Globalistų „perkrovimas“ žlunga? Elitas galėjo persistengti savo žaidimuose

2020, 12 gruodžio, 10:33 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (16) | peržiūrų 1 023 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Mergina dedasi kaukę

Brandon Smith | ZeroHedge

Vienas narcopatų (narciziškų sociopatų) aspektas, kurį svarbu atsiminti, yra tai, kad jie gyvena savo mažame pasaulyje, kuriame normalizuojasi jų norai ir keistos disfunkcijos. Jie tiki, kad yra pranašesni už daugumą žmonių, nes yra plėšrūnai, kurių nekankina erzinantys juos dalykai kaip empatija ir sąžinė. Jie paprastai linkę manyti, kad ilgalaikėje perspektyvoje užmuilino kitiems akis. Jie mano, kad jūs esate nuolankus idiotas ir, kai jie paskelbs įsakymą, jūs iškart atkreipsite dėmesį, nes „tikite“.

Beveik kiekvienas globalistų aspektas ir jų elgesys liudija, kad tai yra narkopatų klubas ar kultas. Jų įkyrus poreikis kontroliuoti, taip pat ištvirkinti ir sunaikinti, siekiant gauti tai, ko jie nori, nėra tik paprasto godumo tęsinys, tai yra giliai įsišaknijęs aspektas to, kas jie yra iš savęs kaip būtybės.

Tai yra apibrėžiantis jų charakterio mechanizmas. Jie yra tikri pasaulio monstrai, kaip vampyrai, bandantys įsilieti į nieko neįtariančią populiaciją.

Paskendę savo arogancijoje jie linkę tikėtis, kad gali nugręžti visuomenę pagal savo norą, be pasipriešinimo ir demaskavimo grėsmės . Jų problema ta, kad vos pradėję maitintis ir naikinti, jie atkreipia į save dėmesį. Galų gale, jie atkreips į save visuomenės ir tuo pačiu, kai kurių vampyrų medžiotojų įtarimus. Jeigu jie neatras būdų pasislėpti – kuolas į širdį – neišvengiamas.

Jau daug metų rašau apie globalizmo grėsmes ir „perkrovimą“ (Reset) ir prieš kurį laiką pastebėjau du skirtingus keblumus; vienas įtakoja judėjimą už laisvę, o kitas – globalistus:

1) Pirma, nusikaltėliai linkę girtis savo nusikaltimais, kai mano, kad jau vėlu prieš juos kažką padaryti. Aš prognozavau, kad globalistai bus labai atviri atskleisdami savo darbotvarkę tą akimirką, kai tik patikės, kad yra „neliečiami“. Laisvę mylinčiai visuomenei tai reiškia, kad 2020-2021 metais Elitas jau tiki, jog nieko nebus galima pakeisti, kad būtų sustabdyta ta mašina; todėl jie taip akivaizdžiai kviečia į globalų „perkrovimą“, į visuomenę be grynųjų pinigų, totaliai izoliacijai ir valstybės priežiūrai, kad niekas, būdamas sveiko proto, jau nebegali tvirtinti, kad šios sąvokos ir toliau yra „sąmokslo teorija“. Dabar tai tampa gąsdinančia realybe.

Faktas yra tas, kad „sąmokslo teoretikai“ VISĄ LAIKĄ BUVO TEISŪS, ir dabar niekas nieko apie tai negali pasakyti.

2) Antra, aš taip pat anksčiau tvirtinau, kad globalistinis siekis sukurti „naują pasaulio tvarką“ yra dviašmenis kardas, galintis juos pilnai sunaikinti. Bandydami inicijuoti perkrovimo (reset) darbotvarkę, jie tampa vis labiau pažeidžiami; jie nebegali slėptis saugiuose šešėliuose ir po to, kai procesas bus pradėtas, kelio atgal nebus. Kai globalistai taps plačiai žinomi, jie turi arba greitai perimti kontrolę per sukurtą chaosą ir krachą, arba susidurti su atpildu, galinčiu sunaikinti jų kliką, kuriai sukurti prireikė šimtmečių. Prieš palikdami šešėlį, vampyrai turi paversti likusį pasaulį tamsiu, antraip jie rizikuoja mirti dienos šviesoje.

