Kaip vyras išgydė savo žmonos chronišką ligą – panikos priepuolius ir kovidoisteriją.

2020, 23 gruodžio, 6:47 | kategorija LPT | atsiliepimų (6) | peržiūrų 542 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vyras ir moteris

Turiu labai gerus draugus. Nuostabi šeima. Geras mylintis vyras ir graži atsakinga moteris. Viskas pas juos yra taip pat kaip ir kitose šiuolaikinėse šeimose.

Problemos pas juos tarpusavyje kyla taip pat dėl šiuolaikinės visuotinos priežasties – „mainstryminės“ žiniasklaidos ir socialinių tinklų vedamos „teisingo“ gyvenimo propagandos ir nuolatinio smegenų plovimo.

Mes visi esame socialios būtybės, todėl norom-nenorom bandome prisitaikyti prie to, kas šiuo metu dominuoja mūsų sociume. Net, jei tas gyvenimo būdas ir siekiai yra vien tik viešoje erdvėje dominuojančių ir pagal įvairias kvotas išmokslintų distrofikų sumąstytos gyvenimo vizijos, nieko bendro neturinčios nei su realiu gyvenimu, nei su gerove, nei su ateities numatymu.

Nekalbėsiu apie tai moteriai įteigtas gyvenimo vizijas, kuriomis ji be perstojo kankino savo vyrą. Dažniausiai užtekdavo tiesiog rimtai su ja pasikalbėti (arba man arba mano žmonai) ir ji suvokdavo savo pretenzijų absurdiškumą.

Bet ji turėjo vieną tikrai rimtą problemą, žiniasklaidos suformuotą chronišką ligą – panikos priepuolius. Kelis metus visi stebėjomės dėl tos ligos paūmėjimų.

Ji nei iš šio, nei iš to išbaldavo, pradėdavo giliai ir dažnai kvėpuoti, griebdavosi už širdies ir reikalaudavo kuo skubiau kviesti greitąją, nes pradėdavo dūsti. Atvykus greitajai ir suleidus raminamųjų, panikos priepuolis nurimdavo.

Vargšas vyras nebežinojo ko griebtis. Nuolatinės psichologų, neuropatologų ir kitokių „ufonautologų“ konsultacijos ir rekomendacijos. Kažkokie brangūs vaistai ir priemonės. Niekas negelbėjo nuo vis dažniau pasikartojančių priepuolių.

Ir štai, ateina 2020, didžiosios pasaulinės koronaaferos metai. Prost*** žiniasklaida kaip pašėlusi atidirbinėja mokių klientų užsakymus. Pasaulis pradeda eiti iš proto, nes iš kiekvieno šaldytuvo, rozetės, virdulio ir kitų elektronikos prietaisų nenustojamai pilasi bauginimai, grasinimai ir „gerųjų daktarėlių“ rekomendacijos.

Pas tą vargšą moterį nedelsiant paūmėjo panikos priepuoliai, jai visur vaidenosi vyyyyrusai. Jos sutuoktinis nebežinojo nei ką daryti, nei kaip saugotis, kad tik nuramintų iš proto besikraustančią savo brangiąją.

Mes su žmona taip pat bandėme ją raminti, –  bet kas mes tokie, juk negali VISI meluoti, čia gi didžiausi ir tituluočiausi specialistai ir valstybių vadovai įspėja apie baisią pandemiją ir kalnus lavonų.

Bet, štai, staiga pas juos šeimoje viskas nurimsta. Mes kaip visada atvažiuojame į svečius, o mūsų draugė rami, tačiau nešneka su savo vyru. Na, mes nekreipiam į tai dėmesio, juk nėra namų be dūmų, turbūt vėl dėl kokio nors laaaabai laaaabai svarbaus moteriško siekio negalėjimo įgyvendinti jie yra susipykę.

O dabar, jau daugiau nei pusė metų viskas pas juos yra ramu, ta moteris nebeturi jokių panikos priepuolių, šeimoje ramybė ir tarpusavio sutarimas.

Niekada nelendu į svetimų žmonių gyvenimus, todėl net nebandžiau klausti, kaip įvykp toks stebuklingas pasikeitimas. Bet štai, kartą jos vyras pats man papasakojo, kaip per vieną akimirką išgydė visas savo žmonos panikos atakas. Tai atsitiko per patį koronoisterijos piką – pavasarį.

