Pirmyn į 2020. Atsiimame savąją Lietuvą iš fašistuojančių nusikalstamų grupuočių

2019, 31 gruodžio, 21:38 | kategorija LPT | 2 komentarai | peržiūrų 671 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Ugnius KIguolis

Facebook nuotr.

Ugnius Kiguolis

Malonu skaityti, kad ir valdantieji pagaliau pripažįsta, jog viena esmines vertybes gynusi partija patapo ne tik, kad patyčių partija, bet ir antivalstybine partija, kuri pamina ir žmogaus teises, ir laisves, ir šeimos vertybes, ir piktybiškai imituoja darbą seime.

Tai tapo Lietuvai žalą darančios, vienos šeimos klano ambicijų vedamos grupuotė.

Komunistinė ideologija, fašistiniai valdymo metodai pasislėpę po liberaliomis nuostatomis skverbiasi visoje Europoje, tik pas mus jie slepiasi po konservatorių vėliava.

Tikiuosi partija apsivalys nuo neoliberalų ir vėl atstovaus vertybes nurodytas savo pačių programoje. O valytis reikia nuo pat viršūnėlių.

Gaila tik suvedžioto jaunimėlio, kurie nežino, neįsivaizduoja, niekada negyvenę priespaudoje, niekada negyveno laikais, kada kaimyno skundas galėjo reikšti tremtį, kada už neteisingą, ne tokį žodį suimdavo, kada tiesa buvo tik viena, ir jei tau atrodė kitaip, tu tapdavai priešu.

Šiais laikais ši patyčių partija tapo panaši, neturinti jokios pagarbos kitai nuomonei, atstovaujanti globalizmo agendai, menkinanti ir besityčiojanti iš žmonių, kuriems tokia ideologija ne pakeliui.

Tikiu ir tikiuosi, kad tylioji dauguma pagaliau prabus kaip ir prabudo Didžiojoje Britanijoje, JAV, kada gerbiamos visos valstybės, visos rasės, bei tautos, bet svarbiausia yra jų pačių valstybė, jos interesai, jos identitetas, jos žmonės.

Apima tik svetimos gėdos jausmas už liberalia patapusią lietuviškąją žiniasklaidą, kuri bando įpiršti naujas globalizmo, bei genderizmo idėjas. Dar labiau gėda už nacionalinį transliuotoją.

Kad ir kaip man nepatiktų keletas LVŽS priimtų įstatymų, kad ir kaip nesutikčiau su kai kurių šios partijos politikų nuomone ir elgesiu, tai niekaip nenusveria žalos, kurią daro Patyčių partija.

Tikiuosi greičiau bus padaryta tai kas parašyta jų pačių logotipe, kur brūkšnelį reiktų perskaityti kaip žodį „Minus“.

Pirmyn į 2020. Atsiimame savąją Lietuvą iš fašistuojančių nusikalstamų grupuočių.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 2

  1. Vytas says:

    Man darosi įtartina, kad straipsnio autorius irgi priklauso tai „suvedžioto jaunimėlio“ daliai. Kodėl? Ogi todėl, kad tas bekompromisinis neoliberalizmas (kas ne su mumis, tas prieš valstybę) į Europą ir atkeliavo iš JAV bei JK. Ir Lietuvoje konservatoriai (?) bei liberalai labai greit įsisavino tas Vakarų „vertybes“. Tokios, kaip kelios ar net keliolika lyčių, vienalytės santuokos ir t.t. Ir to U.Kiguolis nenori suprasti. Nenori suprasti, kad Lietuvos valdžia, pradedant prezidentu – JAV ir JK vasalai, ir niekada neišdrįs pasipriešinti jų DEKLARUOJAMAI TOLERANCIJAI. Tolerancijai viskam, kas griauna šeimą, griauna tautinę valstybę. O senovės išmintis sako, kad didžiausią žalą bet kuriai Tautai daro ABEJINGUMAS ir TOLERANCIJA (pakantumas) svetimoms vertybėms.

  2. kabalistas says:

    “ didžiausią žalą bet kuriai Tautai daro ABEJINGUMAS ir TOLERANCIJA (pakantumas) svetimoms vertybėms.“

    Absurdai, tai jokios ne vertybės. Vertybė yra tai, kas naudinga tuo besinaudojančiam. Kitiems primetama destrukcija, niekam nėra naudinga. Primetantys ją kitiems naudą gauna ne iš to, kad patys tuo absurdu naudojasi, o iš to, kad absurdus priėmę, pradeda elgtis absurdiškai – sau nenaudingai. O tą aukų nuostolį ir savinasi destrukcijomis užkrėtę juos svetimi.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top