Laisvės judėjime yra dvi minčių mokyklos; viena mano, kad globalistinė darbotvarkė yra nepakeičiama ir nesustabdoma, o geriausia, ką tik kiekvienas gali padaryti, – tai – išgyventi. Antroji mano, kad perkrovimą galima sustabdyti ir globalistus patraukti atsakomybėn. Aš stoviu abiejose stovyklose.

Yra perkrovimo aspektai, kurie iš tiesų įsigalioję, veikia, ir kurių jau negalima anuliuoti. Pavyzdžiui, daugybė nacionalinių ekonomikų, įskaitant JAV, yra stagfliacinio žlugimo proceso epicentre, ir nieko negalima padaryti, kad tai pasikeistų. Galbūt, dar prieš dešimtmetį galėjome pakeisti kursą, tačiau dabar jau per vėlu. Agonijos skausmą galima būtų sumažinti, jei žmonės greitai nutrauktų savo priklausomybę nuo sistemos ir sukurtų savo lokalizuotus prekybos tinklus, tačiau ekonomika, tokia, kokią mes ją pažįstame dabar, yra mirusi ir ji greitai nesugrįš.

Tačiau aš to nevertinu kaip elito laimėjimo. Ekonomikos griovimas – tai vienas dalykas, o kitas yra paversti ją kolektyvistine antiutopija, kurios jie žūtbūtinai nori. Viskas priklausys nuo to, kas atstatys; gal tai bus jie, o gal tai būsime mes.

Šiomis dienomis matau keletą vilčių teikiančių ženklų apie tai, kad globalistinis perkrovimas NĖRA garantuotas dalykas, o tie, kurie susipažinę su mano darbais, žino, kad niekada nebuvau tarp tų, kurie reiškia nepamatuotą optimizmą. Konkrečiai, panašu, kad pandemijos pagrindu įvesti daugybiniai drakoniški apribojimai, duoda ne tuos rezultatus, kuriuos planavo elitas.

Aš turiu atsigręžti į 201 Įvykį, kad iš tikrųjų įvertinčiau žaidimo būklę, nes tai, ką planavo elitas ir tai, kas įvyko, ne visiškai atitinka. Tiems, kurie nėra susipažinę, „201“ Įvykis buvo savotiškas „karinis žaidimas“, kurį surengė globalistai iš Pasaulio ekonomikos forumo ir Billo ir Melindos Gatesų fondo. Scenarijus? Pandeminis koronaviruso protrūkis, kuris išplistų kaip gaisras ir pražudytų numatomus 65 milijonus žmonių. Simuliacija buvo surengta likus tik porai mėnesių iki to, kai 2020 m. pradžioje įvyko realus įvykis.

Per metus nuo protrūkio pradžios globalistai bandė įgyvendinti beveik kiekvieną planą, kuris buvo išdėstytas 201 Įvykio metu, įskaitant socialinių tinklų naudojimą cenzūrai ar apribojant bet kokias naujienas ar informaciją už isteblišmento patvirtinto naratyvo ribų (Taip, pateikimo kontrolė buvo aptarta Įvykio metu labai detaliai). Klausas Schwabas iš Pasaulio ekonomikos forumo nuolat ir susižavėjęs plojo pandemijos krizei kaip „puikiai galimybei“ atlikti „perkrovimą“, apie kurį globalistai kalbėjo jau daugybę metų.

Deja (jiems), virusas nebuvo toks mirtinas, kaip jie, panašu, tikėjosi. Visų žmonių, esančių ne slaugos namuose su jau esančiomis ligomis, mirtingumas yra gerokai mažesnis nei 1%, isteblišmentas dabar priverstas didinti infekcijų skaičių kaip priemonę terorizuoti gyventojus, nes mirčių skaičius nėra pakankamas, kad įtikintų žmones savo noru perduoti jiems savo laisves. „Covid 19“ infekcijos mirtingumo rodiklis (IFR), neskaičiuojant mirčių slaugos namuose, esant jau egzistuojančioms sąlygoms, yra tik 0,26% nuo užsikrėtusiųjų skaičiaus.

Šiais laikais yra transliuojamas propagandos memas, kuris bando perdėti Covid mirties pavojų, ir tai pateikia maždaug taip:

Per vienerius metus Covid nužudė daugiau žmonių, nei karas Vietname ir Persijos įlankos karai kartu paėmus, todėl jūs neturite laisvės …

Tai idiotiška tema pokalbiui, bet, laimei, niekas ja netiki.

