Antroji Lietuva – gudresnis ir protingesnis „Laisvės partijos” analogas?

2022, 26 gruodžio, 6:20 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 149 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

LLP# ARCHYVAS Kovo 11 Nepriklausomybė

LLP# ARCHYVAS Kovo 11 Nepriklausomybė 1990 metų kovo 11-ąją pritarti naujam Parlamentui vilniečiai susirinko į mitingą Nepriklausomybės aikštėje. Romo Jurgaičio (ELTA) nuotr.

Herkus Baranauskas-Deltuvis

Nida Vasiliauskaitė (ji gi ir „kitokios liberalios partijos” kūrėja) mane už nuolatinius ginčus su ja užblokavo. Neatlaikė nervas, nors nė vieno nepagarbaus ar aštresnio žodžio neparašiau, kad ir kaip rūpėjo tą padaryti.

Tad užblokavo ne už grubimą ar patyčias. O tik todėl, kad nuolat ginčijausi ir gyniau savo poziciją, kaip argumentus pateikdamas jau esančią kitų šalių skaudžią praktiką. O ji, argumentais deja, į mano teiginius apie partnerystės pavojus, apie pavojus lietuvių kalbai ir kitus tautai ilguoju laikotarpiu pavojingus dalykus, esančius AL programoje, nesugebėjo atsakyti.

Kaip ir paneigti to, kad Antrosios Lietuvos programos punktas apie keliakalbes lenteles labai primena „Jedinstvos” reikalavimus…

Tačiau „Jedinstvos” laikai seniai praėję. Dabar pavojų kelia Švabizmas ir WEF’o brukamas nutautinimas, nulytinimas ir bendrai nužmoginimas.

„Antroji Lietuva” (AL), vaizduodama, kad kovoja prieš švabizmą, kažkodėl nemato problemų lietuvių kalbos menkinime ir svetimybių diegime joje. Nors sako, kad mokyklose nereikia diegti nei patriotizmo, nei brukti genderizmo, tačiau švabinės globalistinės propagandos (tame tarpe ir genderizmo) iš viešųjų erdvių, kaip ir visokių pirde paradų iš gatvių išmesti nenori, nes tai „idėjų ir vertybių sklaida”.

„Neturiu vaikų ir esu laimingas” – tai idėja, kurią reikia leist skleisti. O štai mokyklose idėjos, kad Lietuvių Kalba yra ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio lingvistinis turtas – skleist pasak AL negalima, nes tai valstybinė propaganda.

„Tai tik popieriukas”, sako Nida, kai kalba eina apie partnerystes. „Partnerystė reikš, kad nebus vienalyčių šeimų” sako ji. Tačiau paprašyta tą argumentuoti teisiniais pavyzdžiais, kažkodėl to nepadarė.

Ar „pašalinkite iš BK straipsnį apie vienalyčių santykius ir visi bus laimingi” nepavirto į „drag queen” „pasirodymus” darželiuose?

Praeitoje laidoje Nida kritikavo prof. Jokubaitį, esą jis, kaltindamas liberalus, nepateikė nuorodų. O ar pati Nida pateikė nuorodas, pagrindžiančias tai, kad „partnerystės” tikrai neišvirs į „santuokas”?

Ne. Minimoje laidoje Nida sako, kad liberalizmą, kaip teisingą ideologiją mini ir popiežius. Gaila, kad nepaminėjo vardo (o paklausti nebegaliu, nes užblokuotas). Ar tik ne „raudonasis” Pranciškus taip džiaugiasi liberalizmu? Ar tik ne tas pats, kuriam abortai – ne tokia jau ir didelė nuodėmė. Ar tik ne tas, kuris be „žaliojo paso” neleido į Vatikaną maldininkų ir neseniai pareiškė, kad ir jis, Pranciškus, yra komunistas…

Nida, prieš užblokuodama parašė, esą lenkakalbės pavardės rašymas (dokumentuose?) skiriasi nuo valstybinės kalbos reikalavimų… Kam tada taikoma valstybinė kalba, jei jau pase galima rašyt bet ką? Ar pasas nėra oficialus, tik valstybės išduodamas dokumentas? Ir Nida kažkodėl „nemato”, tad ne vien lenkakalbiai nori savo ženklų pasuose…

