Iš kur atsiranda transgenderiai

2020, 7 gruodžio, 17:30 | kategorija Ideologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 953 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Transgenderis-translytis

Kaip kairysis, jūs manote, kad tradicinė mintis, jog žmonės yra dviejų lyčių (vyrų ir moterų), yra ne tik pasenusi, bet ir ydinga. Vietoje to, kairieji tvirtina, kad lyčių identifikavimas yra be galo lankstus asmens pasirinkimo klausimas, nesusijęs su genetika, rašo konservatyvus americanthinker.com portalas.

Konservatoriai atsako, kad tai nėra pasirinkimo klausimas. Tiesą sakant, žmonės, kurie teigia esantys transseksualai, beveik visada turi sudėtingų psichinių problemų, dažnai kylančių dėl jų auklėjimo. Neseniai atrastas 1991 m. tyrimas patvirtina konservatorių požiūrį.

Rinkimų kampanijos mitingo metu Džo Baidenas (Joe Biden) su džiaugsmu prisipažino, kad maži berniukai ir mergaitės tiksliai žino, kokia yra jų lytis (neatsižvelgiant į jų biologinę lytį), ir pažadėjo palaikyti įstatymą, leidžiantį jiems pasirinkti. Tai sakydamas, Bidenas užsiminė, kad jis skatins leidimą vaikams rinktis pavojingus hormonus ir žaloti save chirurginių operacijų būdu. Tai nėra vien tik silpnaprotystė; tai blogis.

Vos prieš porą savaičių HBO kanale įvyko dokumentinio filmo premjera apie tariamai translyčius vaikus. Buvo parodyta scena, kurioje moteris bando priversti savo 6 metų pagal išvaizdą sūnų Feniksą atsistoti priešais LGBT bažnyčią ir išdidžiai pavadinti save mergaite. Šiuos kadrus galite pamatyti Matto Walsho vaizdo įrašo pradžioje (žr. Aukščiau).

Walshas pateikia keletą svarbių pastabų apie HBO filmą:

Motinos tiesiog išprotėjusios. (Kai Fenikso tėvai išsiskiria, o Feniksas galiausiai tvirtina, kad jis tikrai yra berniukas, jo mama jaučiasi geriau, nes susidorojo su savo problemomis. Kitas berniukas, kurio mama tvirtina jį esant mergaite ir šildosi jo šlovės spinduliuose, nekenčia savo moteriškos esybės).

Tėvai – tai niekingi ar nematomi žmonės, kurie seka paskui despotiškas motinas. Jie – eunuchai ir, atrodo, patenkinti, kad jų sūnūs žengė dar vieną žingsnį vyriškumo neigimo link.

Daugelis vaikų yra iš nelaimingų ar yrančių šeimų.

Net tėvai, kurie nepalaiko vaikų transseksualumo, rezignuodami pasiduoda socialiniam spaudimui.

Sutinku su viskuo, ką pasakė Walshas. Daugelį metų sakiau, kad transseksualumas – tai kairiųjų puolimas prieš vyriškumą ir šiurpus, pedofilinis būdas kontroliuoti vaikišką seksualumą.

Tai neatmeta to, kad žmonės turi kūno dismorfobiją – šis terminas reiškia, kad jie visiškai neteisingai įsivaizduoja savo kūną. Kol translytiškumas netapo kažkuo ypatingu, garsiausias šio sutrikimo tipas buvo nervinė anoreksija, kai visiškai sveikos jaunos moterys badavo, nes manė, kad yra storos.

Laimei, mes supratome, kad anoreksija yra psichinė liga, ir pabandėme perorientuoti šių moterų sąmonę. Jei anoreksiją gydytume taip pat, kaip ir sutrikimą, vadinamą transseksualumu, šioms moterims pasiūlytume dietos patarimų ir skrandžio rezekciją.

Waltas Heyeris, kuris buvo vienas iš pirmųjų amerikiečių, vartojusių hormonus ir išgyvenęs operaciją paverčiančią vyrą moterimi, suprato, kad (a) medicinos bendruomenė begėdiškai pastūmėjo jį imtis šių drastiškų priemonių ir (b) problema buvo jo auklėjimas, o ne klaidingas savo lyties suvokimas. Savo atveju jis kaltino savo močiutę, kuri jį labai spaudė dėvėti mergaičių drabužius ir būti moteriška.

Remdamasis savo patirtimi gyvenant San Francisko įlankos rajone tarp daugybės LGBT žmonių, manau, kad Heyer yra teisus. Tikėtina jog apie 70% žmonių, kuriuos pažįstu šioje bendruomenėje, vaikystėje patyrė traumas, nesvarbu, ar tai tėvo nebuvimą, ar pernelyg valdingos motiną , ar prievartą iš tėvų pusės.

Galbūt šios perdėm valdingos motinos, į kurias sutelkė dėmesį Mattas Walshas, ir yra svarbiausias genderizmo faktorius. Kažkas, studijuodamas literatūrą atrado Amerikos vaikų ir paauglių psichiatrijos akademijos žurnale 1991 m. tyrimą, kuriame berniukų, turinčių lyties tapatumo problemų motinos, buvo lyginamos su „normalių berniukų“ motinomis.

(Taip, prieš kažkokius 29 metus berniuką vadinti berniuku vis dar buvo „normalu“.) Tyrimas parodė, kad 53% tų motinų, kurių berniukai save laikiusių mergaitėmis, serga BPD. Berniukų, kurie žinojo, kad jie yra berniukai, tik 6% motinų turėjo ribinį asmenybės sutrikimą.

Panašu, kad berniukai netampa translyčiais asmenimis, ne todėl, kad jie tokiais gimė. Dažniausiai taip yra todėl, kad jiems nepasisekė, nes gimė pas motinas, turinčias rimtų psichinės sveikatos problemų.

Jau seniai sakiau, kad žmonės tvirtinantys jog priklauso priešingai lyčiai, užuot sunaikinę savo kūną hormonais ir operacijomism ir sukūrę į Frankenšteiną panašų priešingos lyties simuliakrą, pirmiausia turėtų išbandyti gydymą atitinkančiais jų biologinę lytį, o ne supriešinančiais turimą lytį su psichika hormonais. … Panašu, kad jiems taip pat reikėtų pabendrauti su geru psichiatru, kuris supranta emocinę sergančios motinos traumą.

Pabandytų jie dabar atlikti tokį tyrimą kaip 1991-aisias…

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top