Politnekorektiška informacija arba infolabirintų elementorius

2012, 7 gruodžio, 11:34 | kategorija LPT | atsiliepimų (6) | peržiūrų 789 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisTaigi „vsio, što nažyta niepasilnym trudom, vsiož prapala (viskas kas buvo užgyventa nepakeliamu darbu – prapuolė)“. Taip galvoja jau nebe kokie kaukazietiškos išvaizdos ruseliai iš vieno seno, bet vis dar gero rusiško filmo, bet EZ vieno iš flagmanų- Italijos mokslininkai ekonomistai. Galvoti iš nevilties jie jau ėmėsi priešingai, nei galvojo nei mokslininkas, nei ekonomistas Kubilius su mokslininke ir ekonomiste Šimonyte. Italai jau prieš deficito augimo ribojimą bei socialinių sferų finansavimo mažinimą. O ne taip, kaip visokie TVF ir PB patarėjai neseniai patarė labai visų įmanomų patarimų stingančiam Kubiliui: tam, kad gyventojams būtų lengviau mokėti mokesčius ir atidavinėt ekonominių burbulų sukauptas skolas, jiems reikia sumažinti pajamas lig negaliu.

Kas blogiausia, Kubiliui su Šimonyte nugalėjus krizę Lietuvoj, Amerika patiria šiais metais dar neregėtesnį nuosmukį, nei praeitais metais, kuomet patyrė neregėtą nuosmukį nuo užpraeitų, kuomet patyrė neregėtą nuosmukį nuo užužpraeitų:
maisto talonų jau reikia beveik 47 milijonams amerikiečių;
• rinkų indikatoriai toliau krenta- va, net sėkmingasis ,Eplas ir tas šiandien kainuoja ketvirčiu pigiau nei rugsėjo pabaigoj;
• jau beveik 48 milijonai amerikiečių gyvena skurde.

Kaži, ką jie darytų, jei staiga benzinas pas juos pabrangtų iki 7 dolerių kaip pas mus vietoj dabartinių 3,5 už galoną kaip pas juos? Ogi nieko,- toliau sau skolintųsi, argi didelis skirtumas tarp $98 milijardų federalinės skolos rugsėjį ir $120 milijardų šiandien? Jums yra skirtumas, 16 trilijonų ar 160 trilijonų pasauliui skolingi tie amerikiečiai?

Pasaulio mokesčių mokėtojams, mokantiems už kurą keturgubas kainas privalo būti dzin. Aš ta proga net siūlau tokį specialų demokratinį įstatymą Žemės verguoliams: „Kiekvienam privalo būt dzin„.

Pingant doleriui, o auksui pasiekus neregėtas aukštumas, rusų oligarchai ir šiaip visokie nebiedni žmogeliai, špygos taukuotos, supirkinėja pusvelčiui Graikiją panašiai taip, kaip jau nusipirko pusę Kipro. Tie, kam nedzin, bet kas turi susikaupęs juodai dienai žalių popierėlių, bando jais kuo pelningiau atsikratyti. Auksas jau labai brangus, supirkinėti Graikiją dabar- geras ekonominis tonas jau nebe tik turtingų vokiečių tarpe.

Gal todėl eilė Vokietijos ekonominių organizacijų ir verslo veikėjų kritikuoja Merkel už bevizio režimo su Rusija įvedimo vilkinimą. O HRW ją kritikuoja už nepakankamai griežtą poziciją dėl „kietų“ Putino veiksmų „prieš pilietinę Rusijos visuomenę“, turėdami omenyje tai, kad Rusijos valdžia visą kuokštą „tarptautinių“ organizacijų, finansuojamų iš užsienio, tačiau besikišančių į Rusijos politinį procesą, įstatymiškai privertė visose savo komunikacijose prie savo pavadinimo parašyti „užsienio agentas. Būtų smagu, jei ir Lietuvoje visokie „laisvų rinkų institutų“ kolaborantai prieš ką nors sakydami per Lietuvos teliką privalėtų pasakyti: „aš, kaip užsienio agentas manau…“ Bet kas čia tau sakys? Nieks čia tau taip nesakys. O Rusijoje nuo lapkričio 20- sakys.

