- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Apginkime Žemę ir Tautos valią – mitingas prie Seimo [video]

paveikslėlis2013-12-15 prie Seimo, Nepriklausomybės aikštėje įvyko mitingas – „Apginkime Žemę ir Tautos valią“, organizuotas referendumo už tai, kad Lietuvos Žemė, miškai ir vandenys nuosavybės teise galėtų priklausyti TIK Lietuvos piliečiams ir valstybei, iniciatyvinės grupės narių.
Žmonių nebuvo itin daug, tačiau tą kompensavo entuziazmas ir dainos skambėjusios nuo improvizuotos estrados bei susirinkusių aplink žmonių lūpų. Bei  skanduotė – „Savo Žemės neparduosim, Briuseliui nepasiduosim“.

Kartu su tuo šildė ir žinojimas, kad už to nedaugelio nugarų,  nematomi stovėjo visi tie, kurie padėjo savo parašus parašų rinkimo lapuose ir tie, kurie nors jų ir nepadėjo, nes neturėjo su savimi reikiamo dokumento, tačiau širdimi buvo kartu.

Pagrindinė mitingo dalyvių ir kalbėjusių mintis buvo ta, kad referendumo bus siekiama visomis įmanomomis ir neįmanomomis priemonėmis ir bus padaryta netgi daugiau, nei įmanoma ir referendumas įvyks bet kuriuo atveju. O jų buvo ne tiek jau ir mažai – pasirašę 320 000 ir dar bent pusė to skaičiaus, kurie nepasirašė, nes neturėjo reikiamo dokumento reikiamu laiku.

Mitingo metu pasisakė: Julius Panka, Pranciškus Šliužas, Romas Kaulinis, Aldona Jankevičienė, Rita Jusienė, Rytis Kupčinskas, Algirdas Mačiulaitis, Zigmas Vaišvila ir dar kiti kalbėtojai..

siūlome jūsų dėmesiui mitingo video vaizdo santrauką:


Sarmatai