Ministerijos kova su mokytojais – užrakinami tualetai, išnešami minkštasuoliai

2018, 1 gruodžio, 12:11 | kategorija LPT | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 225 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Mokytojų mitingas prie Seimo | infa.lt nuotr.

Valdas Vižinis | Facebook

Šiandien ( lapkričio 30) buvo daug .. važiavau į mokytojų mitingą, ten paprašytas jau skubiai spaudžiau į ministeriją palaikyti varomus iš ten mokytojus.

Nežinau ar įmanoma dar kvailiau sugalvoti. Nežinau kodėl jie pamanė galį išspausti sukilusius pedagogus, turinčius kovinę, taip, taip, būtent kovinę užduotį laikytis, kol atvyks pastiprinimas nuo Seimo, kuriems jau senai neberūpi asmeniniai atlyginimai , kurių negaus už streikuotas dienas. Kurie dabar spaudžiasi vienas prie kito ir jaučia neįtikėtinus bendrystės dalykus. Kovos bendrystės..

Užrakinami tualetai, paliekamas tik pirmame aukšte, išnešti iš koridorių minkštasuoliai. Liudiju – ir čia dvi Lietuvos. Viena ta, augančiuose mitinguose ir kita, šilta kabinetinė, mananti štai taip, ateis, pagrūmos teismais ir policijomis ir viskas .. visi pabėga.

Idiotizmas tikrai turi kažkokio lyg šventumo, kažkokio anapus pajautos.

Prie ministerijos neįleidžiami mindžikavo žurnalistai, Naglis Puteikis. Budėtoja, nieko nebegirdinti, nebematanti. Taip jai buvo liepta.

Teko vytis įvažiuojančią pro ministerijos vartus ministrę. Visa govėda. Kol media įsijungia kameras, už ministrės darau duris ir patenku į vidų. Puteikis sveria mažiau ir laiptais lipa žvaliau.

Bėgdami persimetame keliomis frazėmis apie kandidatavimą. Salėje randame ramias streikuojančias mokytojas. Jokios panikos. Ramybė, kurią teikia įsitikinimas teisumu.

Atsisėdame, laukiame kas bus ..

Ir BUVO.. NEĮTIKĖTINI VAIZDAI .. grįžta mitingavę mokytojai prie Seimo, nešimi vėliavomis, vaikais. Pro langą pirmam aukšte byra žurnalistai.. Kvapą gniaužia mokytojų giedamas himnas, šalia samdomi apsaugos rūstūs vyrukai su pistoletais.. Ilgai, ilgai skamba dainuojamos lietuvių liaudies dainos.

Garbės žodis, fantasmagorija. Kai prieš užmiegant žmogus paleidžia pasąmonę, kuriančią neįtikėtinus vaizdinius.

Ir viskas – himnas, dainos, blykstės, mokytojų skandavimas uždarytiems AČIŪ.. visa tai pagauna suka tave, smelkiasi, ištirpina bendrume.

Atvykusi policija patenka į blyksčių sieną. Nuo šiandien jie Žvaigždės.

Spaudžiu į kampą ministerijos vyruką piktu veidu. Ir juk veidas ne jo. Ministerijos. Priverstas tokį nešioti..vėliau jis dingo, o kad mokytojai nebebūtų dirglūs, rūsčius apsaugos vyrukus keičia dvi simpatiškos tos pačios tarnybos moterys. Be ginklų.

Čia jau vėliau, kai atvykęs Seimo narys Tomilinas su streikuojančiais susitaria dėl 30 mokytojų galimybės pasilikti. Nors kas ten juos skaičiuos ..

Vėliau daug klegesio .. žmonės keičiasi atvirumu. Didelę dėžę priteptų namuose sumuštinių atneša paprasta moteris, už tas lėšas galėjusi savaitę pietauti. Ant stalo atsiranda šeši trilitriai obuolių sulčių .. vėl palaikantis mokytojus žmogus, išeinant matau žmones nešančius maišeliuose maistą.

Ne, lietuviai. Netikėkite kai mus laidoja. Mus laidoja niurzgos.

MES kitokie. JAU. Ir JIE dar to nežino, dar gyvena patogiuose propagandistų pučiamuose informacijos burbuluose..

Man rodos nebeilgai..

 

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top