Jei tau suteiks vergo statusą, ar didžiuosiesi? Tai kodėl didžiuojiesi kai tave vadina vergės Europos palikuoniu?

2020, 2 gruodžio, 17:39 | kategorija LPT | atsiliepimų (12) | peržiūrų 391 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Europa ant Jaučio

Visuotinės totalios koronaaferos akivaizdoje, prisiminkime kitą galingą pasaulinę informacinę aferą. Kaip žmonijos priešai, negalėdami ginklu nugalėti mūsų protėvius, laisvus ir garbingus karius, gerai suplanuotos ir detaliai vykdytos informacinės diversijos pagalba, privertė jų palikuonis suvokti save vergės Europos vaikaičiais ir tuo bukagalviškai didžiuojantis tarnauti išsigimėliams už maistą, šuns būdą ir „išsilavinimą“.

Pradžioje prisiminkime kas tokia buvo „Europa“. Pagal graikų mitologiją, „Europa“ buvo Kanaano tautos, Finikiečių karaliaus duktė, kurią pavogė graikų dievas Dzeusas, pasivertęs buliumi. Vėliau jis padarė ją savo sugulove ir jiems gimė trys benkartai (Minosas, Radamanfas ir Sarpedonas) iš kurių, pagal mums įteigtą legendą, gavo pavadinimą visi europiečiai.

Dabar prisiminkime kas toks buvo Kanaanas iš kurio kilusi ši pagonių dievo sugulovė. Hebrajų Tanakoje (Biblijos Senasis Testamentas) Kanaanas buvo Nojaus sūnaus Chamo, vyriausias sūnus, kurį Nojus prakeikė po to kai Chamas „pamatė savo tėvo nuogumą“. Mozės penkiaknygė, Pradžios knyga 9,25-27 „Tebūna prakeiktas Kanaanas! Jis bus žemiausias vergas- savo broliams.“

Ir pridūrė: „Šlovė VIEŠPAČIUI, Semo Dievui! Tebūna Kanaanas jiems vergas! Tepadaro Dievas vietos Jafetui, teleidžia jam gyventi Semo palapinėse, o Kanaanas tebūna jų vergas.“. Tai yra Nojus savo prakeikimu padarė Chamo vyriausią sūnų Kanaaną ir visus jo palikuonis vergais Semui (iš kurių kilę Semitai) ir Jafetui.

Būtent šis Nojaus prakeikimas buvo tas pagrindas kuriuo remdamiesi Izraelitai gavo teisę sunaikinti ir pavergti Kanaano žemėse gyvenančias tautas (Amonitai, Perizai, Moabitai, Hetitai, Jabusiečiai, Finikiečiai ir t.t.).

Ar matote kame vergiškos kilmės pavadinimo Europa siaubas? Prisimenate sena posakį “kaip laivą pavadinsi, taip jis ir plauks”. Kažkas įdėjo daug pastangų, kad laisvosios senojo žemyno karių giminės pradėtų save vadinti verges sūnumis ir dar tuo bukagalviškai didžiuotis. Vergės vaikai (įsūniai taip pat) visada tampa vergais.

Jei mūsų protėviams, senojo žemyno kilmingiesiems kariams, kas nors pasakytų jog jie yra vergės vaikai, jie pradžioje labai nustebtų, o vėliau tokį akiplėšą pamautų ant baslio. Niekada mūsų protėviai netapatino savęs su kažkokia vergų princese „Europa“.

Visi jie buvo Anglai, Frankai, Galindai, Žemaičiai, Aukštaičiai, Rusai, Prūsai, Kazokai ar pan. Jei reikėdavo visus save apibūdinti jie tiesiog sakydavo – mes Lieta daugelio tautų ir genčių visuma, arba paprasčiau „Lietuva“ (senųjų Anglosaksų kalboje LITA tai ilgiausios metų dienos šventė).

Lietuva tai baltųjų žmonių, drąsiųjų karių genties, gyvenimo vieta. Šis mūsų visų bendrinis vardas išliko tik mažame, senosios mūsų protėvių tautos lopinėlyje – šiuolaikinėje Lietuvoje (kuri, pagal sutapimą ar ne, yra senojo žemyno, kuris vadinamas Europos vardu, geografiniame viduryje).

O išliko šis senas mūsų vardas tik dėl labiausiai užsispyrusios mūsų žemyno genties – Žemaičių ir jų įgimtos alergijos dresūrai (išsilavinimui). Tik prasčiausi iš žemaičių (visokios atmatos ir netikšos) pasiduodavo universitetinei dresūrai ir kaip pasekmė tapdavo savo tautos niekintojais (pav.

Žemaitis pagal kilmę, Profesorius Bumblauskas, kuriam jokių žemaičių nėra ir nebuvo, nes pasirodo apie juos jo nemokė ir jis niekur apie juos ne skaitė. Aišku vėliau jis atsiprašinėjo žemaičių, bet dresūros tendencijos labai aiškios. Būtent todėl dresiruotos beždžionėlės taip džiūgauja dėl vergų atributo euro).

Toliau gilinantis į pavadinimą Europa išryškėja dar įdomesni faktai. Pavadinimas Europa buvo ir tol kol buvo sugalvota ši vergiškos kilmės legenda, kuri per universitetus programuoja mūsų senasias baltųjų žmonių gentis vergiškai prigimčiai.

Šis pavadinimas anaiptol ne Finikiečių kilmės žodis reiškiantis VAKARAI, tai Lotynų kalbos sąvoka EURUS – RYTAI.

Pamenate visų karinių ordinų, kuriuos iš mūsų gi tautos žmonių formavo ir negailestingai dresiravo mūsų pavergėjai, pagrindinį šūkį „Nach Ost“ („Į rytus“, arba lotyniškai „EURUS“).

