Norvegija: vakcina Gardasil per prievartą

2015, 15 gruodžio, 18:56 | kategorija Sveikata | 5 komentarai | peržiūrų 2 107 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Pagal pageidavimą – vienos skiepijimo Gardasil istorijos vertimas (stilius netaisytas, atsiprašau :} – vert.).

Rašo mama:

caroline

Caroline: Aš nesutikau leisti Gardasil

„Caroline gimė 2000, dabar jai 15 metų. Mano duktė mielai bendravo, tryško energija, buvo visada apsupta draugų – kartu bėgiojo, važinėjosi dviračiais, žaidė futbolą. Ji niekad nesiskundė prastu apetitu.

Vienintelė informacija, kurią ji gavo prieš suleidžiant vakciną „Gardasil“, – skiepas neva galįs sukelti į gripą panašius simptomus, kurie praeina, kaip ir skiepijant kitomis vaikiškomis vakcinomis.

Nors buvau įrašiusi jos dienyne ir sakiusi, kad NESUTINKU leisti dukters skiepyti, jeigu ji pati to nenori – viena slaugytoja laikė Caroline, o kita jai suleido vakciną!

Po kelių dienų pusę Caroline veido suparalyžiavo. Ji pateko į vietos ligoninę, kur atlikti tyrimai NIEKO blogo neparodė. Sakiau, kad esu tikra, jog tai „Gardasil“ pasekmės, bet manęs niekas neklausė.

Tai buvo vienintelis tyrimas, kurį padarė dukrai po „Gardasil“ injekcijos. Kartotinių stebimųjų tyrimų nebuvo, nes ligoninės ir gydytojų nuomone problemų priežastys – psichinės. Jie tebesilaikė teorijos, kad simptomai pasireiškė praėjus šešiems mėnesiams po Caroline močiutės mirties, todėl visus sutrikimus sukėlė širdgėla!

Nepamirškite, kad Caroline buvo suleista tik pirmoji injekcija iš trijų rekomenduotų.

Gydytojai nenori nieko girdėti. Jų nuomone, Caroline reikia psichologinės pagalbos, nes ji sielvartauja dėl mano mamos mirties. Jos niekas daugiau netyrė ir negydė, nes niekas mumis netiki. Dabar dukrą kamuoja viso kūno skausmas, ji tenori miego. Ji jaučiasi nuolat pavargusi. Jai sunku užsiimti kokia nors veikla, sutriko jos atmintis, blaškosi širdis, krūtinę veria skausmas, kartais trinka kvėpavimas. Jai dažnai skauda galvą, ji nenori valgyti. Kad nuvargtų, jai pakanka nueiti į tualetą. Ji negali ilgėliau eiti arba važiuoti dviračiu – jos kojos nusilpo ir praranda jautrumą. Ji praktiškai nesikelia iš lovos.

Naujojoje mokykloje Caroline irgi nesulaukia nei medicininės pagalbos, nei paramos.

Ji eina į mokyklą, kai gali, bet dienomis, kai jos kojos per silpnos, aš ją nuvežu. Šį pavasarį ji praleido aštuonias dienas ir 24 valandas pamokų. Galutinis jos pažymys tebuvo 2. Rudenį mokykloje jos nebuvo 15 dienų. Užduotis ji atlieka lėtai, jai sunku susikaupti dėl skausmo ir ji jaučiasi labai pavargusi – tiek dvasiškai, tiek fiziškai. Viena akimi ji ėmė prasčiau matyti.

Mokytojai Caroline kaltina tinginyste, todėl mergaitė dar labiau pergyvena. Tai drasko mums širdį – mes juk žinome, kaip jai skauda ir kiek pastangų jai reikia. Kad bent mokytojai patikėtų, kad Caroline serga ir pasistengtų suprasti.

Kai kurie tėvai mano, kad neturime pasakoti apie „Gardasil“ keliamą riziką, nes jie tiki, jog vakcina apsaugo nuo gimdos kaklelio vėžio. Tačiau mes girdėjome, kad įrodymų, jog vakcina apsaugo nuo šios rūšies vėžio, nebus dar daug metų.

Slaugytoja, suleidusi „Gardasil“ prieš mano dukters valią, buvo pas mus namie ir kreipėsi į mus kelis kartus. Pasakė, kad jie be galo nerimauja, jog mes atgrasysime kitus vaikus nuo skiepo, todėl mums NEGALIMA minėti vakcinos kalbant apie mūsų dukters ligą.

Mes mažai girdėjome apie kitas mergaites Norvegijoje, nukentėjusias nuo „Gardasil“, tačiau tūkstančiai pranešimų pasiekia mus iš kitų pasaulio šalių ir daugeliu atvejų mergaitėms išsivystė tokie patys simptomai kaip Caroline.

Esame dėkingi, kad paskelbėte Caroline istoriją ir ji galės pasiekti daug kitų žmonių bei įspėti apie vakcinų keliamus pavojus.

Aš pradedu prarasti viltį dėl Caroline ateities, nes liga ją vis labiau pasiglemžia. Galbūt kai kurie žmonės miršta užsikrėtę HPV, o galbūt ir ne. Težinau viena – mieliau būčiau stebėjusi džiugią dukters paauglystę nei metų metus nerimaučiau dėl jos ateities.

