Šeimos atžvilgiu Putinas kalba tai, ką palaiko didžioji dauguma Vakarų šeimų

2019, 6 gruodžio, 17:47 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (7) | peržiūrų 563 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Natūrali šeima

Kai užeina kalba apie šeimos vertybių ir rusiškų tradicijų apsaugą, išsivysčiusiame pasaulyje vargu ar atsirastų konkurentų Vladimirui Putinui. Bet ar gali Rusija amžinai stovėti sveiko proto sargyboje nuo ultraliberalios globalistų darbotvarkės, keliančios grėsmę visai planetai?“, – rašo amerikiečių žurnalistas Robert Bridge strategic-culture.org portale.

Jei Rusijos imperatorius Petras Didysis būtų galėjęs numatyti, kokios keistos idėjos vieną dieną apims Vakarų pasaulį, galbūt jis niekada nebūtų pastatęs savo šiaurinės sostinės, didingojo Sankt Peterburgo, skirto iškirsti „langą į Europą“. Tiesą sakant, greičiausiai jis būtų palikęs tvyroti pelkes, panaikinęs barzdos mokestį, ir įkvėptas civilizuotos Europos modelio, atsitraukęs kiek įmanoma toliau.

Tačiau, kaip moko istorija, pasaulis yra linkęs leistis į tokias beprotybes, kurių neįmanoma numatyti net 30 metų į priekį, jau nekalbant apie tris šimtmečius. Naujosios „laisvojo pasaulio“ realijos privertė Rusijos įstatymų leidėjus susimąstyti apie rusų tautinės tapatybės ateitį radikalių liberalių tendencijų, neišvengiamai artėjančių iš Vakarų lyg koks šiuolaikinis maras, akivaizdoje.

„Jūs sakėte, kad žodžio motina„ neįmanoma pakeisti “. Sprendžiant iš naujausių įvykių, aiškėja, kad tai yra visiškai įmanoma “, – neseniai priminė Putinas Kremliaus konsultacinės grupės Tarptautinių santykių Tarybos posėdžio dalyviams.

„Kai kuriose šalyse dabar naudojama skirtinga terminologija. Jie turi „tėvą nr.1“ ir „tėvą nr.2“. Tikiuosi, kad pas mus to niekada nebus“, – pasakė Putinas.

„Rusijos vadovo komentaras sukėlė salėje esančių valdininkų juoką, kurie jau seniai buvo įpratę prie to, kad prezidentas kartais pateikia aštrių pastabų apie Vakarus. Nepaisant to, ši linksma reakcija slepia didėjantį susirūpinimą dėl eilinio „beprotiško traukinio“, kuris startavo iš savo stoties Vakaruose ir nukreipė kursą į susidūrimą su Rusija bei likusiu pasauliu“, – rašo straipsnio autorius Robert Bridge.

Apskritai, Putinas turėjo omenyje šių metų pradžioje Prancūzijoje priimtą įstatymą, kuris įpareigoja švietimo įstaigas nenaudoti žodžių „motina“ ir „tėvas“, pakeičiant juos žodžiais „tėvas 1“ ir „tėvas 2“. Šis dokumentas buvo priimtas vadovaujantis 2013 m. tos pačios lyties asmenų santuokos įstatymu.

„Mes turime šeimų, kurios susiduria su problemomis, kai būna priverstos užpildyti klausimynus, pagrįstus pasenusiais socialiniais ir šeimos modeliais“, – sakė Emanuelio Makrono partijos parlamento narė Valerie Petit. „Mūsų požiūriu, šis įstatymo straipsnis yra priemonė, kuria siekiama atkurti socialinę lygybę“.

„Jei kažkas galvojo, jog priėmus šią taisyklę bus išvengta painiavos, deja, jis buvo per daug optimistiškas. Dabar iškilo kitokia problema: kurį iš tėvų reikėtų laikyti numeriu vienas, o kurį numeriu du. Ypač kalbant apie vienos lyties šeimas“, – atkreipia dėmesį leidinys..

Kraštutinių dešiniųjų Nacionalinio sambūrio (buvusio Nacionalinio fronto) lyderė Marine Le Pen pažymėjo, kad „kaukės nukrito“, atskleisdamos tikrąjį Macrono vyriausybės veidą ir jo požiūrį į šeimos vertybes.

