Aukščiausi Rabinai atskleidžia žydų rasizmą [video]

2010, 6 gruodžio, 23:43 | kategorija Genocidas | 22 komentarai | peržiūrų 5 066 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Dr. Davidas Duke atidavė 45 savo gyvenimo metus kovai su sionizmu,
buvo netekęs laisvės, nukentėjo fiziškai.
Sionizmas tai nusikaltimas prieš žmoniją. Kaip ir rasizmas.
Jis sako: Galiu įrodyti kiekvieną savo pasakytą žodį.
Ir: „Vienintelė gojų (ne žydų) buvimo prasmė – tarnavimas žydams

skelbimas

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 22

 1. Antanas says:

  Aciu uz puiku video.Maciau puikiu filmu per intv.ru.Juose atskleidziama,kaip nevarzomai Izraelis seimininkauja Palestinoje.Graudu.JAV remia Izraeli.Visoms tarptautinems organizacijoms vadovauja JAV,o JAV valdo zydai.Prisidengdami nesa laisve pasauliui,patys jos neturedami.Amerikieciai prarado laisve 1913,kai pinigu leidimas buvo perduotas i privacias rankas.Aciu.

 2. Darius S. says:

   Taip. Dabar supratau ,kodėl mano seneliai nekentė žydų.

 3. Daugminas says:

  Ši tema nagrinėtina šiais klausimais:
  1. Kodėl žydams taip svarbu kelti save aukščiau kitų;
  2. Kodėl Kabala aiškinama kaip vienintelis būdas susiliet su dievu.
  3. Kodėl žydai pabrėžia savo sielos, o ne proto pranašumą prieš kitus.
  Įdomus palyginimas, kad skirtumas tarp žydo ir nežydo sąmonės didesnis, nei skirtumas tarp nežydo ir gyvūno sąmonės. Pvz pažvelkime į tuos nežydus, kurie eina į girias žudyti gyvūnus dėl savo malonumo. Pažvelkime į nuotraukas, kuriose puikuosi žmogystos su pagautomis didelėmis žuvimis ar nužudytais žvėreliais. Tie nežydai tikrai savo sąmonės prasme nelabai skiriasi nuo besimėgaujančios lapės savo nasruose nešančios kiškį savo lapiukams. Tik šiuo atveju lapės pasitenkinimas suprantamas, o tų nežydų žiaurumas nesuvokiamas…
  Esu tikras, kad nėra žydo, kuris mėgautųsi nužudyti nežydu. Priešingai, žydai nori gerai matinti nežydą, tinkamai jį programuoti, kad jis neštų kuo didesnį pelną. Todėl suprantama, kad „skirtumas tarp žydo ir kai kurių nežydo sąmonės didesnis, nei skirtumas tarp kai kurių nežydo ir gyvūno sąmonės“.
  Kitas dalykas yra tai, kad savęs aukštinimas žeminant kitus yra silpnumo, nesveikumo požymis. Stengiamąsi nužudyti už save dvasiškai stipresnį vien dėl to, kad pats neatrodytum nepakankamai stipriu…
  Tad manau didžioji bėda yra nežydų nuosmukis. Jie tapo didžiulia grėsme sąmoningai stipriems žmonėms.

 4. Kindziulis says:

  Programuotųjų laikas baigiasi. Teks su tuo susitaikyt.

 5. ara-copy says:

  Daugminui:
  kalbant apie gojų nuosmukį – tai didele dalimi prie to yra prisidėję ir žydai, nes jiems tas naudinga, kad gojus rūpintųsi tik savo pilvo papildymu, ar kitų kūno malonumų džiaugsmais, nei savo dvasios reikalais.
  Iš kitos pusės Daugminas neatkreipia dėmesio į pačių žydų vykdomas žudynes Palestinoje.
  Net labdaros laivų karavaną užpuolė žydai. Tai apie ką mes dabar kalbame? Čia vadinasi žydai gerai maitina „nežydą“? Gal savo tiesioginį tarną jie ir maitina, o visus kitus progai pasitaikius naikina. Ką ir parodė taikaus labdaros laivų karavano užpuolimas ir kai kurių jo keleivių nužudymas be jokios tam priežasties.

 6. Daugminas says:

  O tai ko visi nežydai dėl to tyli? kodėl dėl to tyli visos ‘galingosios’ Europos valstybės? Todėl sakau, kad pavojingiausi yra pagedėliai nežydai.

