Amerikietiškas šou [video]

2010, 9 gruodžio, 0:01 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (16) | peržiūrų 1 977 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Didysis Amerikietiškas Šou

Tai filmas iš dalies (supaprastintai) paaiškinantis valdymo prioritetus
ir – kas,  kodėl, kieno užsakymu, ir kur vyko. Ir kas už viso to stovėjo.
Tiesiog netolimos istorijos pasakojimas žvelgiant kitu kampu. Ir žinoma
svarbiausia šioje istorijoje tai Amerikos indėlis ir „pagalba“ šalims, kuriose
ir vyko pasakojami įvykiai, ir vyksta kasdien, iki pat dabar.


norintys galite atsisiųsti šį video:

  Amerikietiškas šou (130,0 MiB, 2 638 atsisiuntė)

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 16

 1. Edvinas says:

  Senas video, bet Lietuviu kalba tai puiku :) amerika tokia bloga

 2. Tasmanas says:

  Cia panaseja, ne i sarmatu, bet i propogandistu svetaine. Nieko naujo, po tokiu filmu kaip Zeitgeist, Endgame ir t.t. Keista, kaip tokia slapta informacija, taip viesai prieinama „ju“ kontroliuojamais saltiniais. Panasu, kad faktu iskraipymas ir interpretvimo budas ,naudingas, arba tiem, apie kuriuos kalbama ,arba kazkam, bet tikrai ne tiem kas naiviai tuo tiki. Ariama dirva musu galvose ir klausimas kas i ja bus paseta?

 3. artas says:

  Tasmanui:
  Kodėl manote, kad tai slapta informacija? Ji nėra jokia slapta, tik, kad nepripažįstama oficialiomis masinės informacijos priemonėmis. Negi manote, kad kažkas apie tai čia rašytų, jei apie ją jau būtų parašyta?
  Beje, šioje svetainėje siūloma būtent susimąstyti kur gyvename, kaip gyvename ir kodėl gyvename.
  Pateikiamas įvairiapusiškas visa ko vaizdas, todėl kai kas gali atrodyti ir nesuprantamai, nes įpratote
  viską matyti tik nuo savo varpinės žiūrint.
  Žvilgtelėkite iš viršaus ir galbūt kažką suprasite, o jei turite pasiūlymų, kaip tą padaryti geriau – siūlykite.
  Tuščia kritika, tai, kaip vištos kudakavimas nededant kiaušinio – kudakavimu ir lieka :)
  Nepatinka – kritikuok; Kritikuoji – siūlyk; Siūlai – daryk; Darai – atsakyk.

 4. Antanas says:

  Sis filmas yra intv.ru,tik kitu pavadinimu.Mielas Artai,atleisk,kad suklaidinau.Dokumentiniai filmai 28 Elito nuodai.Neseniai dariau tapatybes kortele.Pirsto antspaudai nuo smiliu.Nuotrauku nereikejo,fotografavo vietoje,todel galvoju,kad nuskenavo akies rainele.Gal but as klystu,o gal ir ne.Pasauli siuo metu valdo pinigai,zmogus-pinigu darymo masina.Viskas perkama,viskas parduodama.Rinkos ekonomika-turgaus ekonomika.

 5. Al. says:

  artai jai ka yra toks desnis kur nukreiptas zmoniu demesys ten teka energija.Ir isties visi zmonys yra kaip generatoriai atiduodantys savo energija.Ir yra viesoji zinesklaida kuri pajima didziaja dali zmonijos mases demesio,ji nukreipe vienur , ir yra tokios butent kaip sitas filmas ar kita antiglobalistine veikla,kuri surenka kitu zmoniu demesi energija.Bet tai irgi nera tinkamas demesio nukreipimas.Tinkamas nukreipimas yra i save i savo esme,ir tai kaip tave veikia aplinka kurioje esi ir tos aplinkos itakojimas,kad teigemai ji veiktu zmogu.O ce apie tai kaip ir namaciau ne vieno video ar kitos tinkamos medzegos.Tad ir gaunasi kad sis veikimas ir yra sistemos remuose veikimas,kaip ir sitas video yra pats sito sou dalis apie kuria neparodoma.