Tuo tarpu 2013 m. birželio mėn. Vladimiras Putinas pradėjo ruošti savo šalį kovai su tokiais radikaliais liberalaus pobūdžio eksperimentais, priimdamas federalinį įstatymą „Dėl vaikų apsaugos nuo informacijos, kenkiančios jų sveikatai ir vystymuisi“, kurio vienas iš straipsnių detalizuoja: „neigiančios šeimos vertybes ir formuojančios nepagarbą tėvams ir/ar kitiems šeimos nariams“.

Vakarų informacijos šaltiniai iškart su kritika užgriuvo Rusijos įstatymus, vadindami juos keliančius grėsmę seksualinėms mažumoms ir netgi perspėjo, kad jų atstovai rizikuoja būti suimti, jei vyks į 2014 m. Olimpines žaidynes Sočyje.

Pavyzdžiui, Harvey Fiersteinas leidinyje „New York Times“ teigė, kad Putino kovos su gėjais įstatymas reikalauja, jog „bet kuris olimpinis sportininkas ar jo šeimos narys, treneris, reporteris ar tiesiog gerbėjas, kuris yra gėjus ar įtariamas juo esąs arba tiesiog kaltinamas priklausantis seksualinėms mažumoms, būtų sodinamas į kalėjimą.

.Sunku pasakyti, ar tai buvo tyčinė klastotė, ar labai žemos kokybės žurnalistikos pavyzdys, tačiau kadangi minimame straipsnelyje „The New York Times“ buvo cituojamas „Huff Post“, kuris, savo ruožtu, citavo kažkokį mažai žinomą kelionių ir turizmo tinklaraštį, tai būtų humaniška interpretuoti abejones kaltinamojo naudai ir susilaikyti nuo tolesnių išvadų“, – tolerantiškai siūlo straipsnio autorius.

Reikalas tas, kad Rusijos įstatymai tiesiogiai draudžia propaguoti „netradicines seksualines vertybes“ vaikų tarpe. Taškas. Suaugusieji gali elgtis taip, kaip jiems patinka, atsiskyrę savo namuose ar viešbučiuose. Bet, prašom apsaugoti vaikus nuo tokių reginių! Skamba gana logiškai, ar ne taip?

Tiesą sakant, jei Vakarų žiniasklaida nekonkuruotų tarpusavyje palankumu LGBT judėjimui, kuris aktyviai besistengiančiam įtraukti vaikus į savo žaidimus, jie tikriausiai pripažintų, kad didžioji dalis vakariečių iš visos širdies palaiko šį Rusijos įstatymą.

Tai yra problema, kurią tik nedaugelis Vakarų lyderių yra pasirengę ar sugeba iškelti diskusijai: ar turėtų būti ginamos tradicinės šeimos vertybės, kurios vis dažniau pateikiamos kaip pasenęs ir radikalus institutas išsilavinusių Vakarų požiūriu.

Tuo pačiu metu paprastas pilietis neturi nė menkiausios teisės pasisakyti prieš LGBT idėjų skleidimo programą, kuri įgyvendinama beveik visur Vakaruose, įskaitant valstybinių mokyklų sistemą.

Dėl šios beprotybės Vakarai susiduria su demonais, kuriuos jie patys ir pagimdė. Mes kalbame apie šimtus paauglių, kuriems buvo atlikta vadinamoji „lyties keitimo operacija“ – moterų krūtų arba vyrų varpos pašalinimas, lydima galingų ir potencialiai gyvybei pavojingų lytinių hormonų vartojimo -, kurie suprato klaidą ir dabar nori grįžti į savo pirminį „aš“. Nelaimei, ši užduotis šiandien beveik neįmanoma.

Tuo tarpu transseksualios moterys, t.y. vyrai pagal biologinę prigimtį, dabar triumfuoja prieš savo natūralias moteris konkurentes. Nereikia nė sakyti, kad šis radikaliai naujas įvykių sporto pasaulyje scenarijus atmetė feministinę darbotvarkę į tolimą praeitį, galbūt pirmijo nusileidimo Mėnulyje laikmetį.

Kaip bebūtų keista, bet sprendžiant pagal viską, būtent čia visa ideologinė Rytų ir Vakarų konfrontacija pasirodys visu savo išsigimimu. Kas nutiks, kai kažkuriuose būsimuose olimpiniuose turnyruose Vakarai pastatys savo translytes moteris prieš tikras moteris iš Rytų? Tiesą sakant, 2020 metų Tokijo olimpinių žaidynių išvakarėse jau vyksta diskusijos dėl transseksualių žmonių sporte.

