Interneto grėsmė ir nauda

2010, 12 gruodžio, 19:01 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (29) | peržiūrų 5 597 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Įžanga

Šiandien daugelio žmonių gyvenimas neįsivaizduojamas be interneto (žiniatinklio). Daugelis lietuvių kiekvieną savaitę naudojasi FaceBook, Wikipedia, Google, YouTube paslaugomis. Interneto adresai www.facebook.com, www.wikipedia.lt, www.google.lt, mail.google.com, www.youtube.com daugeliui tapo kasdienybe.

Tačiau ar suvokiame kokios yra naršymo po šias žiniatinklio svetaines pasekmės? Ar suvokiame, kaip jos ir kokiais tikslais sukurtos?

Pirmas interneto vystymosi etapas

Vokietijoje gyvenęs Konrad Zuse 1941 m. pademonstravo pirmąjį programiškai valdomą kompiuterį. Įdomu, kad finansavimas šiam projektui buvo skiriamos iš privačių šaltinių.

JAV vyriausybinėje agentūroje „Advanced Research Projects Agency“ (ARPA) Robert Elliot Kahn 1972 m. išbandė informacijos perdavimą iš 20 kompiuterių sudarytu tinklu. Šie tyrimai buvo daromi JAV kariuomenės tikslams.

1975 m. Vinton Gray Cerf bendradarbiaujant Robert Elliot Kahn išbandė paketinį duomenų perdavimą naudojant TCP/IP, o tai vėliau tapo standartu duomenų perdavime internetu. Todėl Vinton Gray Cerf iki šiol vadinamas interneto pradininku.

Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje esančioje vyriausybinėje įstaigoje European Organization for Nuclear Research (CERN) Timothy John Berners-Lee 1990 m. išbandė duomenų perdavimą HTTP būdu naudojant prašymas-atsakymas principą. Tai protokolas, kurio pagrindu yra pagrįstas visas naršymas per nuorodas. Paspaudus ant nuorodos yra siunčiama užklausa į tarnybinę stotį, pagal kurią gaunamas atitinkamas vaizdas kompiuterio ekrane. Šį principą Timothy John Berners-Lee pateikė kaip World Wide Web (WWW) vaizdinį. WWW apibrėžiama kaip grafinė vartotojo sąsaja, skirta naršymui internete.

Tad internetinio ryšio, kukį turime šiandien, pagrindams sudaryti prireikė daugiau nei 50 metų. Nors šiame pirmajame interneto vystymosi etape išradėjais viešai įvardijami 4-5 žmonės, tačiau tikėtina, kad įvairiems tyrimams, bandymams tūkstančiai mėgėjų ir mokslininkų paaukojo daug savo pastangų, laiko ir bemiegių naktų. Tačiau Konrad Zuse minimas kompiuterio išradėju, Vinton Gray Cerf interneto pradininku, o Timothy John Berners-Lee interneto tėvu.

Kitas įdomus dalykas, kad visi čia paminėti asmenys siejami su judaizmu. Minima, kad internetas kuriamas judaizmo filosofijos pagrindu. Kad visi čia paminėti asmenys sumanymų savo tyrimams sėmėsi iš Kabalos ir Talmudo raštų. Taip pat galima teigti, kad ir finansavimas šiems tyrimams buvo skiriamas iš judaizmo valdomų šaltinių užsibrėžtiems tikslams pasiekti.

Antras interneto vystymosi etapas

Augant interneto tinklui, informacijos kiekiui inernete prireikė ir patogių paieškos sistemų. Stanfardo universiteto studentai Larry Page ir Sergey Brin 1996 m. sudalyvavo informacijos paieškos sistemos bandymų tyrimuose ir jau 1997 m. įkūrė Google įmonę. 2005 m. į Google atėjo dirbti interneto pradininkas Vinton Gray Cerf.

Wikipedia pradžia minima kaip 2000 m. Jimmy Donal Wales ir Lawrence Mark Sanger sukurta nemokamos informacijos svetainė Nupedia. 2003 m. projektas buvo pervardintas į Wikipedia praplečiant svetainės galimybes. Netrukus Wikipedia tapo populiariu nemokamos informacijos šaltiniu.

2004 m. Harvardo universiteto studentai Mark Zuckerberg ir Dustin Moskovitz kūrė bendravimo tinklą universiteto studentams. Netrukus jie paliko universitetą ir įkūrė įmonę Facebook.

2005 m. metais Indijanos ir Ilinojaus universitetų studentai Chad Meredith Hurley, Steven Shih Chen ir Jawed Karim sukūrė vaizdo įrašų apsiketimo svetainę YouTube. Skelbiama, kad jau 2006 m. visas YouTube akcijas perpirko Google.

Tad šiandien galima teigti, kad didžioji dalis interneto naršymo, bendravimo priemonių yra valdomos trijų kompanijų: Wikimedia, Google ir Facebook. Šių kompanijų įkūrėjai ir vadovai Larry Page, Sergey Brin, Vinton Gray Cerf, Jimmy Donal Wales, Lawrence Mark Sanger, Mark Zuckerberg, Dustin Moskovitz įvardijami kaip žydų kilmės asmenys. Finansavimai šiems projektams buvo teikiami iš tų pačių, glaudžiai su judaizmu susijusių šaltinių. Todėl visa informaciją apie naršymus, bendravimą FaceBook, Wikipedia, Google, YouTube priemonėse valdo viena organizacija. Rengiamos naršančiųjų ir bendraujančiųjų internete bendros analizės metodologijos ir strategijos.

Įžvalgos ir išvados

Man asmeniškai žiniatinklis yra kaip žmonijos išradimų pasekmė. Tačiau kiekvienam išradimui užbaigti ir įprasminti reikalingi pinigai. Internetas yra materialinis produktas kurio vystymuisi reikia finansinių išteklių.