 7. ara-copy says:

  Tai kad netylėjo niekas, dėl to ir mes sužinojome, bet juos saugo Amerika, tai ana truputį pabarė savus globotinius ir tuo baigėsi.
  O dabar klausimas kodėl Amerika juos saugo? – Ogi todėl, kad pačioje Amerikoje senai valdo jų lobistai. Net Federalinis Rezervų Fondas yra ne Amerikos vyriausybės kontroliuojamas. Gal norite atspėti kas jį valdo ? :)

 8. :) says:

  Duok durniui kelia, o kartais ir i snuki…

 9. Gg says:

  Nesantaikos kurstytojai. Pas mus taip ne vienas toks yra. Žydu vardu kažkas bando pasaulinę betvarkę įvesti ir tam kažkam puikiausiai tai sekasi. Turime likti blaivi ir budrūs, jokiais būdais negalime jausti pykčio ar neapykantos. Norint keisti aplinką, kurioje esame, turime keistis patys.

 10. Jaunius says:

  Sugebėkit vieną kartą atskirti žydus nuo sionistų. sionistai kuria globalų pasaulį pagal savo koncepciją. JAV priskirtas pasaulio policininko vaidmuo, Rusija – naudingų iškasenų sandėlis, Japonija – technologijų kalvė, Šveicarija – bankas ir t.t.

 11. nuomonė says:

  Jauniau, matosi, išmanantis esi. Tai gal padėk atskirti žydus nuo sionistų. Paaiškink, kas vis tik tie žydai yra, kas juos visus jungia, vienija? Kalba? Teritorija? Vieningos tautinės šaknys (jie juk yra visiškai skirtingų kalbinių, net rasinių grupių: chazarai, arabai, negroidai)? O gal religija, ideologija?Da būtų įdomu sužinoti, kuo konceptualiai sionizmo ideologija skiriasi nuo judaizmo rwligijos, kokie yra (ar yra) tarp jų prieštaravimai?

 12. litalana says:

  Ačiū , kad įkėlėte šį video . Tai labai svarbu , kad kuo daugiau žmonių tai pamatytų ir išgirstų . Sekant senais raštais tai jie yra ne žmonės .Paskaitykite šumerų  raštus , kur pasakojama apie  dirbtinį žmogų – biorobotą .-tai Adomas , o Ieva buvo padaryta iš Adomo šonkaulio – tai klonas . Jie gyveno Rojuje .Ką rašo Biblija ? Biblija rašo , kad Dievas sukūrė Adomą ir Ievą , kurie buvo patys pirmieji Žemės gyventojai . Reiškia daugiau žmonių nebuvo , bet , kai Kainas nužudo  savo brolį Abelį , Kainas prašo pas savo „dievą „pagalbos , kad jo  už tai nenužudytų žmones ( kai jis  buvo išvytas iš rojaus ) . Tai , leiskite paklausti  kaip čia dabar ? Tai iš kur tie žmonės atsirado , jeigu dievas sukūrė Adomą su Ieva , kurie susilaukė keleto vaikų , bet tie Kaino pavadinti žmonės nebuvo  jo nei broliai nei seserys . Reiškia , kad pasaulyje buvo kiti žmonės , kuriems . pagal Kaino baimę , tai buvo baisus ir nepriimtinas dalykas  brolžudystė . Kainas jų bijo . Nieko aš čia neišgalvoju , viskas yra Biblijoj . Ir  , velgi  iš tos pačios Biblijos arba Toros matome , kad tie sukurti biorobotai , tai ir buvo žydų protėviai . Teisingai , mes su jais nieko bendro neturime .  Mūsų protėviai praėjo natūralų vystymosi kelią , o jų – buvo dirbtinai sukurti . Jie taip gudriai  sutvarkė , kad  į pasaulį paleido dar dvi religijas : krikščionybę ir islamą . Jų istorija prasideda nuo Adomo ir Ievos , o mūsų – turi labai gilias šaknis …Dabar dar
  apie žydų dievą . Žydų dievo vardas Jahova , Jahvė . Tačiau žydų rabinams leista vieną kartą  metuose ištarti tikrą  savo dievo vardą  . Ir jie jį taria SETAS .  Setas – tai tas pats Satana , Tas pats ŠĖTONAS. Kristus jiems net meta “ Jūsų dievas – Šėtonas “ …Jie turi uždavinį , kurį kol kas jie labai puikiai atlieka ir jų dievas  jais patenkintas . 

 13. lu says:

  Gnailint zydus, gnailint!!

 14. sssimka says:

  http://en.wikipedia.org/wiki/David_Duke cia raso kad jisA former Grand Wizard of the Knights of the Ku Klux Klan. Nei sis , nei tas.