Ir Vokietė profesorė Margrit Kennedy pasakė,- 35-40% visko, už ką mokame atitenka bankininkams kaip % už paskolas. Net jei jūs neturite finansinių įsipareigojimų, tai visai nereiškia, kad nemokate palūkanų, atvirkščiai- jūs sumokate virš trečdalio savo pirkinių kainos kaip palūkanas už pirkinio gamybos procese paimtas paskolas, savaime suprantama įskaičiuotas į produktų-paslaugų savikainą. Tokia sistema,- verslas negali ko nors pagaminti nepasiskolindamas. Ką tai reiškia? Jei verslui nereikėtų mokėti palūkanų, viskas iš karto būtų pigiau daugiau kaip trečdaliu.

Benzinas kainuotų ne 5 Lt, o 3.5, o modernus būstas ne 300, o tik 200 tūkstančių. Kaip tai pasiekti? Vokietė profesorė mato vienintelį būdą,- bankai turi būti nacionalizuoti, tuomet jų pelnas grįžtų atgal žmonėms per socialines programas. Pvz., JAV valdžia 2011 sumokėjo beveik pusę trilijono dolerių už federalinę skolą, t.y. daugiau kaip trečdalį nuo 1.1 trilijono, surinkto kaip fizinių asmenų mokesčiai už tuos pačius metus. Tai reiškia, kad jei ne paskolos, gyventojai galėtų mokėti daugiau kaip trečdaliu mažesnius mokesčius.

Margrit sako, kad jei kokios nors valstybės vyriausybė galėtų skolintis be palūkanų, tos valstybės skola išnyktų savaime. Tai iliustruoja pavyzdžiu Prancūzijos, kurios vyriausybė nuo 1945 iki 1973 skolinosi iš nacionalizuoto Banque de France. 73 metais „užsienio agentų pastangomis“ buvo priimtas įstatymas, reikalaujantis valstybei skolintis iš privataus sektoriaus. Prie ko tai privedė? 73 metais Prancūzijos valstybės skola buvo 21% BVP, o šiandiens ji- 78%. Margrit tvirtina, kad jei ne nelemtasis 73 metų įstatymas, šiandien Prancūzija skolų neturėtų.

Beje, apie skolas. 7 JAV valstijos surinko pakankamai parašų, kad būtų užregistuotas klausimas svarstyti klausimo užregistravimo galimybę svarstyti klausimą dėl šių valstijų taikaus išstojimo iš JAV. Nu juokdariai. Bet iš kitos pusės natūraliai lenda kitas klausimas,- o tai kas tuomet JAV trilijonines skolas pasauliui beatidavinės? Och gudročiai! Kažin, ar besitęsiantis Amerikos ruduo neištvins, kaip Arabiškasis pavasaris?

Ir dar viena prancūziška žinutė mėgėjams vaikščioti į rinkimus: Prancūzija, pirmoji Europoje, oficialiai pripažino Sirijos opoziciją. Prancūzija, irgi berods pirmoji, pripažino ir Libijos opoziciją, po ko gana greit sekė šios Šiaurės Afrikos šalies sudraskymas užsienio agentų nusamdytais ir apginkluotais samdiniais. Prie ko čia rinkimai? Sarkozį pakeitė Olandas, o koks skirtumas?

Skirtumas šį kart nebent Rusijoje,- gal gerokai kietatarpkojiškesnis už Medvedevą Putinas taip lengvai neleis JTO ST sunaikinti dar vieną „omatekajų“ kraštą, kaip Libijos. Jei kas dar nesupranta, kas čia vyksta, įsivaizduokite tokį pikčersą rūžavą:

Lietuvos merginos staiga tarptautiškai pripažįstamos gražiausiomis pasaulyje, rinkoje kaipmat nusistovi jų kaina- po melejardą už vieną brangenybės vienetą; JAV ta proga neoficialiai, bet dosniai pasiūlo Lietuvos valdžiai visas jas privatizuoti, o kontrolinį paketą geranoriškai pataria parduoti pusvelčiui transnacionaliniam merginų prekybos karteliui;

Jei valdžioje tuo metu būtų Kubilius, jis kontrolinį paketą atiduotų karteliui veltui arba pasiūlytų už merginas dar ir primokėti iš mokesčių mokėtojų kišenės;

Jei būtų Paksas, jis tą kartelį pasiųstų nafig, tačiau tokiu atveju Lietuvą per Suvalkus užplūstų sunkiaisiais kulkosvaidžiais ir granatsvaidžiais apsiginklavusi „opozicija“, ji pradėtų terorizuoti Vilniaus krašto lietuvius, sprogdinti ligonines ir mokyklas, o kuomet Paksas pasiųstų juos, t.y. prieš juos kariuomenę, JTO ST paskelbtų virš Lietuvos neskraidymo zoną, kariuomenę subombarduotų, o Paksą, prieš tai susekę bepilotiniu skraiduoliu, nužudytų specialiai tam pasiųstu Prancūzijos specpaskirties galvažudžių daliniu.

