Savanoriai dirba VRK būstinėje ir savaitgaliais [video]

2013, 29 gruodžio, 20:38 | kategorija LPT | 11 komentarų | peržiūrų 1 094 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

fotoGruodžio 29 dieną VRK būstinėje virte virė darbas. Apie 15 valandą ten triūsė 44 žmonės savanoriai, suvedantys į VRK paruoštas Exel tipo duomenų bazes duomenis iš taisytinų sąrašų, kuriuos VRK pripažino turinčius nežymių trūkumų. Žmonės susirinkę iš visos Lietuvos ir dirba nuo ryto iki 17 valandos vakaro be jokio atlyginimo ir savaitgalį.

Nežymiais trūkumais pripažintos šios eilutės parašų rinkimo lapuose:

Pavardė vardas neįskaitomi arba jų nėra, – 1 485 parašai

Dokumento numeris netinkamas arba nėra, – 2 559 parašai

Gimimo data nepilna ar nėra, – 656 parašai

Nenurodyta ar netinkamai nurodyta gyvenamoji vieta – 5 481 parašas

Bendra suma gaunasi 10 181 parašas, kuriuos ištaisius parašų skaičius viršytų reikalaujamus 300 000. Primename, kad šiuo metu trūksta 7 800 parašų tam, kad galima būtų surengti referendumą.

Gruodžio 30 dieną, t.y. rytoj, VRK būstinėje įvyks posėdis dėl Iniciatyvinės grupės privalomajam referendumui skelbti klaidų taisymo ir šalinimo metodikos. Jį bus galima stebėti tiesiogiai VRK puslapyje. Duotoje nuorodoje galima pasirinkti norimą vaizdo transliacijos kokybę: http://www.vrk.lt/lt/pirmas-puslapis/vrk-posedziai/

Siūlome pažiūrėti video reportažą iš VRK būstinės. Kalbėjo Romas Kaulinis, Zigmas Vaišvila, Rimantas Slibinskas, Elona Stasiūnaitė  ir kt.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 11

 1. Leonora says:

  Lenkiu galvą prieš tuos žmones, dirbančius VRK, sėkmės ir sveikatos, ištvermės ir tikėjimo, kad – MES LAIMĖSIM. Gaila, kad negaliu būti Jūsų gretose, bet visa širdimi už Jus ir su Jumis.

 2. Algirdas says:

  Mes nugalėsim!

 3. Joule Amber says:

  Išeitis – visos Lietuvos žemės NACIONALIZACIJA (užsienio pilečiams nekompensuojant jokių išlaidų, susijusių su žemės įsigijimu – motyvuojant tuo, kad žemė nėra prekė ir ji neturi kainos), vėliau perrašant dabartines Lietuvos piliečių nuosavybės teises į ilgalaikę žemės nuomą su teise ją pratęsti.
  Žemę išnuomoti tik tiems, kas ją realiai dirba ir tik tokį žemės plotą, kurį gali apdirbti konkreti šeima be samdomos darbo jėgos.
  Uždrausti žemės pernuomavimą tretiems asmenims.
  Panaikinti žemės ūkio bendroves, kaip juridinius asmenis, valdančius žemę. Bendroves leisti kurti tik kooperacijos pagrindu, kai keli ūkininkai apjungia savo šeimų dirbamas žemes ir pritraukia investuotojus į gamybos priemones ir perdirbamąją pramonę. Skatinti užsienio investicijas į tokias kooperatines bendroves dalininko teisėmis, nesuteikiant jiems jokių nuomos teisų į pačią žemę. 
  Skatinti emigravusius Lietuvos piliečius grįžti į Lietuvą, iš valstybinio žemės fondo suteikiant jų šeimoms nuomos pagrindais dirbamą žemę.

 4. Joana says:

        Tvirtybės visiems pasišventėliams.

 5. skdonatas says:

  Tie žmonės, kurie ten dirba, tai kažkas nepaprasto. Taip pasiaukojamai kovoti žmogus gali tik dėl labai mylimo artimo žmogaus arba dėl savo gimtinės. Dauguma net nepakyla per dieną iš vietų pavalgyti – brangina kiekvieną darbo minutę. Beveik visi palikę namuose vaikus ir sutuoktinius rūpintis artėjanžių Naujųjų sutikimu, išsiprašę iš darbo ar pasiėmę atostogų, suvažiuoja kasdien iš visos Lietuvos. Ir lyg nebėra žodžių „brangiai kainuoja“, „neturiu laiko“, „pavargau“. Įvairūs tai žmonės iš išvaizdos – vieni optimistiški, kiti susinervinę, vieni jauni, kiti pagyvenę, bet visi jie neša viltį Lietuvai.

 6. rrrg says:

  Dar vienas momentas – tų, kurie jau dabar yra fiktyviai pardavę žemę užsieniečiams, kurių vardu fiktyviai ta žemė laikinai (iki laukiamo žemės pardavimo įteisinimo) registruota, teisininkų, NT firmų, kurios tarpininkavo tokiuose sandėriuose NUBAUDIMAS. Ne simbolinis, o realus ir apčiuopiamas, su laisvės atėmimu, turto konfiskavimu ir pan.

 7. Amelija says:

  Rusija, Leninas, spalio perversmas. Tik kur gulagus kursite?

 8. Valdas says:

  Lenkiu galvą prieš savanorius dirbančius labai svarbų darbą Tautos išlikimui. Sakyčiau jūs esate Tautos elitas.

 9. gaudy says:

  amelyte kaip aš tavy pasiilgau, tai ar darysma.. apeigikes ką…

 10. rrrg says:

  Pakas vietos ir Lietuvoje.

 11. Tomas says:

  Šaunuoliai, ACIU JUMS!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top