdo net savo įsipareigojimų NATO aljansui ir vietoj 2% BVP skiria vos 1%.

šaltinis: lebionka.blogspot.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 10

 1. zenius says:

  Soriukas, matau tik dvi iseitis: *** arba transportinis lektuvas, sugrudam ir atgalios i Afrika. Adolfiukas zinotu ka daryti.

 2. Titanas says:

  Baisu kaip situ saliu valdzia isdave savo gyventojus, jie mokescius (bene didziausius eu) mokejo uz savo sali kovojo o cia eme ir priveze agresiviu islamistu ir dikaduoniu… 7 simtmecius ispanai buvo okupuoti islamo valstybes… tiek laiko kentejo kai su jais elgesi kaip su guvuliais, paskaitykit apie ispanija ir islama,… o dabar europa vel savo noru yra uzgrobiama… juk ankciau be karo niekas taip miestu neuzimdavo.. o dabar prasum, griaukit kitu religiju mokyklas, zaginkit musu moteris ir zudykis zmones vardan multikulturalizmo… kai taps Prancuzija mazaja Afrika nebeliks jokios multi kulturos tik islamiska opresija… nera nei vienos demokratiskos islamo valstybes… nebus ir cia… o gaila grazi salis BUVO!

 3. Alvydas says:

  Idomiausia tai, kaip blaiviai mąstančio žmogaus galvoje pvz vokiečio, perprogramuojamos mintys, supratimai, norai. Kokiu būdu sorošistai tai daro? Delfis, bešeimiai, bevaikiai prezidentai ( mokomasi pavyzdžiu) irgi visiškas sorošizmo įrankis Lietuvai, padarė -1 250 000 tautos, begaliniai liūdna.
  Su Šventėmis brangieji, jei skaitote alternatyvą dar gyvi esate. Dar suvokiate, dar domitės. Ačiū už tikrumą.

 4. MS says:

  Pasirodo, kad pensininkai jau ir Vokietijoje badauja? :)

 5. Simas Simaitis says:

  Alvydai, blaiviai mąstančių žmonių darosi vis mažiau ir mažiau. Mūsų mylimas trolis-smirdžius jau yra pareiškęs, kad: „mūsų dauguma“, ta prasme, trolių.
  Su šventėmis mielieji

 6. Svetimas says:

  Taip,pilku besmegeniu avinu dauguma,ir jie ruosiami isnaikinimui.
  Lelininkai pertvarko avinu pasauli savo reikmem.Nebereikia tiek pilkos mases jinai siunciama perdirbimui…

 7. saul says:

  Su Sventemis visus….tikinciuosius ir netikincius,atsivertelius trolius ir elfus,ir ,netgi, visus kremlinus,linksmus ir nelabai,turtingus ir biednus,issilavinusius ir nemoksas,susireiksminusius ir geopolitikos visazyyynius,dauguma ir mazumas,visus smirdzius ir narcizus,vatnykus ir beretes,70desimtmecius ir 20mecius,tarnavusius sovietineje armijoj ir „TSRS slovingojoj armijoj“,Lietuvos kariuomeneje ir niekur netarnavusius.Zodiu visus,kas skaito si slovinga ir skaitlinga tinklapi su Sv.Kaledom !!!

 8. sigitas elinis says:

  jeigu taip reikia,na tegul : su Šv.Kalėdomis visus sveikinu,tačiau nereikia taip išsijuosus meluoti a le pensininkai Vokietijoje badauja….sovietinio lygio propoganda….gėda,gėda chebryte takius melus skleisti

 9. egis says:

  >>Sigitui eiliniui

  O tau sunku nuorodą paspaust kur tą rašo Vokietijos spauda i6 kurios šie duomenys paimti? Tada nueik ten ir parašyk, kad vokiečiai (Die Velt) meluoja ir pažiūrėsi ką tau ten pasakys

  Žinoma, jei sugebėsi vokiškai ką nors išspaust.

  Aš sutinku su tuo, kad kiekvienas gali išsakyt savo nuomonę, bet kai tai yra atviras trolinimas – aš prašau adminų blokuot tokius besmegenius kaip tas „eilinis“, juolab, kad žiemos nėra ir jų smegenys visai praskydo. Kam jie čia?

 10. saul says:

  Aisku,kad reikia blokuot.Reikia blokuoti visus ,kurie nepatinka ar neitinka.O kaip gi….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top