Grėsmės Lietuvai akivaizdoje Tauta turi teisę ir prievolę priešintis

2011, 30 gruodžio, 9:53 | kategorija Ideologija | 9 komentarai | peržiūrų 1 006 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Stebėdama mūsų valstybės gyvenimą turiu labai rimtą pagrindą galvoti, kad susikūrė nusikalstamai veikiančių „teisėsaugininkų“ grupė.
Kad mano pareiškimas nebūtų tuščiažodžiavimas, aš jį patvirtinsiu keliais visiems žinomais faktais. Apie tai, kad teisėjai daro neteisėtus sprendimu, t.y. įteisina neteisingumą, apie tai, kad teisėjai vėliau gauna už tai atlygį – tą aprašo žurnalistai.
Pirmas skambiausias, ne vieną kartą mano kartotas pareiškimas dėl kurio niekas niekada nesikreipė į teismą yra atvejis, kuomet teisėjas, manau pažeisdamas įstatymą – prezidento rinkimų įstatymą, poną Adamkų įregistravo kandidatu į Lietuvos Respublikos prezidentus pirmai kadencijai.

Nijolė Oželytė

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Marius says:

  Galėtu oželytė paskaityti ka džefersonas sake apie bankus. Šiomis dienomis, mano nuomone, tai svarbiau uz betkoki kita socialini reiskini ir ta pinigu problema soc. lygyje yra priezastis visu siu smulkmenu palyginus. Galim priesintis, sodinti teisejus, bet as garantuoju, kad tai padare po metu vel pamatysime ta pati.

 2. ara-copy says:

  Tai Marius siūlai užsimerkti į tai, kad mūsų vaikus prievartauja, tvirkina pedofilai? Galiu pasakyt, kad mūsų Tėvynė ir prasideda būtent nuo mūsų vaikų – jei jų neliks, visa kita tiesiog nebeteks prasmės.
  Tėvynė tai tėviškė ir saugumas mūsų vaikams.
  Viskas prasideda būtent šeimoje.
  Siūlau apie tai pagalvoti.

 3. Antanas says:

  Gerai pasakyta.Bet kur ponia N.Ozelyte buvo anksciau?Cia jau saukstai po pietu.Keiskime padeti dabar.Boikotuokime rinkimus.Patys puikiai matote valdzios keiciasi,bet padetis nesikeicia.Viena pona,pakeiteme kitu.Buvome TSRS dalis,tapome ES dalimi.Pdetis tik blogeja.Ta ,ka sukureme per gyvenima TSRS sugrioveme labai greitai.O ka pastateme budami ES?Pramones nera,zemes ukis merdi,kainos auga.Kur mes einame ir kur mes taip eidami nueisime?

 4. Marius says:

  Ara, aciu uz tevynes apribrezima. Savo komentaru norejau nukreipti zmoniu demesi i esme, principa.. Antanas taip ir parase- zmones keiciasi, bet debilizmas tas pats, vadinasi yra kazkokia esmine klaida zmoniu galvose i kuria verciau koncentruokimes, nei lopykim ta pacia sistema atleisdami teisejus.

 5. nuomonė says:

  Šiaip labai verta paskaityti Georgijų Klimovą. Situacija Lietuvoje ir pasaulyje pasidaro aiški, kaip ant delno.

 6. jotvingis says:

  situacija pasikeistu is esmes tik isstojus is ES,arba lietuvos istatymus padarius virsesniais,atsisakius  tolerancijos issigimeliams(gejams,lesbietems ir pan.),ja pakeiciant pakantumu,su salyga kadmineti issigime asmenys gyventu savo uzdaram rate,nesokdami auksciau „bambos irodinejant,kad homoseksualumas ir kiti issigimimai yra normalu“,kada ateiti i valdzia negales nei vienas susitepes zmogus,nors karta netesejes zodzio ar pazado,issiskyres(nes,jei jau nesugebejo gyventi su zmona ar vyru santarvej,tai kaip gi gales priimti logiskus sprendimus?),kada pareigunas,vietoj to ,kad atlikti tiesiogine savo pareiga,tik pucia migla i akis,dangstydamas savo kolega,nusikaltusi istatymui,bus ismestas be teises kada nors gryzti i valstybes tarnyba,kada valdzios vyrai ir moterys negalvos kaip apmauti tautiecius,pasisavinant kiek imanoma daugiau neuzdirbtu pinigu ar turto ir nebuciuos i uzsienio investuotoju subines ,kad gautu kysius ,prilygstancius valstybes biudzetui… Testi?