Nuvertus Paksą, jo vietą užimtų Kubilius ir susimokėtų amerikonams dar ir už okupaciją. Taip aiškiau?

Pietų Europą apima streikų lavina. Žmonės nuskurdinti, palikti be darbo ir be perspektyvų. Kažkas gi turėjo sumokėti už Libijos kampaniją. Kažkam dar reikės sumokėti ir už Sirijos.

Todėl ir persai, prisižiūrėję akivaizdžiai, kaip draskomos šalys už resursus, nesiliauja modifikuoti savo gynybines sistemas. Panašu, kad bent kol kas, jų pastangos pasiteisina, nes net Izraelio prezidentas degančia atomine kepure, garsiausiai rėkiantis apie neegzistuojančią iraniečių branduolinės ginkluotės programą,- net tas kol kas tik bando rėksmu įvaryti tūlai pasaulio bendruomenei baimės, demonstruodamas klaikiai žydiškai moksliškas schemas, liaudies taikliai pavadintas „Bibio grafikais“. Vargšas Bibis, Lietuvoje į jį, kaip į politiką, tikriausiai, niekas rimtai nežiūrėtų.

JAV, rimtai bebandydama pakenkti Maskvai, valstybės atstovės lūpomis konferencijoje „Turkmenistano dujos ir nafta“ nerimtai išvadino Rusiją „nei kokia šalimi“. Taip ir pasakė: „nei kokia šalis negalės uždrausti pakloti vamzdyną Kaspijos dugne“. Man iš kart kyla durnas klausimas,- o ką JAV veikia konferencijoje „Turkmenistano dujos ir nafta“? Ar kartais nepasirodys vėliau, kad josios geranoriškumas Turkmenistano atžvilgiu ne ką tesiskirs nuo afganistanietiškojo?

Ta proga matiekos uždavinukas geopolitikos pradinukams: 2001 gegužės 1 The New Yourk Times pranešė, kad Talibanas, užėmęs valdžią Afganistane, paskelbė aguonų auginimą už įstatymo ribų. Afganistano narkotikų verslas praktiškai sustojo nors prieš tai afganų valstiečiai pagamindavo 2/3 viso pasaulio opiumo. 2011 metais, kuomet JAV Afganistane darė tvarką jau 10 metų, .afganų valstiečiai pagamino rekordinį kone 6 milijonų kilogramų kiekį Klausimas: tai kam JAV okupavo Afganistaną?

Afganistane nutiko daug negražių dalykų. Va, dabar dar ir vyriausiasis okupacinis vadas per buvusį CŽV direktorių įsivėlė į skandalą.

Nušalinus pastarąjį, keturžvaigždį JAV generolą Dovydą Petrušaitį, ryškėja kai kurie klaikiai nepatogūs dalykai Bengazio įvykiuose, kurių metų buvo nužudytas JAV ambasadorius Libijoje. Nors anksčiau Dovydas Senatui tvirtino, kad Chrisą Styvensą ir dar tris amerikiečius užmušė spontaniškai kilusių musulmonų riaušių dėl islamą pašiepiančio žydų filmo dalyviai, dabar generolas pateikė versiją, kad tai padarė „organizuoti teroristai“. Kažkaip iš lėto po truputį ima tvirtintis internetiniai pletkai, kad ambasadoriaus su kolegomis, kaip rinkiminės kampanijos akcijos-atrakcijos, užsakymą organizavo, Paleckiuko žodžiais tariant, savi.

Izraelis toliau nė nesidangstydamas šiurpina Dievą nuosavų palestiniečių žudynėmis. Maža to, kad su ,gebelsiškais Regevo pasiteisinimais šaudo vaikus ir senelius tai dabar dar trinktelėjo ir į žiniasklaidą. Nėr kitų žodžių.

