D.Trampas: amerikiečių Dovydas

2020, 29 gruodžio, 7:00 | kategorija Kelias | atsiliepimų (6) | peržiūrų 477 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Trampo Vardas Gedimino kalbne suformuotas lazeriais

Vienas iš įžvalgiausių JAV prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) pareiškimų Amerikos žmonėms prieš lapkričio rinkimus buvo toks: „Jie eina ne prieš mane, jie eina prieš jus, aš tiesiog stoviu jų kelyje“. Klausimas, kurį dabar turėtų suprasti visi yra toks, kas yra tie „jie“, kuriuos D.Trampas ne kartą minėjo ir ką jie nori daryti su mumis ir su Amerika, rašo Scott S. Powell konservatyviame amerikiečių portale Americanthinker.

Tie „jie“ išeina už Džo Baideno (Joe Biden) ir Demokratų partijos ribų. Baidenas yra ne tik silpnas politinis lyderis, daugelis dėl žiniasklaidos rinkimų cenzūros tik dabar pirmą kartą sužinojo, kad korupcija Baidenų šeimoje stovi vienoje eilėje su Clinton šeimos nusikaltimu sindikatu.

Neseniai atlikta „McLaughlin & Associates“ apklausa rodo, kad 4,6% Džo Baideno šalininkų balsuotų kitaip, jei būtų sužinoję apie korupciją Baidenų šeimoje anksčiau.

Rugsėjo mėnesį žiniasklaida ignoravo ir cenzūravo du atskirus Senato komiteto pranešimus, kuriuose išsamiai aprašyti dideli finansiniai mokėjimai iš daugelio užsienio valstybinių subjektų Hunteriui Baidenui ir jo kontroliuojamoms holdingo bendrovėms, o dauguma pervedimų buvo atliekami tuo metu, kai jo tėvas Džo ėjo Obamos administracijos viceprezidento pareigas.

Tai rodo, kad už Baideno stovi galingesni žaidėjai, kurie apie jį žinojo viską. Jie nori silpno ir kompromisinio lyderio, kurį lengviau kontroliuoti ir paveikti, kad būtų užtikrintas jų interesų įgyvendinimas. Ir dabar jie turi Džo Baideną.

Nėra jokio būdo, kad dauguma pakankamai gerai informuotų amerikiečių galėtų sutikti su tuo, kuo tapo Demokratų partija – partija, kuri priėmė ir legalizavo radikalią islamo-marksistinės neapykantos gaują Amerikoje, suderino savo interesus su „Antifa“ ir BLM, skatino masinį amerikiečių turto sunaikinimą ir ilgalaikius normalaus gyvenimo didžiuosiuose šalies miestuose trukdžius.

Jie rinkikų Kolegijoje laimėjo daugumą tik dėl rinkimų sukčiavimo ir žiniasklaidos pagalbos dėka.

Jei šių prezidento rinkimų rezultatas išliks galiojantis koks yra dabar, turėtume tikėtis, kad radikalai pradės įgyvendinti savo marksistinių-leniniškų klasinių konfliktų scenarijus. Rasė, klasė ir lytis ir toliau bus naudojami gilinant socialinį susiskaldymą, ir dar labiau silpninant Amerikos visuomenę, taip pat užaštrinant baltųjų kaltę ir griaunant tradicines vertybes.

Mokslo ir medicinos politizavimas tęsis ir, greičiausiai, pakenks sveikatos apsaugos sistemai. Vadinamasis „Žaliasis kursas („Green New Deal“) išprovokuos laipsnišką ekonominę prievartą, pakenksiančią gyvybiškai svarbiai laisvosios rinkos funkcijai – efektyviam išteklių paskirstymui.

Pasekoje, politiškai korektiškos direktyvos, tikėtina, transformuos ekonomiką tokiuose sektoriuose kaip energetika, transportas, komunalinės paslaugos ir elektros gamyba, ir padidins pagrindinių paslaugų kainas – tai neišvengiamas socialistinės ir priklausomos ekonomikos lydimų subsidijų ir baudų rezultatas.

Kurie korporatyvinio elito ir internacionalistinio isteblišmento atstovai įsitvirtinę vyriausybėje ir už jos ribų, smerkia Trampą už jo požiūrį „Amerika pirma visko“, jo orientaciją į tai, kad pirmiausia būtų apginti paprastų amerikiečių interesai – sveiko proto požiūrį į valdymą, taip pat taikytą ir kitų didžių JAV prezidentų, tokių kaip Reaganas, Coolidge ir Lincolnas.

