Derybos Minske vyko sunkiai ir be komentarų spaudai

2014, 25 gruodžio, 6:23 | kategorija Ideologija | 3 komentarai | peržiūrų 219 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisGruodžio 24-ąją Minske vyko numatytos derybos Ukrainos klausimu tarp suinteresuotų pusių.

Eilinis derybų raundas Minske užsibaigė tyliai. Kontaktinės grupės atstovai po jo nepasirodė žurnalistams, kurie jų laukė prie rezidencijos apie 5-ias valandas.

Įgaliotas nepripažintos Lugansko liaudies respublikos (LLR) atstovas Vladislavas Deinero pareiškė, jog kontaktinės grupės derybos Ukrainos klausimu, praėjusios Minske vyko sudėtingai bei įtemptai ir turėjo labiau paruošiamąjį pobūdį. Taip pat Deneiro pažymėjo, jog sekančio susitikimo data dar nepaskirta, – pranešama oficialiame LLR tinklapyje.

„Praėjo sudėtingas paruošiamasis derybų raundas, ir atskleisti rezultatus bei aptariamus punktus iki sekančio susitikimo būtų nekorektiška konflikto pusių atžvilgiu“, – pareiškė DLR atstovas, deryboms Minske, Denis Pušlin.

Nepripažintos Donecko liaudies respublikos (DLR) vadovas Aleksandras Zacharčenko pareiškė, jog tripusės kontaktinės grupės, susirinkusios Minske aptarti Ukrainos klausimo, susitikimo detalės, kol kas atskleistos nebus, nes laukia antrasis jų raundas. Jis taip pat pažymėjo, kad derybos buvo sudėtingos.

Minske jau įvyko keletas derybų raundų tarp Ukrainos ir nepripažintų Donbaso respublikų (DLR ir LLR) atstovų tarpininkaujant ESBO (Europos Saugumo ir Bendradarbiavimo Organizacija) ir Rusijai.

Prieš tai buvusių derybų raundų metu konflikto pusės aptarė ugnies nutraukimo sąlygas bei būdus, ir to laikymosi monitoringą iš ESBO pusės, sunkiosios technikos atitraukimą nuo skiriamosios linijos tarp Ukrainos kariuomenės ir sukilėlių.

Naujausiais JT duomenimis konflikto Ukrainoje aukomis jau tapo 4,7 tūkstančio taikių gyventojų, dar apie 10 tūkstančių buvo sužeisti.

„RIA Novosti“ informacijos santrauka

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

 1. Joris says:

  Ir nieko apie tai, kad Novorosija kuria savo bankų sistemą, nepriklausomą nuo užsienio, kad per žingsnį nuo savo pinigo įvedimo, kurį jau turi atsispauzdinusi, kad kreditai bus išduodami su nulinėmis palūkanomis…

 2. karolis says:

  -Jori,

  O kur apie tai rašoma? Įdėkite nuorodą rimtą.
  .

 3. Joris says:

  nuoroda apie Novorosijos pinigus: http://www.kramola.info/video/protivostojanie/denezhnaja-sistema-novorossii-vypusk-8-dengi-dnr-boris-litvinov
  ten pat galima rasti ir ankstesnes naujienas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top