DWN: Ukraina patvirtino „nerealų“ biudžetą, kad išvengtų bankroto

2015, 27 gruodžio, 12:19 | kategorija Ekonomika | atsiliepimų (2) | peržiūrų 395 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

deutsche-wirtschafts-nachrichten.de

jaceniukas jaresko

Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas ir finansų ministrė Natalija Jaresko | nuotrauka: Reuters

Ukrainos Aukščiausioji Rada patvirtino „nerealų“ 2016 metų biudžetą su 3,7% deficitu, rašo Deutsche Wirtschafts Nachrichten. Turint omenyje šalies katastrofišką situaciją ekonomikoje, išpildyti jo nebus įmanoma, tačiau tai suteiks Kijevui galimybę išvengti bankroto ir nors išoriškai išpildyti TVF sąlygą, gaunant sekančią kredito dalį lygią 1,7 mlrd dolerių, paaiškina straipsnio autorius.

Neūkiškumo, korupcijos ir konflikto šalies rytuose metai pastatė Ukrainą ant bankroto ribos. Tik šiais metais Kijevas gavo iš TVF ir kitų tarptautinių investuotojų beveik 10 milijardų dolerių. Šie pinigai turėjo eiti finansinės situacijos šalyje gerinimui, tačiau jie beveik nieko nepakeitė. Korupcijos lygmuo vis dar didelis, pažymi autorius.

Tokiose šalyse kreditų srautams, kaip taisyklė vadovauja regioniniai tinklai, kurių ekonominis modelis sukonstruotas tokiu būdu, kad užsienio pinigus būtų galima nukreipti į savo asmeninius pinigų kanalus, paaiškina Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Mindaugas says:

    Manau, kad Ukraina, kaip valstybė, ateityje vargu ar egzistuos. Ji jau dabar yra parduodama pasaulinio finansinio kapitalo vergijon, o tokios finansinio terorizmo organizacijos kaip Pasaulio bankas ir Tarptautinis valiutos fondas jau spėjo apraizgyti savo žnyplėmis Ukrainos liaudį. Pasak didžiojo landsbergisto Kubiliaus, kuris kaip ir dauguma neoliberalizmo klikos „patarinėtojų“ buvo nuvykęs į Kijevą „patarinėti“ broliams ukrainiečiams ekonomikos klausimais, Ukrainos žmonių laukia socialiai sunkus likimas ir nauja privatizacijos banga. Tą jis teigė LTV laidoje „Dėmesio centre“.Ką jau bekalbėti, jog aukščiausius rangus Ukrainos valdžioje užima net ne ukrainiečiai…

  2. Gojus says:

    O kam gi rūpi ta Ukraina. Tai tik placdarmas Rusijos puolimui. Tad kol aklai vykdo šeimininko paliepimus jos gyvybė bus palaikoma, bet vistiek Ukraina pati savo ateities planuoti negali.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top