Nors internetas yra kaip žmogiškojo intelekto pasekmė, tačiau panašu, kad informacija apie besinaudojančius internetu yra kaupiama grėsmingiems tikslams. Žinoma, kad yra didžiuliai pastatai su daugybe serverių informacijai apie FaceBook, Wikipedia, Google, YouTube lankytojus analizuoti. Tai panašu, kai žvejai prideda jauko į tinklus. Žuvims atrodo tas jaukas lengvai pasiekiama ir dykai, tačiau jo paragavus tampama apsinuoginusiu, – nepasislėpsi nei dugne nei žolėse.

Paprasčiausio enkriptavimo vaizdas

Šios įžvalgos leidžia daryti išvadą, kad Lietuvai būtina kurtis savo virtualųjį uždarą interneto tinklą, bei vystyti skaitmeninių sertifikatų naudojimo sistemą. Lietuvai priėmus tokią strategiją, Būtų galima sukurti lietuviškąjį žiniatinklį, o informacinių sistemų specialistams atsirastų daugybę darbo. Tokiu atveju visa siunčiama informacija būtų enkriptuojama o virtualaus uždaro tinklo pagalba būtų galima užtikrinti, kad informacija apie lietuvių naršymą internete nebūtų kaupiama išorinėse tarnybinėse stotyse. Tokiu atveju būtų užtikrinama privatumas, pasiekiamos informacijos saugumas, pasitikėjimas informacinėmis sistemomis. Net būtų galima nupirkti iš Wikimedia, Google ir Facebook jų sukurtų sistemų kopijas, kad išoriškai naršymas internete nesiskirtų nuo naršymo nesaugiam ir perkrautam globaliame internete.

Naršymo virtualiame uždarame tinkle pavyzdysŽinoma, tam įgyvendinti Lietuva Valstybė turėtų nukreipti dalį savo finansinių išteklių. Tačiau jei tokie nemokami dalykai kaip FaceBook, Wikipedia, Google, YouTube neša didelį pelną, tai ir lietuviškasis internetas turėtų būti pelningas informacijos saugumo prasme. Juk kas valdo ir turi informaciją tas laikomas turtingu. Be to susitaupytų daug laiko Lietuvos interneto vartotojams nes nereiktų nuolatos saugotis nuo elektroninių virusų ir ieškoti naudingos informacijos tarp gausybės purvasklaidos.

Teko girdėti, kad Izraelis jau kuria tokį uždarą žiniatinklį, kuriame galima saugiai naršyti ir ieškoti informacijos hebrajų kalba. Žydai suvokia, kad žymiai saugiau turėti savo internetą, nei jaustis nesaugiai ir bet kam suteikti priėmimą prie vertingos informacijos.

Lietuvoje tai įgyvendinti tereikia intelekto, valios, suvokimo ir meilės Lietuvos žmonėms. Reikia suvokimo, kad už dyką duodamas tik jaukas spąstuose. Kad dabartinio www atsiradimas yra sąlygotas ir forsuotas finansinių šaltinių, kurių tikslas kaupti ir valdyti vertingą informaciją taip didinat savo kapitalą.

Tad Lietuvos Valstybėje būtina atlikti darbą saugios žinių visuomenės kūrimo vyksme.

Mindaugas Lučka

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 29

 1. konsultantas says:

  Ačiū autoriui už labai įdomias įžvalgas ir išvadas ;]

 2. artas says:

  Geras savalaikis straipsnis.
  Apskritai vyksta negeri dalykai.
  Jau norint atsidaryti Google-gmail pašto paskyrą, reikalaujama įvesti savo telefono numerį.
  Saugokitės, nes ši informacija kaupiama tikrai ne šiaip sau.
  Siūlyčiau apskritai uždaryti savo gmail pašto paskyras, nes niekada nežinosite kada gali būti panaudotas pašto dėžutės turinys prieš JUS.
  Net nežinosite kas panaudojo ir galite net neprisiminti kur ši informacija buvo padėta.
  Net nesuprasite kad ji išėjo iš jūsų pašto.
  Tai labai pavojingi procesai ir tendencijos.

 3. Antanas says:

  Puikus straipsnis.Totalinis sekimas,duomenu rinkimas.Tai slaptuju tarnybu darbas.

 4. insane says:

  Pradejau skaityt nuo „Įžvalgos ir išvados“
  Ir tiesa sakant pakvipo paranoja..
  Autoriui tikrai ne viskas gerai su galva, jei siulo tokias nesamones.
  Patariu jau dabar atsisakyt facebook’o, paieskos sistemu el pasto, nes visos sios sistemos kaupia apie tave informacija ir butinai panaudos pries tave.
  Internetas turi buti laisvas ir visiem prieinamas! Kiekvienas turintis bent kiek smegenu pilietis turi rupintis pats savo informacijos saugumu/privatumu.

 5. artas says:

  Insane:
  negalite pasirūpinti savo saugumu, nes jūsų IP adresą nuskanuoja iškart prisijungus prie bet kurios svetainės, ar socialinio tinklapio.
  Dabar daug kur prašo telefono registruojantis, net g-mail pašto sąskaitą atidarant jau reikalauja telefono numerio. Jie skambina jums duodami jums kodą kurį privalote įvesti į tam tikrą langelį. Jums pakėlus ragelį jie jau nustato jūsų konkrečią buvimo vietą, o tai greičiausiai bus namų adresas, nes darbe neregistruosite nieko. Po to telieka apie jus kaupti duomenis ir reikiamu momentu panaudoti.
  Tai gali būti politinis šantažas, jei jūs užimate kokį įtakingą postą, ar panašiai.
  Tai gali būti prevencinis areštas, žinoma ateities laikų, nes viskas eina link pasaulinės vyriausybės.
  Informacija dabar gali atsieiti labai brangiai, negi manote veltui google išmeta tokias lėšas nemokamam el-paštui?
  Viskas šiame pasaulyje turi savo kainą tik mokėjimas gali būti atidėtas vėlesniam laikui.

