Birželio 3-osios grupės, Respublikonų partijos ir švietėjiško sambūrio „Mūsų Gretos“ PRANEŠIMAS VISUOMENEI

2015, 23 gruodžio, 17:37 | kategorija LPT | atsiliepimų (14) | peržiūrų 970 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

jungiamėsMes, Birželio 3-osios grupė, Respublikonų Partija ir švietėjiškas sambūris „Mūsų Gretos“, vienijami bendros pasaulėžiūros ir rūpesčio dėl Lietuvos valstybės ir Tautos likimo, kviečiame partijas, visuomenines organizacijas bei pavienius asmenis ir toliau telktis bendram darbui.

Mus vienija bendras prasmių laukas ir bendri tikslai, kurių pagrindinis yra Lietuvos valstybės išlikimas, Tautos ir šeimos išsaugojimas.

Mūsų netenkina dabartinė politinė – partinė sistema. Pagrindinės Lietuvos politinės partijos neturi bendros pasaulėžiūros ir valstybės tikslo, todėl vadovaujasi verslo – korupcijos – valstybės dalybų ir pardavimo tikslais, šiuo pagrindu jas vienijančiais interesais.

 

Todėl Lietuvai lemiamais momentais jos susivienija ir priima valstybei bei jos piliečiams pražūtingus sprendimus. Tokie sprendimai kaip iš gausybės rago pilasi kasdien, todėl beprasmiška kovoti su paskiru Lietuvai pražūtingu Seimo, Prezidentės ar Vyriausybės sprendimu, nes dabartinė mūsų valdžia – kaip lietuvių liaudies pasakų slibinas: nukirtus jam vieną galvą, vietoje jos išauga trys.

Išeitis – tik viena: dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose su kokybiškai nauja politine jėga, kurią vienytų ne asmeninės, o valstybinės naudos siekis ir teisingumas. „MES“ aukščiau už „Aš“.

Mūsų Tauta suskaldyta, supriešinta. Kviečiame atmesti asmenines ambicijas, simpatijas ar antipatijas. Laiko laukimui nėra, šie rinkimai gali tapti paskutiniais Lietuvos, kaip valstybės, Tautos atstovybės rinkimais.
Jungtis galima įvairiais būdais: kam labiau prie širdies Birželio 3-osios grupės politikai – veikite drauge su jais, kam Respublikonų partija – su mumis bendraukite stodami į jos gretas, kam „Mūsų Gretos“ – tiesiog ateikite pas mus ir veiksime drauge.

Visi telkimosi keliai geri, svarbiausia, kad jie nuvestų mus į vieną tikslą: LIETUVOS VALSTYBĖS IR TAUTOS IŠSAUGOJIMĄ.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 14

 1. Valdelis says:

  Jo ir jeigu šis darinys negauna absoliučios daugumos seime savanoriškai atsisako  mandatų tam kad nesitepti.

 2. Algirdas Minkauskas says:

  Geriau jau savimi pasirūpintų. Tik ne kitų sąskaita, aišku.

 3. Ec says:

  Alternatyvų lyg ir nesimato, palaikysiu kaip galėsiu

 4. Amalas says:

  Nukirtus slibinui galvą, reikia tuoj pat prideginti – kad nespėtų ataugti. Negi kirtėjai neskaitė pasakų?

 5. Albina says:

  Su artėjančiomis šventėmis.
  Galvoju, kad vienytis yra labai svarbu, bet su kuo vienytis taip pat svarbu. Aš siūlau pagalvoti vienijantis su visuomenininkų įkurta partija Lietuvos Sąrašas. Tai partija, kurios gretose daug intelektualų, verslininkų, kultūros ir švietimo darbuotojų. Susipažinkite su Lietuvos sąrašo mintimis partijos 
  svetainėje. lietuvossarasa.lt

 6. Vidas says:

  “Nukirtus slibinui galvą, reikia tuoj pat prideginti – kad nespėtų ataugti. Negi kirtėjai neskaitė pasakų?“

  Paimsi degla, kad pridegintum- automatiskai tapsi valstybes pamatu grioveju, su visomis, is to reiskinio istekanciomis  pasekmemis…!!!
  Taip kad sunkus atvejas su tuo prideginimu!

 7. Dainius says:

  Aiškumo jokio – vienykimės, bet eikit pasirinkit iš trijų variantų. Tai kokia čia vienybė?! Kaip galima kitus įtikint, kai Jūs patys nepanašūs į vieningus.
  Už ką per seimo rinkimus balsuot? Respublikonus? Jų internetinis puslapis paskutinį kartą atnaujintas su naujiena 2015m sausį! Nėra nei žodžio apie vienijimąsi su kažkuo, o programa dar praeitų rinkimų ir apie naujus esminius tikslus, ar lyderius nei žodžio!

 8. Raimis says:

  Tik dabartinio seimo žiurkė ar jų chlopas gali tai parašyti.
  Kiek jų išrinks tiek bus gerai, kitose rinkimuose bus daugiau prabudusių runkelių tada dar daugiau išrinks. Gal tada pavyks iš seimo visą mėšlą iškopti ir susodinti juos į kalėjimus kaip Tėvynės išdavikas.

 9. Valdelis says:

                       Kokia durna pozicija kiek išrinks tiek gerai?  Jeigu neišrinks absoliučios daugumos  yra labai blogai. Tada į seimą eiti iš viso nereikia . reikia eiti toliau telkti tautą daryti gyvus susitikimus važinėti po šalį registruoti pritariančius rinkti aukas grynais,važinėti po visas galimas įmones rinkti aukas Lietuvos išsaugojimui, kurti savo informacijos priemonę kuri pasiektų visus  gyventojus o ne seime degintis ir būti  marginalizuotam ir neutralizuotamm .Tai jeigu dabar į seimą paklius keli tai per kiutus nepaklius nei vieno. Ar dar jums Drąsos kelias ne pvz. ? atr Valinsko šoumenai ne pvz? Pakliuvo jų nemažai  o kur jie dabar Tautos prisikėlimas ? Jokiu būdu negalima bendrauti su žiniasklaida  visa informacija tik per savo infopriemonę  . Na bet noras prie valdžios bet kokia kaina toks stiprus kad jis šimtus tūkstančius kartų stipresnis už meilę Tėvynei ,Tautai ,Lietuvai.

 10. Andrej says:

  Man idomu kaip prisijungt prie B3? Nes kviest tai kviecia, o kaip prisijungt – nepaaiskina. Ne moraliskai gi turi omeny :)

 11. povilas says:

  >Andrejui , mačiau facebooke B3 puslapyje yra duotas kontaktinis telefonas. Pasiskambinkit

 12. stasys says:

  Bijokime tu kurie mus vienija po sąmokslo teorijų vėliavomis  , gudriai paslėpdami savas tikras mintis .Gudrus lapinas Zigmas suokia sau įprasta dainele .

 13. Tangas says:

  Stasio žodžiuose daug tiesos

 14. Partizanas says:

  Lietuvoje tvarka bus tik tada, kai sukalens kalašnikovai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top