Ir tik vėliau, kad pagrįsti jog vergai neturi teisės į nuosavybę buvo sugalvota vergiškos Europinės kilmės legenda. Pagal dabartinius strakaliojančius zombius Ukrainoje mes galime akivaizdžiai matyti, kaip buvo formuojamas bandos jausmas tarp mūsų genčių jaunimo – mirti už JŲ idėja (mažiau mastyk daugiau strakaliok).

Dabartiniai eurokomisarai kuria vergišką, modernizuotą sovietinę marksistinę sistemą, kurios išbaigtąją formą mes matėme senajame sugriuvusiame sojūze. Viskas žingsnis po žingsnio vedama link to pačio.

Jokios nuosavybės, vergų žmonos ir vaikai jiems nepriklauso, lojaliems paskatinimai, nelojaliems darbo lageriai (gulagai).

Mūsų nuosavybė jau dabar tik formali, reliai ją valdo įvairios okupantų struktūros – aplinkosaugininkai, higienosaugininkai, paveldosaugininkai, be kurių didžiaponiško leidimo niekas nieko negali daryti.

Tos sistemos kūrimui efektyviai naudojamos netgi senosios sistemos atliekos pav.

Klimaksinės komsomolkos ir įvairūs nukvakę marksizmo leninizmo profesoriai, paskatinant juos ir jų anūkėlius įvairiomis privilegijomis naujojo sojūzo biurokratinėse institucijose (tiksliau sakant vergų prievaizdų struktūrose).

Su meile ir rūpesčiu

Vladimiras Troščenka

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 12

 1. Gojus says:

  O tai kaip čia vė supynė graikų mitologiją ir Bibliją? Kuo čia susiję Biblijos aprašymai ir graikų? Manau tik tiek, kad reikia autoriui norimų išvadų pasiekti. Galima dar ir indusų ar inkų mitologijų įpinti – dar gal kas baisesnio išeitų.

 2. Rūta says:

  Gojau, o jeigu išdrįstum pamąstyti apie tai, kad tie mitai ne pasakos, o realių įvykių perpasakojimas, tai daug rastum ryšių tarp, atrodytų, visiškai nesusijusių tarpusavy istorinių asmenybių ir įvykių. Pamąstyk.

 3. Gojus says:

  Rūta > Dzeusas su visa savo dievų šutvės palyda yra yra realių įvykių perpasakojimas? Ko remiatės?

 4. saul says:

  Na ir kuom gi „mes“skiriamės nuo LDienos,jei tas pats Troščenkos straipsnis spausdinamas? Tas pats ir dar po mėnesio DDD Nieko nepasakysi,naujienos,kaaaaip reikiant.

 5. >saul says:

  Siaip troscenka ta straipsni parase 2011 metais. Bet šiuolaikinės totalios manipuliacijos ir masmedijos zombinimo akivaizdoje sis straipsnis dar aktualesnis, nes parodo dezinformacijos jega lauzant musu visu gyvenimus,.

 6. >Gojus says:

  Varganas elfe, tiek stengies niveliuoti pacio straipsnio esme, kad nesuvoki jog esi apgailetinas. Straipsnis kalba apie tai, kad dezinformacija yra tapusi realiu ginklu pavergimui. Butent visuotinai iteigiamos per ziniasklaida ir universitetus klaidingos paradigmos sukelia ilgalaikes zlugdancias pasekmes viuomenese. Mulki tu mulki.

 7. Vytas says:

  Pretenzijos autoriaus didelės, tik viską sumalė ir sumaišė. Mano įsitikinimu, šiuolaikinė istorija didesne dalimi yra grista melu. Perfrazuojant žinoma posakį , apie istoriją galima pasakyti: yra melas, yra didelis melas ir yra ISTORIJA. Tuo labiau krikščionybės istorija, kuri remiasi judėjų religijos istorija. Užtenka paskaityti Bibliją, tą krikščioniškos religijos istoriją. Skiriasi net tie patys Senojo testamento leidiniai savo turiniu. Priklausomai kas ir kada juos išleido. Tuo labiau Naujasis testamentas turi įvairių variantų. O V.Troščenka apie Nojaus prakeiksmo reikšmę vėl gi „pasiskolino“ iš žydų Senojo Testamento. O dėl p. Bumblausko, tai mūsų nuomonės visai sutampa.

 8. Gojus says:

  >> Pasispjaudei – ramiau patapo?

  Vytai > o kurie Senojo testamento leidimai skiriasi savo turiniu? Gal galėtumėte argumentuoti konkrečiau. Iki šiol Biblija yra patikimiausias literatūrks šaltinis. Kur radote tai paneigiančios išplėstinės medžiagos? O kokie yra Naujojo testamento įvairūs varijantai? Acieit lenkiškas, rusiškas, lietuviškas, vokiškas ir t.t.?

 9. Debesėlis says:

  Pritariu Rūtai. Tinklalapyje ( shambavedi.blogspot.com) galima rasti ir apie Europą, ir apie Nojų, ir apie Dzeusą. Tik reikia drąsos tuo patikėti.

 10. Bullshit says:

  Europa buvo ne verge, o Sidono karaliaus dukra.
  Tai Graiku Mitai, ne zydu ( su visa pagarba vieniems ir antriems).
  O rusas Vladimiras Troscenka aiskina lietuviams, kas yra zemaiciu nuopelnas.
  Tiesiog Europos laikas baigesi, ateina Azijos.

 11. Patiketi drasos nereikia says:

  Tikejimas yra atsisakymas zinoti.

 12. >Bullshit says:

  Šiaip Troščenka pusiau Žemaitis nuo Skuodo, pagal mama, pusiau Dono Kazokas pagal tėvą.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top