Pigi nafta — kelias link trokštamos svajonės

2014, 28 gruodžio, 5:15 | kategorija Ideologija | 6 komentarai | peržiūrų 401 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisDėl smukusių naftos kainų mūsų gyvenimas taps tiesiog stebuklu – kamščiai keliuose. O virš galvų dvokiantis pilkai-žalias smogas.

Po to, kai kaina smuko žemiau 50 dolerių už barelį, ekspertai mano, jog dabar yra visos sąlygos mūsų trokštamos svajonės išsipildymui – automobiliui su pilnu baku ir pilna garantija įsigyti vėžį.

Profesorius Henry Brubaker iš tyrimų Instituto tvirtina: „automobiliai, tai rodiklis to, jog viskas puiku, todėl kuo daugiau gatvėse automobilių, tuo geriau gyventi. Tai pagrindinis dėsnis.

Na taip, jums teks parkuotis kažkur ant stogo, bet argi tai ne kieta? Tame yra kažkas futuristiško!“

Tyrinėtojas mano: „Natūralu, bus problemų su kenksmingomis išmetamosiomis dujomis. Bet tik todėl, kad jos sukelia vėžį. Bet nepamirškite, kad kuras, kurį mes deginame, labai pigus.

Ir dar, aš čia pasišnekėjau su vienu žmogumi – sprendžiant pagal viską, už kokių poros savaičių bus atrasti vaistai prieš vėžį. Taip, kad velniai jo nematė – peržiemosime.

Ir, kol jūs nepaklausėte aš pasakysiu pats – su klimatu viskas puiku, todėl, kad visi šie mokslininkai – ištisai marksistai-iškrypėliai“ .

thedailymash.co.uk

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 6

 1. Kestutis says:

  Na kuras Lietuvos degalinese neatpigo dvigubai…

 2. PP says:

  Yra dvi versijos, kodėl atpigo nafta: 1. JAV gelbėja dolerį kartu ir bausdama Rusiją. 2. Arabai pasijuto savarankiški ir nori ištrūkti iš JAV įtakos.

  Dabar apie kiekvieną iš jų. 2 versija neįtikinama – jei arabai tai būtų padarę, tai jankiai jau būtų siuntę savo kariuomenę į regioną, jau būtų prasidėjusios oranžinės revoliucijos… Taigi, arabai tai galėjo padaryti tik su JAV palaiminimu. Todėl belieka pirma versija. Ir tuomet naftos kainos negali ilgai išlikti žemos, nes jos sužlugdys visą JAV skalūnų pramonę ir daugelį naftos gavybos verslo ne tik JAV, bet ir kitur Vakaruose. Nes tiek skalūnų, tiek naftos gavyba Vakaruose yra brangesnė nei kitur ir kritusios kainos ją padarys nerentabilia. Todėl visas tas kainų kritimas laikina, gali tęstis tik kelis mėnesius.

 3. MS says:

  Kai nafta brangsta, tai labai sveika žmonėms, kai pinga – vėžys.

 4. Anti-NWO says:

  Kad Rusija yra priežastis, kad nafta turi pigti, man atrodo neįtikima, nes nukentės patys Vakarai. Labiau tikiu, kad OPEC nori panaikinti energetikos konkurentus, nes jų naftos išgavimo savikaina labai maža. Honda ir Toyota pradėjo masiškai gaminti vandenilinius automobilius, kurie mažins naftos paklausą. Konkurencija dėl rinkų aštrėja

 5. PP says:

  OPEC nėra jokia savarankiška organizacija, tuo labiau arabų šalys. Ten lėlininku yra Vašingtonas. Todėl be jankių sutikimo jokių veiksmų jie negali imtis. Vakarai tai ne vien JAV. Tačiau labiausiai riesta šiuo metu JAV – dėl dolerio greito kracho. Todėl gelbėdami baksą, jie gali laikinai aukoti savo naftos ir skalūnų pramonės pelnus. Galiausiai, turint baksų, jie jai kompensuos. Be to pigesni naftos produktai gali kiek pagyvinti ekonomiką ir palengvinti eilinių piliečių gyvenimą. Kas irgi ne mažiau svarbu, nes vien tik teroru tvarkos nepalaikysi, tuo labiau, kad nepasitenkinimas valdžia JAV viduje tik augs. Pingantys naftos produktai tą augimą kiek sušvelnins. JAV neturi laiko, doleriui, o vadinasi ir JAV liko nedaug. Visgi jos bando išsilaikyti, atitolinti krachą, o galbūt jo tikimybę ir eliminuoti (kaip jie mano), galiausiai sudorojant Rusiją.

 6. Aštrus says:

  Nesidžiaukime,kad nafta atpigo ir turbut laikinai,o geriausia jos nenaudoti,arba stypriai naudojimą riboti Tokius labai atpigusius gaminius ,kaip saliarka,jeigu kainos kris sandeluoti dideliais kiekiais,nes šis produktas sandeliuojamas negenda,galima salerka naudoti ir praejus 20 ir daugiau metų.Laukus apdirbame arkliais,transportuojame šieną,šiaudus,grūdus,trešiame laukus organika arklių trašą.Tręšiant dirvas galvyjų mešlų dirva tampa gyva,į dirva geriasi vanduo,ji puri,joje gyvenantis vabaleliai dirvą purena,įleidžia augalų šaknims deguonies.Mirusi dirva kurią trešiame cheminemis trašomis ji yra monolitine nera joje sliekų,vabalelių,kaip plyta,nesugeria vandens,todel nuo cheminių laukų lietaus vanduo patekes į upes plukdomas į jurą.Vasara sušilus orams juros vanduo smirda,užsideda vandens paviršiuje mikrobų pluta į kurią neleidi sau įbristi. Ypač vasarą susisiekimo priemone naudojame dviratį.Svarbiausia buti nepriklausomam nuo svetimų,kurie savo prekemis gali pakenkti.Ūkininko tikslas parduoti saviems klijentams tiktai sveikai užauginto grūdo iškepta ant raugo duoną, duonkepyje ant malkų, sveiką žalmarbes pieną, jos gaminius,kitas gerybes,tuomet augs sveika mūsų karta,nereikes nervuotis del brangų degalų ,ar pavojingo ,brangaus nekokybiško dujinio kuro.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top