Izraelis: sionizmas ir genocidas

2010, 30 gruodžio, 22:40 | kategorija Genocidas | 6 komentarai | peržiūrų 2 387 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Šį filmą sukūrė patys amerikiečiai tam, kad pasaulis galėtų pamatyti tikrąją Palestinos ir jos gyventojų arabų padėtį savo tėvynėje. Ir paralelę galima nuvesti iki šių dienų Lietuvos, besiruošiančios taip pat pradėti pardavinėti savo žemes, kaip kadaise tą darė arabai. Tačiau arabai tuo metu dar neturėjo pavyzdžių, kuo tai gali baigtis arba jų nežinojo. Mes gi – lietuviai – tuos pavyzdžius turime ir, bet, tačiau .. vis tiek norime lipti ant to pačio grėblio, kaip tie vargšai arabai…. Iki 1948 metų, kol Izraelis nebuvo paskelbęs savo valstybingumo arabai dar turėjo vilčių kažkaip apginti savo teises. Vėliau jie nebeturėjo jau jokių šansų, buvo tiesiog sutrypti Izraelio armijos ir raketų, naktinių kratų, gaudynių ir šiaip smurto. JAV pilnai palaiko Izraelį ir jo politiką palestiniečių atžvilgiu, kurią galima pavadinti tiesiog genocidu, arba kaip pasakė vienas iš filmo dalyvių – etniniu valymu, kas iš esmės yra vienas ir tas pats. Žydai užima svetimas žemes išvydami iš jų daugiamečius tų žemių šeimininkus. Paklauskime savęs – ar mums patiktų, jei taip būtų elgiamasi su mumis? Pagrindinė filmo mintis, kad niekas nekaltas – kaltas sionizmas, lyg jis savaime veiktų, būtų ne idėja, o įsikūnijęs realus apčiuopiamas blogis. Bet, … viskam savas laikas, juk viską galima pamatyti savomis akimis…
Siūlome pažiūrėti šio filmoOkupacija 101ištrauką. Tą reikia žinoti visiems, nes sionizmas, tai fašizmo brolis dvynys.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 6

 1. Antanas says:

  Puikus filmas apie tikraja padeti Artimuosiuose Rytuose.

 2. zoot says:

  Mes su jais toje pačioje valtyje. Apsidairykime ,gražiausiose dar neužšiktose vietose kuriami rezervatai,vykdomas tylus genocidas, ar Lietuva neturėtų reikalauti kompensacijos iš EU už mūsų resursų naikinimą, žmogiškų resursų išvežimą mastas siaubingas.Per tv kalba kad nėra ką nusamdyti į darbą,nedarbas mažėja,emigracijos sąskaita. Gal būt į mūsų tėvynę kažkas irgi nusižiūrėjo,pas mus dar yra varlių ir gandrų……………

 3. Geriausias says:

  pypt cia yra.
  demesio nukreipimas nuo savu problemu

 4. Romualdas K. says:

  Į Lietuvą vilios kinus ir izraeliečius
  verslas.delfi.lt

  DELFI – Izraelis ir Kinija. Tokias naujas turizmo rinkas mato Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. Raimonda Balnienė, aiškinanti, kad Lietuva sieks privilioti turistų iš Izraelio ir Kinijos. „Šiuo metu mes svarstome galimybes suaktyvinti mūsų darbą su Izraeliu – iš ten apie 2 mln. tikslinė..
  2010 m. Gruodžio 30 j.

 5. bozonas says:

  Dėl resursų grobimo – tik pakvipo skalūninėmis dujomis, grifai iš Amerikos jau prisistatė, Lenkijoje jau išsipirko šimtus licenzijų gręžiniams, Lietuvoje jau irgi suskaičiavo, kiek mes (jie) turės dujų ir kiek bus pelno.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top