Žmona pabendravusi ir prisiskaičiusi kažko feisbuke vėl pradėjo dūsti. Jis atnešė jai raminamųjų, – nepadėjo, isterija tik didėjo. Ji pradėjo reikalauti, kad jis nedelsiant kviestų greitąją ir vežtų ją į ligoninę, nes pas ją baisusis virusas.

Ji, esą per televiziją matė, kad Borisą Džonsoną per vieną naktį išgydė pajungę prie dirbtinio kvėpavimo aparato, todėl pradėjo rėkti, jog ir jai būtinai reikia kuo skubiau į hospitalį, nedelsiant prie to „stebuklingo gydymo įrankio“.

Neapsikentęs ir jau pakankamai nuo jos isterijų pavargęs vyras tiesiog skėlė jai labai svarų antausį, nuo kurio jį nukrito į lovą. Pasikeitimas buvo žaibiškas. Dusulys praėjo momentaliai. Isteriką ir paniką pakeitė nuostaba, šokas ir pyktis. Ji pradėjo ant jo šaukti, kaip jis drįso, ją „sunkiai sergančią“ mušti.

Nubėgusi į antrą aukštą ji pradėjo rinktis savo daiktus, kad išeitų iš namų, vėliau vėl grįžo ir ramiai išsakė viską, ką galvoja apie jo SIAAAUBINGĄ poelgį. Na, visko nepasakosiu. Jie nesikalbėjo apytiksliai vieną mėnesį, bet po to viskas grįžo į savo vėžes. Dabar ji nebeturi jokių panikos priepuolių, nebeliko ir kovidoisterikos.

P.S. Jokiais būdais nerekomenduoju elgtis taip, kaip šis mano pažįstamas, t.y. mušti savo žmoną, net jei ji balansuoja ties beprotybės riba. Viskas pas juos įvyko spontaniškai ir Dievas tiesiog apsaugojo juos nuo tų siaubingų gydymo metodų, kurie iš anksto buvo paruošti „kovidoligoniams“, ir kurie iki šiol taikomi pas budelius patekusiems žmonėms (tik mažesnėmis apimtimis, nei jie pradžioje tikėjosi).

Su meile ir rūpesčiu
Vladimiras Troščenka

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. Pabėgęs iš durnių laivo says:

  Ar sumrto skatinimas prieš moteris Lietuvoje leidžiamas?

 2. Vytas says:

  „Pabėgusiam iš durnių laivo“: prieš šaukiant „muša“, reiktų pagalvoti, ar tikrai muša. Ir būti bent kiek apsiskaitusiam. Antausis, ir stiprus, senai ir gerai žinoma „priemonė“ išvedimui iš isterijos. Gal ir nelabai korektiška, bet kai kuriems žmonėms kartais būna VIENINTELĖ efektyvi priemonė padėti. Kas šiuo atveju ir įvyko.

 3. Algirdas says:

  Jūreiviai specialiai apmokomi kaip elgtis su per daug panikuojančiais. Antausis turi būti ne per silpnas, bet ir ne per stiprus toks, kad žmogų gražintų į tikrovę, bet nepakenktų sveikatai. Dar jis turi būti skeliamas laiku ir vietoje tam, kad nereiktų kartoti ir kiti suprastų iš karto. Jeigu kas taip darytų, tą reikia atlikti jokių abejonių savo ketinimais nepaliekančiu veidu. Šaltai. Tada bus didžiausias poveikis.

 4. saul says:

  Tavo boba jūreivis? Troščenka turėtų pridėti,kad tą veikmą būtina atlikti išgėrus rusiškos vodkės ir…kasdien. Nieko naujo,ąmžiai bėga,bet niekas TOSE galvose nesikeičia. Aišku,kad savo bobą mušti,tai šventas reikalas.

 5. Saulius Kneizys says:

  Manau lengvas antausis siais laikais reikalingas visiems is musu. Daug girdejau apie si buda sustabdyti isterjia, pora kartu gyvenime panaudojau, bet negavau norimo rezultato – gal nebuvo pilna isterija, gal antausis is baimes per daug uzgauti artima zmogu, buvo per lengvas, bet mano atveju nepavyko. Manau, kad Saul, nors mano bendravardis (tikriausiai) yra paprasciausias internetinis trolis, kuris iesko komentaruose prie ko prikibti, straipsniu tikriausiai visai neskaito.

 6. Darius says:

  Sarnatai? Besarmačiai jūs čia esat tikri:))….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top