Pasak Nidos, demokratinės šalys neengia savo kitataučių piliečių. Vadinasi Nida mano, jog pavardės rašymas valstybine kalba pasuose yra mažumų engimas? Ar ji čia taip bukai manipuliuoja, ar ji iš tiesų nežino (na jei jau nežino ir nesidomi, tai jai ne tik kad partijai ir valstybei, bet ir komunalininkų brigadai vadovauti būtų per sunku …), kad visose valstybėse, tame tarpe ir demokratinėse, pavardės rašomos tik valstybine kalba.

Tiek JAV, tiek Prancūzijoje, tiek Vokietijoje…

Ir bendrai ji, kuo toliau, tuo labiau parodo savo tikrąjį veidą…

Nida (AL) patriotiniame ugdyme mato blogybes, tačiau nemato nieko blogo sorošinėje propagandoje.

Ji sako, kad kovoja prieš švabinę sistemą, tačiau nori „nugalinti valstybę” lygiai taip pat, kaip to siekia ir Švabas, tautinėje valstybėje matantis didžiausią pavojų savo „Naujajai Pasaulio Tvarkai”.

Nida daug kalba apie „gp”, „kredito sistemas” ir kitus mūsų teises varžančias „priemones”, tačiau nemato (ar „nemato”) dar pavojingesnių dalykų – tai smukdomo gimstamumo, didėjančios svetimtaučių imigracijos, sorošinės propagandos, kuri jaunajai kartai kala į galvas 72 (teko užmatyt, kad jau yra 125 lytys) lyčių buvimą, klimato kaitą dėl žmogaus kaltės ir panašiai…

AL netgi yra pasakiusi, kad ne globalizme yra problema, o tame, kad mes pasimauname ant visų tų „translytiškumų” ir „72 lyčių” kabliuko ir imame kovoti prieš jas, užuot gynę savo laisvę.

Laisvę nuo Dievo, Valstybės ir Tautos?

Nida nori laisvės nuo Dievo, Valstybės ir Tautos, tačiau atriboti nors jau jaunimo nuo amoralios ir kenksmingos sorošinės propagandos ne tik kad nenori, bet tą propagandą net gina ir vadina ‘idėjų sklaida – žodžio laisve”…

Nors pati žino, kad sorošinė propaganda veda į skaitmeninį gulagą, kuris skamba „nieko neturėsi, ir būsi laimingas’…

Nors pati Nida, vaidindama žodžio laisvės gynėją ir saugotoją, mane užblokavo, nors niekada nepavartojau nė vieno aštresnio žodžio, kai diskutuodavau su ja. Užblokavo todėl, kad nepavyko manęs priversti tikėti jos manipuliacijomis.

Pirmą kartą šis tekstas paskelbtas jo autoriaus FB paskyroje

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Vytas says:

    Kai p. Vasiliauskaitė pradėjo reikštis viešoje erdvėje, tai atrodė, kad ji tikrai gins piliečių teises, šeimą, žodžio laisvę. Deja…Teko nusivilti šia moteriške, pakeitusia staigiai savo kursą savo pasaulėžiūroje bei žmogiškųjų vertybių sampratos klausymuose. Palinkėsiu jai geresnės orientacijos visuomenės santykių džiunglėse.

  2. Pro says:

    Nieko naujo. Vasiliauskaitė yra LGBT ir ji negali eiti pati prieš save. Tiesiog bandė kažkaip patraukliai tą užmaskuoti (savo siekius), bet negali į tiesų klausimą neatsakyt, todėl nuolat išsiduoda. Tradicijos – Š, Šeima – Š, Kalba – Š, – ir su tuo viskas tampa aišku, kokį visuomenės segmentą (labai mažą) ji ruošiasi ginti.

    Ji tiesiog bando pakeisti nueinančią „Laisvės partiją”. Užimti jos vietą. Kitas klausimas – ar visuomenė nori „Laisvės partija – 2”?

    Daugiau nei abejotina.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top