 6. insane says:

  Na ir kas kad „nuskanuoja“ ta ip adresa? Ka tu veiktum su mano ip adresu?
  Kalbedamas apie sauguma as turiu galvoje tam tikros informacijos skelbima apie save.
  Jei tu pradesi internete pasirasinet savo tikru vardu ar skelbt konfidencialia info tai tokiam idiotui niekas nepades. Visu tuo kiekvienas tikrai gali pasirupint.

  Dabar viska ka cia surasei galima pavadint masiniu sekimu is fantastinio filmo.
  Eilinis pilietis nera niekam idomus.

  Kas link google. Pasidomek is ko jie gyvena. Pagrindes pajamos eina is reklamu, kurias ziuri net ir tas pats gmail vartotojas. Yra atitinkami reklamu uzsakovai, kurie ir ‘apmoka’ ta tavo naudojimasi pastu.

  Dar prajuokino sitas pasakymas:
  „Jie skambina jums duodami jums kodą kurį privalote įvesti į tam tikrą langelį. Jums pakėlus ragelį jie jau nustato jūsų konkrečią buvimo vietą,“..
  Kas tie paslaptingieji jie?;) 
  Galiu pasakyt kad jei kazkas kazka ir seka, tai skambint niekur nereikia.

  Tu turbut busi vienas is tu kurie prisiziurejo tu propagandiniu filmu apie globalizma, ir t.t

 7. Daugminas says:

  Straipsnyje parašyta esmė, kad yra visos galimybės rinkti duomenis apie asmenis. Ar tai daroma, kiek tai daroma ir panašiai tai kiti dalykai. Esmė paprasta, kad sukurta sistema duomenims apie naršančius surinkti. Ar ši informacija bus naudojama blogiems tikslams tai priklauso tik nuo tos informacijos valdytojų. O didžioji dalis kapitalo yra informacija.

 8. Jaunius says:

  Insane, įlįsk į kokį nors nacistinį tinklapį, pakomentuok ten ką nors aršiau prieš sionistus, ir pasižiūrėsim, kaip tavęs neseka…

 9. Titnagas says:

  Mikrosofto savininkas baisus kovotojas uz zmonijos sumazinima planetoj zeme, inetas buvo sukurtas vadinamai trans kulturai tobulinti- pridek seksa, muzika, filmai, bereiksmes sportines varzybos, filmai , zmonijos sekimui persekiojimui ir t.t. – zmonijai naudingos informacijos ratas tiesiog katastrofiskai mazeja. Bet cia gyvate ikando sau i uodega (Masonu simbolis)- LABAI DAUG ISIHERMETINO MEDZIAGOS RUSU KALBA- globalistine, internacionalines, valst.saugumo, paneuropos sajungos ir kitos satanistines organizacijos TIESIG BEJEGES PRIES RUSISKAI SKLINDANCIA TIESA- kuria jie slepe nuo zmonijos gal net 4000 metu, melavo, visaip kraipe ja: darvinizmas, oficiali medicina, oficiali astronomija, fizika, chemija ir t.t. ir pn. tam paneigimas vyksta pastoviai – jie tai vadina atradimais. Rusu kaip nekaip virs 150 milijonu ir aisku cia ir pasitaiko sventu zmoniu daugiau jie is paskutiniu megina is savo asmeniniu kolekciju stebuklu islikusius veikalus paskleisti tinkle, dirba vercia ir tik zmonijos labui negaudami uz tai nieko – priesingai putino rezimas juos- sviesuolius gruda i kalejimus , durnynus, meta is darbu, zudo kaip dainininka IGOR TALKOV- nuzude niekina jo kapa… INETAS BE RUSU KALBOS- SATANISTU IRANKIS, cia as Jums sakau rusiskai ismokes lieuvis gal kokiu tik 10 met amziaus). SLOVE MUSU DIEVAMS IR PROSENELIAMS SLOVE PERKUNUI

 10. insane says:

  Dar vienas ufonautas:)
  As nesakau, yra ir rusiskos geros info, bet ten taip pat kaip ir visur kitur kalnai propagandos, siuksliu ir nesamoniu. Taip kad bet ka skaitant reik galvot kritiskai

 11. Titnagas says:

  insanei tai tu neskaityk tu ufonautisku knygu , o sakityk keliolika saltiniu tau idomia tema ir suvosi tai melas ar tiesa. Juk zydai nuzude IGOR TALKOVA, zudikas zinomas ir faktas irodytas, bet jis isvyko i israeli ir jo zydai neisduoda tai paciai ju valdomai rusijai, be to pastate filma kuriame vien melas, a.a. Talkovo tevai ir artimieji nesitveria skausmu kaip niekinamas zmogus po jo atminties gal uz kokias 10dainu uzmustas. LIETUVIU KALBA -yra 1925 sukurta ir bsugalvota zydu kilmes tuomet smetanos (masono) ministeriu kabinete, jis negalejo zinoti lietuviu kalbos- o rusu kaip ir visi gudriosios tautos atstovas zinojo gerai, todel jis paeme savo kraujo brolio basanovic (tas patriotas taip ir mire ne lietuvoj) zodinus pasakas (keistas uzsiemimas rinkti patarles pasakas- a ar ne?) ir ismete is jos russikus zodzius kurios jablonskij girdejo jau 50 metu- pavadines juos svetimkuniais- rusicizmais… ne tiki sio musu tevu kalbos nevisada suprato tevai, o jai netiki nueik i archyva ir paskaityk policijos komisaru, generolu raportus ir suprasi kad jie rase kai trecikai- nor buvo ir gyvenimo pagyvene…Sitos kalbos sukurimo melas ir ir nieko cia apart Diumos romanu ir S. Neries gero nerasi

 12. Al. says:

  Ir ka pats Titnagai ir kiti siulot daryti?