 6. artas says:

  Kaip jau esu minėjęs :
  Tuščia kritika, tai, kaip vištos kudakavimas nededant kiaušinio – kudakavimu ir lieka :)
  Nepatinka – kritikuok; Kritikuoji – siūlyk; Siūlai – daryk; Darai – atsakyk.
  Kokie pasiūlymai ponai – tik prašom konkrečius, nes kritikuoti visi mokame.
  Prašom konkrečius pasiūlymus, konkrečias temas ir dirbkime – aš tikrai ne prieš.
  Bet, jei jūs tik reikšite savo nuomonę, kuri neparemta darbais – patikėkite – verta gerokai mažiau, nei šis video darbas, atliktas be nuomonės, bet su įdėtomis pastangomis.
  Ir nesvarbu, kad žmogus, kaip jūs sakote veikia sistemos ribose (nors čia tik jūsų nuomonė), šis žmogus gali pakeisti kryptį ir dirbs kitaip.
  Jūs gi ir toliau tik reikšite savo protingas mintis ir nieko tikro nenuveiksite.
  Tai gi ponai, imkitės darbo ir duokite konkrečius veiklos pasiūlymus.
  Užteks čia š… malti.

 7. Artui says:

  Su kliedinciu asmeniu diskusija praranda bet kokia prasme! Sekmes klaidziojant po globalistu ir antiglobalistu labirintus!Teisingai AL  paminejo pradzioje pazinkime save patys, o po to „kliedekime kas „gerai“ ar „blogai“ musu zemeleje. Su meile ir pagarba…   

 8. artas says:

  Jūs turbūt diskusija vadinate savo tuščius ir niekuo neparemtus plepalus?
  Tai galite žygiuoti į seimą – ten tokio tipo diskusijos labai plačiai praktikuojamos. Ir jus ten palaikys.
  Juk jums buvo pasiūlyta užsiimti tikru darbu, o jūs iškart tai pavadinote kliedesiu :)
  Suprantama, kad liežuviu malti, tai ne tas pat, kas konkrečiai dirbti.
  Su meile, bet be pagarbos :)

 9. Daugminas says:

  Šiaip keista, kad daguma dabartinių lietuvių viskuo nepatinkinti, – kai iš vis nėra veiksmo nepatinkinti, kai kasnors imasi daryti veiksmų, tačiau dėl netobulumo padaro klaidų ar nuklydimų, taip pat nepasitenkinimas. net jei iš esmės viską darai gerai, tačiau vertinantysis lietuvis dėl savo nepakankamo išprusimo to nesuvokia, ir vėl reikškiamas nepasitenkinimas. Tad kyla didžiulės nepasitenkinimo bangos. Ir susitelkusiems darbui atsiranda papildomos kliūtys kaip per nepasitenkinimo barjerus prasibrauti į tautiečių širdis, į jų protėvišką atmintį. kaip ją sužadinti.
  Ir dar baisiau, kai jau atrodo susitelkia bendram darbui, tai pradedamas reikšti nepasitenkinimas vieni kitais. Tad atsiranda kliūtys tarpusavio sąryšiuose. Kai bednražygiai atmeta subrandintas mintis vien dėl to, kad nie jie tas mintis subdrandino…
  Tikrai labai liūdna ir graudu, kai dėl tokio nuosmukio brandžiausios mintys nuvertinamos. nes nesuprantamos.
  panašu, kad mūsų pačių vertinantysis protas mus pražudys. dėl mūsų nesugebėjimo pajausti vertybes ir jas su pasitenkinimu branginti.

