Mitingas Vilniuje – „Apginkime žemę ir Tautos valią“

2013, 13 gruodžio, 14:37 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 435 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

2013 m. gruodžio 15 dieną, sekmadienį 13.00 valandą, prie M. Mažvydo bibliotekos (prie Seimo), įvyks mitingas – „APGINKIME ŽEMĘ IR TAUTOS VALIĄ„.

Kaip jau daugelis, o greičiausiai, visi žino, kad parašų rinkimo metu buvo surinkta beveik 320 000 parašų, kuriuos dabar nuoširdžiai tikrina ir žymi VRK.  Ir, kaip plaka pikti liežuviai, Z. Vaigauskas žada padaryti viską, kad tų parašų liktų mažiau nei 300 000. Nedaug mažiau, bet lygiai tiek, kad referendumo surengti nebūtų įmanoma.

Neaišku kiek čia tos tiesos, tačiau, žinoma aiškiai, kad mūsų valdantieji yra kategoriškai prieš referendumo surengimą, o pats Z.Vaigauskas  jau 20 metų visų valdančiųjų yra skiriamas VRK pirmininku, kas rodo, jog yra jiems visiems lojalus ir nepriekaištingai vykdo visus jų nurodymus, antraip tiek ilgai savo poste nebūtų išsilaikęs.

Šiuo metu referendumo iniciatyvinės grupės nariai atkakliai sėdi VRK ir atidžiai stebi tuos, kol kas dar tik žymimus, parašų rinkimo lapus, tačiau naujienos ateinančios iš ten nėra džiuginančios. Kalbant su jais jaučiasi nerimas dėl mūsų visų parašų, o kartu su tuo ir dėl mūsų Žemės ateities. Mūsų savanoriai kovoja dėl kiekvieno parašo, garbė jiems.

Todėl, siekdami išsaugoti tai, ką dar įmanoma išsaugoti ir padėti VRK apsispręsti – kurią visgi pusę ji palaiko – ar valdančiuosius norinčius sužlugdyti referendumą, ar savo Tautą , kurios žymi dalis (320 000) išreiškė savo valią pasirašydama parašų rinkimo lapuose, referendumo organizatoriai kviečia visus Lietuvos piliečius ateiti į mitingą ir palaikyti savo pačių tautiečių išreikštą valią.

Kviečia:  Mažiausiai 320 000 pilnamečių Lietuvos piliečių ir bent jau ketvirtadalis nepilnamečių, kuriems dar neduota teisė balsuoti už savo Tėvynės išsaugojimą. Bet, kurių balsus girdime aiškiai per savo valstybines šventes – Kovo 11,Vasario 16 bei kitų, svarbių lietuviams datų dienomis.

19.00 valandos duomenimis trūksta apie 8 000 parašų. Už kuriuos teks kautis visomis prieinamomis priemonėmis.

Mitingą  organizuoja iniciatyvinė grupė, išreikšdama  parašų rinkėjų  ir pasirašiusių parašų rinkimo lapuose valią.

Sarmatai

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. trolis says:

    Šiandien jau žinome, kad prie referendumo iniciatyvos prisidėjo 38 seimo nariai ir pateikė nutarimo projektą – DĖL REFERENDUMO DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJOS 9, 47 IR 147 STRAIPSNIŲ PAKEITIMO PASKELBIMO:
    http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=462669

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top