Daugiau nei 40% mirčių nuo Covid yra žmonės, kurie jau serga ir vis tiek yra prie mirties ribos (Ir ne, atsisakymas dėvėti kaukes nėra tas pats, kas patvirtinti „mirties paneles“, kadangi mirties panelės (neaiškus terminas) tai socialistų požiūris, kurie atsisako gydyti rizikos grupės žmones dėl amžiaus. Niekas nesiūlo atsisakyti senų žmonių gydymo ir jie visada turi galimybę likti karantine, jei bijo užsikrėsti. Jie jau yra pensininkai ir gauna socialinį aprūpinimą, galbūt, jei ketiname skatinti, tada gelbėjimo pinigai turėtų būti skirti tiems, kuriems gresia didžiausia rizika, kad mes visi galėtume tęsti įprastą gyvenimą?)

Šimtai tūkstančių žmonių kasmet miršta nuo sveikatos sutrikimų ir ligų, įskaitant gripą, peršalimą ir plaučių uždegimą, tačiau niekada anksčiau nebuvo aptariama perspektyva atsisakyti Teisių Bilio, paklusti ekonomijų stabdymui ir nešioti antsnukį ant veido.

Kodėl turėtume prašyti 99,7% amerikiečių ar Pasaulio sutikti su medicinine tironija tik dėl to, kad vos 0,26% gyventojų jaustųsi saugūs? Žmonės, abejojančius šiais reikalavimais, vadinami „egoistais“, bet net jei būčiau vienas iš imlių virusui žmonių, NIEKADA nereikalaučiau, kad 99% gyventojų nusilenktų totalitarizmui tik dėl to, kad aš galėčiau gyventi dar šiek tiek ilgiau. . Būtent TAI dabar būtų egoistiška.

Kai dabar publikuojama vis daugiau ir daugiau tyrimų ir duomenų, taip pat kyla abejonių dėl kaukės dėvėjimo reikalavimų. Nors „Big Tech“ bandė nuslopinti ar cenzūruoti tyrimus, prieštaraujančius pagrindiniam naratyvui, tai tik paskatino vis daugiau žmonių abejoti vyriausybių, siekiančių mandatų motyvais. Galų gale, pagrindinės žiniasklaidos priemonės vis tvirtina, kad mes turėtume „klausytis mokslo“, tačiau jos iš tiesų arba ignoruoja, arba cenzūruoja mokslą. Ir taip, jei atsakomosios priemonės prieš pandemiją nėra pagrįstos mokslu, tada kalba eina tik apie kontrolę.

Daugelis amerikiečių nėra tokie kvaili, kaip mano elitas. Jie mato retorikos ir duomenų neatitikimus ir vis dažniau linkę atsisakyti paklusti. Tai gali būti priežastis, kodėl isteblišmentas vos per pusmetį staiga skuba išleisti bent dvi „Covid“ vakcinas; jie turi pradėti skiepijimo „Reset“ etapą anksčiau, nei per daug žmonių nušoks nuo panikos pakopos.

Skuba su vakcinomis bei „Pfizer“ ir „Moderna“ teiginiai apie 94–95 proc. vakcinos veiksmingumą kelia įtarimų. Vidutinis daugumos vakcinų efektyvumas yra apie 50% ar mažesnis, ir tai yra vakcinos, kurių bandymai atliekami šimtus kartų ir daugybę metų. Kažkokiu būdu „Pfizer“ ir „Moderna“ sugebėjo pagaminti vakciną nuo SARS tipo viruso, kai kelios vyriausybės daugiau nei dešimtmetį bandė gaminti vakcinas nuo SARS Kinijoje ir joms nepasisekė, o štai šios sugebėjo pasiekti net 95% efektyvumą?

Daugelis žmonių netiki istorija apie vakciną ir galbūt būtent todėl elitas taip greitai staiga metasi į vakcinaciją Apsvarstykite šiuos faktus:

Daugybė apklausų rodo, kad bent 1 iš 3 amerikiečių planuoja atsisakyti Covid vakcinos, kai ji bus išleista plačiajai visuomenei.

60% amerikiečių apklausose pareiškė, kad jie nevartos vakcinos, nebent bus įrodyta, kad jos veiksmingumas yra mažiausiai 75%.

