Priimta skandalingoji Estrelos rezoliucija. LŠC ragina reaguoti

2013, 6 gruodžio, 10:30 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (12) | peržiūrų 1 151 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Lietuviškieji "šeimos saugotojai" - kas juos tokius iškėlė į ES parlamentą?

Lapkričio 26-ąją Europos Parlamento Moterų teisių ir lyčių lygybės komitetas balsavo už E. Estrelos pateiktą liūdnai pagarsėjusią rezoliuciją „Seksualinė ir reprodukcinė sveikata bei teisės“, kuri spalį komitetui buvo grąžinta, skelbia FAFCE.

Už balsavo 19, prieš – 14. Nors tekstas buvo kiek modifikuotas, tačiau jis ir toliau išlieka kritiškas tėvų, kaip pirmųjų savo vaikų ugdytojų, vaidmens atžvilgiu. Ši rezoliucija propaguoja lytinį švietimą, inspiruotą radikalios programos, į kurią įeina, pavyzdžiui, „masturbacija ankstyvoje vaikystėje“.

Kitas žingsnis turėtų būti balsavimas už Estrelos rezoliuciją EP plenariniame posėdyje, o rezoliucija jau yra įtraukta į jo preliminarią darbotvarkę. Balsavimas EP galėtų vykti gruodžio 10 d.

Balsavimas atskleidė, kad šia tema nėra bendro sutarimo tarp EP narių. Rezoliucija išlieka labai kritikuotina ir sudaranti įspūdį, jog Europoje ne motinos ir tėvai rūpinasi savo vaikų lytiniu ugdymu. Ideologija, kuri inspiravo šią rezoliuciją, yra ne kas kita kaip radikali lobistų grupių darbotvarkė, tokių kaip Tarptautinė planuotos tėvystės federacija (TPTF), kurios vadovas Europoje viešai pareiškė, jog prisidėjo prie šios rezoliucijos rengimo. TPTF bendradarbiauja su Pasauline sveikatos organizacija, kuri ir išleido lytinio švietimo gaires, tapusias vieninteliu Estrelos rezoliucijos šaltiniu.

Nuo 2010 m. pateikdama šias gaires PSO teigia, kad „ekspertai nurodo, jog lytinis švietimas turi prasidėti nuo gimimo“. „Masturbacija ankstyvoje vaikystėje“ yra viena rekomendacijų.

Žinant didžiulę TPTF ir PSO įtaką Estrelos rezoliucijai kyla abejonių dėl demokratiškų procedūrų ir pagarbos EU piliečių interesams. Artėjant rinkimams tėvai, motinos bei kiti ugdytojai stebi, kaip demokratiškai išrinkti EP nariai gina skaidrumą, subsidiarumą ir vaikų teisę būti apsaugotiems.

Lietuvos šeimos centras: „kuo skubiau rašykime savo parlamentarams“

Lietuvos šeimos centras kreipiasi į visuomenę, ragindamas „KUO SKUBIAU rašyti mūsų Europos parlamentarams ir raginti nebalsuoti už šį dokumentą. Laiko turime nedaug.“

„Sutinkame, kad svarbu tinkamu metu ir tinkamais žodžiais kalbėti vaikams apie seksualumą. Tačiau nerimą kelią minėtoje rezoliucijoje pateiktos gairės ką  priklausomai nuo amžiaus vaikas turėtų žinoti apie savo seksualumą ir kas yra skatinama“ – teigia Lietuvos šeimos centro atstovai.

„Dokumente esančioje matricoje (nuo 38 psl.) siūloma informuoti 0-4 metų vaikus „kokį džiaugsmą ir malonumą suteikia savo kūno lietimas, masturbacija ankstyvoje vaikystėje“. Mūsų supratimu, šiame projekte siūloma 0 – 4 metų amžiaus vaikus skatinti masturbuotis. Kur mus veda tokie ir panašūs projektai?“ – klausia LŠC.

Minėta rezoliucija buvo sugrąžinta toliau tobulinti komitete. Deja, už šį projektą balsavo V. Blinkevičiūtė, J.V. Paleckis ir L. Donskis. Kiti susilaikė arba balsavo prieš. Susimąstykime, ko mums ir mūsų vaikams linki išrinktieji parlamentarai?

Deja, lapkričio 27 d.  Editos Estrelos rezoliucija dėl „Lytinės ir reprodukcinės sveikatos bei teisių“ komitete vėl buvo patvirtinta net pažeidžiant Europos Parlamento procedūras. Tai  reiškia, jog gruodžio 10 d. dėl rezoliucijos jau bus balsuojama plenarinėje sesijoje.