 10. Al. says:

  Teisinga kryptis ir yra nepazinti isore o pazinti save.Sakoma nori pamatyti savo priesa prieik prie veitrodzio ir tu ji isvysi pati save.O ce kas sako kad jiems visi Lietuviai dejuoje tai pagal desni panasus pritraukia panasu.As nenoriu kazko izeisti ar paniekinti tiesiok,manau vienintelis keles butu.Tai zmonems imti aiskintis Desnius,visatos istatymus,kad ir kaip tai pavadinti tai kiekvienam pagal savo pasauleziura.Ir i tuos desnius gilintis juos analizuoti stengtis suvokti,ir pritaikyti savo gyvenima.Kaip desnis KA PASESI TA IR PJAUSI.Tik reiktu stengtis suprasti kad sejam nuolatos savo mintimis,jausmais,zodziais,veikimu darbais.
  Ir per save pazinsim visata.Toki gyva pazinima turejo musu proteviai,tai yra mes patys praeituose gyvenimuose :)
  mano manymu tinkamos nuorodos butu Vydunas sveikata jaunumas groze http://siauliai.mok.lt/rerichas/teosophy/vydunrastai.htm Galima pasiklausyti Gytos http://www.nitaigauracandra.lt/lt,knygos O mano manymu svariausia medziaga,maziausiai paveikta zmogaus yra diktavimai tik ne visi juos gali skaityti kaip naudotis diktavimais http://viduje.puikiai.lt/sirius/?s=1364 o patys diktavimai taip pat sitame tinkapija http://viduje.puikiai.lt/sirius/?x=3 tai mano receptas kitiems o ar kam tai prijimtina ar kas tuom pasinaudos tai ce jau laisva valia.

 11. Edvardas says:

  Štai ko šiandien pasaulyje yra per daug. Per daug plepalų ir mažai darbo. Nes visi nori plepėdami, bet ne darydami gauti naudą.

 12. Tasmanas says:

  Zodziu, kas nemasto, ziuri BBC ar CNN, o kas dar truputi masto, eina i google ir labai lengvai suranda tokio pobudzio filmu.pvz prisonplanet.com akcijos metu 5 uz vieno kaina, tik pirk ir ziurek. Nekritikuoju to, tiesiog uzduodu retorini klausima, kiek cia tiesos ir kokia to ideja. Manau su tinkamu pasiruosimu, ziurint tokius filmus irgi galima gauti naudos.
  O pasiulyciau. Tas jegas kures mes is esmes patys maitinam ir kurios veikia pries mus pacius musu deka, tiesiog neremti. Todel privalome buti vieningi ir teisingai suvokt tikrove. Ir tada jokia racionali logika nepateisins egoizmo http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=1521467921541 Manau iki krikscioniskos Lietuvos(Sarmatijos) kulturos pazinimas, musu raktas i Laisve. http://www.facebook.com/sarmata?v=app_2392950137#!/video/video.php?v=1521118392803

 13. artas says:

  Nė viena nuoroda neveikia, reikia prisijunginėti prie Facebook.

 14. Joškė says:

  Šis video-su rimtu defektu,galima peržiūrėti tik nedidelę dalį! Geriau nedelsiant pasirūpinkite jo kokybe.

 15. artas says:

  Joškei:>
  Kažkodėl apie tai kalbate tik jūs vienas. Visi kiti normaliai peržiūrėjo.
  Gal atsisiųskite jį sau namo ir peržiūrėkite?:)
  Juk yra nuoroda atsisiuntimui.

 16. Viuviu says:

  Juokinga, kai pseudointelektualai tuščiai kalba gindami savo teorijas. Šimtai tokių filmų yra, tik įdomu, ką realiai kas nors ką nors yra padaręs, kad pakeistų? Amerika bloga, tokia ir anokia… Reikia keistis ir panašiai. O viską , ką sugebame išleisti kelis pogrindžio filmus ir raukytis, kaip kiti ‘sėdi rankas sudėję’. JAV taip daro tik todėl, kad gali. O gali todėl, kad jai yra leidžiama.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top