Manau, kad mes turime paaiškinimą dėl vakcinacijos. Elitas žino, kad trečdalis amerikiečių (ir tikriausiai europiečių) nevartos vakcinos, nepaisydami jokios elito platinamos propagandos. Jie taip pat žino, kad vargu ar paskiepys 60% amerikiečių, nebent vakcinos veiksmingumas bus bent 75%. Nei „Moderna“, nei „Pfizer“ iš tikrųjų nepateikė jokių įrodymų, kad jų vakcinos gali užkirsti kelią sunkiai Covid ligai ar mirčiai, todėl jų efektyvumas yra pagrįstas sėkmės „prognozėmis“ remiantis jų minimaliais tyrimais. Tai reiškia, kad 95% efektyvumo rodiklis yra visiškai nepagrįstas.

Kodėl jie pasirinko tokį didelį skaičių, o ne realistiškesnius 50–60 procentų? Todėl, kad apklausos rodo, jog jiems reikia nepaprastai didelio efektyvumo, kad įtikintų amerikiečius skiepytis. Manau, kad tai iš tiesų taip paprasta.

Amerikiečiai skeptiškai vertina vakcinas dėl daugelio priežasčių. Viena iš jų yra tai, kad vakcina yra minimaliai išbandyta ir pagaminta greičiau nei per metus. Tai, kad vyriausybė ir žiniasklaida buvo sučiuptos cenzūruojant ar meluojant dėl „Covid“ duomenų, yra dar viena priežastis. Žmonės tiesiog nepasitiki elitu, o kas gali juos dėl to kaltinti? Kas galėtų pasitikėti psichopatų klika ir leisti jiems suleisti sau nežinomą virusinį kokteilį? Gal jų ketinimai nėra tokie skaidrūs?

Visuomenė turi teisę būti įtari. Buvęs „Pfizer“ viceprezidentas dr. Michaelas Yeadonas, kartu su kitais medicinos specialistais, neseniai įspėjo, kad vakcinos nebuvo tinkamai ištirtos ir jog yra rizika, kad moterys, vartojančios dabartinę Covid vakciną, dėl kenksmingo autoimuninio atsako gali patirti „neapibrėžtą nevaisingumą“. Kitaip tariant, vakcina gali paversti daugelį moterų nevaisingomis ir negalinčiomis susilaukti vaikų.

Galbūt, būtent tai turėjo omenyje Billas Gatesas, kalbėdamas savo „Ted Talk“, kad „vakcinos ir reprodukcinės paslaugos“ gali padėti sumažinti Žemės gyventojų skaičių nuo 10% iki 15% kaip priemonę „stabdant globalų atšilimą“.

Kodėl Billas Gatesas, kalbėdamas apie gyventojų skaičiaus mažinimą paminėjo vakcinas kartu su „reprodukcinėmis paslaugomis“? Ar skiepai neturėtų padėti žmonėms gyventi ilgiau? Ką gi, „Pfizer VP“ perspėjimas apie Covid vakciną nuskambėjo kaip pavojaus signalas. Gal Covid vakcina tavęs nesusargdins ir nenužudys. Gal gyvensite ilgą gyvenimą be koronaviruso, tačiau praėjus keleriems metams po vakcinacijos jūs staiga sužinosite, kad niekada negalėsite susilaukti vaikų.

Pažiūrėkite filmą „Children Of Men“, kad suprastumėte, kokia gali būti ateitis, jei globalistams pavyks jų kėslai.

Tuo tarpu elitas stengiasi iš visų jėgų įtikinti visuomenę, jog vardan išlikimo ir „didesnio gėrio“ ji turi atsisakyti pilietinių laisvių sampratų.

Jie jau kalba apie tai, kad viskas niekada negrįš į savo vėžes, o šiandien vykstantys pokyčiai išliks daugybę metų.

Vyriausybės šiuo metu per žiniasklaidą teigia, kad vakcinos „nebus privalomos“. Tai melas. Tuo pačiu metu jie įveda reikalavimus jums – įrodyti, kad esate paskiepytas, kad galėtumėte eiti į viešas vietas ir net eiti į darbą. Iš esmės jūs susileidžiate vakciną arba mirštate nuo skurdo. Tai nėra pasirinkimas.

Bet, aš matau milijonus amerikiečių priešinantis šiai darbotvarkei. Aš matau, kaip visoje šalyje šerifai ir policija atsisako vykdyti šią darbotvarkę net ir ultra kairiosiose valstijose, tokiose kaip Kalifornija. Matau protestus tokiose valstijose kaip Mičiganas, Kalifornija ir Niujorkas. Matau masinius protestus Europoje. Matau, kad „Reset“ schema yra atskleista ir tiesa prasiveržia į į mainstrymą. Žiniasklaidos vadovai ima suprasti, kad jie bus toje pat eilėje.

