Lietuvos valdžios nebeturime

2017, 6 gruodžio, 13:40 | kategorija LPT | 15 komentarų | peržiūrų 747 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Gr4sm4s nacionaliniam saugumui

2017 m. gruodžio 6 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos ir buvusio Seimo nario Audriaus Nako spaudos konferencijos Seime pranešimas „Lietuvos valdžios nebeturime“.

Spalio 16 d. spaudos konferencijoje pranešėme, kad Vilniaus miesto apylinkės teismui nustačius, jog VSD vadovo Dariaus Jauniškio ir AOTD prie KAM buvusio vadovo Alvydo Šiupario veiksmuose yra piktnaudžiavimo tarnyba požymiai, kreipėmės į Generalinę prokuratūrą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo dėl Z. Vaišvilos ir A. Nako įrašymo į 2015 m. Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą.

Šiemet VSD vadovas D. Jauniškis patvirtino, kad Zigmas Vaišvila ir Audrius Nakas ir nebuvo grėsmės Lietuvos nacionaliniam saugumui, paaiškino jų abiejų įrašymo į 2015 m. Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą priežastį – Rusijos žiniasklaida cituoja R. Paulauską ir Z. Vaišvilą. Dėl A. Nako įrašymo VSD nenurodė jokių priežasčių. Tačiau Generalinė prokuratūra atsisako pradėti ikiteisminį tyrimą dėl tokia veikla užsiimančių pareigūnų.

2016 m. „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime“ Z. Vaišvilos, A. Nako ir kitų, 2015 m. „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime“ įrašytų, asmenų neliko.

D. Jauniškis, išsigandęs Z. Vaišvilos ir A. Nako kreipimosi į teismą dėl šio šmeižto privataus kaltinimo tvarka, 2017-09-29 VSD raštu raštu patvirtino, kad į 2015 m. „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą“ Z. Vaišvila ir A. Nakas įrašyti, nors ir nebuvo grėsmės nacionaliniam saugumui, kad tai padaryta dėl to, kad signatarus R. Paulauską ir Z. Vaišvilą per 2 metus ir 3 mėnesius Rusijos žiniasklaida citavo 15000 kartų, t.y. apie 7500 kartų kiekvieną. VSD nurodė, kad per tą patį laikotarpį Seimo pirmininkę L. Graužinienę citavo net 18000 kartų, Vilniaus miesto merą R. Šimašių – 9000 kartų. Tačiau L. Graužinienė ir R. Šimašius į Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimus neįrašyti.

Kodėl į Grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui neįrašomi lietuvių kalbą naikinantys Gediminas Kirkilas ir jo ilgamečiai kolegos Seime, dabartinis Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, ilgametis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius?

Kodėl „Talka Tautai ir Kalbai“, kurios vadovas ir dabartinis Seimo Švietimo ir Mokslo komiteto pirmininkas akademikas E. G. Jovaiša surinktus Lietuvos piliečių parašus pristatė buvusiam Seimui, neveikia dabartiniame Seime? Kodėl „Talka Tautai ir Kalbai“ ir E. G. Jovaiša neįrašyti į Grėsmių Lietuvos saugumui vertinimus, jei jų veikla nesutampa su G. Kirkilo, S. Skvernelio ir L. Linkevičiaus veikla?

Kodėl Zigmas Vaišvila, 1989 m. sausio 15 d. su kitais sąjūdiečiais Kazimieru Motieka ir Romualdu Ozolu išrinkti XI-ojo šaukimo Lietuvos TSR Aukščiausios Tarybos deputatais, drauge su a.a. poetu ir sąjūdiečiu Justinu Marcinkevičiumi ir Jūrate Kupliauskiene privertė Lietuvos TSR Aukščiausiosios Tarybos Prezidiumą 1989 m. sausio 25 d. įsaku XI-2745 įgyvendinti Sąjūdžio ir Tautos siekį įteisinti valstybinį lietuvių kalbos statusą net okupacijos sąlygomis?

Atsakymą 2016 m. kovo 30 d. spaudos konferencijoje pateikė pats Lietuvos VSD vadovas D. Jauniškis: „Mes manome, kad tam tikri pasisakymai kelia grėsmę,.. parodo, kad Lietuvoje yra ir kitaip mąstančių, ..“. Dariau Jauniški, kas tie „Mes“? Išvardink juos, tuos menkystas! Ar esi bailys!? Toks bailys vadovavo specialiųjų operacijų būriui „Aitvaras“, o dabar vadovauja Lietuvos valstybės saugumui!

