- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Pigi nafta — kelias link trokštamos svajonės

paveikslėlisDėl smukusių naftos kainų mūsų gyvenimas taps tiesiog stebuklu – kamščiai keliuose. O virš galvų dvokiantis pilkai-žalias smogas.

Po to, kai kaina smuko žemiau 50 dolerių už barelį, ekspertai mano, jog dabar yra visos sąlygos mūsų trokštamos svajonės išsipildymui – automobiliui su pilnu baku ir pilna garantija įsigyti vėžį.

Profesorius Henry Brubaker iš tyrimų Instituto tvirtina: „automobiliai, tai rodiklis to, jog viskas puiku, todėl kuo daugiau gatvėse automobilių, tuo geriau gyventi. Tai pagrindinis dėsnis.

Na taip, jums teks parkuotis kažkur ant stogo, bet argi tai ne kieta? Tame yra kažkas futuristiško!“

Tyrinėtojas mano: „Natūralu, bus problemų su kenksmingomis išmetamosiomis dujomis. Bet tik todėl, kad jos sukelia vėžį. Bet nepamirškite, kad kuras, kurį mes deginame, labai pigus.

Ir dar, aš čia pasišnekėjau su vienu žmogumi – sprendžiant pagal viską, už kokių poros savaičių bus atrasti vaistai prieš vėžį. Taip, kad velniai jo nematė – peržiemosime.

Ir, kol jūs nepaklausėte aš pasakysiu pats – su klimatu viskas puiku, todėl, kad visi šie mokslininkai – ištisai marksistai-iškrypėliai“ .

thedailymash.co.uk