New York Daily News žurnalistas pateisina rusų diplomatų žudymą

2016, 22 gruodžio, 17:16 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (10) | peržiūrų 626 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Žurnalistas Geršas Kuncmanas

Žurnalistas Geršas Kuncmanas (Gersh Kuntzman) iš New York Daily News

Žurnalistas Geršas Kuncmanas (Gersh Kuntzman) savo straipsnyje New York Daily News ne tik pasisako palaikydamas, bet ir dėsto argumentus Rusijos diplomatų žudymo naudai. Jis sulygina Rusijos pasiuntinį Turkijoje Andrejų Karlovą su nacistinės Vokietijos pasiuntiniu Prancūzijoje Ernstu fon Ratu nužudytu 1938 metais, rašo Kurt Nimmo Another Day In The Empire portale.

Kaip ir Karlovas, Ratas buvo viešu įvaizdžiu nusikalstamo režimo, hitlerinio genocido, antisemitizmo ir artėjančios globalios agresijos. Tos epochos politikai rezgė intrigas ir sukčiavo, tuomet kai Hitleris degino Europą, todėl prireikė niekam iki tol nežinomo žmogaus vardu Heršelis Grynšpanas (Herschel Grynszpan), kuris stotų ginti laisvę ir padarytų galingą pareiškimą, kad su blogiu reikia kovoti visur, ar tai būtų konferencijų salė, ar mūšio laukas“.

„Toliau Kuncmanas gina turkų žmogžudį vardu Mevlut Mert Altintas. Jis tvirtina, jog istorija išteisino Grynšpaną ir gali padaryti tą patį Altintaso atveju“, – rašoma straipsnyje.

Kuncmanas ir Daily News matomai mano, jog dabar atidarytas rusų diplomatų medžioklės sezonas. Jie sąmoningai ignoruoja tą faktą, jog Rusija veikia Sirijoje teisėto jos vadovo kvietimu, su tikslu padėti šaliai jos kovoje prieš džihadistus-samdinius, importuojamus CŽV ir vachabistinių Persijos įlankos emyratų.

Kuncmano žinutė „Twitteryje“: „Aš pateisinu politinių žmogžudysčių būtinybę, tada… kai auka dirba Hitleriui arba Putinui. Štai taip“.

„Tokio tipo redakciniai straipsniai neturėtų stebinti. Daily News priklauso Mortimeriui Cukermanui, Hillary Klinton šalininkui ir Klintono fondo donorui. Būdama valstybės sekretore Hillary Klinton kuravo Libijos ir Sirijos sunaikinimą. Ji garsiai džiūgavo tiesioginiame eteryje žvėriškos Muammaro Kaddafio žmogžudystės metu. Klinton iš tiesų buvo humanitarinės intervencijos karalienė, kurios aukų skaičius šiuo metu auga ir toliau“, – rašo Nimmo.

„Kaip įprastai panaudojamas Hitlerio motyvas. Kuncmanas ir Daily News prisijungia prie ištisos eilės suklastotų naujienų apie Siriją, platinamų oficialių masinės informacijos priemonių (MIP). Jeigu Putinas – tai Hitleris, reiškia visiškai leistina užmušti jį arba bet kurį kitą Rusijos Federacijos atstovą“, – teikia išvadą straipsnio autorius..

„Nežinau ar Rusijos vyriausybė rimtai priims šią pagiežingą kaltinančią kalbą iškart po žmogžudystės, bet aš esu įsitikinęs, jog daugelis rusų būtent taip įvertins amerikiečių išpuolius. Jie tą gali priimti net kaip karo paskelbimą“, – teigiama leidinyje .

„Pirmadienį, senatorius Francas Klincevičius, Rusijos Federacijos saugumo Tarybos gynybos komiteto pirmininko pavaduotojas pasakė, jog jo nuomone, ir tai labai tikėtina, už Karlovo žmogžudystės stovi NATO spec-tarnybos“, – praneša leidinys..

„Taip pat reikėtų prisiminti, jog 2012 metais, kai džihadistai užpuolė amerikiečių pasiuntinybę Libijoje ir nužudė JAV pasiuntinį, oficialios Amerikos masinės informacijos priemonės pavadino tai karo aktu“, – primena straipsnio autorius Kurt Nimmo.

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 10

 1. konkurencijos nėra says:

  Tai bent veikėjas…

 2. Simas Simaitis says:

  Toks įspūdis, kad aktyviai kelia galvas Legionas: Kunzmanas, Kuznecovaitė, kuisis ir Co. :):):)

 3. konkurencijos nėra says:

  Štai ir atsakymas.
  politikus.ru/events/88244-amerikanskaya-zhurnalistika-doshla-do-dna.html

 4. pestininkas says:

  Viėn teiginys: „Kaip ir Karlovas, Ratas buvo viėšu įvaizdžiu nusikalstamo režimo, hitlerinio genocido, antisemitizmo ir artėjančios globalios agresijos.“ ko vertas, gal tinkantis ušzombintiems individams! Tegu kada parašo apiė tai kaip jo gentainiai sveikino Hitleri už istatymu žydams priėmima, juk apiė tai archyvuose dar išlike spaudos straipsniai ir nuotraukos. Tas „nežynomas“ žmogus Heršelis Grynšpanas irgi žydelis! Taigi žiurėkit kolegos kas ka daro, ir kas kalba! O kalba ir daro jiė, šimtmečius, o apsimeta nuskriaustais ir ujamais…….