 15. Arvydas Damijonaitis says:

  INFORMACIJA: Nesiduokim mulkinami.Klastingas okupantas masines lietuvių žudynes „pateikia“ kaip „trėmimus“.Masinės žudynės -įprasta NKVD-KGB struktūrų praktika,nes tai pats PIGIAUSIAS,EFEKTYVIAUSIAS BŪDAS naikinti tautas..Kaip priversti blogio ir melo imperiją Rusiją kompensuoti? Mirusiųjų,nužudytų ,nekaltų lietuvių sielos to reikalauja.Nebaudžiami nusikaltimai skatina kruviną Rusijos imperiją daryti naujus NEBAUDŽIAMUS genocidinius nusikaltimus. LR Seimo tremtinių,politinių kalinių frakcija nedelsiant privalo įkurti darbo grupę koordinuoti teisinius veiksmus dėl kompensacijos už genocidinius nusikaltimus,masines lietuvių žudynes.Istorinis faktas- 50 proc NKVD-KGB buvo žydų tautybės.Holokaustą patyrę žydai mums padės ? Arvydas Damijonaitis,žydų gelbėtojos vaikaitis

 16. Arvydas Damijonaitis says:

  INFORMACIJA: Akcentuoti masiškai žudomų lietuvių neva tai antisemitizmą yra šventvagiška, žiauriai klastinga,neadekvatu.Komunizmo.bolševizmo, masinio tautų žudymo doktrinos,kūrėjai yra žydai,RAUDONIEJI NACIAI (NKVD,KGB- 50 proc. žydų ) sunaikino šimteriopai daugiau nekaltų žmonių nei rudieji naciai.Holokaustą patyrę žydai turėtų padėti priversti Rusija sumokėti Lietuvai kompensaciją už genocidinius nusikaltimus,masinius lietuvių žudymus trėmimų priedangoje.Arvydas Damijonaitis,žydų gelbėtojos vaikaitis

 17. arvydas damijonaitis says:

       Dėl genocidinių nusikaltimų Lietuvoje ( ir Ukrainoje ) teisinio įvardijimo
   
           Šiuo istoriniu laikotarpiu svarbiausias neatidėliotinas uždavinys yra teisiškai įvardinti totalitarinės bolševikinės Rusijos imperijos(CCCP) genocidinius nusikaltimus Lietuvoje (lygiagrečiai ir Ukrainoje). Įstatymas Dėl okupacinės žalos atlyginimo(KOMPENSACIJOS) įpareigoja teismo keliu įvardinti  senaties termino neturinčius genocidinius nusikaltimus, nes nekaltumo prezumpcija taikoma visiems nusikaltimams:
           1.Galimi keli teisinio bolševikinės Rusijos genocidinių nusikaltimų įvardijimo etapai. Pirmame etape Lietuvos(ir Ukrainos)  teismai, pagal turimą sukauptą siaubingą faktinę medžiagą, sprendžia atskiro nusikaltimo, padaryto duotoje apylinkėje(teritorinis principas) specifiką, įvardina genocido požymius. Antrame etape Lietuvos teismas( kartu su Ukrainos teismu) įvardina tarptautinį tautų naikinimo pobūdį bolševikinėje Rusijoje, ĮVARDINA  GENOCIDO  FAKTĄ. Šiuos procesinius veiksmus turėtų koordinuoti speciali, Seimo politinių kalinių ir tremtinių frakcijos  paskirta darbo grupė. Galimi ir kiti šios politinės valios realizacijos variantai, kuriuos gali pasiūlyti LR Seimo politinių kalinių ir tremtinių frakcija, jos paskirta darbo grupė; 
            2.Siaubingus genocidinius nusikaltimus organizavo ir vykdė ne abstraktus „komunizmas“, o totalitarinės, bolševikinės RUSIJOS imperijos NKVD-KGB struktūros. Šie nusikaltimai iki šiol nėra įvardinti teisiškai. „Komunizmas“ yra paranojinės bolševikinės Rusijos  imperijos nusikaltimų klastinga priedanga;
            3.Bolševikinės Rusijos imperijos NKVD-KGB struktūrose tarnavo iki 50 proc., Kremliuje -80 proc. žydų tautybės „vadovų“. Šios struktūros organizavo ir vykdė nusikaltimus Lietuvoje (nuo 1945 m. Lietuvoje buvo sunaikinta apie milijoną gyventojų),Ukrainoje (11 milijonų ukrainiečių valstiečių ,turtingiausiose juodžemio srityse, numarinimas badu HOLODOMOR metu).Todėl būtina prašyti HOLOKAUSTĄ patyrusius žydus pagalbos teisiškai įvardinant bolševikinės Rusijos genocidinius nusikaltimus. Šios nuostatos turėtų būti mūsų politikos, pritraukiant žydus, pamatas;
              4.Lietuviai NIEKAD NEDALYVAVO JOKIOSE AKCIJOSE PRIEŠ ŽYDUS, įrodyta, kad tai NKVD-KGB ir nacių klastotės;             
               5.Šio LR  Seimo kadencijos metu (liko du metai), politinių kalinių ir tremtinių frakcija privalo nedelsiant  inicijuoti specialios darbo grupės įkūrimą. Įstatymas Dėl sovietinės okupacinės žalos  atlyginimo įpareigoja Politinių kalinių ir tremtinių frakciją:
                 -sukurti koordinacinę darbo grupę  paruošti medžiagą genocidinių nusikaltimų  baudžiamosioms  byloms Lietuvos apylinkės teismuose;
                 -koordinuoti apylinkės teismų darbą visoje Lietuvos teritorijoje ir pan..