 7. nonis says:

  Kad reikia gydyti žmonių galvas – teisingai pastebėta. Pirmiausia manau reikia žmonėms susivokti, kad parazitų ir vagių valdžia valdžios turi tik tiek, kiek mes jiems leidžiame. Atskirai mes negalim nieko, bet visi kartu galime reikalauti, kad valdžioje esantys pradėtų dirbti, o ne tik atlyginimą ištisomis dienomis prabezdėtų, o jei nesugeba, tai paliktų postą. Pokyčių iš viršaus, manau net tikėtis neverta, nes vakarai mums primetė netikrą demokratiją, kuri patogi visiems, tik ne paprastiems žmonėms, ir parazitiško verslo bei gyvenimo būdo sąmpratą. Jei tauta leis, kad šitai vyktų ir toliau, tai – vargas mūsų vaikams. Jiems bus dar blogiau. Taigi ne tik mums patiems reikia gydyti galvas, bet ir savo vaikams reikia padėt teisingai susivokti, nes jei mes patys šito nedarome, tai už mus kuo puikiausiai šitai atlieka televizija, žiniasklaida, reklamos… tik deja daro šitai ne mūsų naudai. Pavyzdžiui: parodo per televiziją kokią atvykėlę iš JAV, kuri aiškina, koks turėtų būti mūsų vaikų lytinis švietimas. Tarsi pas juos pačius visos problemos būtų teisingai išspręstos. Deja statistika rodo, kad 70 proc. maišytos rasės vaikų gimsta nesveiki „galvomis“. Kad po jų seksualinės revoliucijos, kuri įvyko hipių laikais, buvo tokio mąsto nesveikų vaikų gimstamumas, kad patys nežinojo ir nežino, ką su tuo daryti. Omums štai aiškina, kaip mūsų vaikus reikia mokyti teisingai užmauti kondoną ant banano. Svarbiausia žinoti, kad „šitai galima, bet reikia saugotis“. Po tokių pamokų vaikai taip ir galvoje. Deja jiems nutylima apie tai, kad egzistuoja toks labai nenoriai pripažįstamas mokslas kaip telegonija, . Įdedu tekstą iš vikipedijos „Telegonija, pristatoma, kaip genetikos mokslo atšaka, yra pseudomokslinė teorija, teigianti, kad po kiekvienų lytinių santykių abiejų partnerių organizmai genetiniame lygmenyje išsaugo dalį informacijos iš kito partnerio. Todėl, pavyzdžiui, nuo vieno vyro pastojusios moters vaikas gali turėti kito, ankstesnio jos partnerio (ne savo tėvo) bruožų. Arba, vaikas gali turėti savo tėvo ankstesniosios partnerės (ne savo mamos) bruožų. Tai tinka kalbant apie visus žinduolius, ne tik žmones. Neaišku, kaip dėl kitų gyvūnų.
  Telegonijos teorija neturi jokio mokslinio patvirtinimo ir prieštarauja turimiems duomenims apie paveldimumą.
  Kaip ir daugelio kitų pseudomokslinių teorijų atveju, teigiama, kad telegonija pagrįsta daugybe tyrimų tiek su žmonėmis, tiek su kitais gyvūnais, tačiau vėliau tų tyrimų duomenys buvę įslaptinti arba sunaikinti.
  Telegonijos teorija dažniausiai naudojama kaip argumentas moralės srityje, prieštaraujant seksui iki vestuvių ar daugiau nei vieno partnerio turėjimui.“
  Šiame vikipedijos straipsnyje nutylima istorija, nuo kurios prasisidėjo telegonijos „mokslas“. O viskas buvo maždaug taip (gal būt šią istoriją galima rasti internete):, viena kumelė aktyviai bendravo su zebru, tačiau jokių kumeliukų neturėjo- tuomet apie genetinį suderinamumą niekas net nesapnuodavo. Ir štai po kiek laiko ta pati kumelė pasimylėjo su eržilu ir gimė jai dryžuotas kumeliukas – kaip ir arklys bet su zebro bruožais. Nuo šio momento šiuo reiškiniu ir buvo pradėta domėtis. Ir pastebėta, jog tas pats dėsningumas galioja ne tik gyvūnams, bet ir žmonėms. Tai va, mūsų vaikams aiškinama kaip reikia teisingai kruštis, bet nepaaiškinama, kokios pasekmes būna, kai visi krušasi su visais. Kad tokiu būdu būsimi vaikai surenka visa, kas blogiausia iš visų buvusių partnerių, kad maišytos rasės vaikai gimsta su silpnu imunitetu ir t. t. ir pan. apie ką ištikro yra žinoma bet nutylima. Čia jau apskritai kyla klausimas, kam visa tai naudinga? Tai va, žmonės turi išmokti mąstyti, kabinėtis prie kiekvieno žodžio prasmės ir kiek įmanoma stengtis patikrinti pateikiamą informaciją, nes visuomet mus šeria tik tuo kas kažkam patogu, naudinga, o kas žalinga nutylima. Žmonėms laikas pradėti mąstyti, nes vėliau mūsų gali nebelikti kaip tautos arba išliks tik neįgalūs mūsų vaikai. Kai griaunama šeimos samprata, moralė, kurios buvimas yra pagrįstas sveikais palikuonimis ir tautos ateitimi, kai viskas daroma tik tam, kad mes turėtume tik kuo daugiau visokių problemų ir mums net nekiltų mintis pamąstyti apie tikrąją dalykų padėtį ar situaciją, – šitai rodo tik tiek, kad visiems ant mūsų nusispjaut ir jei mes patys nepradėsim mąstyt ir priešintis mūsų pačių ateities naikinimui, tai niekas kitas mums nepadės. Kaip pasakė vienas žmogus: kaltas ne tik tas kuris daro blogai, bet kaltas ir tas, kuris tai mato ir nieko nedaro. Va nuo šito mums ir reikia gydytis.