Matau, kad kažkas veržiasi į paviršių, ir užuodžiu tą sukilimo parako kvapą, ir man tai patinka.

Aš nesu pesimistiškas dėl ateities. Žinau, kad artėja avarija. Žinau, kad artėja mūšis. Bet dabar matau kovą, kurią gali ir laimės tie, kurie gerbia laisvės principus. Tikėtina, kad globalistai persistengė savo žaidime.

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurner



Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 16

 1. giliausia pagarba SARMATAMS says:

  siandien zerohedge skaiciau si straipsni. Sarmatai jau isverte:)
  skaitykite zerohedge, armstrongeconomics dot com, lewrockwell dot com, armstrongeconomics dot com, ronpaulinstitute dot org.
  Aciu, kad pateikiate tiems, kurie angliskai nemoka, bet moka mastyti.
  Vienybeje galybe.
  Beje, Rygoje buvo rimtas protestas siandien. Per paieska duckduckgo dot com galite rasti.

 2. kk says:

  nejaugi žmonės atsibudo-?

 3. Jau pradeda says:

  Ka besakytum apie lryta, jo skaitytojai daugmaz atspindi LT gyventoju sudeti.
  Apklausa apie Sv.Kaledas- ar zmones isgirs prasyma nevaziuoti. 65% vykdys. Salyginai mazai, tai ta pilka mase, tikinti oficialiom versijom. 20% stebes epid situacija. Dalis ju atsibus.4% nesvencia, tai kaip ir neaisku. O beveik 11%% atsake MUMS NIEKAS NENURODINES. Tai Tautos stuburas, sirdis ir smegenys. Just valdzia ir bijo, todel komendanto valanda it karo policija. 4% zmoniu , zinanciu ko nori, pakanka permainoms ivykti. Kelio atgal nera. Ruoskites neramiems laikams. Taciau pergale bus musu. USA nepriklausomybes made kovojo 3%, dar 10% reme. Valdzia kara pries Tauta jau pralaimi.

 4. Jonas says:

  Globali štai dar pamiršta kad yra toks dievas.
  Bet jie tikriausiai dievų laiko save.
  Dievas gali juos nubausti itin skaudžiai, kad praras ir turtus ir laisvę, ir gyvybę.

 5. Gojus says:

  Baisiausiai, kad kovoti nieks neis – nieks nenorės acisakyti sotaus kąsnio. Ypač amerikonai, kurie net neįsivaizduoja, kas yra nepriteklius. Tad utopija tikėtis, kad nuo sofų ir TV dėžių kils žmonės protestuoti, net jei ir maisto davinys kiek sumažėtų.

 6. konkurencijos nėra op says:

  Tai dauguma Iškeitė Laisvę į saugumą, pasiskiepysiu, ir vėl bus viskas gerai. Dėja…. Dėja…

  Если поднявшаяся в Британии паника выйдет за пределы страны, тотальная вакцинация и бизнес-планы Big Pharma будут сорваны.

  fondsk. ru

 7. Vytas says:

  Gojui: nemanau, kad amerikonai nežino kas tai yra nepriteklius, skurdas. Apie 46 milijonus amerikonų gauna maisto davinius, daugybė bedarbių ir benamių. Lietuvos valdžia iš visų jėgų stengiasi neatsilikti nuo pirmaujančių „kovoje“ su COVID-19. Kažkoks „galvočius“ iš valdžios sugalvojo netgi tokį absurdą, kaip sumažinti stovėjimų vietų skaičių automobiliams prie parduotuvių. Garantuotai beveik Kalėdoms ir Naujiems metams turėsime komendanto valandą. Kad negalėtų žmonės ramiai grįžti naktį namo iš svečių. Kaukių prievartinis dėvėjimas lauke ne susibūrimo vietose irgi iš tos pačio absurdo teatro. O tos milžiniškos baudos dėl kaukių nedėvėjimo, jos tik patvirtina, kad valdžia NETURI argumentų koronoviruso skelbiamam pavojingumui pagrįsti. Plius testų nepatikimumas, kitų ligų bei sveikatos profilaktikos priemonių vykdymo nutraukimas ir t.t. Rezultatą turėsime vieną – smulkiam ir vidutiniam verslui bus „kaput“. Dėl nesuteiktos medicininės pagalbos dėl kitų , su kovidu nesusijusių, ligų ar nevykdomos jų profilaktikos mūsų senimas (ir ne tik) „sėkmingai“ iškeliaus į dausas. Kaip teisingai pastebėta , dėl priverstinio/savanoriško skiepijimo daugelis porų gali netekti galimybės susilaukti vaikų. Taigi, bent viena B.Geitso plano dalis – skiepų pagalba sumažinti žmonijos populiaciją 10-15 procentų – realiai vykdomas.