Nors Internautai, jų beieškodami, jungiasi į žodinę (nesmurtinę) kovą prieš Izraelį.

Ir Egipto premjeras su HAMAS lyderiu Gazoje aplankė ligoninę, kurioje kiekvieną dieną miršta izraeliečių ginklais sužeisti palestiniečių vaikai. Egiptas, pasmerkęs seriją Izraelio aviacijos smūgių į Gazos ruožą, kurių metu vėl žuvo civiliai, net atšaukė savo pasiuntinį iš Telavivo.

Bet ką ten rimtiems berniukams rūpi kažkokie ne jų vaikai,- jie toliau smaginasi žaisdami karą: Turkijos aviacija apšaudo Irako kurdus, JTO misijos aviacija- Kongo sukilėlius,

Izraelio „gorilos“ toliau šaudo ir sprogdina ne tik savo vietinius, bet ir Sirijos tenykščius. Izraelis, jeigu ką, karui prieš palestiniečių vaikus pasiruošęs mobilizuoti dar 75000 rezervistų… Moterys, gal pagaliau nebeduokite tiems karingiesiems berniukams, kad jų genai greit greit išnyktų iš žmonijos padermės? Kas dar nesigilinote į telegonijos fenomeną žinokite, jog agresija ir žiaurumas tikrai plinta ir lytiniu keliu.

Šiandien sunku nebepripažinti, kad Žemėje prasidėjo keisti laikai. Žmonės tai jaučia, gal ne visi suprasdami, kas vyksta, intuityviai bruzda, nebepasiduodami seniesiems antiprotiniams psichologiniams antstatams. Va, JAV nepriėmus įstatymo dėl GMO turinčių produktų žymėjimo, aktyvistai rengiasi pilietiškai nepaklusti ir žymėt juos patys.

Eurozonoje vėl recesija, Vokietijoje auga migrantų iš kitų ES šalių skaičius, ypač iš Graikijos, Ispanijos, Lenkijos. Žmonės vis labiau nusivilia laisvos rinkos veidmainiškumu.

Aš, pvz., tebeturiu praėjusio šimtmečio 70ų metų pabaigos dar veikiančią elektrinę kavos malimo mašinėlę ir 80tų metų plaukų džiovintuvą… Vokiečiai, pasibaisėję šiuolaikinėmis kapitalizmo grimasomis, jau registruoja nesąžiningų vertelgų gėdos sąrašus. Tik ką ten tie gėdos sąrašai padės, kuomet „pasaulio bankų“ vagims finansiškai labai apsimoka vis labiau teršti mamą Žemelę. Blogiausieji pasižymėję: SAMSUNG (pritariu, mano jų taip specialiai suprojektuotas noutbukas užsilenkė nepraėjus dviem savaitėms po garantinio laikotarpio pabaigos), Apple (kam dar nebuvo sudužęs koks nors kokio nors eplo stikliukas)…

Gi laisvarinkinėje Ispanijoje pradedamos praktikuoti totalitaristinės ekonominės priemonės,- ten uždrausti atsiskaitymai grynais, jei suma viršija 2,5 tūkstančio eurų. Numatyta bauda- ketvirtis nuo sumos. Ispanų valdžia tikisi, kad gyventojai ims skųsti vieni kitus, taip ženkliai papildydami savo gerbiamos valstybės biudžetą. Būtų visai neblogas sau įstatymas kaimynamėgiams lietuviams, ypač jei dar mažą to ketvirčio dalelę skirti skundikui. Inkvizicijos laikais metodas veikė kaip laikrodis. Dar galėtume ispanams pasiūlyti leidimus eurams išleist parduotuvėse. Ta prasme, nori nusipirkt kg ispaniškos virtos dešros, turi gauti valdžios leidimą,- nusipirkt taloną šlapiankai. Teparagauja ir iškilieji europiečiai-vakariečiai totalitaristinių „leberių“.