Iš visų šitų nesąmonių galima padaryti tik vieną išvadą: Vladimirui Putinui ir kitiems lyderiams, besilaikantiems tokių pat pažiūrų šeimos atžvilgiu, nebus lengva kovoti prieš išprotėjusio Vakarų pasaulio destruktyvių idėjų invaziją.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. Vytas says:

  O kas tinka Lietuvai, Vakarų ar Rytų (Putino) pozicija? Manau, išeinant iš Vakarų pozicijos, jog bet kokio blogio šaltinis yra Rusija (Putinas), o mes (teisingiau – Lietuvos valdžia) esame Vakarų, ypač JAV, „vertybių“ gerbėjai, Lietuvai Rytų (Rusijos ar Putino, kaip labiau patinka) pozicija yra nepriimtina. Nes Rusijos pozicija vienalyčių santykių atžvilgiu prieštarauja oficialiai Vakarų pozicijai, kuriai pilnai pritaria TS-KD (?) bei liberalų politiniai veikėjai. O Prancūzijoje (ir ne tik) išlindęs absurdas, kai negalima nustatyti kas yra „tėvas Nr.1“ ir kas yra „tėvas Nr.2“ parodo Vakarų „vertybių“ supuvimo laipsnį. DVOKIA NET LIETUVOJE>

 2. Feminizmas says:

  Feminizmas kartu su LGBT yra ! jei nezinojote ! Feministes itariu tik dziugiasi, kad raumeninga moteris „nors panasi i ZVERI“ laimi ! ir pastato didelius pinigus ! zu tokius ir laimi ! 10000000 $

  As irgi nepritariu kaip LGBT bet cia jusu pasirinkimas tai gydykite tas vyriskas moteris hormonais bei kita bet ne galva.. Nes galva pagyditi dar niekas nesugebejo !

 3. Pestininkas says:

  O čia tai, geras! Putinas už tradicines šeimos vertybes!? Įvykiai Rusijoje rodo ką kita! Ten jau seniai stumia dumoj lgbt-parankius įstatymus, manau kas stebi RF interneto erdvę, tas žyno. Jau seniai Rusai kritikuoja savo p-rezidenta dėl neveikimo šią linkme! Manau šis straipsnis, gryna DEZINFORMACIJA! Dabar LGBT- tistai greitai ir ten šves savo „laimėjimus“, tuo labiau ir Putino aplinkoje pilna jų, Arvydui siulau daugiau domėtis įvykiais RF o tik tada skelbti tokias „žyyyniaaas“. Su visa pagarba tau ARVYDAI! Gerbiu tave už tai ką darai..,

 4. yep>>>>pestininkas says:

  issiplauk galva asiliuk nerasinejes nesamoniu……

 5. Pestininkas says:

  Yep- gal išgerk raminančių , jei nesugebi kažko normaliai parašyti! Pasiusiok ant puoduko ir eik ramiai miėgučio mažiau…..

 6. romanas says:

  Taip , Rusijoje lgbt reikalai buvo prastumti ankščiau negu pas mus . Tai buvo padaryta liberalinės dūmos ir vyriausybės pastangų dėka . Todėl Putinas Rusijoje ne visagalis ir atlieka joje balansyro vaidmenį . Dabartiniu metu , atrodo yra siekiama siekiama suorganizuoti “ maidaną “ Rusijoje bei nušalinti Putiną nuo valdžios . Tokius įvykius aptarinėja , kai kurie tos šalies apžvalgininkai .

 7. TOLERASTŲ ARGUMENTACIJOS VADOVĖLIS says:

  Naudok šią patikrintą taktiką,kai diskutuoji su išsilavinusiais oponentais.

  1.Visiškai ignoruok faktus, kurie paneigia tavo poziciją.
  Jei tai nepadeda:

  2.Sakyk oponentui: „tau trūksta tolerancijos,turbūt esi homofobas“.
  Jei ir tai nepadeda:

  3.Išvadink oponentą rasistu, naciu ir dėk į krūmus.

  Pastaba: jei ir tai nepadeda-rašyk skundą prokuratūrai pagal BK 170-tą straipsnį.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top