Lenkija ir Vengrija blokuoja LGBTIQ teisių įtraukimą į ES teisės aktus

2018, 15 gruodžio, 10:29 | kategorija Kelias | atsiliepimų (6) | peržiūrų 528 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Lenkija ir Vengrija užblokavo „LGBTIQ“ teisių įtraukimą į bendrą Europos Sąjungos pareiškimą. Praėjusią savaitę Lenkijos ir Vengrijos atstovai suerzino kitas ES valstybes nares vetuodamos akronimo „LGBTIQ“ įtraukimą į bendrą užimtumo ir socialinių reikalų ministrų pareiškimą, kurio tikslas – skatinti „lyčių lygybę skaitmeniniame amžiuje“.

LGBTIQ nurodo į asmenis, kurie savo tapatybę kildina iš lesbietiškumo, homoseksualumo, biseksualumo, translytiškumo, interseksualumo ar eksperimentinio savo lytiškumo kvestionavimo.

Užimtumo ir socialinių reikalų ministrai priklauso ES Užimtumo, socialinės politikos, sveikatos ir vartotojų reikalų (EPSCO) tarybai. Paskutinis jos susitikimas įvyko gruodžio 6 d. Briuselyje.

Dabar oficiali EPSCO tarybos išvada referuoja į „lyčių lygybę, jaunimą ir skaitmenizaciją“. Norėdama nuraminti kitas valstybes nares, kurios, kaip kalbama, buvo įsiutusios dėl Lenkijos ir Vengrijos veto, Austrija kaip ES Tarybai pirmininkaujanti šalis prie dabartinio dokumento pridėjo nuorodą į „LGBTIQ“. Vis dėlto šis papildymas yra laikomas tik „pirmininkavimo išvada“, kuri neturi teisinės ES tarybos išvadų reikšmės.

Politico praneša, kad Nyderlandų socialinės politikos ir užimtumo ministras Wouteris Koolmeesas LGBTIQ teises pavadino „esminėmis ES vertybėmis“.

„LGBTIQ įtraukimas ir lygybė yra esminės Europos Sąjungos vertybės. Čia yra riba. Niekada neisime į kompromisus dėl savo principų. Tai nėra diskusinis klausimas ir niekada neturėtų būti problema jokiai valstybei narei. Todėl džiaugiuosi, kad nuoroda sugrąžinta į tekstą. Nors labai gaila, kad negalime jos priimti kaip tarybos išvados“, – sakė W. Koolmeesas.

Gaystar News praneša, kad atsakydama į Lenkijos ir Vengrijos atsisakymą pritarti homoseksualumą palaikančiai kalbai Maltos vyriausybė sudarė kitą LGBT palaikantį dokumentą. Jis ragina Europos Komisiją priimti „ryžtingą visą ES apimančią [LGBT] strategiją“. Dokumentą pasirašė 19 ES šalių, tačiau jis nėra teisiškai įpareigojantis.

Lenkija ir Vengrija dėl to, kad nepritaria kraštutinės kairės globalistinei politinei darbotvarkei, yra laikomos įkyrinčiomis kitoms valstybėms narėms. Tiek Lenkija, tiek Vengrija nuolat kovoja prieš santuokos ir šeimos sampratos pakeitimą, vaikų indoktrinaciją LGBT ideologija ir prievartinį migrantų apgyvendinimą jų teritorijoje. Vengrijos užsienio reikalų ministras Péter Szijjártó sukėlė sąmyšį atvirai pasakęs, kad jo šalis nori „išsaugoti Europą kaip krikščionišką Europą“ ir kad Vengrija išliktų „krikščioniška tauta“.

Tuo tarpu Lenkijai ES priekaištauja dėl to, kad ši svarsto įstatymus, kurie kriminalizuotų negimusių kūdikių, kurie turi negalią, abortą.

versta pagal „Poland and Hungary block ‘LGBTIQ rights’ from being enshrined in EU legislation“

šaltinis: laisvavisuomene.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. Vytas says:

  Ačiū Dievui, kad nors dvi šalys lieka padorios šiuolaikinių bepročių karalystėje. ES kai kurios šalys, tokios, kaip Nyderlandai, tiesiog peržengia bet kokias ribas brukdamos visai sąjungai savo požiūrį apie LGBT. LGBTIQ įtraukimas ir lygybė yra ESMINĖS Europos Sąjungos vertybės.“ – šaukia tos valstybės ministras. O jei man ta vadinamoji lygybė, o teisingiau noras jėga įbrukti kitoms tautoms savo tiesas visiems kitiems, nepatinka? Kur gi ta taip Olandijos propaguojama TOLERANCIJA kitaip mastantiems ir turintiems kitokią sampratą apie VERTYBES? Apie Lietuvos valdžios atstovų poziciją šiuo klausimu aš jau ir nekalbu. Žinant kokios orientacijos yra D.Grybauskaitė net klausimo nekyla.

 2. Socialistas says:

  LGBT taip vadinamos teisės tai ne lygybės siekimas, o tikslas iškelti tuos iškrypelius aukščiau už visus normalius ir padaryti juos privelegijuota kasta.

 3. Ec says:

  Įdomu ką tie veikėjai laiko svarbiau, demokratiją ar sodomiją. Jei Europai sodomija svarbiau už demokratijją, tuomet nėra ką ir kalbėti, o jei demokratija nors ką nors reiškia, reikėtų tuo klausimu surengti referendumus kiekvienoje šalyje ir nusiraminti taip uždedant tašką šiame klausime.

 4. konkurencijos nėra says:

  Referendumas būtinas, bet demokratija, vyrai, jos NIEKADA nebuvo, nėra ir nebus!

 5. vyt says:

  Reikėtų platesnės diskusijos ,kur tai galų gale nusvestų EU?

 6. tiek says:

  ta sodomija yra praktiškai vos ne išlepusių ir atbukusių jutimų turčių išmislas .Iš čia ir tų sodomitų siekis įteisint tai kaip eilinę savo privilegijuotos kastos „smulkmeną“.Juk ir senovės Romoj sodomitai – tai pirmiausia senatoriai ,etc.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top