Bžezinskis: Masių pasipriešinimas kelia pavojų Naujai Pasaulio Tvarkai

2012, 1 gruodžio, 9:25 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (2) | peržiūrų 1 586 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisBuvęs JAV nacionalinio saugumo patarėjas, Zbignevas Bžezinskis (1977-1981 prie Karterio) perspėjo pasaulio elitą apie pavojų, kuris gresia Naujosios Pasaulio Tvarkos projektui, esant globaliam žmonijos masių pasipriešinimui prieš išorinę kontrolę. Šis pasipriešinimas kyla iš augančio politinio aktyvumo plačiosiose masėse. Bžezinskis tą pareiškė Europos Naujųjų Idėjų Forume (European Forum For New Ideas, EFNI), kuris vyko Lenkijoje 2012 rugsėjo 26 – 28 dienomis.

Bžezinskis pavadino įsivaizdavimą apie tai, kad 21 amžius neva yra „amerikiečių šimtmetis“ ne daugiau, nei „paplitusiu paklydimu“. Atvirkščiai, jo nuomone, amerikiečių globalus dominavimas darosi nebeįmanomas, dėl vis greitėjančių socialinių pakitimų, iššauktų masinių komunikacijos priemonių, tokių, kaip TV, radijas, ir internetas, kurie privedė prie „bendro ir visa apimančio politinės savimonės prabudimo masėse“.

Šioje kalboje Lenkijoje, Bžezinskis taip pat išsakė sekančią mintį: „Globalus plačiųjų masių politinio aktyvumo augimas, daugiau nebeleidžia jų valdyti iš išorės primestomis kontrolės priemonėmis, kaip tai buvo kolonializmo ir imperializmo epochos laikais. „Negęstantis ir palaikomas tvirtų įsitikinimų žmonių pasipriešinimas, kylantis iš pačios liaudies gilumos, remiasi jų politiniu prabudimu ir išorinės kontrolės atmetimu dėl istorinių priežasčių – šį pasipriešinimą vis sunkiau ir sunkiau sekasi numalšinti“ – baigė Bžezinskis.

Ir nors Bžezinskis savo kalboje, tiesiai neišsakė vertinančios nuomonės apie tokią įvykių eigą – gerai tas ar blogai – tačiau ideologinis ratas, kuriame Bžezinskis kalbėjo šia tema, o taip pat ir jo ankstesni pasisakymai leidžia suprasti, kad jis šiais pasisakymais vargu ar siūlo atšvęsti politinės sąmonės plačiosiose masėse prabudimą, o greičiau jau nurodo į šio prabudimo pasekmes pasaulio elitui. Ideologinė Bžezinskio aplinka Europos Naujųjų Idėjų Forume, kaip tik ir rėmėsi tuo, kad šis forumas buvo pašauktas aptarti ir sukurti idėjas galinčias padėti paversti Europos Sąjungą į nedemokratinę federacinę valstybę, kuri kaip tik ir vykdytų tą pačią „išorinę kontrolę“ savo gyventojams, ir kurios įgyvendinimui anot Bžezinskio gresia pavojus.

Ryšium su tuo reikėtų pabrėžti, kad Bžezinskio argumentas: „plačiųjų masių pasipriešinimas gresia realiu pavojumi Naujosios Pasaulio Tvarkos (NPT – NWO) įgyvendinimui“ naudojamas, kaip įspėjimas, o ne, kaip teigiamas jo akyse reiškinys. Čia priminsime, kad Bžezinskis dar 1982 metais savo knygoje „Tarp dviejų epochų: Amerikos vaidmuo technotroninėje epochoje“ („Between Two Ages: America’s Role in the Technotronic Age“) pasisakė už išorinę visuomenės kontrolę, įgyvendinamą valdančiojo elito šiuolaikinėmis ir ypač elektroninėmis technologijomis.

Štai ką jis rašė šioje knygoje pažodžiui:

Techotroninėje epochoje, žingsnis po žingsnio pamažu susikurs vis labiau kontroliuojama visuomenė. Tokia visuomenė bus valdoma elito, nepalaikančio tradicinių vertybių. Ir greitai, praktiškai kiekvieno piliečio stebėjimas ir kontrolė, taps įmanomu dalyku. Taps įmanoma rinkti pačią intymiausią informaciją apie bet kurį žmogų ir saugoti ją specialiose elektroninėse dėtuvėse. Ir esant poreikiui, valdžia tada galės tiesiogiai pasinaudoti šių dėtuvių turiniu“.

Ir toliau Bžezinskis rašo:

„Technotroninėje visuomenėje tendencija vyks į tą pusę, kad suvesti milijonus vienetų niekuo nesusijusių tarpusavyje piliečių į bendrą, lengvai valdomą masę, kurią valdys charizmatiškos ir simpatiškos asmenybės. Šie charizmatiški žmonės masių valdymui naudos pačias naujausias šiuolaikines komunikacijos technologijas, kad nukreipti jų jausmus ir kontroliuoti jų mąstymą.“

Todėl Bžezinskio pasisakymo forume, apie politiškai pabudusias žmonių mases, nereikėtų laikyti, kaip to reiškinio palaikymu iš jo pusės. Pats Bžezinskis yra globalaus elito dalis ir net daugiau – jis apie tą elitą žino daugiau, nei anas pats apie save. Bžezinskis siejamas su įtakingiausios Trišalės Komisijos įkūrėjais – jį vadina tarptautinių santykių Tarybos „pilkuoju kardinolu“ (Council on Foreign Relations, CFR), Bezinskis reguliariai dalyvauja Bildelbergo klubo susitikimuose. JAV prezidentas Obama kartą pavadino Bžezinskį kaip vieną „iš mūsų pačių reikšmingiausių mąstytojų“.

Bžezinskis ne pirmą kartą kalba apie apie gyventojų masių tarpe užgimstančią, politinio pasipriešinimo grėsmę, neskaitlingo elito iš išorės primestai kontrolei. Savo pasisakyme Kanados Monrealyje 2010 metais, tarptautinių santykių Tarybos susirinkime, Bezinskis perspėjo savo „amato“ kolegas, kad globalus politinis prabudimas“, sumoje su vidiniais prieštaravimais globalaus elito vidaus grupėse, kelia grėsmę Naujosios Pasaulio Tvarkos įgyvendinimui.

Paul Joseph Watson

vertė: Sarmatai

šaltinis: Brzeziński: „Von der Bevölkerung getragener Widerstand“ bringt Neue Weltordnung in Gefahr

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Antanas says:

    Laba diena.Stai kur tikroji amerikoniskoji demokratija.Mus kvailina tv,radijas,spauda,politikai.Esame avinu banda,kuria veda i skerdykla.Valdzia visai nepaiso tautos valios,turiu omeny VAE projekta.

  2. NWO says:

    Esme ta kad NWO nera blogai, BET zmones jo nenori nes jis pacio elito pateikiamas kaip BLOGAS… Brezinskis vienoi saikoi, tiksliau GAUSIT PRIESINGAI NEGU NOREJOT.. IR VISA TAI PADARYSIT JUS!!!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top