Įkurta asociacija – „Sąjunga Vardan Šeimos“

2018, 22 gruodžio, 12:07 | kategorija Alternatyva | 1 atsiliepimas | peržiūrų 687 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Asociacijos "sąjunga Šeimos Vardi" stegėjai

Asociacijos – „Sąjunga ‘Vardan Šeimos“ – steigėjai | © infa.lt

Vakar (2018-12-21), į antrą susirinkimą Kaune suvažiavę visuomenininkai – tėvai iš visos Lietuvos, bendru sutarimu nusprendė įkurti juridinį darinį, ginsiantį Lietuvos šeimų teisę į savarankiško apsisprendimo laisvę auklėjant savo vaikus, ir sieksiantį valstybės institucijų smurto prieš šeimą ir vaikus įstatymų atšaukimo.

Nepaisant blogo oro, didžiulių kamščių Lietuvos keliuose ir prieššventinių nuotaikų, – Kauno mažojoje VDU salėje susirinko 40 žmonių, išreiškusių apsisprendimą įkurti minėtą asociaciją.

Kadangi žmonės aiškiai žinojo ko susirinko, po trumpo svarstymo iškart buvo pereita prie būsimos organizacijos įstatų svarstymo ir tvirtinimo.

Pagal pristatytus įstatus buvo planuojama 7 asmenų asociacijos Taryba, po diskusijų išplėsta iki 9 žmonių, ir po balsavimo išrinkta.

Tarybos nariais tapo visuomenininkai: Viktoras Jašinskas, Edita Morkūnienė, Darius Trečiakauskas, Beata Kudevičienė, Laimonas Jakas, Marius Gabrilavičius, Viktorija Miškūnaitė, Laimonas Kairiūkštis, Artūras Skrinska.

Kadangi žmonės aiškiai žinojo ko susirinko, todėl visumoje diskusijos sukosi apie konkrečius dalykiškus klausimus, į kuriuos pirmininkaujančio Dariaus Trečiakausko dėka buvo sėkmingai atsakyta.

Pabaigoje išrinktoji Taryba iš savo tarpo rinko asociacijos „Sąjunga Vardan Šeimos“ pirmininką, kuriuo tapo visuomenininkas Viktoras Jašinskas.

Aukščiau matote bendrą asociacijos steigėjų nuotrauką dėl kurios kokybės atsiprašome, nes buvo daryta filmavimo kamera. Norintys atsisiųsti pilno dydžio nuotrauką galite tą padaryti paspausdami čia

P.S. Tai visos Lietuvos judėjimas, teigia jo iniciatoriai, todėl siekiamybė – kurtis skyriams rajonuose, kurių koordinatoriai-pirmininkai taps išplėstinės Tarybos nariais. Lietuva kviečiama kurti asociacijos „Sąjunga Vardan Šeimos“ savo skyrius visuose šalies rajonuose. Žmonėms norintiems tiesiog prisijungti prie organizacijos – bus paskelbtos prašymų formos, tereikės užpildyti ir išsiųsti nurodytu adresu, o sukūrus asociacijos  tinklapį, tikėtina, tą bus galima padaryti internetu.

infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. anoniminis says:

    Šaunuoliai. A vataip. Dar tokių dešimt organizacijų ginti savo šalies ekonomikai, politikai, gyventojų tremties sustabdimui…saulė šviest pradėtų. Reik 200 reiklių, pavyzdynių, darančių, dorų žmonių tautoje, nuopiešiant jų paveikslą visiems ir iš sorošizmo liūno išbristume.😀
    Kaunas gali! Kaunas gyvas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top