 5. Ec says:

  Mano nuomone tai tik viena iš daugelio provokacijų ir bandymų įžiebti konfliktą. Iš rusų pusės ir rusų vardu „išrinktosios tautos“ „superpatriotai“ su Žirinovskiu priešaky šaukia. kad blogi amerikonai, iš Amerikos pusės tokie pat šaukia tą patį Amerikos vardu, kad blogi rusai. Naudingi idiotai tiki už „išrinktosios tautos“ pinigus apmokamomis „žinisklaidos“ priemonėmis ir palaiko vieną arba kitą pusę. Viso to tikslas, kad susipjautų rusai, lietuviai, vokiečiai, lenkai, amerikonai ir t.t., kad patys išsiskerstų ir išvalytų vietą „išrinktąjai tautai“, „išrinktieji“ kare juk nedalyvaus. Linkiu niekam nebūti naudingu idiotu, žvelgti į padėtį iš esmės ir įžvelgti tikruosius blogiukus, nes visuose konfliktuose kaltos ne tautos o tautų kiršintojai. Tai tik mano nuomonė

 6. Simas Simaitis says:

  to Ec. Taip viskas teisingai pasakyta, tik norėčiau pridūrti. Sakote, reikia matyti blogiukus. O kas man iš to matymo, kai tie blogiukai susivieniję, bendromis pastangomis, veja tą avių bandą, net ir tą, kuri tuos blogiukus mato? Psichopatai mus valdo, į jų rankas mes atidavėme visus valdymo svertus. Nepavyks išsedėti ramiai savo buteliuose prie žydrų ekranų. Niekaip. Ateis ir mūsų laikas, kaip pradės mus skersti, kaip avis, kaip nereikalingus. Kuriamas naujas žmogaus tipas – nemąstantis, vien tik ant emocijų, žmogus-vartotojas. O mūsų karta lieka už borto. Egzistencinis minimumas, visiškas ignoravimas, štampavimas marginalais, vatnikais ir t.t. Sveiki atvykę į naują pasaulį, mielieji.

 7. LosAngeles says:

  Tu matai vaikeli kas dedasi ant svieto. Pasirodo galima, jei ponulis nusprende- reiskia galima. O kieno simbolis buvo Mirbachas? Dar sita Vokietijos ambasadoriu Gersas uzmirso. Pastaraji taip pat patiese labai idomiu laikmeciu… Taigi 1917 buvo galima, 1938 buvo galima, 2016- tas pats.

 8. pestininkas says:

  Taigi kolegos daug šimtu metu jiė gena avinu bandas viėnus priėš kitus! Viėn ko vertas Ukrainos tragizmas, beprasmis kraujo liėjimas, sukiršinti žmonės…

 9. Julius says:

  Kiek pamenu, skaičiau, jog minimas Heršelis Grynšpanas tebuvo vokiečių spectarnybų, žinoma tam vaikui visai nenutuokiant, parinktas, parengtas ir suvestas su tuo vokiečių pasiuntiniu Prancūzijoje tam, kad po  jo nužudymo pradėti dar didesnį žydų persekiojimą. Taigi, paradoksas, bet formaliai jis, žydas, (pasi)tarnavo Hitleriui. Šiame kontekste Klincevičiaus pareiškimas visiškai logiškas. O šio straipsnelio „vinis“ – nuotrauka. Nereikia jokių komentarų – tipiškas liberalkomunisto, teigiančio, kad pasaulis yra toks, kokį jis įsivaizduoja, veidelis. O bandantiems teigti kitaip, jokios tolerancijos ar politkorektiškumo – kas ne su mumis, tas visomis priemonėmis naikintinas…

 10. Saulė says:

  Vien pažiūrėjus į šio tipelio charakteringus veido bruožus, matosi, kad žmogus psichiškai nestabilus. Tipiškas vakarų žurnalistas, politologas ar kas nori, su tipiška pozicija, pasaulio sandaros supratimu ir t.t. suformuotu laisvosios, kapitalistinės vakarų demokratijos fone. Todėl diskutuoti ir svarstyti ką tokio tipo žmonės kalba apskritai yra netikslinga. Kaip ugnis be deguonies išsikvepia ir negali egzistuoti, taip tokio plauko „specialistai“ irgi nustos egzistavę, kai nebegaus žmogaus dėmesio ir jų mintis nesusilauks palaikymo, svarstymo ar užginčijimo. O dabar, kol yra auditorija, tokius klausanti, liudija apie tai, kad žmonių sąmonė dar nepasirengusi permainoms, ji vis toliau murkdosi tame pačiame purvo, skandalų, konfliktų katile…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top