 8. a.grumbinas says:

  Idomi teorija.Kai prisimini atvejus kada ramioje šeimoje gimsta sadistas,arba žemaūgiams kresniems tėvams gimsta aukštas kūdas vaikas,tai visko gali būti

 9. Jonis says:

  Štai apie telegoniją:

  Šiuolaikiškiausių Europos šalių (Skandinavijos, Danijos, Vokietijos, Prancūzijos) jauni vyriškiai per psichologų surengtą apklausą pareiškė norintys savo žmonai būti pirmieji. Tokių griežtų moralistų tarp 18-25 metų vaikinų atsirado net 82 %. Paklausti, kodėl jie kelia tokius griežtus reikalavimus šiais apylaisvės meilės laikais, dauguma negalėjo tiesiai atsakyti. „Taip turi būti, ir viskas“. Šią psichologinę mįslę netikėtai padėjo išnarplioti nauja genetikos atšaka – telegonija. Faktiškai ji gimė prieš 150 metų…
  Jaunuoliai norėtų turėti vaikų su savo teisėtais sutuoktiniais. Vaikai gimsta, tačiau kartais… tarsi kitos rasės, savo giminei nebūdingo charakterio ar elgsenos. Ilgainiui gimdytojai ir palikuonys pasijunta it svetimi. Karma, psichologinės skirtybės ar kartų konfliktas?
  Dažniausiai būna taip, tačiau yra dar vienas svarbus veiksnys – telegonijos efektas.
  apie telegoniją: http://lt.wikipedia.org/wiki/Telegonija_%28teorija%29

  Pastaba:
  atsiliepimų skiltyje STRAIPNIŲ nespausdiname – jie tam neskirti.
  Programa nepraleidžia.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top