 13. Daugminas says:

  manau pats teisingiausias Lietuvos valstybės vaizdinys yra kaip uždara valstybė informacijos valdymo prasme. tačiau atvira norintiems naudingai įsilieti į valstybės gyvenimą. kaip švento vietos yra saugomos nuo perėjūnų, tačiau jei esi pasiruošęs atveriamos durys patekti į tą nustatytą šventą buveinę.
  Tai galima pavadinti politiniu terminu ‘politinė socializacija’, įtraukimas į valstybės gyvenimą tik platesne prasme. Lietuvos Valstybė nuo visų kitų asmenų turi būti uždara informacijos prasme.

 14. Titnagas says:

  Gerb. AL paprasciausia dominancia tema paskaityt kelis saltinius ir juos palyginus suvokti kam is to nauda. Na tarkim pasiulysiu pradziai Paskaityt LENKIJOS oficialaia istorija “ Dievo zaislas“ itariu ja esate skaite ir paliginkire faktus – jie kardinaliai skiriasi, …. tuomet suprasite beviltiska musu senuoliu zuti is abeju pusiu yra neoficialiai zuve per lenkijos ir lietuvos nepriklausomybes karus kelis simtai zmoniu,… bet tuomet paskaitikite Pilsudskio atsiminimus ir ir lenkijos istorikus rasiusius apie juzefa- rasite keista dalyka Leninas ir Pilsudskis buvo vienu metu bendrapartieciai,… jeigu zinote socdemokratai isivyste is BUNDO ( 100 % organizacija sudare zydai- goju i ja neprimdavo) , gilinsites netiketai rasite ju sasajas su masonais , o ten pamatysite ir smetanos ir basanovic ir girtuoklio sauliu sajungos ikurejo P Putvio pavarde,…ir mire berods nuo kepenu cirozes prasvilpes dvareli (saltinis (LSS istorija 1966 m. JAV) Jus pasimesite kai skaitysite ivairius saltinius kur jie net nemokejo tarminiu kalbu (tikros lietuviu kalbos)- ir neva tik pries 1905 metus ismoko , atspekit kaip jie susikalbejo? ?????? O galutiniam rezultate kas ivyko padalintos TARTARIJOS zemes,, ?kam to reikejo? man senelis pasakojo kad jie susikalbedave su rusu staravierais be verteju varodami savo tarmes….Rezultate papjauta ukrajina, istremta baltarusija, amzinai sukirsintos lenku ir litu gentys… Analogas antrasis pasaulinis karas Puszydis Subergruberis a gitleris uzpuola zydo satalino vadovaujama valstybe- zusta apie 60 milijonu vokieciu ir slavu (ARIJU) po 2 metu IKURTAS ISRAELIS- ?kas laimejo? Tai kratinys nerasysiu apie zalgirio musi, ir napoleono zygius apie suvorovo izdavyste – kuria musu vadoveliai pavadino strateginiu sostines atidavimu- SLOVINTOJAI ARIJAI ismete degenerato ir lytinio iskrypelio armijas is musu sventu zemiu- o ne ziduko suvorovo strategija,.. reiokejo susitaikyt su faktu Kaip Arejai dalgiais nuo plugo muse sifiliu akrestus visos jewro sojuzo ziduku ir ju padaliziu rinktines, vos paskui juos spejo begti ju prostituciu pulkai…Ir daug dau ir kas siandien vyksta Rusijoj kas ivyko GRUODZIO 11 SLOVE MUSU DIEVAMS IR PROTEVIAMS mokytis mokytis ir dar karta mokytis taip sake musu ptoseneliai o ne kalmykas-zydukas

 15. Titnagas says:

  Ten Dievo zaisla lyginu su spokievis lietuvos istorija, atsiprasau uz klaidas rasau masinrasciu – nusilpes regejimas- manau suprasite Pagarbiai

 16. Al. says:

  Tai siulote inikti i istorija ir ja tyrineti?aisku jusu zinios ir analizes istorijos kitokios nei daugumos.Tada dar klausimas,koks tinkamiausias veikimas butu zmonems? Ce pats prideciau kad isvengti to uzburto rato ,drakonas nugaletas ,tegyvuoja drakojas.Kad veikimas gali buti fizinis,psichologinis,ir dvasinis,ir su dvasiniu veikimu iskiltu daugiausiai klausimu nes vos ne visi skirtingai tai supranta.