Europos parlamentarų kontaktai:
Juozas Imbrasas: juozas.imbrasas@europarl.europa.eu
Vytautas Landsbergis: vytautas.landsbergis@europarl.europa.eu
Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė: radvile.morkunaite-mikuleniene@europarl.europa.eu
Rolandas Paksas: rolandas.paksas@europarl.europa.eu
Justas Vincas Paleckis: justas.paleckis@europarl.europa.eu
Algirdas Saudargas: algirdas.saudargas@europarl.europa.eu
Laima Liucija Andrikienė: laimaliucija.andrikiene@europarl.europa.eu
Zigmantas Balčytis: zigmantas.balcytis@europarl.europa.eu
Vilija Blinkevičiūtė: vilija.blinkeviciute@europarl.europa.eu
Leonidas Donskis: leonidas.donskis@europarl.europa.eu

Lietuviškai detaliau:
bernardinai.lt/straipsnis/2013-11-26-es-vaikams-seksualinio-pasitenkinimo-pamokos/110686

Apie minėtą balsavimą:
europeandignitywatch.org/day-to-day/detail/article/update-estrela-report-adopted-in-committee-back-on-the-plenary-agenda-for-december-10.html

Su projekto gairėmis lietuvių kalba galite susipažinti: bernardinai.lt/straipsnis/2013-10-22- europarlamentas-atmete-dokumenta-apie-lytine-ir-reprodukcina-sveikata-bei-teises/109085 .
Angliška dokumento versija: WHO_BZgA_Standards (1)

Pagal FAFCE ir Lietuvos šeimos centro inf.

Bernardinai.lt

Peticijų puslapis, kuriame išsakydami savo poziciją  galite palaikyti visus europiečius, balsuojančius prieš šią rezoliuciją Reject the Estrela Report!

Šiandien t.y. 2013-12-10 dieną, Europos Parlamentas su triukšmu atmetė Editos Estrelos rezoliuciją ir priėmė alternatyvią – galime pasveikinti save su pergale :)

Priimtoje rezoliucijoje pažymima, kad lytinės ir reprodukcinės sveikatos ir teisių, taip pat lytinio švietimo mokyklose politikos formavimas ir įgyvendinimas patenka į valstybių narių kompetencijos sritį, o ES gali prisidėti skatindama valstybių gerąją patirtį.

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 12

 1. demoralizuoti, tvirkinti, naikinti, says:

  tokia ES bei JAV valdovų (žy-ų) globalistų globalizmo esmė:
  – išnaikinti kaip galima daugiau žmonių planetoje, sustabdyti gimstamumą bet kokia kaina.

 2. Algimantas Končius says:

  Naikinami ne planetos žmonės, o baltieji krikščionys, atiduodant Europą į musulmonų rankas. http://www.youtube.com/watch?v=vUrta_ZqZNk

 3. Edmundas Sajauka says:

  prasau perduoti nuo manes ponams Paleckiui , Donskiui ir Blinkeviciutei , kad esu nusivyles ju poelgiu . Tikiuosi , kad tai buvo ju neapgalvotas veiksmas ir ateityje labiau kontroliuos savo veiksmus .

 4. Audrius says:

  Sunku patikėti, kad lietuviais, atsakingais tėvais ir piliečiais save įvardinantys Lietuvos politikai gali pritarti tokiems iškrypimams. Nenoriu jokios Europos sąjungos. Tokios Europos sąjungos. Tai iškrypėlių sąjunga. Be nusivylimo tokiu šviesiu žmogumi kaip L. Donskis dar liko vienintelis klausimas – kodėl žinių ir kultūros sinonimą Europą siekiama tapatinti su iškrypimu? Kodėl siekiama diskredituoti vardą kuris žmonijai davė tiek daug? Tai nusikaltimai, tik niekas jų nesustabdys.