Štai kodėl į Grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui vertinimus gali būti įrašyti tik tie, kurie, pasak tų kūrinių, skelbiamų rimtais veidais valstybės vardu, rašinėtojų, nėra grėsmės nacionaliniam saugumui, ir kodėl tokie Grėsmių sąrašai bei panašūs dokumentai labai reikalingi Lietuvą kontroliuojančioms jėgoms. Priežastys – tik politinės, valdžios baimė, kad jai iš po kojų slysta užgrobta valdžia.

Tai patvirtino ir Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Redas Savickas, 2017-10-26 nutarimu atsisakęs pradėti ikiteisminį tyrimą dėl VSD ir AOTD prie KAM vadovų piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir mūsų apšmeižimo (štai kodėl Seimas šiemet per 3 minutes panaikino privatų kaltinimą!). Prokuroras R. Savickas teigia, kad Z. Vaišvila ir A. Nakas, kaip grėsmės Lietuvos Respublikos saugumui, tariamai įvardinti nebuvo, o mes piktintis apšmeižimu negalime, nes Z. Vaišvilos citavimas Rusijos žiniasklaidoje yra tiesa.

Generalinės prokuratūros mes prašėme įvertinti ne mūsų citavimus Rusijos žiniasklaidoje (A. Nako citavimo saugumiečiai net nenurodė, tik šis „begėdis“ kūrė Birželio 3-iosios grupę), bet mūsų įtraukimo į 2015 m. „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą“ pagrįstumą. Prokuroras R. Savickas to nepadarė.

Teisiškai kvalifikuotas prokuroras negali nesuprasti, jog asmenų įtraukimas į grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą yra jų veiklos pripažinimas grėsme mūsų nacionaliniam saugumui.

Šį prokuroro R. Savicko nutarimą skundžiame teismui. Ir prašome teismo išreikalauti duomenis apie labiausiai Rusijos žiniasklaidos cituojamą Lietuvos asmenį – Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę.

Mes nesuprantame, kodėl ši Rusijos Federacijos valstybės paslaptis neįtraukiama į Lietuvos Respublikos grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimus.

Beje, š.m. spalio 16 d. Z. Vaišvila ir A. Nakas kreipėsi į Respublikos Prezidentę D. Grybauskaitę ir Seimo Pirmininką V. Pranckietį dėl D. Jauniškio ir A. Šiupario neatidėliotino atleidimo iš užimamų pareigų.

Po mėnesio Prezidentės kancleris Giedrius Krasauskas atsakė, kad Respublikos Prezidentė su šiuo kreipimusi susipažino. Respublikos Seimo Pirmininkas kol kas tyli.

Lietuvos valstybės laivas su griūvančiu Gedimino kalnu ir su Lukiškių aikštėje iškelta Vyčio vėliava stabiliai skęsta. Tauta pasitinka valstybės atkūrimo šimtmetį. Šventės skęstančiame laive vis dažnesnės ir gražesnės.

Belieka konstatuoti, kad nebeturime Lietuvos valdžios, kuri vykdytų savo konstitucines pareigas.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 15

 1. ligonis says:

  Sarmatas užsiciklino ant to vargšo Vaišvilos.Nesuprantu,kodėl vėl tas Vaišvila,dėl ko čia Vaisvila,iš kur tas vargšas Vaišvila?Ką ,jau nebeliko anksčiau buvisiuųjų, Lietuvos gelbėtojų? Kur dingo,anksčiau buvusieji kelrodžiai prezidentai,signatarai kr kiti Lietuvos mokslo šviesuliai ir didžiavyriai,taip aktyviai proteguojami Sarmatu?

 2. Toto 2o ligonis says:

  Manau, kad čia tamsta užsiciklinote. Aiškiai Jums čia ne vieta, yra liuks svetainė— delpukais vadinasi, tad, ten ir reiškitės.

  P.S. nebent gausite pažymą iš gydytojo :)

 3. Alvydas says:

  Tas įvyko už alaus butelį ir skalbimo miltelius 2004.

