- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Linkime jums viso, viso, viso…

atvirukas

Kalėdos – žiemos saulėgrįžos, saulės sugrįžimo šventė. Šiandien šeimos šventė, ramybės, susikaupimo diena.

Kalėdas tradiciškai minime taip, kaip mums patinka, kaip jas šventė mūsų tėvai ir seneliai, todėl šiandien vieni jas mini, kaip saulės sugrįžimą, kiti, kaip Kristaus gimimo šventę, o treti.. treti tiesiog švenčia nesukdami sau galvos dėl detalių.

Šioje vietoje galime pastebėti, jog tai tikrai šventė visiems – visi joje gali rasti sau vietą, pasveikinti vieni kitus, palinkėti geros nuotaikos, pasidalinti dovanėlėmis ar šypsenomis – kaip kas įpratę.

Ta proga sveikiname savo skaitytojus bei jų šeimos narius su artėjančia švente, ir, nors ateinantys žalios ožkos metai žada būti gana neramūs dėl įtemptos situacijos Europoje bei pasaulyje, dėl būsimų pakitimų Lietuvoje ryšium su stojimu į €uro zoną, tačiau norime jums priminti paprastą tiesą – neįmanoma nugalėti to, kas nepasiduoda ir su optimizmu žvelgia į ateitį kas siekia tikslo nesiskųsdamas ir su šypsena ištiesia pagalbos ranką vargstančiam.

Linkime jums visada šypsotis, tikėti savo jėgomis ir galimybėmis, visada aplink matyti tik draugus ir žinoti, jog jie visada išties pagalbos ranką, jei prireiks.

Linkime suvokimo, leisiančio jums savo garbę, pagarbą vyresniems, meilę artimiesiems, pagalbą vargstantiems, pareigą savo žemei bei visuomenei – be jokios vidinės prievartos, kaip savaime suprantamą dalyką, visada sugebėti iškelti aukščiau savo asmeninių interesų – tai aukščiausia siektina žmogaus dvasinio išsivystymo pakopa.

Su šventėmis Lietuva!

sarmatas.lt – kolektyvas