Tuo tarpu prieš vyriausybės planus įteisinti homoseksualų santuokas į gatves išėję protestuoja šimtai tūkstančių prancūzų. Jei ne paprasti prancūzai Prancūzijoje lenkiasi iškrypėlių užgaidoms, jei ne paprasti žmonės Danijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Lietuvoje…., tuomet kas tokie konkrečiai? Panašūs filologai, profesoriai, habilituoti bepročiai daktarai, padiktuojantys sukčiams savo banko sąskaitų duomenis? Žmonės tokių nerinktų, užtat gerai savo sąraše prakotiravo socdemai,- turi, reiškia, jie savyje tvirtą pederastišką chvatkę.

Pedofilai toliau sau siaučia po visą pasaulį. Šį kart yra įtarimų, kad jie pabandė nužudyti vieną anglą kovotoją prieš juos, sugadinę automobilio stabdžius. Angliją tebešiurpina Džimio Savailio pedofilijos skandalas, į kurį yra įsivėlęs ir saugumas, ir politikai, ir policijos vadovai, ir teisėjai… Kažkur lyg ir girdėta, ar ne?

A, taigi Lietuvėlėj pedofilai savo skandalą visai sėkmingai visai neseniai visai užsigniaužė. Viskas jų saujoje, ko neužgniaužt? Ir teisėjus pagniaužę pagniaužę užgniaužė, ir teisminės medicinos ekspertus, ir vaikų teisių apsaugietes, ir antstoles, ir policiją, ir, sprendžiant iš prezidentūros orientacijos staigaus pasikeitimo, Prezidentės erogenines zonas mikliai atrado. Ech, Dalia, Dalia, o tokia padori moteris atrodėt. Bet galėjo gi nors japonams tų jūsų zonų neišduot, o tai jie dabar dar labiau įaudrins jus atomiškai.

Tie Japonijos geradariai, špygos taukuotos, pasirodo tokie geri ne tik lietuviams,- sakė duos valstybinį kreditą ir karinės chuntos valdomai Birmai „infrastruktūriniams projektams“, apie kuriuos vaizdžiai ir detaliai pasauliui papasakojo Džonas Perkinsas. Rimtai įtariu, kad mažoji tų kreditų dalis atiteks Mjanmos korupcijai, o didžioji- Japonijos kompanijoms rangovėms. Džonas sako, kad paprastai tokių kreditų atiduoti yra neįmanoma, tad mjanmiečiai dabar už tą savo „infrastruktūros išplėtojimą“ mokės palūkanas amžinai.

Maždaug taip, kaip lietuviai mokės už japonų-geradėjų elektrą, jei jie vis tik įkalbės vietinę korupciją tą elektrinę statyt.

Jau kad vagys dabar nebesibodi nieko, nebestebina nieko,- net orus šiais internetizacijos laikais jie pradėjo prognozuoti už klaikius pinigus. Va, Pasaulio Bankas, matyt planuojantis mokesčius už orą paspėliojo, kad klimatas iki amžiaus pabaigos sušils dar 4 laipsniais. Jų nuomone, jiems vadovaujant klimato kaitos politikai, įmanoma pasiekti 2 laipsnių planą. Pasaulio Bankas, kaip tikras antiišmnčius kovos ne su Žemės teršimu, ne su gyvenamosios aplinkos išsikuopimu, bet su „klimato kaita“. Tam jis jau išskyrė virš pusšimčio melejardų pinigų. Liaudyje tokie manevrai, kuomet viskas daroma atvirkščiai, nei diktuoja sveikas protas, paprastai vadinami žydiškais. Tikriausiai tik sutapimas…

Jonas Matuza

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. Joris says:

  Geras straipsniukas.
  Pridėsiu kad radau tokios infos, jog 2012-12-23 dieną (beveik 2012-12-21 labai panašu, tiesa) baigiasi 99 metų paskolos periodas, kurį turi gražinti Amerika. Šis kapitalas, kurį Amerika skolinosi iš Rusijos sudaro 49 procentus, buvo panaudotas kokio ten jų centrinio banko kapitalo steigimui. (nepykit, kad taip grubiai, be smulkmenų)Dabar ateina laikas, kai teks gražinti su procentais. O ką gražinti, kai Amerika labiausiai prasikolinus visame pasaulyje? Kad nukripti dėmesį nuo šio svarbaus įvykio, visaip eskaluojama pasaulio pabaiga gruodžio 21 dieną. Taigi. Panašu, kad tai gali būti Amerikos pabaiga pasaulyje, bet ne Pasulio pabaiga.