                    
                    Arvydas Damijonaitis, žydų gelbėtojos vaikaitis    

 18. arvydas damijonaitis says:

    Informacija,vagiama istorija: HOLODOMOR 80 krūvinos paslapties metų,
  Raudonieji naciai ( NKVD-KGB ) HOLODOMOR  ginkluotos „akcijos“ metu, 1932-1933 metais, turtingiausiose juodžemio srityse Ukrainoje numarino badu 11 milijonų ukrainiečių valstiečių. Tuo metu Kremliuje „darbavosi“ 80 procentų žydų tautybės bolševikinės Rusijos  vadovų. Po 1945 metų Lietuvoje raudonieji naciai (NKVD – KGB,40- 50 proc. žydų tautybės raudonųjų nacių) sunaikino per milijoną lietuvių. Prūsijoje raudonieji naciai, fanatikų propagandistų ( Ilja  Erenburg,žydų tautybė ) vedami išžudė 1,5 milijono beginklių vokiečių gyventojų,10 tūkstančių lietuvininkų suvarė ant ledo lyties prie Karaliaučiaus ir susprogdino..Šie nusikaltimai neturi senaties termino.Šiuo metu raudonieji naciai toliau „darbuojasi“  Kremliuje – masiniai čečėnų žudymai  neturi senaties termino.

 19. darius s says:

  šlykštu. Taikyta pusgalviams ir tikrai veikia. O atrodo inteligentiškas žmogus, kuris kalba, o ir tas kurs įlietuvino neatrodo, kad būtų pusraštis, bet visvien pusprotis, jeigu ne niekšas, jei iš tikrųjų supranta su kuo eina ir ką daro. Jei turite nors krislą sveikos nuovokos įsiklausykite atidžiai kas kalbama, atseit „atskleidžiant slepiamus faktus“, o iš tikrųjų tai zombinimas. Apie D. Duke jau seniai žinau ir prisižiūrėjau jo „įžvalgų“. Iš tiesų sakau jums, vargas žemės asilams, kurie naiviai priima viską už gryną ir nueina nužmogėjimo keliu iš anksto pasmerkdami tuos, kurių net nepažįsta

 20. Barbora says:

  2008 m. birželio pradžioje buvau JAV, kai vyko baigiamieji rinkimai, kuriuose sprendėsi, kas atstovaus demokratams prezidento rinkimuose: Obama ar Hillary Clinton. Laukiant rezultatų iš paskutinės valstijos, Clinton pasakė gal 20 min kalbą, kurios vienintelis motyvas buvo toks: JAV yra Izraelio partneris, Izraelio priešai yra JAV priešai, JAV svarbūs Izraelio interesai. Ji prisiminė, koks pasididžiavimo jausmas jai kilo einant per vieną iš Niujorko aikščių susikabinus rankom su žydų tautybės berniuku. Jeigu nebūčiau žinojusi, kad tai vienas iš rinkimų JAV epizodų, galėjau galvoti, kad tai pretendentė į visai kitos valstybės (Izraelio) aukščiausią postą. Obama savo kalboje dar bandė analizuoti JAV situaciją, numatomas pertvarkas (sveikatos sistemos pertvarką), kurias darytų tapęs JAV prezidentu. Clinton apie JAV žmones, jų poreikius nekalbėjo. Išvados?

 21. hitleris says:

  Šis atsiliepimas ištrintas

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top