 8. Jonas says:

  Zmones, infa.lt yra paskelbtas sąrašas vakcinos nuo kovido šalutinių poveikių.
  Ten yra košmaras!

 9. aciu uz info says:

  LT skaitau sarmatus, ekspertai taskas eu, respublika, laisvaslaikrastis.
  Pridedu infa.
  Laikykimes!

 10. Kali juda says:

  Emocijos dar niekad nieko iš niekur neišvedė. Tik įvedė. Žmonės užvaldyti jausmų – praranda sveiką nuovoką, nuojautą, blaivų protą. Per daug nuvertinate, kas slepiasi už elito, arba kas reiškiasi per elitą. Ten nėra vietos jausmams – tik šaltas protas – kaip kad dirbtinis intelektas. Koks galutinis planas? Galima tik spėlioti. Pvz.yra įvairių agendų- legendų. 2030 technokratinė-„tvaraus vystimosi“, kur galutinis tikslas – žmonių internetas, pradžiai daiktų, paskui žmonių. Sujungti žmones ne tik mentaliai ar emociškai į tinklą, bet ir kūnų lygyje.
  Svarbiausia suprasti, kad planai ir yra tik planai, o tuos planus “ užmaitina“ tie, kurie tiki jais. Šiuo atveju, tikėjimas sukuria savotišką “ kvantinį surišimą“ ir prasideda energijų mainai. Nors tiksliau – energijos siurbimas… Arba baimė ir neapykanta ne kažką padarys ateityje, o jau daro savo pasireiškimo momentu dabartyje.
  Belieka tik palinkėti visko ko geriausia, nutraukti „surišimą“ ir dirbti savo darbus…

 11. konkurencijos nėra says:

  Informuotas – ginkluotas

 12. Simas Simaitis says:

  => Kali juda. O kaip Jūs įsivaizduojate tą „kvantinį surišimo“ nutraukimą? Mano galva tą galima padaryti tik visiškai išėjus iš esamos „smėlio dėžės“.

 13. Kali juda says:

  „Informuotas ginkluotas“ – gali būt ir taip. Bet nebūtinai. Kuo skiriasi informuotas, nuo suformuotas ar apformuotas? Kartais kaidinga informacija – blogiau nei jokios informacijos. Tokios čia tokelės, kad be klaidų neapsieisi.
  Pvz. atrodo apie ląsteles jau tiek daug žinoma duomenų, kad pažystame kaip nuluptas. Sapnas. Šviesos mikroskopas gali matyti iki tam tikro lygio. Keliom eilėm daugiau – elektronų mikroskopas. Gali susidaryti toks įspūdis, kad paėmi gyvą ląstelę ir žiūri kaip ten kas. Sapnas. Ląstelės gerokai „apdirbamos“. Paskaitykit, kaip paruošiama ląstelė elektroninio mikroskopo „akiai“. Jau neskaitant to, kad laikomasi hipotezės, jog gyva, organizme esanti ląstelė, joje vykstantys biocheminiai, elektriniai procesai – iš esmės nesiskiria, nuo laboratorijoje auginamos, numarintos, perplautos eile chemikalų ląstelės. Jau nekalbant apie tai, jog el. mikroskopijai, bandiniai patalpinami į eterio elementą (sąlygini) -vakuumą, ir apšvytinami elektronų srautu. Kad ląstelė neišnyktų, kaip dūmas – padengiama sunkiaisiais metalais. Ir paskui, iš tokių nuotraukų daromos išvados, kuriamos teorijos, hipotezės. Tiksliau, ieškoma nuotraukose patvirtinimų savo pramanams. Ir taip vadinamos EM nuotraukos, dar apdirbamos kompiuterinės grafikos, pridedant spalvų ar kitų meninių elementų. Ir tai vadinasi mokslas :D Menu galima pavadint, bet tikrai ne mokslu. Na, kompromisas – meninis mokslas. Turint gerą nusiteikimą, finansinį ir „valdžios“ užnugarį – galima įrodyti, EM nuotraukoje – parodyti, kad ligas sukelia ragana ant šluotos. Ar fėja, ar virusas, ar kas tik nori. Ir tai taip pat bus informacija… Tokiom nuotraukom remiantis yra kuriamos teorijos-modeliai, kuriuos išmokęs studentas, taps dėstytoju ar profesorium, ar net mokslų daktaru ir mokys tuo kitus, šventai tikėdamas, kad modelis-teorija yra tikrovė. Tik retas suabejoja ir dažniausiai greit išjoja iš darbovietės. Tiksliau išjodamas kolegų. Ir ne dėl sąmokslo (dažniausiai) – tiesiog negi pri(si)pažinsi, kad ant klaidingų pamatų statei netikrą statinį. O jei dar apdovanojimas koks sąskaitoj, kad ir diplomo ar medalio pavidalu – investicijos į ego, duos dividendus – neberūpės, kur tiesa, o kur pramanas ( jei išvis kada rūpėjo). Rūpės savo kailis…