D.Trampo priešai nori jį sunaikinti todėl, kad jis kliudo tiems, kurie gauna naudą iš pelningų politinės korupcijos projektų. Daugelis internacionalistinių struktūrų vyriausybėje ir už jos ribų, taip pat vis didesnė korporacijų elito dalis pripažįsta JAV pavaldumą naujai pasaulio ekonominei tvarkai.

Jie nori pasaulio be sienų, kad galėtų gauti pigios darbo jėgos ir turėti prieigą prie ofšorinės gamybos. Žemyninė Kinija buvo jų paskirties vieta Nr.1, net nežiūrint į tai, kad jos komunistinė vyriausybė dabar kelia grėsmę kaimynėms regione ir pačios JAV saugumui. D.Trampas tapo pirmuoju prezidentu, nušveitusiu atgal šią neigiamą įtaką.

Būtent demokratai ir „Giluminės valstybės“ (Deep State) nariai išprovokavo sunkiausią nusikaltimą atimant balsavimo teisę iš Amerikos žmonių – jie apgaule įgijo orderius šnipinėti prezidentus ir bandė surengti perversmą prieš Donaldą Trampą, remdamiesi nusipirkta netikra Hillary Clinton rusiška dosje. Jų melagingi kaltinimai dėl D.Trampo ryšių su Rusija paskatino pradėti Miulerio tyrimą.

Tada Atstovų rūmų demokratai pabandė apkaltinti D.Trumpą remdamiesi kitu melu. Nors abu šie bandymai buvo nesėkmingi, COVID pandemija, lydima karantino ir blokavimo, ir padidėjusios visuomenės baimės, – sukūrė idealią aplinką sėkmingam bandymui atlikti trečią valstybės perversmą, masiškai klastojant balsus. Iš pradžių atrodė, kad tai suveikė, tačiau dabar į visuomenės sąmonę prasiskverbė nepaneigiami įrodymai …

Mieste atsirado naujas šerifas, kurio vardas Trampas.

Yra senas posakis: „Jei apgausi mane vieną kartą – gėda tau. Jei apgausi mane du kartus – gėda man“. Donaldas Trampas nėra lengvai apgaunamas net vieną kartą. Gali būti, kad mūsų laukia efektinga pabaiga, kur piktadariai bus įvilioti į spąstus jau po to, kai jie padarys savo nusikaltimus. Valymas ir baudžiamasis persekiojimas gali prasidėti nuo pagrindinių balsavimo suklastojimo kaltininkų, o tada pereiti prie kitų įstatymo pažeidėjų pašalinimo.

Daugelį metų rašiau apie neišvengiamą Amerikos žlugimą, jei nebus sutvarkyta dviejų pakopų teisingumo sistema, nuolat atsisakanti vykdyti baudžiamąjį persekiojimą dėl korupcijos aukščiausiuose valdžios sluoksniuose – ne tik, bet dažniausiai, Demokratų partijoje. Taip pat pastebėjau, kad nebaudžiami šie nusikaltimai priveda prie jų dažnėjimo ir vis sunkesnės bei pavojingesnės nusikalstamos veikos.

Nusikalstamas Klintonų šeimos sindikatas liko nenubaustas, jis buvo perduotas Obamos administracijos priežiūrai, ir tai galėjo suteikti drąsos viceprezidento Baideno šeimai, suaktyvinti jų politinės padėties naudojimą siekiant asmeninės finansinės naudos. Visos šios korupcijos pradininkai ir bendrininkai buvo žinomi žvalgybos tarnybų veidai, tokie kaip Johnas Brennanas, Jamesas Clapperis ir Jamesas Comey. Korumpuotų pareigūnų sąrašą galima tęsti.

Šiuo metu Amerika tikrai yra kryžkelėje. Žmonės klysta, jei mano, kad Amerika gali atstatyti savo pamatus ir atkurti santykinį normalumą dvipartinėje demokratinėje sistemoje, išlikti gerbiama ir principinga tauta pasaulio arenoje, jei D.Trampas, pažadėjęs laikytis Konstitucijos, pripažins akivaizdžiai silpno ir korumpuoto politinio oponento laimėjimą, kurio tariamai pergalė buvo pasiekta suklastojus rinkimų rezultatus.

Daugelis Amerikos piliečių ir žmonių visame pasaulyje dabar meldžiasi, kad kadaise puiki laisva nacija, pasiremdama Konstitucija ir judėjų krikščionių principais, kurių legitimumą apsprendžia žmonės išreikšdami tai savo balsais, padarys teisingą pasirinkimą. Jei šiame lygmenyje bus padarytas išdavikiškas veiksmas, mes įgriūsime į moralinę ir politinę bananų respublikų ir komunistinių režimų bedugnę ir tikriausiai, paveldėsime tą pačią dalią: niekada negrįžti prie teisėtų rinkimų.