 17. Titnagas says:

  Gerb. AL zinios, zinoti,vedoti, VEDOS- juk daugumos nuomone formavo keli masonai- ji tapo daugumos- stai kaip viskas paprasta. Nebutina visiems uzsidet akinius ir skaityt tuos pacius vadovelius. G. Klimovas sako: norint suzinot kas yra asilas reik pabut jo kaily… .. As patikekit perskaiciau daug bereikalingo slamsto kol radau tai ka reik skaityt. Na paklauset esu Ingilingu paziuru galiu atsakyti tik Tiesa arba tyleti, meluoti neturiu teises. Suprantat teisigai – TIK VIENINTELIS DVASINIS kelias gali Jus isgelbet is klidinejimo , Pameginsiu paaiskinti:- Jei jus priimsite savo proseneliu paziuras- Jus norom nenorom imsite jais dometis- kaip zinia rasytiniu saltiniu yra tik keli “ Katekizmo prasti zodziai“ paskui Ausra , Varpas ir viskas , na meginsite skaityti kitus neva lietuvius tipo Sirokamile, Narbuta, Mickeviciu ,… iki amerikonkos Grumadienes. Atsakau susigadinsi akis kaip as ir suvoksi kad jie viso tik to laikmecio funkcionieriai- nes ju saltiniai tai geriausiu atveju Peterburgo ar Maskvos muziejuose kopijos (tuomet perasitas ranka popiergalis)- (susigadines akis) suvoksi kad tai snipstas, nes Jums nenorom pasitaikis kitu saliu „patriotu“ faktu analizes – visai kitu rakusu, o giliau pasinagrinejes surasi tu rasytoju sasaja tarkim buvimas vienoj organizacijoj arba priklausyma vienam luomui,partijai,.. neisvengiamai rasi ju esant vienos tautos????????? Egregoras per VEDU zonojima jus privers juoktis, Jus nesuprasite kas darosi, jai toliau vadovausites vedomis Jus apvalysite savo bioskafandra nuo nuodu: alkoholio, drusku, mesos…pamatysite kokie zmones daugumoje isproteja, ne suzvereje, jai jus toliau vadovausites VEDOMIS atsisakysite kersto, pavydo, pykcio, Jus matysite kaip Dievai Jums padeda- jusu skriaudikai „netycia“ lauzisis kojas, sirgs, bet jei tik Jus apsidziaugsite ju nelaime, jie momentaliai pagis ir puls Jus dviguba jega…Tas pats su ziniomis, na tikrai netves jus Dievai i biblioteka uz rankos ir neparodys ka reik sakityt, bet Jus „netycia “ na tarkim sendaikciu turguje rasite sena zurnalu punda apgrauzta peliu ir patikekit rasir atsakyma. Tik su tuo reikia atsargiai- Vedos – zinios – jai jas suzinoje darysite tai kas drudziama – jums butinai ir tuoj pat bus bausme. Taciau visuomet jausites zvalus, linksmas, pilnas energijos, bet vos isgere 100 g. pajusite galvos skausma kaib butumete isgere viedra pilstuko, pavogsite menknieki – sesite i kaliuze,… susinervinsite- pajusite skausma visame kune,…Elgsites teisingai t.y. zmogiskai NEISVENGIAMI BUSITE LAIMINGAS, JUSU BEDOS TARSI PACIOS SPRESIS, aisku turesite veikti kazka ir pats, SLOVE MUSU DIEVAMS PROTEVIAMS

 18. Al. says:

  Dalinai sutikciau su jusu Titnagai mintimis.Apie visa tai apie tikra dvasinguma galima is ivairiu pusiu kalbeti.Galima pagal Visatos-Dievos istatymus-desnius.Tokius kaip ka pasesi ta ir pjausi,kad sejama nuolatos mintimis jausmais,zodziais-kalba-rastu,darbais poelgiais.Kad panasus pritraukia panasu.Kaip zmogus yra toje aplinkoje pagal vibracijas kurias jis atitinka.Kaip kur nukreiptas demesys ten teka jo energija.Galima pagal religijas,kurios paremtos Dievo pasiuntiniu mokymu,tik tiek iskraipytos del tam tikru priezasciu,kad atrasti ten esancia Tiesa reikia nemazu pastangu,izvalgumo,isminties.Kitaip zmogus yra isnaudojamas tu kas tenkina savo ego,naudodamiesi religijom.Ir visi tikrieji pranasai aiskino-skleide ta pati mokyma.Tik del skirtingu laikmeciu,del skirtingu vietoviu igavo savitumo.Ir dar butu galima pamineti apie vidini ir isorini dvasinguma-kele-mokyma.Tai kaip viename aiskinama kad reikia pulti daryti,statyti paminklus,rengti minejimus,muziejus vienu zodziu nukreipti demesi i isore ir keisti isore-kitus pagal save.Kitas butu keles vidinis kaip reikia keisti save.Kad isore atspindi musu vidu.Kad demesi nukreipti i save i savo vidu,i musu paciu aukciausia dali i Dieva esanti mumyse. Ir galiausiai vieni nuo kitu tolsta kas zenge vidiniais keliais nuo tu kurie zenge isoriniais,kaip dar atkreipti tu demesi kurie dvejoje zengti vidiniu keliu?Kaip pasakyti tiems kas nezino?

 19. Titnagas says:

  Rasote ismintingai, neturiu ka pridet , reiskia ir elgsites ismintingai , manau protingiau uz mane, as ju ir einu etapais, saku bendrauju su zmonemis kurie gryzta i indijos , turie ten turi mokytojus, isiklausau ir irano zaratrustros – agnio sekejus, ypac idomiai masto zmones kurie nevalgo mesos, pats nepriklausau jokiai baznyciai- Vadovaujuos Vedomis, indusu vedas vertinu kaip pamokancias – tikrai esu isitikines jos kazkuriuo poziuriu net kenksmingos baltiesiems musu vienas is Dievu juk auklejo juodzius- paskutinioj krisnojitui kasta – juodesni uz etiopijos negrus….O ten kiti mineralai vandeny, kitas maistas- ju gi paciu kita medzigu apykaita…as tikrai nesiimu spresti kas teisingesnis kuris veda zmogu DVASIGUMO pasaulio link ar Buda ar Oso, ar ten kitas kas- as imu uz pagrinda Slovintoju Vedas- kai jas skaiciau pirma karta , kaip stebejausi kai prisimindavau savo seneliu (katalikai0 isminti patarles – na tikrai nera ju krikscioniu filosofijoje, o jie buvo lietuvia kalbiai ir kita puse lenkakalbiai- ir vieni ir kiti nieko bendro neturejo su rusais. Tiesiog zodis zodin skambejo mirusiu mano seneliu zodziai isgirsti vos ne prie 50 metu- o as juos skaiciau is minetu knygu ir kaip jie sakydave rusakai , rusaki, rusky…. TIK GYVENIMAS PAGAL VEDU ISMINTI DUOS ATSAKYMUS- o ingilingu vienas ispagrindiniu isakymu yra: nedaryk to ko nenori kad tau darytu, taip sako ir PERUNAS. SLOVE DIEVAMS IR PROSENELIAMS