 4. Antanas says:

  Lietuvos Respublika gyvena pagal Europos Konxtitucija.Mes vergai savo zemeje/

 5. ligonis says:

  Nenukabinkite nosies,Vieta-ne vieta.Komsorgai ir ir kiti buvusieji funkcionieriai visada jautėsi pakylėti tarp paprastųjų ir net dabar, dar nepamiršta primintii „tikrająją’ mūsų vetą.Ten ,tarp Jūsų ,visada buvo vykdomi nurodymai iš aukščiau.Tačiau laikas bėga ir Jūs pašvilpaukit tėvukai.Alvydas,matyt,tiek talonu, dar prie sovietų ,yra gavęs skalbimo milteliams nusipirkti,kad ir po siai dienai,iš nevilties skandinasi alaus bambalyje.Tos kremliaus proškos neišskalbia sovietinio tvaiko ,niors tu ką.Kaip bebūtų keista,bet aš Jus gilai užjaučiu ir linkiu įdėti daugiau pastangu į Jūsų sunkų Lietuvos išlaisvinimo reikalą.

 6. Dwade says:

  Taigi Vaišvila vos ne vienintelis neparsidavė Amerikai, dar laikosi žmogus

 7. pestininkas says:

  Ligoniui,linkiu pasveikti! Su pagarba, kai žeminat kitą, atminkit, kad ir pats pažemintas galit būti!!!! Manau šis portalas NE patyčių!

 8. saul says:

  Pestininkas pabudo ir nusprende,kad sis portalas ne patyciu.Nagi,nagi,o kaip Tamstos atsiliepimai ir nuomone apie zydus? Ju niekinimas ir istorijos perrasymas? Kaip ten su tom duju kamerom ir pasauliniu zydu samokslu? Nacizmas auksciau uz demokratija,ane?Taigi ,kai zemiinat kitus……pamokymai ir pabarimai atrodo juiokingi.Juokiasi puodas ,kad katilas juodas.

 9. pestininkas says:

  Gerb. Saul, tamsta iš tu žmonių kuriė „skaito knygą, ir mato špygą“! Nes jei pats dometumėtės kiėk daugiau apiė pasaulio politinius procesus, pats viską žynotumėt! Bet jei pats ko nežynot, tai nereiškia kad to nėra, daugiau domėtis reikia, o ne beletristikas skaityt! Aš atsakingai teigiu kad, jei kita tauta daris blogus darbus kitai ar kitoms tautoms, tai aš taip pat apiė tai parašysiu! Jei pas jūs smegenyse, dar mokyklos doktrina gyva, tai ir mintis tamstos aiški! Ir nereikia piktintis kai pats esat pašiėpiamas kitų, kai pats nerodot pagarbos niėkam. Jei nesidomit niėkuo daugiau, o tik tuo ka pateikia ofic. žyniaspjauda, tai gal daugiau neberašykit. O pasidomėt tai galit, ar nenorit?

 10. sigitas elinis says:

  2 pasaulinis karas buvo sukeltas anglosaksų ir JAV su tikslu prispausti po padu išlikusias po 1 pasaulinio ie atsigavusias Europos valstybes prie to pačio dar iš to pasidarant gražaus pinigo ir pateikiant dolerį kaip vienintelę pasaulinę valiutą.Prie to pačio aktyviai naudojant „žydų genocido kortą“ kaip šios tautos naikinimą,kad tuo prisidengę įtakingieji žydai turėti galingą ginklą prieš tą pačią Europą.Kas dar nežinote,kad Hitlerio Vokietija buvo prikelta išimtinai JAV ginklas JAV funkcionierių rankose,Rusija taip pat dalinai ,tačiau Stalinas nebuvo lengvai kontroliuojamas.Yra toks posakis: žydas muša-žydas pats ir rėkia“,taigi genocidas vykdomas buvo tik prastuomenėje,visi nors kiek įtakingesni ar turtingesni buvo perspėti ir laiku dingo iš karo apimtos Europos dar gerokai prieš prasidedant tam vadinamui genocidui.

