Ei Siri – tai mūsų seksualios paslaptys, tu tik niekam nepasakok

2019, 21 gruodžio, 9:35 | kategorija Realybė | 1 atsiliepimas | peržiūrų 448 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Pasiklausymas

„Darbuotojai, klausantys žmonių pokalbių su savo skaitmeniniais padėjėjais, tokiais kaip Alexa ir Siri, savo darbą vadina varginančiu, jautriu ir „be galo linksmu “. Pokalbiai su rangovais, pasamdytais patobulinti automatinę kalbos technologiją, iššifruojant vartotojų komentarus, teigia, kad šie iššifravimai atskleidžia išsamią informacija apie vartotojų seksualinį gyvenimą ar jo nebuvimą “, praneša „The Times “.

„Amazon“ ir „Apple“ tvirtina, kad jų skaitmeniniai padėjėjai, kuriais naudojasi šimtai milijonų žmonių, gerbia naudotojų privatumą ir įrašo garso fragmentus tik po to, kai žmonės ištaria raktinį žodį – pavyzdžiui, „Alexa“ arba „Hey Siri“ („Ei, Siri“). Tuo tarpu informatoriai šiais metais atskleidė, kad darbuotojai gali klausytis šių įrašų, įskaitant tuos, kurie buvo padaryti per klaidą, nesakant raktinio žodžio“, – rašoma straipsnyje.

„Bloomberg Businessweek“ teigimu, viena iš rangovių, kurie šifravo „Amazon“ garso įrašus, kad pagerintų „Alexa“ funkcijas, teigė, kad jos darbas buvo klausytis vienišų žmonių, kurie flirtavo su savo skaitmeniniu padėjėju ir dalijosi paslaptimis, įskaitant seksualines fantazijas, tame tarpe susijusias su išprievartavimu.

„Anot jos, ji, pasamdyta tobulinti„ kalbos atpažinimo “projektą, buvo šokiruota sužinojusi, kad klausosi paprastų „Amazon“ klientų, o ne savanorių, kurių paslaugos buvo mokamos, kalbos pavyzdžių“, – rašo leidinys.

„Kiti rangovai prisimena, kad girdėjo, kaip vaikai ištarė savo namų adresą ir telefono numerį, kaip vyras bando užsisakyti sekso žaislų, ir kaip vienas iš šventinės vakarienės svečių garsiai spėlioja, ar „Amazon“ jų klauso“, – pažymima straipsnyje.

Tuo tarpu „Apple“ pasamdyti rangovai, norėdami patobulinti „Siri“, lygina savo vaidmenį su kažkuo, primenančiu George’o Orwello distopinį romaną „1984“. Jie prisimena, kad per dieną jiems reikėjo iššifruoti 1300 ištraukų, iš kurių kiekviena galėjo būti vienas sakinys ar visas ilgas pokalbis.

Vienas buvęs rangovas, nejaučiantis sąžinės graužimo dėl savo darbo, sako, kad klausytis vartotojų buvo „be galo linksma“. Kitas rangovas, paprašytas pakalbėti apie baisiausią garso klipą, kurį teko klausyti teigė, kad tai klipas, primenantis sceną iš erotinio romano ir filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“.

„Amazon“ klientai gali apsilankyti „Alexa“ privatumo skyrelyje savo paskyros nustatymuose ir atsisakyti leisti naudoti balso įrašus kuriant naujas funkcijas“, – primena „The Times“. (…).

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Alvydas says:

    90 atėjo nauja epocha interneto amžius. 20 ateina vėl nauja epocha dirbtinio intelekto amžius. Ar bus žmogus laimingesnis ?😀 laimė gyvena kitur, ne tik jausme, ji gyvena socialinėje, dvasinėje, emocinėje ir fizinėje darnoje.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top