 20. Al. says:

  Kiekvienas is erdves pagal savo vibracijas pritraukia ir atitinkama informacija literaturos,ar kitokiu pavidalu.As pats asmeniskai gilinuosi i Valdovu laiskus-diktavimus duotus per Tatjana Mikušina.Valdovai tai daug daugiau pazenge esybes,uz zmonis.Kurie ir ateidavo kaip pranasai,nesdami-skleisdami Dieviska mokyma.Ir tarp ju yra Buda,Jezus,Zanatrusta,Konfucijus,ir daugybe kitu.Kadangi laiskai duoti Valdovu tai jau tik skaitant laiskus yra isitraukiama i kontakta su Valdovais,ir koki jausmai mintys iskyla beskaitant,tai arba naudinga arba zalinga nes kuriama papildoma karma.O karma zmogui tarp Dievo yra pati sunkiausia.Todel ne visi gali ir skaityti tuos laiskus.Yra ir daugiau butinu rekomendaciju kuriu privalu laikytis.Ir tai tik vienas is budu pazinti dali Tiesos,prisidedantis pries samones augimo.Nors sita svetaine besivadinanti sarmatai,bet apie sarmatiskuma kaip busena kylancia is vidaus nieko nekalbama,o sarmata geda tai irgi butu kaip vidinis keles mokymas,o ce viskas nukreipta kaip ir visur i isore.Galima tas pacias Lietuviu liaudes patarles,pasakas,aptarineti analizuoti,ir jose atrasti esancia Tiesa.

 21. Titnagas says:

  neesu susipazines su jusu studijomis, tik zinau viena visus valdovusi 4000 metu begyje satanistai stume i valdzia tik degeneratus,…. todel nezinau ka jie ten rimto galejo rasyti, bet nezinau nepykit ir nenoriu zinoti. Kas del sarmatu portalo jus klystate, autoriai megino (gal dar megina) inesti lietuvele i dydeliu valstybiu sarasa, mat buvo toks TATARIJOS dalies kunigaikstis Sarmatas, nezinia kaip jis ten valde (valde PAGAL NEPATVIRTINTUS DUOMENYS lietuvos teritorija, lenkija, baltarusija, ukrajina ir dali rusijos). Aisku tik viena jis buvo palankus satanistams- kitaip jo neaprasytu, tuo laikmeciu lotiniskai rase tik krikstyti zydai jie sudare ir vienuolynu dali (zinau kad katalikiskai pasauleziurai tai skambes apsurdiskai bet Christus buvo zydas, Matas, Lukas,Petras, Jonas ir Marija ir dar simtai turintys sventuju titulus buvo vien tik zydai apsikrikstyti,taip, taip su nupjautais galais- tik paslakstyti vandeniu- veliau jie buvo revoliucionieriai, reformatai ir kitokie nenuoramos karjeristai, aisku jie vaidino tu tautu atstovus- pasikeite vardus pavardes- prisisege titulus, medalius,…) Jai tas sarmatas butu sviesybe Kaip Tartaijos Dydieji Kunigaiksciai Pukuveras, Palemonas apie ji nerasytu vienuoliai … Taigi jo valdymo laikais aisku buvo Ingilingu tikejimas , krikscionybe niekas netikejo iskyrus zydus (krikstytus) , aisku tas rasytojas nebuvo arijas kuris aprase ir pripaise zemelapiu, na zinomato laikotarpiu pilna ingilingu zenklu (svastiku) paprociai visu tuometiniu tautu buve vienodi (litai, lenkai, rusai- kalbejo viena kalba, aisku tarmes buvo kaip ir siandiena, bet verteju jiems nereikejo). Taigi ta sarmatija tai tik koks 30- 40 metu laikmetis iki buvo gyvas Sarmatas (kartoju asmenybe gana neaiski) jam valdant vienuoliai specialiai nemini D. Tartarijos o sureiksmina kunigaikkstuka ir gal samoningai gal ne pavadina milziniska teritorija jo vardu- pasaulio istoriku sis faktas nepastebetas, rusai jo nemini- reiskia buvo bereiksmis, na o krikstyti zydai jau slankiojo po musu sventa zemele- ir jis jiems netrukde- reiskia tiko TIK JIEMS ir dabartiniams romantikams.. Slove Musu Dievams ir Proseneliams

 22. Al. says:

  Jaigu as kazka itikinciau,priraginciau ar tuo labiau priversciau,atlikti vienus ar kitus veiksmus.Tai jai tas asmuo atlikdamas tuos veiksmus kurtu karma ,tai dalis tos karmos tektu ir man.Todel man nera jokio reikalo taip elgtis.As tik pasakau kas yra tokia galimyme yra tokia informacija,o toliau priklauso nuo zmogaus laisvos valios pasirinkimo.Ir atejus tam tikram laikui-momentui niekas negales pasakyti kad nebuvo sakoma,perspejama.Ir nenoreciau matyti tu veidu kuriems bus parodyta tie momentai,ir ju paciu sukurtos priezastys,del ju vienu ar kitu altiktu veiksmu,del ko jie prarado ar negalejo pastebeti ar pasinaudoti tom galimybem.Patikslinant Valdovai nera jokie buve karaliai,cezariai,inperatoriai,ar religiju vadovai.Valdovai tai dvasines esybes kurios evoliuciskai yra daug labiau pazenge negu zmonija.Ir dalis ju ateidavo i isikunijimus,atlikti tam tikra misija kurios turedavo itaka tolesniai zmonijos raidai.Jie yra kaip zmonijos globejai,mokytojai ,kurie priziuro zmonija kad ji saves pati neprazudytu.Veda Dievo nustatytu evoliucijos keliu. Per daug nenoreciau gilintis i valstybes raida jos kurima,neisreiskiant Dievo Valios.Ar tai nera vel tas pats bandymas pakeisti isore su salyga kad nereikes keisti saves pacio?Ar noras sukurti valstybe kurioje teisingumas butu ivygdytas tam kas jusu matymu jos nusipelne?Ar pats teisingumas neegzistuoja?Ar tai nera troskimas nubausti nuteisti kitus? O savo poziuriu i kitas tautas,kokius ateities yvykius sau kuriatia? Istrauka “Aš suprantu, kad iliuzija stipri ir užburia jus savo patrauklumu ir magija. Visgi ir Dieviškasis pasaulis gali jus sužavėti savo stebuklingumu ir grožiu.
  Jūs esate pasirinkimo taške tarp dviejų pasaulių. Ir kiekvienas iš jūsų jau artimiausiu metu privalo galutinai pasirinkti: sekti tolesnės evoliucijos keliu arba likti žaisti iliuzinio pasaulio žaisliukais, kurie jums atrodo realūs.
  Kaip matote, visa jus supančio gyvenimo įvairovė išplėtota tik tam, kad išlaikytumėte savo baigiamąjį egzaminą ir pereitumėte iš iliuzijos pasaulio į realųjį Dievo pasaulį. “ http://viduje.puikiai.lt/sirius/?s=1373