NELEISKITE savo vaikams būti laboratorijos triušiais tiriant vakciną, kuri sugriovė gyvenimą tiek daug merginų.“

šaltinis: http://sanevax.org/norway-force-vaccinated-with-gardasil/

vertė: Loreta Alechnavičiūtė Hoffmann

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. Algis says:

  Vajė… Gal kaip ką ir galima būtų patarti mamai, tačiau čia vertimas ir ko gero patarti nebėr kam. Belieka gal tik pasakyti savo nuomonę šio straipsnio skaitytojams. Apie skiepų neveiksnumą pagal deklaruojamą paskirtį jau kalba ir patys farmacininkai, kuriems likęs žmogiškas žmogiškumas. Na, o tradicinė medicina jau labai priklausoma nuo globalios farmacijos įtakos ir šoka pagal jų užsakytą muziką. Mano nuomone visų pirma nereikėtų nieko kaltinti, nes tiesiog taip yra ir tiek. Bet koks kaltinimas veikia ne kaltinamuosius, o kaltintoją destruktyviai, tad kam save žaloti..? O antrą – tai skatina kiekvieno iš mūsų sąmoningėjimą ir verčia imti galvoti savomis galvomis, taip atgaunant laisvą pasirinkimą laisva valia. Na ir aišku saugoti vaikus nuo prievartos aktų. O tai yra keliauti kartu su vaikais, arba jei vyresni vaikai – patarti, kad tiesiog išeitų, nedalyvautų arba net neitų. Juk dauguma skiepų, jei ne visi, turi tik įvairų šalutinį (o gal tai pagrindinis..?) destruktyvų poveikį. Su kaip kuriais vaistas tas pat arba panašiai. Šiais laikais informacija nesunkiai pasiekiama ir ji pakankamai įvairi. Domėkitės. Ir domėkitės ne paviršutiniškai.
  Tai gal tiek mano nuomonės…

 2. Vakcinacija – masinio naikinimo priemonė says:

  Vakcinacija – tai ne tik medicinos problema. Pats baisiausias dalykas yra tai, jog vakcinacija tampa masinio naikinimo priemone, nes planetoje per daug žmonių. Taip pat atsižvelgiant į vakcinacijos masiškumą, galima tvirtinti, jog vakcinos yra optimali priemonė ir milijonų žmonių čipizacijai.

  Reikia sau aiškiai suprasti, kad šiuo metu mokslui skiriami pinigai pagrinde eina nano vakcinoms. Taigi kuriamos nano vakcinos, kurių sudėtyje ir yra nano čipai. Tai turi žinoti visi:

  Вакцинация средство массового уничтожения !
  youtube.com/watch?v=LukITwVp9tc
  Trukme 7min.40s.

 3. Vakcinacija – masinio naikinimo priemonė says:

  Turimi dokumentuoti salutiniai vakcinu poveikiai tai: chroniski imuniniai ir nerviniai sutrikimai (autizmas, hyperaktyvumas), demesio koncentracijos stoka, disleksija, alergijos, vezys ir kt. ligos, kuriu daugelis ir neeagzistavo iki masinio skiepijimo.

  Sudedamosios skiepu dalys yra gerai zinomi kancerogenai kaip: tiomersal, aliuminio fosfatai, formaldegidai (Australijos info centras apie nuodus pareiskia, jog nera zmogui saugaus formaldegido kiekio ivedamo i organizma), ir fenoksietanol (daugiau zinomas kaip antifrizas). Kaikurie is siu ingredientu yra zarnyno ir skrandzio nuodai. Nuodai kepenims, sirdies kraujagyslems ir kraujodarai. Nuodai reproduktyviajai sistemai neirotoksinais – ir tai tik mazoji dalis pavoju kurie mums yra zinomi.

  Siaip daugelis vakcinu sudedamuju daliu registruotos kaip pavojingiausios chemines medziagos. Netgi vakcinu mikroskopines kai kuriu komponentu dozes gali issaukti rimtu problemu. Beje viena is terpiu, kurios panaudojamos vakcinu g-bai, turi po abortinio kudikiu audiniu lasteliu. Ir jei vien tik sis dalykas butu placiai zinomas jau vien tik tai priverstu susimastyti geruju feju-globalistu-farmacininku siuloma vakcinacija.

  Vakcinose naudoja ir gyvsidabrio junginius. Taigi, tai dar labiau atsilieps jūsų vaikams. Dar galima pasakyti, jog vakcinos daromos vis nuodingesnės ir pavojingesnės. Vis daugiau išlenda tariamų „klaidų“. „Oi, čia gamybos metu pateko priemaišų netyčia…“ – tokių pasiteisinimų vis daugėja.

 4. Mumis says:

  Ginekologo informacija: „Vos keleto tipų ŽPV infekuoja lytinių takų gleivinę. Dažniausiai ši infekcija PRAEINA SAVAIME, be jokių klinikinių pasekmių. Tačiau ilgą laiką persistuojanti infekcija – trunkanti ilgiau nei 5 metus esant vienam ar keliems didelės onkogeninės rizikos tipų ŽPV – gali sąlygoti gimdos kaklelio vėžio ar kitų piktybinių lytinių takų susirgimų vystymąsi. Infekcija, kurią sukelia 16 tipo ŽPV – vienas iš piktybiškiausių viruso tipų – nustatoma daugiau kaip 50 proc. visų gimdos kaklelio vėžio atvejų (6). Tačiau net 95 proc. šios infekcijos išnyksta savaime per 3-5 metus ir tik 5 proc. infekuotųjų išsivysto gimdos kaklelio vėžys (7).“

  ————todėl, mano nuomone, vakcina yra visiškas absurdas. Svarbiau palaikyti normalų organizmo imunitetą, kuris pats sugebėtų susidoroti su problema. Virusui, kaip ir vėžiui, organizme turi būti sąlygos. Jei jų nebus, nebus ir sveikatos problemų.

 5. Dalia says:

  Čia toks vienas pridurkas, pasiskaitęs normalių žmonių komentarus, gali ir vėl pasiūlyti actą garinti….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top