Naujieji metai Kaune be alkoholio ir narkotikų: tai įmanoma

2014, 20 gruodžio, 10:51 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (2) | peržiūrų 370 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Dalis kauniečių Naujuosius pažaliavusios ožkos metus sutiks kitaip – be svaigalų. Kaip tai įmanoma tautoje, kuri patenka į daugiausiai geriančiųjų pasaulyje trejetuką? Alternatyvą siūlo „Goloka party” komanda, kviečianti 2015 –uosius pasitikti vakarėlyje – „Naujieji kiTaip”. Renginio organizatoriai Simas Grabauskas ir Darius Ražauskas tikisi, kad į blaivią puotą „Tautos namuose” susirinks apie tūkstantis žmonių iš visos Lietuvos. Tą vakarą už įėjimą suaukotos lėšos bus skirtos vedinio Kauno vienuolyno stogo keitimui.

paveikslėlis

„Man kraujas užverda susimąstant, kad Lietuvoje žmonės alkoholį geria vos ne daugiausiai pasaulyje (pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, vienas vyresnis nei 15 m. lietuvis per metus išgeria 15,4 l ir užima III-ią vietą pasaulyje – aut. past.). Šis procesas vyksta tokiais sparčiais tempais, kad kritinė riba jau nebetoli. Juk pasekmės tragiškos!”, – pokalbį pradeda S. Grabauskas.

Vietoj tradicinės šampano taurės, vidurnaktį šventės „Naujieji kiTAIP” dalyviai gers arbatą.

„Jei geri alkoholį – reiškia nesi laimingas. Laimingam užtenka ir arbatos”, – tikina S. Grabauskas.

Šventė prasidės 19 val., lektorių paskaitomis apie saviugdą ir motyvaciją keisti savo gyvenimą: Asta Ivaškevičiūtė kalbės tema – „Laimės beieškant“, Vaidas Arvasevičius –  „Asmenybės virsmai – pokyčiai laimingiems ir stabiliems santykiams”. 21 val. Saulius Dagys – „neeilinio kalibro” vedų žinovas atskleis kaip suderinti savo instrumentą – organizmą ir išmokti darniai skambėti visatos orkestre.

Po paskaitų vyks koncertas, kuriame pasirodys modernios muzikos su folkloro elementais grupė „Undan“ bei grupė „Niranjana“, apjungianti mantrų ir šiuolaikinę muziką.

Vėliau susirinkusieji turės galimybę pasiklausyti vaišnaviškų mantrų meditacinės muzikos, su specialiai šiam renginiui atvykusiu svečiu iš JAV – Sarvatma. Pasak rengėjų, ši meditacija kiekvienam klausytojui leis pajusti harmoniją su Visata.

Kitose salėse vyks gongo ir Tibeto dubenelių meditacija, astrologų, chiromantų konsultacijos, vegetariško maisto gaminimo pamokos, milžiniškos mandalos dėliojimas, indiškų šokių pasirodymai. Šventės staigmena – darnių drabužių kolekcijos „Kitaip“ debiutas. Mažiesiems bus įrengta speciali erdvė su balionų lankstymo dirbtuvėlėmis ir kitomis atrakcijomis.

Skirmantė Javaitytė

kaunas.kasvyksta.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Kestutis says:

    Aisku sveikinu visokias naujoves, bet nu Lietuviui neisgert per naujuosius, cia jau per daug…..

  2. artas says:

    Jei lietuvis nori likt lietuviu ir išlikt kaip žmogus – tai jam alkoholis paprasčiausiai nereikalingas, o atvirkščiai – kenksmingas kaip smegenis bukinantis ir paslepiantis realybę nuodas:

    http://www.sarmatas.lt/06/alkoholis-lietuvoje-ir-pasaulyje-genocidas/

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top