 23. Titnagas says:

  Gerb AL kokia iliuzija ryt t.y. pilnatis,ziemos saules stovejimas ir pilnas menulio uztemimas,,2011 sausio 4 d. saules uztemimas….na pamatysit kas bus . Na kokia iliuzija, jai kalbi tarkim su plikai nuskustu zmogumi jis tiesiog saukia:- na kam tu galvoji kas bus ryt , tu pamatysi kas bus tas bus. O as sakau ir tai TIESA , kad zmogus girtas vienoks, apsinarkosines kitoks, su skaudancia galva vel kitoks,… Jei priimi informacija tarkim per rasta tu ir gauni toliau ja – jau vibraciju lygyje- tai neiliuzija- o realybe. Na nenori jos eik isidurk ar ikalk ir vel busi kaip visi ir vel pakaks to ka debilizatrius rodo, o man jau nebeidomus filmai nes as matau tuos pacius zydus slyksciai vaidinancius vos nevisuose filmuose tik kalbancius visomis kalbomis kur gyvena ta kalba ir kalba- tie aktoriai aiskia matosi degeneratyvus asmenys: atlepusios ausy, zvairaakiai, perdazyti, matosi kiskio lupu operacijos, ryzi, moterys aiskios prostitutes, pyderastai ir lezbes ir dar mes nezinom ka ten per elita daro ten kai niekas nemato,… rusiskai VEDOS -ZINIOS o seneliai jau mire (apie pagonybe , ingilizma neturejo jokiu ziniu) bet jie pasakojo lietuviskai ir lenkiskai save laike katalikais , daugiau kaip maldaknyges nera nieko skite, tai ne iliuzija, o realybe. SLOVEDIEVAMS IR PROSENELIAMS

 24. Al. says:

  Sitas visas pasaulis yra iliuzija.Realu tai kas is sito pasaulio pereis i dvasini Dieviska Amzina pasauli.Del to ir yra pasakyta kaupkite turtus kuriuos pasijimsite su savimi.Dalinai mes ce del tu turtu ir esame kuriuos turime galimybe kaupti ir pasijimti su savimi i amzinybe-pereiti i kita pasauli.Del tv tai yra pasakyta kad viskas vyksta tik tam kad nukreiptu jusu demesi nuo saves i isore.Blogiausias dalykas tv-filmuose ir visame tame kad tam tikros grupes zmoniu,nukreipe dali zmonijos minciu-energijos jiems reikema linkme,o visa didzioji mase liaudies yra kaip energijos generatoriai,panasiai kaip filme matrica.Ir ta nukreipta energija kuria vienus ar kitus darinius.Ir jau ne pinigai reiksmingiausias dalykas,o minciu skleidimas,valdymas ir dalies zmoniu laikymas tam tikrame virbaciju lygmenije is kurio jie negali istrukti,ir tampa ikaitais tu vibraciju ir tu minciu.Yra sukurti labirintai -spastai kurie isoriskai graziai apipavidalinti ir tik zmogus nurkeipes ten savo demesi,pamazu inteina i tuos spastus ir is ten iseiti jau tampa te taip parasta.Ir vienas is keliu yra tai kad kuo didesne zmoniu dalis,kuo auksciau pakels savo virbacijas ir taip itakos savo aplinka pakeldami bendra vibraciji lygmeni ir visuotini samoninguma,ir suteiks galimybe vis daugiau zmoniu istrukti is to ir kelti savo vibracijas,plesti savo samone.Ir ivykus vidinem tautos atgiminmui gali isausti nauja diena,o isorinius valstybiunius tautinius,atgimimus galima lengvai valdyti,perimti itakoti,sumenkinti, ju buvo daugybe ir jie tuom ir baigdavosi.

 25. Titnagas says:

  Aisku liksime prie savu paziuru, man tikrai sis gyvenimas ne iliuzija, TAUTA ir kazkoki atgimima po perskaitytu kruvos istoriju nublanksta , pries tai kad Jei pries 38 000 metu litu gentis (kiek gentyje galejo buti zmoniu buvo bent 10 000) atsiskyre, kas is ju liko- KOKS TAUTOS ATGIMIMAS- cia tai paistalas kaip saki iliuziuzija???? O oficialios istorijos tai akivaizdus melas, ten aiskinama kad mes gyvenom oluose ir turejom uodegas apart titnago nieko nezinojom- juokas is sitos oficialios istorijos, jei faktas nepaneigtas kad 1700 metais Petras pirmasis ivede nauja kalendoriu ir nubrauke virs 5000 metu musu istorijos, tuo laikotarpiu buvo rastas- tai iliuzija???? tai ka reiskia pirmos lietuviskos knygos pasirodymas- atsakau sudas tai vel iliuzija???. As per gerajauciuosi iliuzijai, as zodi VIBRACIJA panaudojau nes rusisku nevartoju cia nes litvaku slenge nera atitikmiu , o sis slengas skurdus tai suprask POJUCIU GAMA nuo dvasiniu pereinanciu i net i fizinio kuno pojucius. Nesijauciu joks ikaitas- priesingai jauciu tai ka jaucia 100 000 rusu priklausanciu Ingilingu bendruomenej -kurie vadovaujasi VEDU ZINIOMIS., as kartoju nepriklausau ju bendruomenei del suprantamu priezasciu- as per tupas mano kalba slengine, lietuviu kalbai nepakanka zodziu net versti is rusu kalbos, o rusiskai mastyt nepakanka jegu metai iskirto zinias. Visa literatura ruskai – kas kad ja suprantu- to mazai mastymas iskreiptas deka satanistu jablonskiu. Stengiuosi bet sunku net Dievu vardus isverst i sita litvaku-esperanto. – tai neiliuzija o diskomfortas siekiant ziniu. SEKMES SLOVE DIEVAMS IR PROSENELIAMS

