Birželio 3-iosios grupės pareiškimas „Apie Seimo priimtą galimų teroristų globos įstatymą “

2015, 1 gruodžio, 19:24 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 318 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

birželio 3 grupėLietuvos Respublikos Seimui

Birželio 3-iosios grupės pareiškimas: „Apie Seimo priimtą galimų teroristų globos įstatymą

2015 m. gruodžio 01 d. Vilnius

2015 m. lapkričio 26 d. Lietuvos Respublikos Seimas skubos tvarka priėmė Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimo įstatymą, kurį pavadinti reikia tikruoju pavadinimu – galimų teroristų globojimo ir skatinimo Lietuvoje įstatymas. Už šį įstatymą balsavo 66 iš 96 posėdyje dalyvavusių Seimo narių, tik 8 balsavo prieš. Nėra ir negali būti pateisinimo Seimo nariui nedalyvauti tokio įstatymo svarstyme. Balsuoti už tokį įstatymą galėjo tik jo neskaitę Seimo nariai. Priešingu atveju suvokti tai, ką padarė Tautos atstovai mūsų Tautai, neįmanoma, nes:

 1. Seimas nusprendė, kad nelegalai gali sakyti netiesą: jei prieš tai pabėgėlis pateikdavo akivaizdžiai nepagrįstą prašymą prieglobsčiui, tai jam ES ir Lietuvos durys užsidarydavo.

 2. Faktiškai Seimas nusprendė įteisinti visų nelegalų priėmimą, jei tik jie pareikš tokį norą.

 3. Įtvirtinta nuostata, kad nelegalas gali laisvai judėti po visą Šengeno erdvę.

 4. Seimas įtvirtino nelegalo teisę tapti legaliu imigrantu, tik jam paprašius prieglobsčio.

 5. Seimas nusprendė, kad tuo atveju, jei nelegalas nėra gavęs leidimo gyventi kitoje ES valstybėje, tai Lietuva atsisako teisės jį deportuoti, nepriklausomai nuo to, iš kur jis atvyko. Formalumus privalome sutvarkyti per 48 val., pratęsti šį terminą galima tik iki 3 darbo dienų.

 6. Seimas suteikė laisvę keliauti be leidimo net pabėgėlių priėmimo centrų pažeidėjams: nori jie – iš šių centrų pasišalina, nori – grįžta. Ir mūsų valstybės tolerancija jam dėl to nesikeičia.

 7. Leidimą nelegalams gyventi Lietuvoje įsipareigojome suteikti per 24 val., o informaciją apie juos net Jungtinėms Tautoms įsipareigojome neteikti, jei nelegalai nesutiks.

 8. Seimas nusprendė, kad nelegalams, kuriems mūsų Baudžiamasis Kodeksas kol kas dar numato laisvės atėmimą už nelegalų patekimą į Lietuvą, Lietuva juos sulaikius įsipareigoja kuo skubiau paleisti laisvėn.

 9. Seimas nusprendė, kad nelegalams, t. y. įstatymo pažeidėjams, į Lietuvą atvykti daugiau nebedraudžiama: nori nelegalas – neteisėtai atvyksta, nori – neteisėtai išvyksta. Ir tai yra priimtina Lietuvos valstybei.

Ar po šio įstatymo priėmimo mes galime Lietuvą vadinti Valstybe? Nelegalus atleidžiame net nuo baudžiamosios atsakomybės!

Tačiau mūsų piliečiams šis baudžiamasis įstatymas tebegalioja visa apimtimi.

Šis įstatymas šiurkščiai pažeidžia Lietuvos Respublikos Konstitucijos 135 straipsnio reikalavimą, kad Lietuvos Respublika, įgyvendindama užsienio politiką, siekia užtikrinti šalies saugumą ir nepriklausomybę, piliečių gerovę ir pagrindines jų teises bei laisves, prisideda prie teise ir teisingumu pagrįstos tarptautinės tvarkos kūrimo. Šis įstatymas atveria visus kelius į Lietuvą galimiems teroristams – pasirašius šį įstatymą Respublikos Prezidentei ir paskelbus jį, šie galimi teroristai galės laisvai judėti pirmyn atgal, o mes įsipareigojame juos visapusiškai globoti.

Šis įstatymas – tai chaoso ir atvirų grėsmių Lietuvos piliečiams ir mūsų valstybei sukūrimas. Tai padaryta, neatsižvelgiant į tai, kad:

– net 58% Europos Sąjungoje gyvenančių islamo išpažinėjų remia teroristinę „islamo valstybę“;

 • net apie 80% į Europos Sąjungą atvykusių nelegalų yra agresyvūs jauni vyrai;

 • Europos Komisijos vertinimu, per ateinančius trejus metus į Europos Sąjungą atvyks apie 5 mln. nelegalių migrantų.

Kreipiamės į Seimą ir prašome nedelsiant pripažinti netekusiu galios š.m. lapkričio 26 d. priimtą Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimo įstatymą.

Birželio 3-iosios grupės vardu:
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo Akto signataras Zigmas Vaišvila
Lietuvos Respublikos Seimo narys Audrius Nakas

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

 1. KONKURENCIJOS NĖRA says:

  Taigi taip liepė…

 2. Ec says:

  Įdomu, jei perbėgėlis, kuris yra lygesnis už lygius priluptų sodomitą, kuris taip pat lygesnis už lygius, kas būtų teisus? Aišku, jei būtų priluptas paprastas žmogus, būtų teisus perbėgėlis, mat paprastas žmogus Europoje nėra vertybė.
  Su tokiais įstatymais bet kokio plauko nusikaltėliai sau naujas tapatybes susikurs, nesvarbu ar jis Čečėnas, Turkmėnas ar Gruzinas, visi taps Sirais, nesmagu, kad tokie bus jau tarp mūsų. Tik gerai, kad jiems leista išdumti į vakarus, ką jie, tikiuosi, ir padarys

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top