Mirštantis nuo COVID-19 pacientas pasveiko po to, kai teismas nurodė ligoninei skirti jam ivermektiną

2021, 3 gruodžio, 10:57 | kategorija Alternatyva | 1 atsiliepimas | peržiūrų 701 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Ivermektinas

Pasak šeimos advokato, pagyvenęs COVID-19 pacientas pasveiko po to, kai teismo sprendimu jam buvo leista gydytis ivermektinu, nepaisant ligoninės, kurioje jis buvo gydomas, pasipriešinimo, praneša Epoch Times.

Po to, kai Ilinojaus ligoninė primygtinai reikalavo pacientui skirti brangaus remdesiviro ir gydymas nepavyko, jo gyvybė buvo išgelbėta tik po to, kai teismas nurodė leisti nedirbančiam joje gydytojui naudoti nebrangų ivermektiną jam gydyti, nežiūrint į atkaklius ligoninės prieštaravimus.

JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) yra paatvirtinusi ivermektino tabletes, kaip skirtas žmonėms, sergantiems žarnyno strongiloidoze ir onchocercioze – dviem ligomis, kurias sukelia parazitiniai kirminai.

Kai kurios vietinės ivermektino formos buvo patvirtintos gydyti išorinius parazitus, tokius kaip galvinės utėlės, ir odos ligas, tokias kaip rožė. Vaistas taip pat patvirtintas naudoti gyvūnams.

FDA suteikė Remdesivir skubios pagalbos leidimą gydyti tam tikrų kategorijų žmones, kurie buvo hospitalizuoti dėl COVID-19.

Tačiau ivermektino naudojimas gydant žmones, sergančius COVID-19, tapo prieštaringas, nes FDA nepatvirtino jo vadinamojo tinkamumo naudojant gydyti šiai ligai, kurią sukelia SARS-CoV-2.

Kritikai jau seniai kaltino FDA vilkinimu ir pavojingai perdėtu atsargumu bei abejingumu žmonių kančioms, reguliuojant leidimus vaistams, o tai paskatino tuometinį prezidentą Donaldą Trumpą 2018 m. gegužę pasirašyti „Teisės išbandyti“ įstatymą.

Įstatymas, pasak FDA, „yra dar vienas būdas pacientams, kuriems buvo diagnozuotos gyvybei pavojingos ligos arba būklės, ir kurie išbandė visus patvirtintus gydymo variantus, bet negali dalyvauti klinikiniame tyrime, gauti tam tikrus nepatvirtintus gydymo būdus“.

Gydytojai gali laisvai skirti ivermektiną COVID-19 gydymui, nors FDA teigia, kad jo naudojimas ne pagal priskirtą jam etiketę tam tikromis aplinkybėmis gali būti žalingas. Agentūros teigimu, šiuo metu vyksta klinikiniai vaisto, skirto COVID-19 gydymui, bandymai su žmonėmis.

Vaistas „neabejotinai“ išgelbėjo pagyvenusio paciento gyvybę, „nes jo būklė pasikeitė iškart po to, kai jis išgėrė ivermektiną“, – „The Epoch Times“ sakė šeimos advokatė Kirstin M. Erickson iš Čikagos Mauck and Baker.

71 metų Sun Ng, kuris atvyko į Jungtines Valstijas iš Honkongo švęsti savo anūkės pirmojo gimtadienio, susirgo COVID-19 ir po kelių dienų buvo arti mirties.

Spalio 14 d. jis buvo paguldytas į Edvardo ligoninę, Napervilyje, Ilinojaus valstijoje. Jo būklė labai pablogėjo, po po kelių dienų jis buvo intubuotas ir prijungtas prie plaučių ventiliatoriaus.

Vienintelis Ng vaikas, duktė Man Kwan Ng, turinti mechanikos inžinerijos daktaro laipsnį, atliko savo tyrimą ir nusprendė, kad jos tėvas turėtų vartoti ivermektiną, kuris, kai kurių gydytojų nuomone, yra veiksmingas prieš COVID-19, nepaisant prieštaringų FDA nurodymų.

Tačiau, prieš dukters norą, ligoninė atsisakė skirti ivermektiną ir neleido pasinaudoti gydytojo, pasirengusio jį skirti, paslaugomis.

Dukra tėvo vardu kreipėsi į teismą, ir lapkričio 1 d. DuPage apygardos apygardos teismo teisėjas Paulas M. Fullertonas paskelbė laikiną teismo sustabdantį nurodymą, įpareigojantį ligoninę leisti pacientui duoti ivermektiną. Ligoninė atsisakė vykdyti teismo įsakymą.

Tolesniame lapkričio 5 d. teismo posėdyje Fullertonas pareiškė, jog vienas liudijęs gydytojas Sun Ngą apibūdino kaip „iš esmės gulintį mirties patale“, turintį tik 10–15 procentų tikimybę išgyventi.