Žmonės klausia, kodėl žemesnieji teismai nieko nesiėmė, o Aukščiausiasis Teismas atmetė Teksaso ieškinį, esant nepaneigiamiems masinio sukčiavimo, pažeidžiančio kitų valstijų teises, įrodymus? Kai kurie mano, jog jie bijo veikti, nes tai gali išprovokuoti pilietinį karą.

Yra įvairių paaiškinimų ir dauguma sutinka, kad žemesnių instancijų teismai paprastai yra silpnesni ir korumpuotesni nei aukštesnieji teismai. Bet kiekvienas, kas turi akis ir ausis, mato, kad aplink mus jau daugelį metų siautėja pilietinis karas tarp tiesos ir melo. Per pastaruosius ketverius metus jis sustiprėjo ir grasina peraugti į tikrą karą.

Senovės Izraelis kažkada buvo panašioje padėtyje, kai niekas, išskyrus Dovydą, negalėjo atsispirti baisiam milžinui Galijotui. Ko šiandien Amerikoje labiausiai trūksta aukšto rango asmenims, – tai drąsos – to, ką Aristotelis pavadino pagrindine žmogaus vertybe.

Winstonas Churchillis, plačiai vertinamas kaip vienas svarbiausių 20-ojo amžiaus lyderių, pasiskolino Aristotelio žodžius sakydamas: „Drąsa teisėtai laikoma pirmąja žmogaus vertybe… nes tai būtent ta savybė, kuri garantuoja visas kitusias“.

Amerikai pasisekė, kad Donaldas Trampas , nežiūrint visų jo trūkumų, neabejotinai yra drąsos ir vyriškumo lyderis. Tikėkimės, kad Dovydas diena iš dienos eis tik į priekį, kad atliks savo vaidmenį ir padarys viską, kad ištrauktų mus iš moralinės ir politinės bedugnės, ir tokiu būdu ne tik gelbėtų, bet ir stumtų pirmyn ne tik Ameriką, bet ir kitas šalis, kuriose žmonės deda viltis į mus, kad mūsų pavyzdžiu atrastų sau ramybę ir klestėjimą.

 

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.



Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. Gojus says:

  O aš per visus 4 prezidentavimo metus nemačiau jokių kolosalios kovos su gilumine valstybe apraiškų. Mačiau tribūnoje nepraustaburnį, pasipūtusį, besikeikiantį, isterišką, nemangagų individą. Buvo bjauru. Taip pat mačiau, kad visi kiti pasaulyje yra tik šiukšlės ir turi aklai paklusti baltųjų rūmų pono mintims, o jei nepaklūsta yra netikėliai.
  O kova?! Mačiau kaip stojo į kovą su Š. Korėja ir po skambių vizitų ir pareiškimų iš kovos pasitraukė, nes pamatė, kad jokių politinių dividendų nebus. Mačiau, kai spjauna į visus kitus ar tai partneriai ar konkurentai ir dėl savo ambicijų izoliuojasi. Taip pat žinau iš istorijos, jog nei viena valstybė, kuri izoliavosi neprogresavo – veikiau degradavo.
  Kodėl tad turėčiau apraudoti Trumą ir bijoti dermokratų – kad ir kokie jie korumpuoti?

 2. Ec says:

  Čia situacija, manau, panaši kaip Lietuvoje – atrodė kas blogiau gali būti už esamus, pasirodo gali – sekantys :)

 3. Vytas says:

  Apie tai, kas yra kas JAV, galima bus užtikrintai kalbėti tik po sausio 20 d.

 4. Gojus says:

  Rig > praėjo juoko banga? Kai kaltini, žinok reikės įrodyti, ba bus kap su A. Paleckiu, kai pasodino, o po to nėr kur dėt. youtu.be/zUwCugEGMZ8

 5. Matas says:

  Yra nuomonė, kad Trumpo „projekto“ tikslas buvo dar labiau supriešinti amerikiečius. Panašu, kad tai jiems puikiai pavyko.
  Toliau vyksta žaidimas naivių žmonių emocijomis, „trumpiečiai“ su „bidoniečiais“ vieni kitiems daužo snukius gatvėse, o viso to reikalo scenaristai ir režisieriai turbūt žvengia už pilvų susiėmę :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top