  O vikipedijoj ar panašioj „pedijoj“ – lieka tik daugumos sapnuojamo sapno informacija, apremta meniniais piešiniais-diagramom, lentelėm ir pan. Net netinka sakyti, kad sapnas apremtas realiais įvykiais ir faktais. Nes nemažai įvykių ir faktų yra tiesiog pramanyti. Kaip būna filmai paremti realiais įvykiais, tai čia sapnas, paremtas tikrų ir išgalvotų įvykių mišiniu. Ir išsipink dabar, kad gudras. Juk dauguma įsikraunam, tokį sapną (programas, įvaiZdžius, asocijacijas, logiką, jausmus ir pan. ) JAU iškart po gimimo. Tik gimus – protas būna, kaip tuščias lapas ( Kų?Dykis). Ir pradžiai iš tėvų, paskui mokymo programa, draugai-priešai – ir protas susiformavęs. Ar suformuotas, ar apformuotas, ar mišinys? Ir kaip paskui atskirti, kur tikėjimas, o kur žinojimas? Kur kas yra iš tikrųjų, o kur taip tikima, kad tikėjimas apsimeta žinojimu?
  Tik patikrintos žinios pavirsta į žinojimą. Pačio, asmeniškai išgyventos, tirtos ir patirtos. Ir tik tokios žinios yra tikros – tikrasis turtas, persinešamos su savimi///. Visa kita – tikėjimo sistemos, kurios gali pavirsti į žinojimą, o gali ir nea… Asmeninės , bendruomeninės, visuomeninės tikėjimo sistemos – mentaliniai kūnai…
  Kaip sakoma, būtina ir žinojimas, kaip ir tikėjimas.
  O visas grožis, kad perduodant žinojimą, jis suprantamas, kaip tikėjimas. Kad ir koks patikimas šaltinis bebūtų – vistiek, reik viską tikrint pačiam ir paverst į žinojimą. Nieks kitas saldainio už mus pačius nesukramtys. Aišku, tai begalo ilgas procesas, o trumpinys tikėjimas-pasitikėjimas. Pasitikėjimas, klaidingais šaltiniais, tampa nebe trumpiniu, o ilginiu arba kalėjimu. Ir loginiai -išmąstymo metodai – nepakankami. Čia ir prasideda dvasingumas, bei dvasiniai dėsniai. Kurių vienas iš pagrindinių – „ką (iš)skleidi – tą ir (at)gauni“. „Kur eina dėmesys – tas(ten) didėja, auga“. PVZ. Jei dėmesys eina, dėl vienokių ar kitokių priežasčių į mąstymą ( mąstoma, mąstoma ir dar kartą mąstoma) – auga, plečiasi mentalinis kūnas, kitiems kūnams siaurėjant ( fiziniam, jausminiam, priežastiniam). Grimzzztama į tikėjimo sistemas. Už tad , reik dėmesio ir fiziniam kūnui, ir jausminiam, ir manymo, ir priežastiniam… Kaip sakoma – visi dėmėsio nori, visiems jo reikia, visi jo prašo… Į ką nustoja eiti dėmesys – tas pradeda sklaidytis – nykti. Taigi, norint „numarinti drakoną“, nereikia jam duoti dėmesio. Ir kur jis išnyks? ASmeniniamiame gyvenime, o visuomeniniame ar gyvuos, ar ne – priklauso nuo visuomenės. „Kas kam lemta“…
  Ir jei dar mažokai „susukau“ – kur eis dėmesys – pasirinkti negalime, arba pasirenka Dėmesys.