 26. Al. says:

  Tau Titnagai kaip matau iliuzija isiskire tarp to kas buvo istoriniai yvykiai tarp tu propogandiniu yvykiu.Kaip del propogandiniu yvykiu buvo vis labiau suklaidinama,pati istorija tautos vertymes,morale pasauleziura.Tarkim tokia prielaida jai del zmoniu netinkamu minciu ir jausmu butu paskandintas visas europos zemynas.O zemiai tai nera sunku padayti per viena para.Kas liktu is ce buvusiu valstybiu,ju pinigu technologiju,paprociu kalbu,ju istoriju,kas isliktu iskarto po yvykio kas isliktu po 10 000 metu kas liktu po milijono metu?

 27. Titnagas says:

  Atsakau , jei tai butu lapes amziuje- na gerai vartosiu iprastus terminus , jei tai ivyktu zuvies eroje kuri baigiasi 2012 metais- tai vargelis mums toks koki pats isivaizduoji . Bet kosmose sie tukstanteliai pralektu , musu proteviai Perkunas, Dzdbogas, ir kt. musu proseneliai atskristu ir ismokytu mus kaip atskrido ir perdave indusams Vedas, na o kas butu toliau – galima prognozuot kas jau ivyko gerai aprasysiu paciam fakta saltinis patvirtainantis mano zinias: Spor O Sione. Paiimkim kad ir mara ivykusi berods 14 – 15 simtmety. Kas platino mara – ziurkes ikandusios blusos, reiskia zmones 9liudijama ismire keliokika milijonu europoje). Norit sugretinsiu su siandien nuo, AIDS mirsta kas??? Atsakau narkomanai, pyderai, lezbes,visokie spotrininkai- kodel atsakau AIDS NERA UZKRECIAMA LIGA – ji isdava neteisingai vedamo gyvenimo budo- narkotines medziagos labai stipriai griauna imunitetine sistema- kelis metus juos pavartojus – narkomanai mirsta nuo slogos-nes imuniteto turi deficita AIDS-organizmas nepajegus apsisaugoti. Dabar apie lytinius iskrypelius , kad jie tokie paminesiu viena is to klausimo zinova G. KLImova, taigi sovietiniu laiku triperis ir kitos venerines ligos buvo gidomos silpnais antibijotikais savaitem. o dabar „progresyviems-inteligentams“ jie palaida gyvenima vedantys asmenys isigydo per viena para- bet tie vaistai labai titaniskai griauna imunitetine sistema- taigi progresyvios-tiksliau iskrypeliskos meiles zinovai mirsta nuo sekancio triperio arba trichomonos- nuo vaistu ju imunitetine sistema visai nesigina, tas pats kulturistai ir sportininkai- tik pas juos kitos vaistu grupes dauzo imuno sisitema….Dabar apie mara kakur apie 15 amziu is ispanijos buvo eilini karta isvaryti zydai (is LDKK juos berods buvo isgrudesKAZIMIERAS) uz : kraujo aukas- vaiku zudyma ritualiniam poreikiam, istvirkavimus,isprievartavimus, apgavystes, veneriniu ligu platinima- TAI ISTORINIAI FAKTAI,…- nors jie masikai krikstijosi , kad isigelbeti nuo karaliaus tremties- buvo vadinami MARONAIi, taigi jie isikele i vakaru europa, Lenkijos karalyste, LDK, ir asimiliavosi su vietinia bajorija- praktiskai ju vaikai igijo ( – rezus), arba III ir IV kraujo grupes- sios kraujo grupes yra silpnesnes imunitetines sistemos- stai tas ir buvo pagrindine -JU MIRTIES priezastis. Tarp kitko afrikos negrai per gentinius incestus sunaikina savo imunitetus ir mirsta gal irgi nuo kokios infekcjos kuri +I kraujo grupei daro poveiki tarkim kaip uodo i kandimas- TAI MOKSLAS draudziamas ant lietuvos ir viso jewro sojuzo Jevgenika. As ne rasistas bet sie faktai mane sukrete- juk nemire paprasti kaimieciai, kad bulese rasoma ismire kaimai- tai zmones paprasciausiai bego istu kaimu kur buvo misrunai – ir nesuprasdami ligos priezasties ju nelaidijo…SLOVE MUSU DIEVAMS IE PROTEVIAMS

 28. Kramtomoji guma says:

  Kas čia per degeneratas, tas Titnagas, smegenų džiovą gavęs?

 29. Titnagas says:

  Kramtomoji guma Pats jei kramtai ta guma tai jau ir smegenyse apart kramtomos gumos nieko nelike tik LNK, ir plius dar penki debilinimo kanalai. Priveda iki to kad zmones save ima vadinti sabakom, kramtomom gumom, kindziuliais, zvonke,69- poza kai vienas kitam laizo lytinius organus ir pnasios asmenybes tik visu ju gyslose teka vienos landzbergio tautos kraujas, ir gime jau su smegenu kiekiu kaip pas ju tautieti lenina

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top