 2. Ruslanas Čivotapakurilkinas says:

  Ne, FRS nebijo nieko, nes didelės tų „aukso depozito dėžių“, kuriomis buvo garantuotas FRS pradinis kapitalas, sąvininkų ir jų palikuonių, tokių kaip pvz. Romanovų dinastija, nebėra gyvųjų tarpe, o aukso depozitai buvo vardiniai. Tikriausiai taip atsitiktinai sutapo…

 3. Politkorektiškas Teksto Pataisymas says:

  Polit-korektiškai noriu atkreipti dėmesį į netikslumus tekste. Kur šnekama apie US deficitą, tai 120 mlrd – čia tik už Spalį: „….The Treasury Department said Tuesday that the October deficit — the gap between the government’s tax revenue and its spending — was 22 percent higher than the same month last year.
  Tax revenue increased 13 percent from the same month last year to $184.3 billion. But spending rose 16.4 percent to $304.3 billion….“ – taip bent rašo šaltinis.

 4. Dėkui says:

  Geras straipsnis, tik jumoru gali apsiginti :)

 5. Kęstutis says:

  Pataisė nuotaiką po „rytinės spaudos apžvalgos“… Jau buvau bepradedas manyt, kad nebus ką skaityt :) … Šiai dienai žmonijai būtinas kitas kelias, nes dabartinis veda į išsigimimą ir susinaikinimą. Tas miglos pūtimas – PINIGAI… ir daugumai tai suskamba kaip – DIEVAS, galimybės… O iš tikrųjų tai šiandieniniai pinigai tik mato vienetas supaprastinantis darbo ir prekių vertės apskaitą. Jų vertė lygiai tokia pat kaip – kilogramai, metrai, valandos, vatai, voltai, amperai… Atsitiktu koks kataklizmas ir pinigų (popierinių) vertė būtų tolygi jų išskiriamai šilumai degant, o elektroniniai pinigai… Laisva rinka įmanoma tik tada, kada pradinės verslo sąlygos visų daug maž vienodos (gentinė bendruomeninė visuomenė – akmeninis kirvukas, rankos ir galva :)).  Kokia gali būti laisva rinka ir konkurencija, kai pas vieną milijardai, o pas kitus tik rankos ir galva? Jei jau pinigai – galia, tai privatus kapitalas negali viršyti valstybinių galių – kitaip visi bus suėsti su „nagais ir ragais“ Atlyginimas viršijantis valstybės vadovo atlyginimą turi būti apmokestinamas mažiausiai 75proc. pajamų mokesčio. Pvz. Snoro bankroto administratoriaus atlyginimas 100 tūkst. Lt, prezidentės 20 tūkst…. Tai negi tas ponas šiKuperis Lietuvai vertingesni penkis kartus nei prezidentas??? Jei verslas turi didelius viršpelnius, vadinasi jis neteisingai atsiskaito su savo darbuotojais ir neteisingai moka mokesčius valstybei. Paprasta taisyklė – Jei norime, kad žmonija turėtų ateitį, tą ateitį turi turėti ir kiekvienas, ar bent jau didžioji dauguma žmonių. Turčiai – kurie gali sau leisti nedirbti ir švaistyti žemės (mūsų ateities kartų) naudmenys – parazituojantys nusikaltėliai (išskyrus garbaus amžiaus žmones).
  Papildysite :) … Sveikas protas nugalės, nors jo per paskutinius 10 000 metų sumažėjo 10 proc. – 2010 metų didžiausias mokslinis atradimas, skirčiau Nobelių Nobelio premiją už šį atradimą. Verčia susimąstyti tuos, kurie dar mąsto :)

 6. Mindaugas Vilkis says:

  Kęstučiui – dėl pinigų vertės:
  pinigai visada buvo darbo ir prekių vertės apskaitos priemonė, tiksliau, tai viena iš jų paskirčių. Nežeminkit :) kilogramo, metro ir kitų, sulygindami juos su pinigais. Kilogramas bent sveria kilogramą :). Metras bent metro ilgio yra. O šiuolaikiniai pinigai yra NIEKAS. Nulis, net ne oras, nes oras tai ne tuščia vieta, todėl sakydami, kad pinigai iš oro, įžeidžiam orą :). Pinigų reali vertė yra visiškas nulis, jie niekuo nepadengti. Kodėl taip yra, info apie tai užtektinai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top