 5. Gintautas says:

  ka jus renkate i EP,RINKITE tautininkus

 6. Joris says:

  ES visiškai save diskreditavo. Anksčiau, bent jau gudriai slėpdavo savo tikrąjį veidą, o štai dabar slėptis jau nėra kur nei kaip. Laiko mažoka.
  Teko girdėti ir tokį dalyką, kad 2010 m. buvo paskelbtas planetinio mąsto karas (ne įprasta karine jėga paremtas). Ir tie, kas jį paskelbė, dabar kaip reikiant gauna į skudurus. Todėl ir slėptis jiems jau neliko kaip (gudresnės „galvos“ jau „nuskainiotos“). Vietiniai „išsidirbinėja“ iš paskutiniųjų, skuba viesiems kilpas ant kaklo užveržti, išnaikinti pasitelkiant vakcinaciją, GMO. Iš kitos pusės supirkti žemes, pašalinti tautas (va mes tarp jų ir patekome, tame tarpe ir slavai) iš jų žemių ir patiems jas užgrobti. Tik tokie „vakcininiai“ ir ekonominiai karai vyksta ne vienerius dešimtmečius, todėl nėra lengvai pastebimi, nes dar ir priešiškų jėgų kontroliuojama žiniasklaida visokiausiais būdais stengiasi nukreipti dėmesį į kitus, nereikšmingus dalykus arba išviso nutylėti, iškreipti informaciją. Na o tautos išrinktieji tik per rinkimus gražiai kalba, kai ateina laikas, stropiai atidirbinėja savo 30 auksinių. Bet įdomiausia kitkas. Kažkodėl ne vienas PARLAMENTARAS NUTYLI APIE SAVO TAUTINĘ PRIKLAUSOMYBĘ. Ir jeigu mes pasidomėtume rasiniais tautų požymiais, tai savo nuostabai aptiktume gana neįprastą reiškinį politikoje, kino industrijoje, žiniasklaidoje, bankininkystėje ir dar daug kur kitur (Tixomirov. Mi i oni. – verta perskaityti, tuomet kaikam jau ir visai neliks kur slėptis).

 7. Ra Light says:

  Slėptis gal ir neliks kur, bet kaip mes gyvensime toliau? Visi daiktai, paslaugos kurios supa mus yra sistemos dėka, todėl būtina esamą sistemą pakeisti nauja arba pakoreguoti jos darbą žmonių naudai.
  Turite minčių kaip?

 8. romas says:

  Europos Parlamentas tik ką atmetė Estrelos rezoliuciją! – Mes nugalėjome! :D

 9. Mindas says:

  taigi galite jiems parašyti ir tiesiogiai, paleckis net savo puslapį internete turi :)

 10. Joris says:

  Visų pirma reikia suprasti kokia yra toji sistema? O ji yra PARAZITINĖ! Kolkas nieko keisti nereikia. Pradžiai užtektų, kad žmonės žinotų, po to imtų šitai suprasti, matyti, suvokti… Galiausiai pasikeistų patys, pakeistų savo mąstymą vienu vieninteliu (DOROS) klausimu (pvz. neduotų kyšių, neimtų kyšių, netoleruotų kyšininkavimo ir pan. ir t.t.). Pamažu viskas natūraliai atsistotų į savo vietas, susitvarkytų (aišku, be žmonių iniciatyvos šitai neįvyks, nes sistema mes visas pajėgas prieš tai).
  Na, o antra, jūs nesupratote, kad turėjau galvoje ne kažkokią sistemą, o konkrečius žmones, kuriuos galima atpažinti pagal rasinius požymius. Jei iš šios [pozicijos pasižiūrėti, kad ir į televizoriaus ekraną, jame pamatysite be galo daug tų, kurie ne lietuviai, bet kalba tarsi jais būtų, tarsi išsakytų visų lietuvių nuomonę, tik va toji nuomonė kažkodėl šlykšti kiekvienam normaliam žmogui, ne tik lietuviui. Apie naglą melą aš jau ir nekalbu.
  Aš čia apie tai, kad „smarvė“ sklinda nuo konkrečių žmonių, kurie slepia savo tikrus veidus ir manosi turį teisę kalbėti visų vardu (pavz. lietuvių), kai realiai atstovauja mažumai ir jos interesams.
  Tyčia nesakau, kas jie tokie, kad kiekvienas pats galėtų atrasti kaiką labai netikėto…
  Trečia. iš jūsų klausimo galima spręsti, kad be „jų“ ar be sistemos mes negalime apsieiti. Bet ištikro viskas, kas yra – tai mūsų darbas, mūsų pasiekimai, tik parazitai juos nukreipę prieš mus ir ant mūsų uždirba pinigus, mus išnaudoja. Kai išmoksime juos atpažinti, tuomet atsiras ir kitų, tikiuosi, protingų, minčių.

 11. Jole says:

  Man tik idomu, kur galima paskaityti tuos visus dokumentus. Is kai kuriu pasisakymu telelaidose, aisku, kad ir musu seimunai neskaite plepa.Pazangesne uz pacia pazanga tokia Marija Asarine, tai skaite, o kitiems ka-nereikia, istraukti is teksto sakini, tai visko galima pritraukti.Kad balsavo ta trijule, tai labai aisku:Paleckis is prigimties linkes i saules vezikus, Vilija moka tik daug kudakuoti(kalbancioji galva), galvoti ne jos stichija, Leonidas is pionieriu vadovo pareigu yra kazkuo itikejes(savo vaikiuku kaip ir neturi).

 12. trolis says:

  ->Jolei

  Tai juk straipsnyje duota nuoroda apie vaikų seksualinio auklėjimo paruoštą dokumentą:

  http://www.lietuvosseimoscentras.lt/wp/wp-content/uploads/2013/11/WHO_BZgA_Standards-1.pdf

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top