Ivermektinas gali turėti nedidelį šalutinį poveikį, pvz., galvos svaigimą, odos niežėjimą ir viduriavimą, kai vartojama Ng reikalinga dozė, tačiau „šių šalutinių poveikių rizika yra tokia minimali, kad dabartinė pono Ng padėtis yra šimtą kartų didesnė už šią riziką“, – sakė Fullertonas.

Tą dieną teisėjas paskelbė preliminarų įsakymą, nurodydamas ligoninei „nedelsiant suteikti… laikinas skubios pagalbos privilegijas“ Ng gydytojui daktarui Alanui Beinui „skirti tik šiam pacientui ivermektiną“.

Lapkričio 6 ir 7 dienomis ligoninė atsisakė vykdyti teisėjo įsakymą, neleisdama gydytojui Bainui patekti pas savo pacientą. Ligoninė teigė, kad negalėjo įsileisti Baino, nes jis nebuvo paskiepytas nuo COVID-19, o vyriausiasis medicinos pareigūnas negalėjo „pasirūpinti“ Bainu, skiriančiu ivermektiną.

Lapkričio 8 dieną dukros advokatai teismui pateikė skubų pranešimą, ir Fullertonas išklausė abi puses. Teisėjas įspėjo ligoninę ir pakartojo, kad ji turi leisti Bainui 15 dienų atlikti savo darbą. Kai ligoninė pateikė prašymą atidėti įsakymą, Fullertonas jį patvirtino ir vėl liepė įstaigai jo laikytis.

Atrodo, kad ivermektinas veikė, o Sun Ng pasveiko nuo COVID-19. Iš ligoninės jis buvo išleistas lapkričio 27 d.

„Mano tėvo pasveikimas buvo nuostabus“, – sakoma jo dukters Man Kwan Ng pareiškime.

„Mano tėvas yra kietas žmogus. Jis taip sunkiai dirbo, kad išgyventų, ir, žinoma, tai Dievo ranka

Jis nustojo naudoti deguonį praėjus maždaug trims dienas po to, kai išėjo iš reanimacijos. Jis pradėjo valgyti per burną prieš išleidžiant iš ligoninės. Jis grįžo namo nesinešdamas su savimi deguonies balionėlio ir prie skrandžio pritvirtinto maitinimo vamzdelio.

Dabar jis gali stovėti su vaikštyne prie lovos ir treniruotis žingsniuoti. Po to, kai mėnesį buvo prijungtas prie dirbtinio plaučių ventiliavimo aparato intensyviosios terapijos skyriuje, jo veikla pranoko mūsų lūkesčius. Šlovė Viešpačiui“.

Advokatas Eriksonas ištarė, kad „laimingas“ galutinis rezultatas suteikia „nacijai vilties“.

„Sulaukiame skambučių iš visur“, – pasakojo ji „The Epoch Times“. „Žmonės, norintys paduoti ligonines į teismą po to, kai kažkas mirė, nors prieš tai norėjo gauti vaistų ir negalėjo. Akivaizdu, kad tai kitoks, sudėtingas atvejis, nes medicininės aplaidumo atvejis yra labai sunkus.

Žmonės tiesiog nori daryti tai, kas geriausia jų šeimos nariams – „patiems susirasti ivermektiną“, turėti jį po ranka „ir naudoti jį, kai kam nors pradeda pasireikšti simptomai“, – sakė Ericksonas.

Ericksonas pasakojo, jog norėdami sužinoti daugiau informacijos apie ivermectin ir kaip jį gauti – žmonės turėtų apsilankyti „Front Line COVID-19 Critical Care Alliance“ svetainėje adresu Covid19CriticalCare.com.

Keithas Hartenbergeris, Edward-Elmhurst Health viešųjų ryšių sistemos direktorius, atsisakė komentuoti.

„Negalime komentuoti dėl pacientų privatumo gairių“, – elektroniniu paštu „The Epoch Times“ rašė jis.

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Manau, kad aprašytas atvejis – banalus, kasdienis reiškinys. Gydyti pigiais vaistais – neleistina „prabanga“, net jei brangus remdesiviras ir nepadeda. Ir jei ligonis neturi atkaklių artimųjų, tada jo kelias lieka vienas – ANAPILIN. Čia ir aprašytas toks atvejis, kai atkaklios dukros ir padoraus teisėjo dėka žmogus liko gyvas. O jei laiku būtų pradėtas naudoti INVERMETINAS, tai gal ir pasveikęs būtų daug greičiau. Kaip ant delno farmacijos kompanijų lobizmo galimos liūdnos pasekmės piliečiams. Juk INVERMEKTINAS – pigus, ir, gal būt, daug veiksmingesnis už brangų remdesivirą ar net skiepą nuo koronos. Jo įteisinimas būtų finansinis smūgis farmakompanijoms. Argi tai gali būti leista?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top