 14. Kali juda says:

  Simai, Kol gyvi šioj žemėj – bus daug ryšių-prisirišimų. Po mirties vieni nutrūks, kiti atsinaujins. Toks kosminis žaidimas. Net tiksliau būtų, į surišimus žiūrėti taip: Mes ir taip jau esame su viskuo, kuo tik įmanoma surišti (Vienis), tik vieni ryšiai stipresni už kitus. Ir atsakymas į užklausą, kodėl stipresnis konkretus ryšys – gali būti įvairus. Aišku yra bendri dėsniai. Pvz. mes labiau linkę atsiminti neigiamus dalykus, nei teigiamus. Įprastai galvojame apie tai, su kuo nesutinkame, kam nepritariame, nei apie tai ar tuos, su kuriais sutinkame. Taip gaunasi, kad ryšys stipresnis su tuo – ko nemėgstame ar nekenčiame. Nežinau ar čia laikmečio sąvybė, ar visada taip buvo ir bus. Bet toks pastebėjimas yra.
  O pastebėjimas, kad esi susirišęs su dalykais, su kuriais nenorėtum – pusė darbo, gal net ir beveik visas darbas. Belieka tik to ryšio nebemaitinti :). Tiesiogiai nepavyks, kaip kad bandymas nebegalvoti apie dramblį. Tiesiog reikia užsiimti kažkuo kitu – kad dėmesys maitintų kažką norimą. O mes išmokyti ir „intuiciją“ sako, kad reikia kovoti prieš tai, ko nenori-nemėgsti-nekenti… Nes kitaip tave tai nukovos.
  O kas gi taip mus išmokė? :) Tie patys. Taip, pamyslijant, jei jau „velniai“ šioj žemėj kelis tūkstančius metų bujoja, tai pagal save daug ką susitvarkė. Kaip sakoma, nugalėtojai, ne tik istoriją pagal save parašo, bet ir viską, ką įmanomą užrašyti ar kaip kitaip perduoti. Taip, pagal nutylėjimą, prieš juos kovodami – iš tikrųjų, juos ir maitiname. Arba taip jie mus melžia.
  Nors man taip nepatinka, ir stengiuosi :) atsirišt nuo tokio požiūrio, kad yra „jie“ ir „mes“. Ar kad „velniai“ kažką rezgą -mezgą, smalą verda. Taip, yra nedorų ketinimų turinčių būtybių. Tačiau jie yra tik žinučių pristatytojai-laiškanešiai, tiek asmeniškai – tiek visuomeniškai. Tiesiog toks laikmetis – į šį Pasaulį (at)keliauja – jame pasireiškia tam tikros kokybės jėgos (energijos). Kaip metų laikai – ciklai. O dar plačiau žiūrint – pačios Sielos nori tokios patirties ir nėr nei gerų, nei blogų patirčių.

 15. Algirdas says:

  >Kali juda
  O ką jeigu tie „jie“ tai mes? Ką jeigu „jie“ tai aš pats paraleliniame pasaulyje, paraleliniame laike ir erdvėje ir nepaisant to paralelinio pasaulio aš vis tiek bendrauju su pačiu savimi (jais) nes tie „jie“ tai juk aš pats tik kiek kitame išsivystymo lygyje. Jeigu ne taip tai kur tada pagrindas tobulėjimui arba grįžimui prie esmės?
  P.S. Čia buvo klausimas sau pačiam :))) nes juk ir atsakyti į jį teks tik pačiam.

 16. Kali juda says:

  O gal tik Vienas ir yra -Esą, o pasireiškia per daugelį? O ar gali rinktis, tobulėti ar ne? :) Prigalvot galima daug ko. Užtad ir sakoma, kad dvasinis kelias prasideda, kai iškyla klausimas „Kas aš Esu“? Ir buvimas su šiuo klausimu – „neša“ link atsakymo.
  Tep tep, atsakyti teks pačiam :)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top