 11. saul says:

  Zynom,zynom,vyska mes zynom ir vyska mes skaitome.Na o del to pasiepimo,tai cia …kas kaip ir ka sugeba pastebeti ir suvokti.Kitas ir baslio,ne tai,kad siaudo, savo akyje nepastebi DDD. Mano nuomone,tai Pons ta knyga pats skaitote is desine i kaire-ka jau kalbeti apie pasaulinius procesus.Matot…Jusu ir dar 2 sio tinklapio komentatorininku nuomone dar neduoda Jums jokiu teisiu i absoliucios tiesos „prapaviedniko“ statusa.Greiciau atvirksciai-Jusu pasauleziuros ir „pasaulio supratimo“ individu pasaulyje yra visiska mazuma. Beveik visi,save skelbiantys globalios politikos ir vyyysokiu ten :doktrinu“ zyyynovu paziuros dazniausiai orientuotos i rytus.As,taip pat Jums siulyciau plesti pasauleziura,pradedant skaityti ne vien tik rusiskaja spauda.Nors…labai abejoju ar pons mokate daugiau,kaip viena uzsienio kalba.Su pagarba ir gilia uzuojauta pasauliniam politikos korifejui“saul“.

 12. pestininkas says:

  Užuojauta jums saul! Manau visi dabar pagavo tamstos mintį, o ta mintis, sukurta globalios tablojdijos, nes kartojat tą pačią mantrą ka ir jiė, “ rusai puola“! Ir viėną kart baikit vakariėtiškų blogybių kritikus vadinti „rosijai“ prijaučiančiais, tai galima skirti tik tiėms kas šlovintu RF!, bet tokių kažkaip šiam portale kaip ir retai sutikt galima! Taigi jeigu pats nematot pasaulio tokio koks jis ira, tai nereiškia kad kiti negali suprast, to kas vyksta teisingai. Tarp kitko klaidinga galvot gad informaciją apiė rusija galima gaut tik iš oficijalios žyniasklaidos, ten labai daug ir antiputinišku resursu. Ir pasikartosiu dar kart RF valdančiujų šeimininkai tiė patys, kas ir mūsų, ir daug kitų šalių! Ir tai ne kiėno nors teorijos, o paprasčiausiai taip ira, ir bet kas galit galvas i siėnas daužyt, ir vadint samokslų teorijom, bet taip ira! Ir geras tūkstantis metu vyksta spektaklis tautoms, ir tai ne kiėno nors teorijos bet realybė! Ir beja saul tikrą padėtį matančių žmonių, ira jau pakankamai daug, kad pats bendraujat su tokiais užzombintais kaip pats, tai nereiškia kad tikrą padėtį pasaulije matančiu  nedaug! Ir dar pacituokit mane kurioje viėtoje aš tyčiojausi priėš žydus, aš rašau remdamasis visiems prieinamais faktais, kuriuos susirast gali bet kas, kas moka barškint klaviatura ir turi galvoje protą! Tai parodo ir sigito eilinio komentaras, su kuriuo pilnai sutinku, nes žmogus jiėškojo ir rado informaciją, ja patikrino su kitais šaltiniais, ir apmastes pateikė.Viskas paprasta brangus žmogeli saul! 

 13. saul says:

  As neturiu tiek laiko pesiotis su uzzombintais komentatoriais,kurie teigia.kad “ rašo remdamasis visiems prieinamais faktais, kuriuos susirast gali bet kas, kas moka barškint klaviatura“ Kokius dar faktus ,“brangusis“,kokius dar faktus????( pateikite nors 1 FAKTA,kad nebuvo zudomi zydai duju kamerose) As matau,kad Jus nezinote,ka[p yra enciklopedijoje apibreziama fakto reiksme,Et…ka daugzodziauti.Kas del atsiliepimu ir zyu apibudinimo,tai Jusu „genialias“tezes gali paskaityti bet kuris Sarmatu skaitytojas,jei dar jos neistrintos.Labai atsiprasau visu,bent kiek,mastanciu zmoniu ,kad isiveliau i sia bevaise didkusija.

 14. Svetimas says:

  Lelininkai sukuria valstybiu,tautu valdymo modelius(finansu,mokslo,religijos,kulturos ir t.t.)ir juos idiegia.Jie stebi kaip vystosi procesas.Negave norimo rezultato procesa atnaujina.

 15. pestininkas says:

  Saul aš jums ne moze, kad vedžiotčiau po interneto tolius, jei niėko nesugebat rast, tai tamstos problema, gal geriau neliskit i rimtus portalus, galit likt delfidėse ir t.t. sudiė jums, be pykčio, nes ant neadekvačių tautiečių negaliu pykti! Ir Ramybės Jums!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top